Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Vero moda czy zwrot moż

28.09.08, 12:42
    Witam dziewczyny kupiłam sobie koszule w Vero moda, myślałam że
    będzie mi paspwać do kamizelki ale nie pasuje i mam pytanie wiem, że
    można zwracać ubrania do 5 dni, ale kupiłam koszule na drugim końcu
    miasta i nie chce mi się tak daleko jechać, a mam też ten sklep tuż
    pod nosem, więcmoje pytanie czy mogę dokonać zwrotu w każdym
    sklepie Vero moda
    Z góry dzięuje za odp
    Obserwuj wątek
          • taka_sobie_ona Re: Vero moda czy zwrot moż 26.10.08, 00:20
            guzik prawda. sklep przyjmuje zwroty do 5 dni o ile rzecz nie nosi sladow
            uzytkowania, posiada metke no i oczywiscie jest paragon.nigdy nie ma z tym
            problemow i nie zalezy to od dobrej woli sklepu tylko od ustawy o sprzedazy
            konsumenckiej z ktorej wyraznie wynika ze sklep musi zwroty przyjmowac.nie wolno
            nam natomiast przyjmowac rzeczy zakupionych w innym sklepie. przyjmujac zwrot
            sklep musi anulowac wystawiony paragon, ktory odnajduje w swoim
            systemie.oczywista rzecza jest ze nie moze anulowac tego czego w systemie nie
            posiada. dodatkowo zwracajac pieniadze automatycznie sklep ma mniejszy utarg
            wiec nie mozna sobie pozwolic na to aby 1 sklep dodal sobie do utargu np 200 zl
            sprzedajac a inny to sobie odjal przyjmujac zwrot. sumujac wszystko-5 dni na
            zwrot w sklepie w ktorym towar zakupiono. wiem ze temat stary ale moze przyda
            sie innym
            • ensoleillement Re: Vero moda czy zwrot moż 26.10.08, 10:36
              jeśli mówisz o VM to ok, ale przecież w innych sieciówkach można zwracać
              gdziekolwiek, więc jakoś sobie muszą radzić z tym systemem i utargiem
              --
              We've all been raised on television to believe that one day we'd all be
              millionaires, and movie gods, and rock stars. But we won't. And we're slowly
              learning that fact. And we're very, very pissed off.
            • sabriel Re: Vero moda czy zwrot moż 26.10.08, 10:53
              Nie pisz bzdur o tej ustawie o sprzedaży konsumenckiej.To już od dawna nie prawda.
              Sklep nie ma żadnego obowiązku przyjmowania zwrotu,jest to wyłącznie dobra wola
              sprzedawcy.Oczywiście większość znanych sieciówek przyjmuje zwroty,ale jest to
              ich polityka wew., a nie z góry narzucony nakaz.
              Nie wiem jak jest w vero moda.Jak tam robiłam zakupy, to zwrotów nie było tylko
              wymiana.Ale to było dawno temu,możliwe że coś się zmieniło od tego czasu.
    Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka