Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

W czym pierzecie ubrania?

16.04.08, 13:26
    Witam!
    mam takie pytanie: w czym pierzecie ubrania, żeby jak najdłużej
    zachowywały zywotność? Ja do tej pory prałam w Arielu (kolor) i
    białe w Vizirze, ale kolezanka mówi, że ona wszytko tylko w Perle i
    o wile lepiej to wychodzi niz w tradycyjnym proszku... Ale ja mam
    wątpliwości, przeciez taki płyn z plamami raczej sobie nie poradzi (
    a piore tez ubranka dziecięce).
    to w czym prac????
    Edytor zaawansowany
    • kinga044 16.04.08, 20:37
      Woolite Perła jest najlepsza, ponieważ Perwoll i Persil w żelu zawierają enzymy,
      i to szkodzi ubraniom, szczególnie tym z delikatniejszych materiałow. Perła
      wszystkie normalne plamy dopiera, natomiast jak jest bardzo trudna plama np. z
      tłuszczu, trawy, soku porzeczkowego, to do Perły dodaję Vanish w żelu -
      najlepszy z Vanishy,i wszystko jest świetnie doprane :-)
    • malange 16.04.08, 20:46
      > Woolite Perła jest najlepsza, ponieważ Perwoll i Persil w żelu
      zawierają enzymy
      > ,
      > i to szkodzi ubraniom, szczególnie tym z delikatniejszych
      materiałow.

Moje się nie skarżą ;)
    • eve_ja 30.06.18, 10:26
      Cała masa tego jest w sklepach. Ostatnio w biedrze na promocji wzięłam żel surf i bardzo dobrze dopiera. Proszek też mam. Ma intensywny kwiatowy zapach tropikalnej lilii i kwiatów Ylang Ylang.
    • aneta_9394 03.07.18, 13:18
      w roznych detergentach, wszystko zalezy od temperatury, kiedys kupilam na blog.koloroweskarpetki.com/ skarpetki i wrzucilam je z praniem na 60 stopni i sie zmiejszyly, byly dobre jakościowo, ale widać temperatura robi swoje
    • aneta_9394 03.07.18, 13:19
      w roznych detergentach, wszystko zalezy od temperatury, kiedys kupilam na blog.koloroweskarpetki.com/ skarpetki i wrzucilam je z praniem na 60 stopni i sie zmiejszyly, byly dobre jakościowo, ale widać temperatura robi swoje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.