• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

drugi palec u nogi dłuższy i peeptoły? Dodaj do ulubionych

• 28.05.07, 10:34
    Zaawansowany formularz
    • 28.05.07, 10:43
      Czy moze któraś z Was jest posiadaczką takiej stopy jak w tytule i nosi peeptoły?
      Przymierzałam kilka par i fatalnie moja noga wyglądała, buu:(
      • 28.05.07, 16:48
        nie jestem posiadaczka takiej stopy, ale mysle ze sa gorsze i bardziej rzucajace sie w oczy "defekty". Np
        cellulit. Chetnie zamienilabym moja "normalna" stope na jego brak, gdyby bylo to oczywiscie mozliwe:))
      • 31.05.07, 14:44
    • 28.05.07, 10:50
      A mnie w ogole dziwi ze osoby o takich (szkaradnych i po prostu nie ladnych
      )palcach-jakie umieszcze nizej,nosza peeptoly,albo o zgrozo japonki!

myillusion.blox.pl/resource/stopy_400x400.jpg ( te u gory )
      i165.photobucket.com/albums/u79/disol/kne.jpg ( sorry disa :/)
      fototomek.blox.pl/resource/s31p_300x300.jpg ( za male buty )

• 28.05.07, 11:45
        tak bo najlepiej by było jak by sobie ucięły ten palec żeby cie nie razić swoja
        brzydotą.a ty mogłabyś nas nie raczyć swoja głupotą...
        --
        "Szkoda moich słów gdy nie słuchasz już .choćby cały świat myślał właśnie tak
        jak ja.słowa maja sens tylko gdy go chcesz,wiec od dziś już nic,nic nie powiem
        ci,a nic."
        www.youtube.com/watch?v=vB-f1JxXbcI
        • 28.05.07, 11:56
          Nie ucinaly,ale trzeba zdawac sobie sprawe jakie sie ma mankamenty i to
          tuszowac, a nie pokazywac,skoro ma dlugi ten palec,to w takich butach bedzie sie
          jeszcze bardziej rzucal w oczy i bedzie wystawac w peeptolach,a to nie ladnie
          bedzie wygladac,wiec co mam klamac i mydlic oczy ze kup sobie,nikt nie bedzie
          zwracal uwagi,a guzik prawda,bo jak bedzie wystawac to mimo chodem ludzie beda
          sie gapic.Wyrazilam swoje zdanie,a ty od juz mnie jezdzisz epitetami,troche
          kultury,wkoncu jestes taka tolerancyjna...
          • 28.05.07, 11:59
            bzdury gadasz.to ze tobie sie takie palce rzucają w oczy to nie znaczy ze innym
            tez muszą.ja nie widzę nic brzydkiego w fotkach które pokazałaś.wiec może weź to
            pod uwagę i nie wypowiadaj sie za ogół.
            nie masz o mnie pojęcia więc nie udawaj ze jest inaczej...
            --
            ci,a nic."
            • 28.05.07, 12:01
              ja tez nie widze nic nadzwyczajnego w tych stopach.
              --
              I like my money right where I can see it: hanging in my closet.
            • 28.05.07, 12:02
              ps. czy jak ktos ma brzydkie dlonie to powinien zawsze byc w rekwiczkach, bo
              komus moglby taki widok przeszkadzac? a jak ktos ma brzydka twarz to ma sie
              zaslaniac maska? :D
              --
              • 28.05.07, 12:04
                według liliany-na to wyglada
                --
                ci,a nic."
              • 28.05.07, 12:05
                Nie idealizujmy tak, bez przesady, to moze jak ktos ma 120 kg wagi przy 160
                wzrostu to tez niech ubiera mini ?
                Nie wszystko jest dla wszystkich!trzeba umiec to rozgraniczyc.
                a wybacz, wystajacy dlugi palec bedzie sie jednak rzucac w oczy w peeptolach,nie
                da sie go w takim bucie niestety ukryc,wiec nie jest to fason dobry dla takich stop.
                • 28.05.07, 12:07
                  tylko i wyłącznie według ciebie
                  --
                  ci,a nic."
                • 28.05.07, 12:07
                  wybacz, zle nie zgadzam sie z toba. poza tym mnie bardziej raza brzydkie dlonie
                  niz stopy... :D
                  --
                  • 28.05.07, 14:30
                    a mnie czasem dziwi dlaczego ludzie powalający swoją głupotą mają w ogóle dostęp
                    do internetu...
                  • 13.06.07, 12:49
                    tacy, to powinnin nosić cały rok rękawiczki. :)))
                    • 13.06.07, 12:49
                      oczywiście mówię to żartem, żeby nie było :)
                • 28.05.07, 19:28
                  wkłada mini, nie ubiera
                • 29.05.07, 18:18
                  Mnie rażą krogulcze paznokcie, skorupy na piętach i brud za paznokciami.
                  Zadbane stopy = ładne stopy ,bez względu na ich kształt :)
                  --
                  Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają
                  doświadczeniem.
                  • 31.05.07, 00:42
                    zalezy jak bardzo wystajacy, nie umniejszajac nikomu moja kolezanka ma drugi
                    palec dluzszy prawie o centymetr i wyglada to brzydko niestety, nawet w zwyklych
                    sandalach, ona zdaje sobie z tego sprawe i pod tym katem dobiera buty, chociaz
                    wiadomo palcow nie zmieni, a jak jest goraco to idzie sie w sandalach i juz,
                    inna sprawa piptoly, jesli twoim zdaniem nieladnie to wyglada, to nie kupuj, bo
                    ty sama bedziesz pamietac o tym i bedzie ci to przeszkadzac, poza tym troche
                    rozsadku, nie wszystko jest dla kazdego (co nie znaczy, ze w ogole nie mozesz -
                    mozesz, ale jesli pytasz czy to ladne - nie ladne :) )
          • 05.06.07, 21:12
            Uwazasz, ze takie osoby powinny chodzic caly rok w kozakach? Jesli ktos ma malo
            urodziwe, ale zadbane i schludnie wygladajace stopy to nikt nie powinien sie
            czepiac co na nich nosi. A jesli Cie to razi, to sie patrz gdzie indziej.

--
            Well-behaved women rarely make history.
      • 28.05.07, 14:50
        ktoś kto zwraca tak baczną uwagę na kształt stop innych musi wiecznie chodzić
        ze spuszczoną głową ... wspołczuje problemu
      • 28.05.07, 19:27
        ale co w niej szkaradnego, hę?
      • 30.05.07, 14:44
        z Ciebie to napewno miss polonia nic tylko pozazroscic:)
        kazdy ma jakis "defekt" nikt nawet miss swiata nie jest idealna...bo piekno
        jest względne...
        chodzi o to, by to co przeszkadza ukryc a to co piekne wydobyc.....
        wiec przepraszam bardzo dziewczyna w upale 30 stopniowym ma chodzic w czym?moze
        w kozakach???
        jesli ma tylko ładnie wymalowane i co najwazniejsze zadbane stopy smialo moze
        je pokazac.
      • 03.06.07, 14:26
        lilianna82 ja też mam drugi palec delikatnie dłuższy od pierwszego i noszę
        piptoły:))) Uwielbiam te buty, lubie być modna, uważam, że moja noga w nich
        świetnie wygląda i nie mam zamiaru sie zakompleksiać z powodu palca u nogi skoro
        jestem(tu nieskromnie dodam) ładna, zgrabna, wysoka, do tego uwielbiam modę, a
        na punkcie różnych fasonów butów mam po prostu hopla i piptołów sobie NIE
        ODMÓWIĘ :)))))
      • 13.06.07, 12:46
        no naprawdę straszne te stopy. tylko usiąść i płakać ;) Czepiasz się Lilianna,
        ja bym powiedziała, że są wręcz bardzo ładne i zgrabne (nie widzę w nich
        defektów, w peep-toe może wyglądają źle, ale takie bose wcale nie)

ja mam problem ze stopami, który rzeczywiści jest widoczny - przez kilka lat
        chodziłam w glanach i doprowadziłam je do takiego stanu, że pomimo pielęgnacji
        nie wyglądają dobrze. Ale przecież nie będę w lecie zakładać zabudowanych
        butów, bo się ugotuję. Chyba, że tramki, ale te nie nadają się do wszystkiego.
    • 28.05.07, 10:52
      Z tego wszystkiego zapomnialam sie o tobie wypowiedziec,jezeli ci palec wystaje
      to chyba logiczne ze to nie ladnie wyglada,jak sama piszesz fatalnie to
      wygladalo,wiec na sile chcesz peptoly nosic?to taj jakby gruba kobiete probowac
      wcisnac w legginsy o rozmiarze xs,moze i by sie wcislo,ale kiepsko by
      wygladala,tak samo z toba, to buty niestety nie dla ciebie,wiec lepiej slepo nie
      podazac za moda,bo teraz sa te buty modne,tylko wybierac buty praktyczne,bez
      dziury,bo one jeszcze bardziej zwroca uwage na twoje palce.
      • 28.05.07, 11:14
        Głupoty dziewczyno piszesz!
        To, że ktoś ma mniej ładne stopy to oznacza, że ma w czym chodzić? W gumiakach? Bo brzydko wyglądają? A kogo to obchodzi? Nie musisz patrzeć się na cudze stopy.
        Te co zalinkowałaś jak najbardziej nadają się do noszenia peep toe i japonek i innych odkrytych butów. Te ostatnie nie są za małe, tylko stopa się wysunęła do przodu jakbyś nie zauważyła.
        Disa ma bardzo ładne stopy - przy tym linku wyczuwam jakąś złośliwość.

A do autorki wątku - jeśli się źle czujesz w peep toe z powodu dłuższego drugiego palca to ich nie kupuj, ale zapewniam cię, że nikogo by to nie raziło i jeśli tylko masz zadbane stopy (bo natury nie zmienimy) odkrywaj je jak najczęściej.

--
        Lilivampire - Mistrzyni Polski w Zakupach :D
        • 28.05.07, 11:34
          Też uważam, że drugi palec dłuższy jest ok.
          Zazwyczaj same jesteśmy swoimi najgorszymi krytykami.
          --
          Wielkie to nieszczęście, że w naszych czasach nie ma już głupca, który by się
          trochę nie poduczył.
          • 28.05.07, 11:39
            Dzięki Dziewczyny:) Ja właśnie nie noszę nigdy niczego na siłę " bo modne" . Ale
            akurat niektóe peeptoły mi sie podobają i zastanawiałam się czy moze od fasonu
            to zależy. czy np. mniej wycięte peeptoły wyglądałyby lepiej? Chodziło mi o
            Wasze doświadczenia:)
            • 28.05.07, 11:49
              piptoly w ktorych przyszlam do biura bardzo spodobaly sie kolezance,
              przymierzyla.....ma 2 palec dluzszy od duzego palca, wygladalo to tragicznie
              jenny sama stwierdzila (czego ja nawiasem mowiac przez pare lat nie zauwazylam)
              ze nigdy nie nosi butow z odkrytymi palcami
              • 28.05.07, 11:59
                tralalumpek no wreszcie !
                Bo juz myslalam ze to kolo samego uwielbienia,skoro ma sie mankamenty to lepiej
                je tuszowac,niz pokazywac :)))))
            • 28.05.07, 13:45
              jezlei kupisz takie z malenkim otworkiem na palec nie bedzie widac
              tego ze drugi jest dyzszy bo wyjdzie tylko pierwszy przez dziurke
              nie przejmuj sie tak :) i kup sobie te buty, ktore Ci sie podobaja
              jezlei nie pomalujesz paznokci na czerwony kolor (albo inny bardzo nasycony)
              wiekszosc nie zwroci nawet uwagi ta te palce :)
              --
              foamclene.blogspot.com/
        • 28.05.07, 11:57
          Nie ma chodzic w gumiakach,ale skoro ma drugi wystajacy palec to w peeptolach
          bedzie to smiesznie wygladac!
          A do disy nic nie mam,wkleilam zdjecie bo nic innego nie moglam znalezc,a do
          niej mam wielki szacunek i nie byla to zlosliwosc.
          • 28.05.07, 20:53
            Wg mnie wcale to nie będzie śmiesznie wyglądać. Śmiesznie by wyglądała taka osoba w zakrytych butach przy 30-sto stopniowych upałach... I śmieszne są dla mnie takie poglądy jak twój.
            Do Disy nic nie masz hehe a to dobre, jakbyś nic nie miała to bys nie wklejała zdjęcia jej stopy, skoro wiadomo, że jest jedną z foremek naszego forum.
            Poza tym tu nie ma żadnego koła samouwielbienia, niektóre osoby po prostu mają większe problemy niż dłuższy drugi palec u stopy, czy płaskostopie. A uwierz, to nie jest az taka wada, żeby ją ukrywać.

--
            • 28.05.07, 21:12
              Dla Ciebie nie jest to wada, a dla mnie wystajacy jeden palec z buta peeptola
              jest po prostu nie do zrozumienia. Skoro czlowiek am wady,czy tez mankamenty,to
              stara sie je zakrywac w majac wielka dziure w bucie na przodzie ciezko jest
              ukryc wystajacego palca co nie?
              I nie dziw sie,ze odnosze wrazenie ze to kolko wzajemnej adoracji,skoro jak
              wyrazam swoje zdanie,to niektorzy pisza,ze moge sie pozegnac z forum,skoro ktos
              pyta,chce odpowiedzi,wiec dlaczego mam swojego zdania nie wypowiadac tylko
              dlatego ze tutaj ludziom sie to nie podoba?
              Tak samo bym powiedziala kobiecie,ktora mialaby biust o rozmiarze miseczki np F
              i chciala chodzic bez stanika -powiedzialabym bez ogrodek ze uwazam to za
              oblesne i nieestetyczne kiedy kobieta o wielkim biuscie (nie mowie tu o
              normalnym,zgrabnym B badz malym C )chodzi bez stanika,a piersi wisza jej do pasa.
              I nie mowcie wiecej prosze o tolerancji,ja staralam sie normalnie wypowiadac,
              uwazam ze nie ladnie by taki but wygladal przy dlugim palcu,a zrobila sie
              nagonka na mnie,tylko dlatego ze nie zmieniam swojego zdania.Pisalam na
              temat,nie wyzywalam nikogo,nie rozdawalam epitetow typu ze to oblesne itp.
              I co z tego ze wkleilam stope Disy?to zescie sie przyczepili,i co z tego?nie mam
              nic do niej,jednak palce mi sie nie podobaja u niej,co nie znaczy ze ma swietna
              figure i lubie jej poczucie humoru z przymruzeniem oka,mysle ze bardziej co
              niektorych zabolalo to,ze podalam jej przyklad.
              Niektorzy owszem wypowiedzieli sie kulturalnie np foam, co do cocco to nie
              komentuje.
              Ale widze ze forum ma swoje ulubienice i tak to jest wlasnie.
              Kazdy ma swoje zdanie,ja akceptuje wasze,ale mam tez swoje,nie jestem
              agresywna,ale zdania i pogladu nie zmienie.to na tyle.
              • 28.05.07, 21:14
                kokko to chyba ty robisz gdaczac ;P
                --
                • 28.05.07, 21:16
                  I w ten sposob pokazujesz jaka to jestes dorosla ?czy tak lubisz ludzi prowokowac?
    • 28.05.07, 12:03
      Jeśli masz źle się czuć, a palec faktczyznie sterczy przez te dziurkę, to może
      poszukaj fasonu z małym, wąskim (lub pseudo) otworkiem? Mnie osobiście takie
      nawet bardziej się podobają.

Ja też nie mam idealnych stóp - u mnie z kolei palce są jakby lekko ściśnięte
      (duże palce wykrzywione w stronę pozostałych). Wygląda to trochę, jakbym dawniej
      chodziła w za małych butach :o) Taka już moja "uroda" - tam samo ma moja mama,
      brat i siostra. Nie przejmuję się i w japonkach chodzę non stop.
    • 28.05.07, 12:13
      Ależ się uśmiałam z lilianny... Dziewczyno, stopa z drugim palcem dłuższym od
      kciuka jest znacznie bardziej harmonijna od takiej, w której palce układają się
      w równy spadek (trumnę to przypomina). Postudiuj trochę dobrego malarstwa
      (sparawdź np. madonny Michała Aniola), poczytaj o kanonach piękna i dopiero
      wtedy zabieraj głos... Nie wszystko ładne, co się Tobie podoba...
      • 28.05.07, 12:21
        dluzszy drugi palec
        encounters.typepad.com/photos/houseboatin/feet.jpg
        'normalna' stopa
        i68.photobucket.com/albums/i7/crispycarp/feet.jpg
        amelia.republika.pl/images/feet.jpg
        www.catheroo.com/images/photos/toeses.jpg
        oraz rozne stopy
        www.sfu.ca/~sfusma/E-Newsletter/Aug/Aug/carwash3.jpg
        to komu wolno nosic odkryte buty? :P

--
        • 28.05.07, 12:47
          jesli stopy są zadbane to czemu nie? Poza tym są rózne piptoły -niektóre maja
          tylko mała okrąglą dziurke ,przez którą widać jedynie duży palec .
          A co do liliany- może trochę przystpuj bo chyba brzydkich stóp nie
          widziałaś .Te zalinkowane przez ciebie nie są brzydkie a stopy Disy(niech juz
          bedzie ,że jej w doope włażę ;-) są ładne i zadbane.
          --
          www.youtube.com/watch?v=zUiTVupn3iM
          • 28.05.07, 13:26
            Niby ze co mam zrobic ? przystopowac?wez mnie nie rozsmieszaj,moim zdaniem sa
            brzydkie i tyle,ty mozesz miec inne zdanie,jak i kazdy,mnie sie one nie podobaja
            i tyle,mam prawo miec inne zdanie jak i je wyrazac,nikogo nie wyzywam,wiec w
            czym problem?
        • 28.05.07, 13:56
          a co tam ;)
          to ja tez
          te sandaly akurat zakrywaja stope w miejscu halluxow (moja ulubiona czesc ;)
          ale paluchy wystaja i wyraznie widac ktory jest najdluzszy :))))))))))))))))
          img150.imageshack.us/img150/9730/sadalme3.jpg
          kiedys naprawde mialam ogromne opory zeby narazac ludzi na takie widoki
          z wiekiem sie wyleczylam
          --
          foamclene.blogspot.com/
          • 28.05.07, 14:10
            :)
            kiedy stopa pracuje chyab tak tego nie widac paluchy sie kurcza i udaja
            krotsze :)
            img142.imageshack.us/img142/5993/stopagp7.jpg

--
            foamclene.blogspot.com/
            • 28.05.07, 14:13
              Disa to jeszcze mało ma,a ja tego u Niej w ogole nie widzę

Ja to mam długi ten palec:)
              czytalam ze taki palec jest wyznacznikiem ogromnego sexapealu i ponoć
              posiadaczki będą rządzić swoimi mężczyznami:)

a swoja drogą,palec jak palec i już,taki sie ma :)
              • 28.05.07, 14:18
                jak to do wsyztskiego mozna dorobic ideologie ;)
                slyszalam juz rozne opowiesci o nieprzecietnej inteligencji kobiet z halluxami
                o namietnosci tych z wypiekami na twarzy :)
                ale o dominacji jeszcze nie slyszlam ;)
                :)))))))))))))))
                jedno jest pewne jako wlascicielka 2 palaca dluzszego niz 1 i halluxow moge
                powiedzec, ze mam w zyciu nieprzcietne szczescie i zwykle dostaje wiecje niz mi
                sie nalezy ;) (moze to analogicznie do tego wiekszego palca ;) wiecej
                wsyztkiego :)

--
                foamclene.blogspot.com/
                • 28.05.07, 14:36
                  w zasadzie moge powiedziec to samo co ty, foam :)
                  ps. ladnie sie twoje stopy prezentuja w tych sandalach :)
                  --
                  • 28.05.07, 14:39
                    troche poszerzaja, ale najwazniejsze ze hallux za paskami ;)
                    --
                    foamclene.blogspot.com/
                    • 28.05.07, 14:41
                      w ogole go nie widac ;)
                      --
        • 28.05.07, 15:32
          Najlepszy foto- tekst na forum. Zrobiłabys karierę w pismach o modzie, wiem co
          mówię.
        • 29.05.07, 03:41
          ciocco z zalinkowanych przez Ciebie zdjec podobaja mi sie wylacznie pierwsze
          stopy, wedlug mnie sa seksowne, pozostale... khm...
          czy pierwsze pasuja do piptolow to inna sprawa:)

--
          Lato w Szwecji to najpiekniejszy dzien roku...
        • 03.06.07, 21:27
          Hehe fajne zdjęcie to z różnymi stopami- może nie mam się czego wstydzić:)
    • 28.05.07, 13:25
      mam delikatnie mowiac smeiszne stopy
      wsyztskie anomalie jakie mozliwe :)
      nie dosc ze nosze peep toe to takze japonki i sandalki na szpilce z
      cieniutkiech sznureczkow
      nie bede klamac ze nie krepuje mnie kiedy ktos zbytnio sie przygada tym
      platfusom :)
      ale nikt nie jest doskonaly
      mam kilka zalte wiec nie mam zamiaru umartwiac sie stopami
      --
      foamclene.blogspot.com/
      • 28.05.07, 13:28
        I taka postawa mnie sie podoba,przyznajesz sie do tego ale nie masz zamiaru
        zrezygnowac z roznych butow, tak tez dobrze,choc jak wczesniej powiedzialam-ja
        bym nie nosila i tyle.Kazdy ma swoje zdanie.
        • 28.05.07, 14:36
          coz za nagla zmiana tonu wypowiedzi. strach oblecial, bo nikt sie nie zgadzal?
          --
          • 28.05.07, 15:46
            Tylko dlatego ze mam inne zdanie i podejscie do wygladu stop chcesz mnie
            sprowokowac ?
            Nie zmienilam tonu wypowiedzi,nadal uwazam ze przy dluzszym wystajacym drugim
            palcu nie ladnie beda wygladac buty typu peeptoly szczegolnie z wielka
            dziura.Poza tym nie tylko ja mam takie zdanie i nie jest tak ze nikt sie ze mna
            nie zgodzil,przeczytaj sobie dokladnie wypowiedzi bo ja widze ze 2 osoby
            podzielaja moje zdanie,choc pewnie na tym sie skonczy,ale bardziej ze strachu...
            • 28.05.07, 19:16
              nie ma potrzeby cie prowokowac. juz sama pokazalas z wlasnej inicjatywy co soba
              reprezentujesz
              --
    • 28.05.07, 14:06
      wg mnie stopy z takimi palcami są brzydkie i niepowinno sie ich pokazywac
      kiedyś na jakiejs wycieczce jedna babka miala takie stopy i szla w japonkach te
      wspomniane palce wychodzily z japonek zahaczajac o asfalt niesmacznie to
      wygladalo... podobnie wygladaja takie stopy w peeptoe. Kobieta powinna sie
      skupic na swoich zaletach a nie wadach

--
      3dwhite.pl/?click=8b24b19c3c8b2b98c6fbebe6418345cb
    • 28.05.07, 14:07
      teraz są cudne peep toe w solo femme, które mają dziurkę tak jakby na górze, ale
      z przodu palce są zasłonięte - nie umiem tego wyjaśnić, ale poszukam zdjęcia
      • 28.05.07, 14:08
        mam:

www.quattro.com.pl/foto/267_p.jpg
        myślę, że w takich butach nie będzie widać, który palec jest najdłuższy. ja bym
        w ogóle nie zwróciła na to uwagi, ale skoro tobie to przeszkadza, to moze
        przymierz buty w tym stylu.
        • 28.05.07, 14:14
          mam identycznie wyciete czarne buty paradoksalnie w nich wygladam
          najsmieszniej :)
          --
          foamclene.blogspot.com/
          • 28.05.07, 14:19
            to nie trafiłam:D ja akurat mam "proporcjonalne" stopy, więc średnio się na tym
            znam, ale myślałam, że to jest jakieś rozwiązanie... ok, już się nie wtrącam;)
            • 28.05.07, 14:22
              trzeba przymierzac
              nigdy nic nie wiadomo :)
              ja np moge nosic tylko jedne typ japonek w ktorych boczy basek jest plytko i
              wypada wlasnie na wystajacej kostce halluxow
              to jakos tak sie te moje koslawe stpoy nie raza po oczach
              --
              foamclene.blogspot.com/
              • 28.05.07, 14:48

Ty masz ladny ksztalt paznokcia, u mnie bardzo trudno mi zrobic frencha na
                moich zakreconych do przodu paznokciach...
                • 28.05.07, 15:07
                  e tam to chyba kwestia tego jak obetniesz i wymodelujesz pilnikiem
                  jak bedzies pilowala na prosto w miare odrastania to bedzie mniej zaokraglony...
                  kiedys robilam francuza ale mam wrazenie ze za bardzo przyciagla wzrok i teraz
                  maluje tylko wybielaczem (do dupy zreszta jest bo robia sie smugi, ale
                  przerobie :) doleje bezbarwnego i bedzie lekko rozjasniajacy :)
                  --
                  foamclene.blogspot.com/
                  • 28.05.07, 15:24
                    no ja tez robie wybielaczem Inglota, a biala kreska bardzo delikatna:-)
                    • 28.05.07, 16:17
                      ja manhattan'u
                      moze jakbym zainwestowala wiecej niz 9,80 to nie robilby smug :)
                      kiedys mialam siwetna odzywke sally hansen ale juz jej nei robia (ona dawala
                      nieco robielony i gardzo blyszczacy efekt oraz wyrownywala plytke i wplywala
                      na przyspieszenie wrostu paznokcia ;)
                      --
                      foamclene.blogspot.com/
                      • 28.05.07, 16:20

wiem ! mialam sally, zamawialam z allegro ponoc z ameryki;-) teraz
                        zainwestowalam ok 20 zeta na Inglot i jestem zadowoliona:-)
          • 28.05.07, 14:26
            • 28.05.07, 14:37
              moim zdaniem masz bardzo ładne stopy!!! wy już chyba zupłnie powariowałyście od
              tego słońca ;))
              • 28.05.07, 14:40
                moze ktos z normalnymi stopami wklei zdjecie? :)
                --
                foamclene.blogspot.com/
              • 28.05.07, 14:40
                ja tak jak ciak ;))
                --
              • 28.05.07, 14:46
                --
                dzieki ale palec dlugi jest:-( ale co tam, jeszcze 10 lat temu nie wlozylabym
                japonek ale teraz juz wydoroslalam i uwielbiam je nosic, przechodze w japonkach
                cale lato!

ps. kiedys ktos mi powiedzial, ze jak sie ma dlugi drugi palec to znak, ze
                bedzie sie wdowa....
                • 28.05.07, 14:48
                  Moja babcia też tak mówiła mojej siostrze, a ona jest rozwódką :)
                  --
                  trochę nie poduczył.
                  • 28.05.07, 14:51
                    w moim przypadku sprawdzilo sie:
                    --
                    bylam wdowa a teraz ponownie mezatka....
            • 28.05.07, 14:37
              e tam Twoje przy moich wygladaja jak z katalogu avonu :)
              masz fajne place proste i nie za chude
              ja ma patyczaki :)
              --
              foamclene.blogspot.com/
    • 28.05.07, 14:20
      Od pewnego czasu widzę, że niektóre dziewczyny czepiają się ich (czasami na
      plus, czasami w koszmarnie niemiły sposób). Denerwuje mnie to, bo dziewczyny jak
      wszystkie inne mają zalety i wady urody i to jest normalne, bo każdy tak ma.
      Po co kłócić się o te palce, czy są ładne czy nie?
      Autorce wątku chodziło o nasze poglądy dotyczące drugiego palca stopy dłuższego...
      Ja zgadzam się z Chiocolatto i Foam. Nawet jeśli nie ma się najpiękniejszych
      stóp, to można nosić odkryte buty. W przeciwnym wypadku nie rozumiem, dlaczego
      niektórzy (kobiety i mężczyźni) nie muszą obligatoryjnie nosić hidżabu.
      --
      trochę nie poduczył.
      • 28.05.07, 14:21
        Dodam jeszcze, że zdrowie jest ważniejsze i nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek
        miał zdrowe stopy, nosząc zabudowane buty podczas trzydziestostopniowych upałów.
        --
        trochę nie poduczył.
      • 28.05.07, 22:46
        Szczerze mowiac nie wierzylam w to, co tu czytam. A definicja ladnej stopy mnie
        powalila. Gratuluje :))) Proponuje zmierzyc dlugosc reki, srednice oka i
        zdecydowac, jakie sa wymiary ladne, a jakie nie.

Stopy Disy sa bardzo ladne. Przede wszystkim zadbane. Wyglad stop to rzecz
        wrodzona, nie wiem w ogole co za problem tu powstal, ale odnosze wrazenie, ze
        jest to wynik prania mozgu.
    • 28.05.07, 14:31
      • 28.05.07, 14:35
        Niezłe :D
        --
        trochę nie poduczył.
      • 28.05.07, 19:31
        Głupie. Bez obrazy dla foam.
        • 28.05.07, 19:33
          kochanica-francuza napisała:

> Głupie. Bez obrazy dla foam.
          I wulgarne, jak wyżej. Po co f...ować ?
    • 28.05.07, 14:53
      ja tez tak mam,drugi palec jest ciut dłuzszy i z powodzeniem nosze
      peeptoły...to tylko kwestia dobrania odpowiedniego wycięcia na palce :)
    • 28.05.07, 16:41
      hehehe a to sie usmiałam z tej dyskusji... czyli wychodzi na to, ze osoby z
      dłuzszym paluszkiem nie maja prawa załozyc w lato zadnych odsłonietych butków i
      skazac sie mordęge , bo komus moze to przeszkadzac ... koniec swiata
      normalnie ;)
    • 28.05.07, 17:21
      ja tez mam taki 'defekt' stopy..tzn drugi palec u nogi dluzszy ale i tak nie
      przejmuje sie tym i zakladam wszelkiej masci japonki,sandaly i peep toły a
      co...nawet sobie nie zaluje czerwonego koloru na paznokciach :)

a tak w ogole..posiadaczki dluzszego drugiego palucha..moja babcia powiada ze
      kobiety o takiej budowie stopy zyja dluzej od swojego partnera:D wiec zyjmy i
      cieszmy sie zyciem (i stopa :) )
      • 28.05.07, 17:25
        Heh, tak, moja babcia też nazywa to "wdowim palcem".

--
        Dunder Mifflin, this is Pam.
        • 28.05.07, 18:08
          a mi sie akurat bardzo podoba nieco dłuższy drugi palec niż pierwszy, daje takie
          wrazenie harmonii i symetrii a tak to mam wrazenie, że stopa jest "obcięta".dla
          mnie taki palec to zaleta, która eksponuję w piptołach, japonkach i wszelkiej
          maści sandałach:)

• 28.05.07, 18:56
            Ja też mam dziwaczne stopy, kiedyś ich nie lubiłam, ale jakoś się z 'nimi'
            pogodziłam, natura nie wybiera

img529.imageshack.us/img529/812/stopayo1.jpg

Poza tym koszmarnie się czuję jak mi coś chlupie w bucie, zakładam więc japonki
            czy sandałki.Peeptołów nie noszę więc nie mam problemu :)
            • 28.05.07, 19:17

wyjatkowo foremne... i wsyztkie palce koncza ise tam gdzie powinny :)

--
              foamclene.blogspot.com/
              • 28.05.07, 22:40
                Niedoskonalosc jest cecha ludzka. Absolutna perfekcja w naturze nie istnieje
                poniewaz nic nie jest odtworzone w dokladnie taki sam sposob. I to nas odroznia
                od robotow w ktorych kazda czesc jest jedynie funkcjonalna i identyczna
                (naogladalam sie Lowcy Androidow wczoraj he he he). Niedoskonalosc jest
                integralna czescia piekna. Uwazam ze w dazeniu do perfekcji i maniakalnym
                maskowaniu wszelkich niedoskonalosci czlowiek traci osobowosc.

Znakomitym przykladem jest Victoria Beckham ktora jest tak wypolerowana i
                'udoskonalona' ze wyglada czasami jak figura woskowa samej siebie - ubrana
                nienagannie ale kompletnie pozbawiona jakiegokolwiek indywidualizmu:
                www.handbag.com/graphics/library4/victoria-beckham-black-outf1.jpg

Powiem szczerze ze zaskakuje mnie czasami ten swoisty modowo-cielesno-wiekowy
                purytanizm prezentowany na tym forum z cyklu:

Kropki tylko dla mlodych
                Rurki tylko dla szczuplych i wysokich o figurze modelki
                Wysoka talia - j/w
                Spodnie przed kostke skracaja nogi
                W legginsach nikt dobrze nie wyglada
                Mini tylko do 25r zycia
                Niskie tylko w obcasach
                Wysokie tylko plaskich butach
                Peeptoe tylko do idealnych palcow
                Zloto nie dla blondynek

itp itd.

Wszystko zazwyczaj prezentowanie z absolutnym przekonaniem o wlasnej racji.

P.S. Dolaczam do klubu 'dziwnych' stop ;-) Ja mam na przyklad dosc widoczne zyly
                na stopach:
                photos1.blogger.com/blogger/1504/3040/1600/shoes.jpg
                No juz tak mam - chude mam stopy po prostu - teoretycznie nie powinnam nosic
                odkrytych butow w ogole bo a nuz obraze czyjes poczucie estetyki i 'ludzie sie
                beda gapic' he he he

--
                The London Dog
                • 28.05.07, 22:45
                  swietne buty!!! :)
                  --
                  • 28.05.07, 23:04
                    cioccolato_bianco napisała:

> swietne buty!!! :)
                    ___

Dziekuje ;-) Vintage, lata 80-te - upolowane w zeszlym roku ;-)
                    --
                    The London Dog
                  • 29.05.07, 13:53
                    ja tak jak cioccolato_bianco :)
                    cudowne buty!!!!
                    --
                    Das Leben ist schön, obwohl praktisch alles dagegen spricht.
                • 28.05.07, 22:54
                  Foam - dziękuję bardzo. Kiedyś moje stopy mi się nie podobały, bo uważam że mam
                  za długie palce. Potem się przyzwyczaiłam i nawet były dni kiedy je lubiłam, do
                  momentu kiedy kolega powiedział że są brzydkie - tak mi to utkwiło w pamięci że
                  staram się na nie nie spoglądać.
                  Niestety żyły na stopach są również moim problemem, do tego jakaś taka cienka
                  skóra, że wcale się nie opalają, zawsze po wakacjach cała jestem jako tako
                  opalona (a opalam sie kiepsko :( a stopy i dłonie zawsze białe - i na dłoniach
                  też żylasta jestem :((
                  • 29.05.07, 12:25
                    ja tez mam zylaste stopy i dlonie
                    (moze za malo tkanki tluszczowej w tych partiach ciala? reszta nie jest juz tak
                    zylasta a i nienaleze do kobiet o delikatnej skorze, a wrecz do
                    tych "gruboskornych" :)
                    moje stopy tez bardzo trudno sie opalaja (cala jestem odporna na braz)
                    korzystajac z solarium wybieram lezace lozka i staram sie zeby stopy dotykaly
                    plyty z lamapmi czyli leze na brzuchu :), a nie na plcqch gdzie odleglosc od
                    lamp jest wieksza, w trubie/stojacej kabinie stopy nie maja szansy sie opalic
                    przed poludniem wystawiam nogi za barierke balkonu i wypiekam na sloncu...
                    troche pomaga :)
                    myslalam nawet o nabyciu lamp dfo opalania twarzy i zastosowaniu ich wlasnie do
                    stop :)))
                    --
                    foamclene.blogspot.com/
                    • 29.05.07, 13:54
                      a mnie się takie żylaste stopy i dłonie podobają :)
                      --
                      • 29.05.07, 14:09
                        to moje by ci sie podobaly ;)
                        --
                        • 29.05.07, 17:40
                          cała mi się cioccolato_bianco podobasz :D
                          --
                          • 29.05.07, 21:48
                            :* ;))
                            --
                • 29.05.07, 09:03
                  a ja mam dość szerokie stopy i lekkie płaskostopie:/ żyły też są widoczne, od dziś nie chodzę w odkrytych butach, bo jeszcze ktoś się obrazi:/
                  p.s. edavenpo, fajowe butki

--
                • 29.05.07, 21:24
                  Bardzo lubię cie czytać edavenpo, a to jest po prostu rewelacyjne
                • 31.05.07, 03:16
                  edavenpo- kapelusz z glowy.

--
                  claps is for those who disagree.
                  rodeo
            • 03.06.07, 18:16
              Bardzo ładne masz stópki
              Ja mam podobne hehehehe
              Tylko trochę dłuższe palce, ale ogólnie wszystkie :)
              Kiedyś mi to przeszkadzało ale teraz uwielbiam pokazywać stopy.
            • 03.06.07, 20:33
              Pytanie mam - jakiego lakieru do paznokci używasz? Bo bardzo mi się podoba :)
        • 29.05.07, 13:46
          ja nie chcialabym wcale zyc dluzej od swojego partnera:)
          dltego wlasnie mam drugi palec prawie rowny z paluchem,czyli wychodzi na to ze
          umrę tylko troszkę wczesniej:>
    • 29.05.07, 00:39
      a ja mam szerokie śródstopie.jak kaczuszka:) ale stopy mam zadbane,palce
      proste,zaden nie wychyla sie z szeregu. paznokcie ładnie pomalowane. wisi mi
      czy komuś sie podoba czy nie moja stopa a nawet dwie:) bo ja bede klapać w
      japonkach-nie dam sie zakuc w zakryte buty jak jest 50C na dworze. a czy kogoś
      to zgorszy czy nie- niech sie nie gapi. wole takie niż brudne i całe w
      odciskach.

uważam że jesli ci wygodnie w tych butach i ci sie podobaja to kup. jak nie
      teraz to kiedy? jak bedziesz miała 70 lat? na innych sie nie ogladaj-oni ci
      jesc nie dają:)
    • 29.05.07, 02:07
      Heh
      Ten wątek wskazuje, że słońce ostatnio naprawdę mocno przygrzewa. :)

--
      "...abre la ventana que avive a la mañana al cuarto y la cocina
      aire, aire; aire pasa; aire nuevo, aire fresco pa la casa
      aire aire; pasa pasa, que tenga la puerta abiera la alegria pa la casa!... "
      • 13.06.07, 13:11
    • 29.05.07, 06:58
      Kształtu stopy sobie nie wybieramy, najważniejsze by były zadbane (ładne paznokcie, brak odcisków itp.) szczególnie gdy chcemy je odsłaniać. Niektórzy są bezkrytyczni i pokazują czasem (a nawet bardzo często) tak brzydkie stopy, że robi się niesmacznie od patrzenia, a wystarczy po prostu trochę o nie zadbać, przed ukazywaniem ich światu.
      • 29.05.07, 08:31
      • 29.05.07, 08:33
        Nie dosyć, że chyba od podkurczania tych dłuższych palców takie okropne czerwone
        "cosie" na kostkach palców to jeszcze żyły? buuuu
        img517.imageshack.us/img517/8765/butki003cz4.jpg
        • 29.05.07, 12:34
          z naszej galerii stop wynika ;) ze trudniej o stope z drugim palcem krotszym
          niz pierwszy
          zaczynam sie czuc calkowicie w normie :)
          a cha i mnie jeszcze z wiekszosci butow wystaja rowki miedzy palacami (dlugie
          paluchy)

--
          foamclene.blogspot.com/
          • 29.05.07, 12:51
            a ja to mam w sumie oba podobnej długości (duży tylko odrobinę dłuższy)
            img171.imageshack.us/img171/8713/dsc01252hf8.jpg
            --
            Rudy
            Bury
            Biały
            • 29.05.07, 12:53
              boskie zdjecie :)
              --
              • 29.05.07, 12:56
                przeklejone z Plotkarni - to efekt przedostatniej wizyty pedicurzystki.
                --
                Rudy
                Bury
                Biały
                • 29.05.07, 12:58
                  serio?? jak to sie stalo, ze je przeoczylam?
                  ps. mam obecnie pomalowane paznokcie u stop na identyczny kolor ;)

--
                  • 29.05.07, 13:08
                    ja bardzo taki lubię, też teraz mam podobny, ale już sobie upatrzyłam następny -
                    taki fajny wpadający w fiolet
                    --
                    Rudy
                    Bury
                    Biały
                    • 29.05.07, 13:11
                      ja zawsze maluje paznokcie u stop na mocne kolory, czerwienie i fiolety ;)
                      --
            • 29.05.07, 16:21
              gdybym ja tak zrobila mojemu kotu
              krew by sie lala ;)

jaki masz romiar stopy? bo mam wrazenie ze im iweksze stopy tym wieksze
              anomalie i 40 - kajak :) moze dlatego tak wyglada dziewacznie...
              twoje zgrabniutkie i pewnie maly rozmiar
              --
              foamclene.blogspot.com/
              • 29.05.07, 17:21
                ja mam 37
                kot krwiożerczy ale kocha miętowy krem do stóp i czule mi go zlizuje
                --
                Rudy
                Bury
                Biały
                • 29.05.07, 17:29
                  zazdrosze Ci rudasa takiego jesze nie mam (czarno-bialy, bialo-bury, szaro-
                  srebrny pregowany)
                  rudy piekny jest i taki miesisty :)
                  jak ja bym go wyprzytulala :)
                  --
                  foamclene.blogspot.com/
                  • 29.05.07, 18:08
                    Zobaczcie dziewczyny na to :
                    www.stuffonmycat.com/
                    Po prostu chce sie pzygarnac wiekszosc, albo po prostu tylko wytarmosic :)))))))
                    Swietne niektore co nie ?
                    :)))
              • 29.05.07, 21:30
                Z moim też by nie przeszłó. Namiętnie obgryza mi stopy. Czy wszyscy na tym
                forum mają koty?
                Ja też mam drugi palec dłuższy i uwielbiam odsłaniac stopy. Poza tym nie tylko
                nogi mam żylaste
                • 29.05.07, 21:34
                  ja nie mam kota, ale jestem fanka prosiaka panterki :)
                  --
                  • 29.05.07, 21:43
                    Ja niestety nie mam :( Za duzo jestem poza domem i czesto wyjezdzamy ...
                    Ale za to mamy 2 sasiadow w bloku ktorzy maja, jeden nazywa sie Gizmo i odwiedza
                    namietnie wszystkich sasiadow, w tym i nas, czasami nawet u nas spi, przychodzi
                    jesc i pobawic sie :)))
                    • 29.05.07, 22:07
                      Buras z mojej sygnaturki umarł w sierpniu, Rudziio mieszka ze starszyzną, a ja
                      mam 8-miesiecznego Prosiaka. Rudzio zresztą już nei jest aż taki mięsisty, bo ma
                      dietę dla nerkowców. No ale jak na swoje 13 lat pięknie się prezentuje:
                      img393.imageshack.us/img393/1/p1010368sj8.jpg
                      --
                      Rudy
                      Bury
                      Biały
                      • 30.05.07, 19:50
                        pinkpanther napisała:

> Buras z mojej sygnaturki umarł w sierpniu, Rudziio mieszka ze starszyzną, a ja
                        > mam 8-miesiecznego Prosiaka.

A Biały? No z Białym?
                        --
                        trochę nie poduczył.
                        • 30.05.07, 19:52
                          Chyba, że Biały nosi imię Prosiak...
                          --
                          trochę nie poduczył.
                          • 30.05.07, 19:58
                            tak, prosiak jest bialy
                            --
                      • 31.05.07, 11:43
                        moj gruby tez na diecie dla nerkowcow, a coraz wiekszy :)
                        --
                        foamclene.blogspot.com/
                        • 31.05.07, 11:51
                          serio? Bury Mateusz też miał tą dietę, bo niewydolnosc nerek przydarzyła mu sie
                          przy okazji białaczki (potem niestety doszła cukrzyca i było po kocie). Rudy
                          przez całe życie wpieprzał tylko surową wołowinę, niczego innego nie chciał sie
                          tknąć, więc od 3 miesiecy jedzie tylko na suchym Renalu Walthama. Brzuch mu już
                          nie wisi do podłogi tylko skóra (do połowy podłogi).
                          --
                          Rudy
                          Bury
                          Biały
                          • 31.05.07, 13:47
                            moj je royala na kamienie nerkowe
                            niby dietetyczne, a wyglada jak tucznik
                            --
                            foamclene.blogspot.com/
                            • 31.05.07, 15:57
                              zmień karmę na lepszą.
                              --
                              Rudy
                              Bury
                              Biały
                              • 31.05.07, 16:04
                                na jaka?
                                wet powiedzial, ze ta bedzie dobra ;) sa dystrybutorem royala ;) dostaje te
                                weterynaryjna niby
                                ale nie bardzo znam sie na markach kociego zarcia
                                --
                                foamclene.blogspot.com/
                                • 31.05.07, 16:54
                                  nie no jak wet radził to na pewno dobra
                                  daj zdjęcie tłusciocha!!
                                  --
                                  Rudy
                                  Bury
                                  Biały
                                  • 31.05.07, 17:22
                                    Ten tłuścioch Foamclene to na zdjęciach jest bardzo ładny. Już go pokazywała z
                                    taką falbanką na szyi chyba.
                                    --
                                    trochę nie poduczył.
                                    • 31.05.07, 17:26
                                      fotoforum.gazeta.pl/3,0,467797,2,16.html
                                      To chyba on, jesli się mylę, to niech mnie Foam poprawi :)
                                      Miałam kiedyś podobnego - Mruczka :D, więc zapamiętałam bliźniaczy ryjek.
                                      --
                                      trochę nie poduczył.
                                    • 03.06.07, 10:31
                                      tak...
                                      tylko wtedy jeszcze mial jajka zamist cyckow ;)
                                      --
                                      foamclene.blogspot.com/
                                  • 03.06.07, 10:30
                                    jakos nie chcial zpozowac wielkimi cyckami ;) ale pudelko wypelnione jest po
                                    brzegi
                                    img232.imageshack.us/img232/977/grubciumo9.jpg
                                    --
                                    foamclene.blogspot.com/
                                    • 03.06.07, 11:04
                                      och jaki on piękny
                                      Prosiak jest zazdrosny, bo wzdycham do monitora
                                      --
                                      Rudy
                                      Bury
                                      Biały
        • 29.05.07, 16:01
          w modzie chyba nie chodzi o to żeby slepo naśladować bez zwracania uwagi na
          swoje cechy indywidualne
          Jak mam krzywe nogi to nie założę mini a jak duże i wielkie stopy to japonki
          odpadają bo przypomina się zabę. Podobnie jest z innymi cechami w/g ,mie.
          Nie nazywam tego "defektem" ani innym odstępstwem od normy ale skoro jest coś
          co lepiej ukryć to po co to pokazywać?

przypominają mi się wątki ( tu na tym forum) o nieapetycznych brzuchach, kiedy
          modne były biodrówki, o dużych posladkach w ołówkowych spódnicach więc dlaczego
          nie przyznajecie racji, ze jeżeli coś wygląda źle w danym fasonie ( tym razem
          chodzi o piptoły)- bądźmy konsekwentne nie wszystkim musi pasować wszystko.
          --
          Noszę rozmiar 36!
    • 29.05.07, 12:46
      Witam
      A od kiedy to jest defekt stopy?Defektem sa haluksy itp, a to jest normalna
      stopa piewsze slysze aby była to jakaś deformacja:)
      • 29.05.07, 17:19
        Absolutnie się zgadzam z żabcią.
        • 30.05.07, 19:43
          Przez ten wątek zaczęłam się przyglądać ludzkim stopom :DD
          • 30.05.07, 20:59
            O rety, czyli ja ze swoim pierwszym palcem o wiele większym od reszty mam
            nietypowo wyglądające stopy ! Bo widzę, że prawie wszyscy mają drugi palec
            najdłuższy. Oczywiście łażę w sandałach, japonach i nie widzę w tym niczego
            niestosownego, chociaż generalnie rzecz biorąc stopy to moim zdaniem mało
            estetyczna część ciała u ludzi. Może dlatego mam takie podejście, bo jednak
            większość ludzi ma koszmarnie zaniedbane stopy, albo brzydko ukształtowane. Mam
            jeszcze coś takiego, że strasznie mi się nie podobają paznokcie u stopy bez
            lakieru. Wydają mi się wtedy zaniedbane. Ciekawe, czy jestem w tym odosobniona...

• 31.05.07, 13:55
              Pewnie nie jestes:-). Ja nie maluje zwykle paznokci u rak, ale u stop koniecznie.
              --
              I may be bad...but I feel goood;-)
              • 31.05.07, 16:29
                Mnie tez się bardziej podobają umalowane paznokcie u nóg.
    • 31.05.07, 14:53
      Szczerze mówiąc, o co ta cała afera...wagę i sylwetkę to jeszcze można zmienic
      ale co, wyrwac palec ze stopy?
      I od siebie dodam: dla mnie dluzszy drugi palec to zaden egzotyk, ma go
      wiekszosc moich znajomych. Rzadkoscia raczej jest zjawisko "schodkowe" - tak jak
      u mnie - najwiekszy palec duzy, a reszta schodkowo coraz mniejsza. I paluszki
      malutkie oraz niezbyt szczuple przy szczuplej budowie ciala. moja uczennica z
      klasy piatej podstawowki ma dluzsze;)
      To co, mam sie powiesic? Chodze w czym chce, a jak ktos na ulicy nie ma nic
      innego do roboty tylko sie przygladac moim stopom to juz jego problem;)
      --
      "Every man for himself" - Stanisław Wyspiański
      www.rosjapl.info/
      Forum DFP
      • 05.06.07, 22:14
        A ja mam wlasnie schodkowo, mam sie martwic? :-D
    • 31.05.07, 17:16
      Patrzę i oczom nie wierzę... Chciałabym mieć takie "problemy" :)

--
      Tu wyglądam, a tu piszę.
    • 02.06.07, 20:25
      ej ja mam ladne stopy -spadac ;]ppp
      --
      Esencja Narcyzmu :D
      www.disa.fotolog.pl
      • 02.06.07, 20:28
        Dlatego tak sie wszystkie dziwilysmy, ze zdjecie twojej stopy pojawilo sie w tym watku. Stopy masz zgrabne i zadbane:-)
        --
        I may be bad...but I feel goood;-)
        • 02.06.07, 20:36
          w zyciu bym nie wpadla na pomysl, ze moge miec nie ladne stopy -albo kompleksy na ich punkcie :D
          mam ladne, zadbane, pachnace 5palczaste stopy :D czego wiecej trzeba do szczescia??
          rownych palcow jak od linijki? NUDA
          --
          www.disa.fotolog.pl
          • 02.06.07, 22:28
            heh, ja mam równe, wcale nie nuda:) różne jest piękne:)
            --
            "Every man for himself" - Stanisław Wyspiański
            www.rosjapl.info/
            Forum DFP
          • 03.06.07, 10:35
            tez uwazam ze jezeli ilosc palcow sie zgadza to jest juz dobrze ;)
            --
            foamclene.blogspot.com/
        • 03.06.07, 11:37
          jakie wszystkie? nie generalizuj:)
          --
          Uśmiechnij się :P
    • 03.06.07, 12:26
      moje drogie ;)
      nie udzielam się na tym forum, weszłam dziś przez przypadek i umarłam ze smiechu
      czytając ten wątek ;)
      uwazam że skoro nie wolno eksponowac nadmiernie wyrośniętego palca u nogi,
      uważam że osoby z garbem na nosie,w okularach piegowate z krzywymi zębami
      powinny chodzić w czadorze przecież sa takie nieestetyczne! a nie mówie juz o
      krzywych nogach, za małym bądź za dużym biuście, wystających łopatkach itp.
      zacznijmy sie ubierać jak w krajach arabskich, nie będziemy wtedy razić
      niczyjego zmyslu estetycznego
      szczerze mówiąc to jadąc autobusem nie oglądam niczyich stóp, jedynie czasem
      patrzę na buty. stopa to stopa, nie analizuje czy jest krzywa, żylasta, czy ma 5
      palców, czy wiecej...

po tym wstępie przystapie do rzeczy ;)
      jest taki Bollywoodzki aktor, nazywa się Hrithik Roshan... jest to bardzo
      zadbany, przystojny facet. według mnie baaardzo sexy ;) świetnie tańczy, jest
      bardzo wysportowany i wygimnastykowany

www.netribution.co.uk/cc/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=2370&g2_serialNumber=1
      ale matka natura spłatala mu figla o takiego

bollywood.deepthi.com/actors/images/Hrithik-Roshan.jpg
      aktor ma 6 palców u jednej dłoni, ten 6 jest przyrośnięty do kciuka

www.ourbollywood.com/269010665_l.jpg
      jak wam się podoba taki paluszek? czy według was pan ten nie powinien się
      pokazywac na dużym ekranie? czy powinien nosić rękawiczki bo jest nietypowy ? o
      ile stope można zakryć pod skarpetą, to dłoń srednio ...

wkleiłam te fotki take po to, żeby uświadomić wam, że sa znacznie gorsze prblemy
      niż dłuższy palec u nogi, niektózy rodza się z większymi znieksztaceniami (jak
      Roshan), inni mają szpecące blizny, z którymi musza zyć.
      • 03.06.07, 17:03
        w dzisiejszej dobie medycyny estetycznej SPOKOJNIE moglby tego palucha zrobic -stac go...
        a jednak ;] nie robi ;]
        tez o czyms swiadczy ;]

jak dla mnie gdy stopa jest zadbana i nie smeirdzi jest OK ;]
        bardziej raza mnie odpryski lakieru niz dlugosc palcow ;]
        --
        www.disa.fotolog.pl
        • 03.06.07, 17:12
          Aż taką zwolenniczką natury nie jestem. Palec tego pana rzeczywiście jest wstrętny.
          --
          trochę nie poduczył.
          • 03.06.07, 21:16
            A niektórzy mają halluksy...:( Pięciopalczaste stopy to dla mnie za mało-
            obsesja na punkcie wyglądu zaraża, więc i ja zadowolona nie jestem
      • 03.06.07, 23:50
        disa zgadła- czytałam wywiad z Hrithikiem ,to najlepiej opłacany aktor w
        Bollywood, stac go nie tylko na palec, gdyby chciał mógłby się cały zoperować
        palca nie operuje bo mówi że to jego talizman i czuje się wyjątkowy ;) ktoś
        nawet napisal, że dostał 10% gratis od losu ;)
        ale zastanawia mnie jedno, skoro zadbana i nieśmierdząca stopa z krzywymi
        paluszkami jest nieładna, jakbyście się czuły mając coś takiego ;) nosiłybyście
        rękawiczki cały rok?
        p.s ja na początku tez sie przestraszyłam widząc palec Hrithika, nawet myślałam
        że to ktos zlośliwy sie pobawił Photoshopem... potem jednak zaczęłam doceniać to
        że facet sie nie chce operować bo czuje się wyjątkowy no i właściwie to jest
        jego sprawa że tak wygląda ;)
    • 05.06.07, 22:05
      www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e55a5d8289f96215.html
      Nie chodzę w sandałach, moje palce wyglądają ochydnie w każdych odkrytych
      butach.
      • 05.06.07, 22:26
        Podepne sie pod Ciebie (nawiasem mowiac, masz normalne stopy);
        dziewczyny, idzcie moze do jakiegos szpitala, gdzie sa ludzie sparalizowani i
        znieksztalceni, i im to przeczytajcie - mysle, ze docenia Wasze umilowanie
        estetyki
        • 13.06.07, 12:28
          palce mam w miarę normalne ale za to odstające pięty takie no wiecie nie kończą
          się z tyłu równo z łydką tylko odstaja do tyłu przez to nigdy niechodzę w
          klapkach czy sandałach do spódnicy, jeżeli ubieram klapki to do długich spodni
          opadajacych na te pięty a jeżeli spódnicę to zakryte buty jest to dla mnie
          prawdziwa udręka od lat prawie nie chodzę w spódnicach tym bardziej ,że mam
          naprawdę zgrabne nogi ,smukłe szczupłe łydki itd. te stopy są przyszyte jakby z
          nie moich nóg no i rozm 41 przy wzroście 168. tragedia po prostu
          • 13.06.07, 13:58
            Wam to potrzeba prawdziwych problemów albo drugiej głowy, wtedy byście się
            przestały przejmować tym, że macie pięć palców u stóp, pięty albo brzuch...
            --
            Tu wyglądam, a tu piszę.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.