Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Gdzie kupie duże rozmiary?

22.01.08, 22:29
    Mieszkam we Wrocławiu, duzym miescie, a mimo to nie radze sobie jednak ze
    wszystkimi sklepami. Nosze rozmiar 46/48 i ciagle mam problem zeby dostac
    takie ubrania. Narazie kupuje w C&A albo kappahl, czasem w h&m i wiecej
    sklepow nie widzialam... Wiem ze jeszcze jest marks&spencer i wallis. Ale te
    firmy sa troche drogie :(
    Czy znacie jakies sklepy, ktore oferuja fajne, w przystepnej cenie ubrania w
    takich rozmiarach? Tylko prosze nic w stylu Ulla Popken bo ubrania sa
    workowate a ceny kosmiczne.
    Pozdrawiam :)
    Edytor zaawansowany
    • 22.01.08, 22:44
      jeszcze monnari, JACQUELINE RIU, Camaieu do 46 (nie wiem czy to 'uczciwe' 46 bo
      sama nosze mniejszy i trudno mi to ocenic, ale w monnari powinno byc ok:) )

w marks&spencer nie jest drogo, tylko podobno jest jedynie w warszawie a moim
      zdaniem ciuchy mało fajne.
    • 22.01.08, 22:52
      ooo nie wiedzialam ze jest tylko w Wawie. Sugerowalam sie raczej gazetami i
      cenam tam napisanymi. Camaieu ma do 46, ale to takie male 46..... A co do tych
      dwoch pozostalych to na pewno sprawdze. Dzieki wielkie :*

Jeszcze jakies propozycje?
    • 23.01.08, 11:10
      w marks and spencer nie jest drogo?...
      no coz, jesli spodnica za 300zl i cienki sweterek za 200 - 250zl,
      tshirt za 150zl to NIE JEST drogo, to najwidoczniej jest pojecie
      wzglede, hyhyhy.
      poza tym marks jest lekko ciotkowoaty, taki "nobliwy"
      z "duzych" sklepow jakie wymienilas, ja bym zostala przy Kappahl.
      ich kolekcja xlnt przewaznie jest duzo ciekawsza i ładniejsza niz
      ich normalna rozmiarowka.
    • 23.01.08, 14:09
      To jakieś dziwne ceny podajesz
      mi się marks & raczej kojaży z takim H&M dla 40 latków

muj znajomy kupił paczkę 3 moszul męckich za 99 zł (jakość bezandziejna)
      zam oglądałem czapki zimowe po 40-60 zł (brzydkie) noramlnie koszule męskie w
      cenie wólczanki, prochowce i płaszcze zinowe 350-600 zł czyli ceny podobne do H&M

to nie były ceny z wyprzedaży!
      drogie to w M&S jest jedzenie przynajmniej w złotych tarasach

--
      kościół katolicki nigdy nie zdjął klątwy nałożonej na naród Polski za powstanie
      styczniowe a 97% Polaków psuje opinie reszcie
    • 23.01.08, 22:51
      no ale są też linie bazowe, z których dżinsy kosztują 80 zł a na wyprzedaży
      mniej - a mają rozmiary do 20.
      albo kostiumy w niewysokich cenach.
      ostatnio widziałam (i naprawde fajne) sukienki za 99.

ale kappAhl ma na pewno ciuchy modniejsze i bardziej nowoczesne.
    • 23.01.08, 13:28
      Przede wszystkim nie musisz ograniczać się do sieciówek. Szukaj w mniejszych
      sklepach ubrań polskich producentów, które jakoś lepiej odpowiadają spektrum
      klientów.
      Gdybyś była z Warszawy poleciłabym Ci sklepy eleganza, ale nie wiem czy są we
      Wrocławiu
      --
      Magdalaena
    • 22.01.16, 11:45
      w większości miast są sklep typu XXL, Modna Pani XXL, może trafi się coś fajnego? Albo szukaj w sieci, na pewno coś znajdziesz :) Mam mniejszy rozmiar, ale często tak kupuję - wystarczy zmierzyć wymiary swoich ubrań i tych z neta.
    • 28.01.08, 14:45
      Ale ja nie mam 40 ani 44. Z tym nie ma kłopotu. Kłopot z fajnymi,
      nie workowatymi spodniami 46. A polscy prodycenci szyją opłakane
      ciuchy dla kobiet po 50 :(
    • 28.02.08, 11:02
      asia nie przesadzaj - w ulli kupisz fajne jeansy za 149,- i wcale
      nie na wyprzedazy, sa tez drozsze bo wybor jest duzy. ulla ma kilka
      linii produktow, m.in. 'casual' to taki h&m / kappahl (cenowo, bo
      rozmiarowka szersza 42 - 60 a jakosc i fasony lepsze) - to
      oczywiscie moja opinia, a tobie radze po prostu sprawdzic w sklepie
      ew. w katalogu, bo sklep nigdy nie ma wszystkich ciuszkow z danej
      kolekcji, pa!
    • 28.02.08, 13:25
      ale czy one nie są na takie hmm. stereotypowe bezkształtne Niemki ? tzn. bez
      talii z dużą pupą ale za to z małym biustem ?
      Bo popatrzyłam na rozmiarówkę i stwierdziłam, że z zasady zakładają biust o 5 cm
      mniejszy niż biodra, miseczki tylko do E (za to obwody od 85).
      A ja zawsze mam problemy, bo mam kształt (dużej) klepsydry z wyraźnym biustem,
      biodrami i talią pośrodku
      --
      Magdalaena
    • 03.03.08, 11:07
      wystarczy isc i pomierzyc - za to nie trzeba placic a mozna sie
      wiele dowiedziec, w wawie ulla jest w promenadzie
    • 03.03.08, 12:54
      od42 napisała:

> wystarczy isc i pomierzyc - za to nie trzeba placic a mozna sie
      > wiele dowiedziec, w wawie ulla jest w promenadzie
      Pewnie się wybiorę, ale Panorama to nie moja część Warszawy
      --
      Magdalaena
    • 28.01.08, 17:43
      polecam Wallisa-nie wiem czy jest we Wrocku,jeśli nie to wskocz do
      pociągu i za 2 ha jesteś w Poznaniu:)Mama ma od nich wiele
      ciuchów,ceny ok,zwłaszcza na przecenach a wzornictwo
      współczesne.Ciuchy są dobrej jakości i po prostu porządnie uszyte.
    • 28.02.08, 16:20
      ja na siebie - rozmiar 44/46 kupuję głównie na allegro lub czasami w
      vintageshopie - mają trochę ciuchów w moim rozmiarze - czasem p. Marta mi coś
      ściągnie na zamówienie.. a poza tym to kiszka troche.. w realu ratuję się lumpeksami
    • 03.03.08, 11:34
      Ja mam 44 (42/44/46 - trzeba jednak przymierzyć, albo spr. wymiary).
      Ja mam 110 w biuście ze stanikiem, około 97-100 w pasie (zależy jaka wysokość) i
      117 w biodrach.

Jeśli chodzi o bluzki, to pasują na mnie nawet L z Terranovy, albo XL z New
      Yorkera (w spodnie w tych rozmiarach już nie wejdę) - czasem w NY mają też XXL -
      raz udało mi się znaleźć spodnie w tym rozmiarze.
      KappAhl i C&A - czasem, ale dużo rzeczy jest nie w moim stylu.
      Vero Moda - pasuje na mnie XL (mają nawet sporo tego rozmiaru ciuszków).
      Orsay - zwykle mają XL i czasem XXL i to są też takie sporawe ciuszki.
      H&M - duże i fajne, ale jak dla mnie to trochę za drogo, więc tylko wyprzedaż
      zostaje :)
      Atmosphere - mam dużo ciuszków właśnie 44/46, ale kupuję tylko na Allegro :)
      No i kilka nołnejmów ;)

--
      Legionowo na luzie
    • 03.03.08, 14:45
      coś mi się wydaje że niesprawiedliwie się mierzysz:) tzn że sobie centymetrów
      dodajesz, bo rozmiary nosisz mniejsze niż centymetry wskazują.

zresztą to nie ma wielkiego znaczenia - życzę jak najwięcej udanych zakupów.

co do new yorkera - mają straszny wystrój i muzykę, ale ciuchy można chyba
      wyszperać. rozmiary faktycznie większe niż metka - na mnie pasują góry M - a mam
      42.
    • 01.04.08, 17:20
      To samo chcialam o Ansag napisac :)) Az wstalam i sie zmierzylam:
      biust 100
      "talia" (hehe) 80 (ale wciagam do 70 ;D)
      biodra 90-100 (nie wiem, gdzie sie mierzy)

No i przy tych wymiarach tez 42-46, owszem, wbije sie czasem i w 38, ale to skrajne przypadki.

--
      Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy.
    • 01.04.08, 20:06
      Naprawdę, mówię Wam jak jest! :)
      Ostatnio wkleiłam zdjęcie w przypiętym linku co na sobie mamy, a miałam tam
      czarną bluzkę w rozmiarze L z Terranovy, a np. spodnie już 44 z C&A :)

Polecam jeszcze Camaieu - mają rozmiary do 46 :)

--
      Jestem robo-królem i w ogóle. Mam moc, mam moc.
    • 01.04.08, 20:09
      pewnie jestes niewysoka, wtedy wymiary innaczej sie rozkładają, cos
      o tym wiem :{
    • 01.04.08, 20:10
      temat wził mi się z odpowiedzi na innym forum, jakim cudem nie wiem.
      --
      "Nie próbuj nawet być normalna, bo normalność to pierwszy symptom
      śmiertelnie groźnej choroby. Jak tylko poczujesz, że nadchodzi
      normalność, zaraz poszukaj antidotum"
    • 01.04.08, 20:08
      No to może inaczej. Ważę 85 kg przy 165 cm :)
      No cóż, teraz wierzysz, że mam tyle, ile mam? ;)

--
      Jestem robo-królem i w ogóle. Mam moc, mam moc.
    • 01.04.08, 22:27
      No to ja mam teraz ok. 70 przy podobnym wzroscie. Kojarze Twoje zdjecia, wydaje mi sie ze mialas cos obcislego na sobie, ja mam obsesje na punkcie fald, wiec kupuje wszystko luzne:) moze stad te same rozmiary przy roznicy w wymiarach. Mimo wszystko nie wiem, jak miescisz sie w biuscie :))

--
      Rzeczy, które próbują wyglądać jak rzeczy, częściej wyglądają bardziej jak rzeczy, niż same rzeczy.
    • 01.04.08, 16:06
      konewka_dorotki, to Ty kupujesz sama u siebie?
    • 01.04.08, 21:39
      poszukaj na Allegro -> Kiabi, Zizzi, Dominique (są to firmy szyjące ciuchy w
      większych rozmiarach, koleżanka się zaopatruje - ceny niewygórowane, a i jakość
      przyzwoita)
    • 04.04.08, 10:06
      dowiedziałam się, że Dominique ma zawyżoną rozmiarówkę także nie sugeruj się
      rozmiarem, a patrz na wymiary

kupiłam wczoraj mamie bluzkę tej firmy, b. dobrej jakości bawełna - na rozmiar
      ok. 44 wypadało XS
    • 14.12.15, 19:41
      żeby ceny nie osiągały astronomicznych kwot najlepiej kupować u polskiego producenta.
      ja ostatnio wpadłam na stronę sandmac na facebooku i pytałam - do 100 zł da się u nich kupić wszystko, czy to sukienka, czy sweter:
      www.facebook.com/sandmacodziez
    • 17.12.15, 14:35
      Jeśli szukasz bardziej eleganckich sklepów to ostatnio trafiłam na markę vittoria giovani - modne, stylowe i chyba dobre gatunkowo ubrania plus size, a do tego atrakcyjne cenowo
    • 21.12.15, 13:38
      Nie spamuj!
    • 02.01.16, 22:51
      Ja polecam www.bialcon.pl Świetne ciuchy, super jakośc, no i rozmiary duże :)
    • 22.01.16, 11:39
      Polecam ledorfashion.com, polska firma, szyje też na wymiar, a ubrania mają modne i ładnie lezą, ja noszę 44 rozmiar i mam te same problemy, czasami cos udaje sie wyszperać w Kappahlu, ale i tak mam wrazenie ze ubrana jestem za staro jak na swoj wiek. Mam 32 lata.
    • 02.02.16, 09:49
      Według mnie nie opłaca się kupować już w sieciówkach, nie dość że drogo to jeszcze odzież wygląda jak babcine worki. Ostatnio przerzuciłam się na zakupy w internecie, szybko i wygodnie. A co do sklepu to odwiedź stronę sklepu www.lejdi-sklep.pl Mają duży wybór sukienek plus size. Szybka wysyłka i nie ma problemów z wymianą i zwrotem.
    • 16.02.16, 14:52
      Często w sklepach internetowych można coś kupić i ewentualnie gdy rozmiar nie pasuje, odesłanie nic nas nie kosztuje. W sieciówkach ciężko ostatnio coś znaleźć... Może bmc-zone.pl/pl/spodnie ?
    • 28.02.16, 18:01
      Polecam Skirt Story - Spódnice
      www.facebook.com/SkirtStory.MyOwn/

Szyją na miarę i dopasowują pod klientkę.
      Jakość super i cena niższa niż w dobrych markowych sklepach.

Ja spódnice kupuję tylko tam.
    • 29.02.16, 15:29
      jest taki fajny polski portal ktoconosi i oni tam zajmują się wyszukiwaniem super łaszków i również dla puszystych wejdź i poszukaj odpowiedniego tematu dla siebie a znajdziesz tam wiele fajnych i nie drogich wyselekcjonowanych modeli wyszukiwanych ze wszystkich sklepów internetowych i od razu wiesz gdzie kupić i za ile bo jak klikniesz na produkt który ci sie spodoba to odnosi cie do konkretnego sklepu. Oni wykonują za nas całą brudna robotę śleńczenia przy komputerze i wertowania tysięcy artykułów aż się na coś porządnego wpadnie.
    • 25.03.16, 20:12
      Zapraszam na www.butik-finezja.pl. Tylko najnowsze kolekcje. Część ubrań szyta na zamówieni i według projektów sklepu. Ubrania od L do 6XL
    • 25.03.16, 20:13
      Polecam www.butik-finezja.pl. Najnowsze kolekcje niskie ceny. Część rzeczy szyta na zamówienie według naszych projektów
    • 22.04.16, 01:44
      Ja ze swojej strony Polecam gorąco firmę która sprzedaje internetowo właśnie ubrania w samych okazałych ubraniach ! Bardzo modne i dopasowane dla większych osób fasony ! Rewelacyjna jakość. można u nich zamawiać na www.konkret-fashion.com
    • 30.04.16, 12:07
      Ja dzisiaj otrzymałam paczkę z bluzką i i spódnicą ze sklepu modnipuszysci.pl
      Jestem zadowolona z zakupów. Rozmiary nawet 60.
    • 09.05.16, 13:59
      byłam ostatnio w takim małym butiku przy ulicy dworcowej zaraz na przeciwko przystanku autobusowego przy Silver Tower i kupiłam bardzo fajną sukienkę w rozmiarze 48, mają fajne niepowtarzalne sukienki z polskich tkanin i robione w Polsce, w dużych rozmiarach. polecam!!!
    • 10.05.16, 18:59
      A czego szukasz? Moge podesłać fotki.
      W tym tygodniu sukienki i dziecięce zapraszam.

Moja znajoma wyprzedaje właśnie i zaczela wystawiać większe i mniejsze rozmiary na allegro. Jest sporo tego wiec codziennie nowe rzeczy dodajemy. Polecam allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14034389

Na www.facebook.com/fashionwomanikids jest sporo zdjeć pozostałego asortymentu. Można zamawiać internetowo.
    • 30.08.16, 14:18
      duże rozmiary kupuje w internecie np. c&a, ledorfashion, albo zagraniczne sklepy typu asos plus.

zalezy co sie lubi, ja lubie styl elegancki i ciezko znalezc nie tylko same worki/
    • 13.09.16, 14:45
      No właśnie chciałam Ci C&A polecić.
    • 24.11.16, 13:34
      www.BlackLemonVintage.com - szczególnie wart uwagi. Kupuję tam ubrania najwyższej jakości i w niesamowitym stylu vintage. Każda rzecz oryginalna, dzięki temu masz pewność że nie znajdziesz drugiej tak samo ubranej osoby. ;)

blacklemonvintage.com/
    • 29.08.17, 13:11
      A ja polecam www.oliviavalentina-sklep.pl
      Ciuszki także w dużych rozmiarach. Jak nie wiesz czy będą pasowały to wystarczy napisać maila do właściciela i przesłe Ci wtedy więcej zdjęć i wszystkie wymiary jakie będziesz chciała.
    • 04.10.17, 14:37
      Toiowo outlet nowo otwarty sklep przy ul pomorskiej 48. Duzy wybor atrakcyjne ceny🙂 zaraszamy.
    • 18.10.17, 10:09
      Bardzo polecam sklep Olivia Valentina. Mają tam wyjątkowe ubrania w dużych rozmiarach :))
      www.oliviavalentina-sklep.pl
    • 19.10.17, 12:08
      Tu jest fajny artykuł: venezzo.pl/pl/n/3
    • 08.12.17, 00:09
      Spróbuj poszukać w internecie. Ja z takich sklepów gdzie kupuję mogę polecić sklep z modną dużą odzieżą męską gruba ryba. Mają ogromny wybór ubrań, od bielizny po kurtki :) łap link do strony www.grubaryba.eu/ ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.