Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

gdzie kupić biżuterię poza galeriami

31.01.09, 16:46
    Chodząc po jednej z warszawskich galerii handlowych i oglądając biżuterię, zastanawiałem się o ile droższe są tam produkty od innych np. kupowanych lub zamawianych przez Internet, lub w mniejszych punktach. Czynsze w galeriach są szalone, zatem powinna być teoretycznie możliwość zakupu biżuterii na prezent poza galeriami w dużo niższej cenie.

Podzielcie się swoimi uwagami.

Czy są np. sklepy internetowe gdzie można coś obejrzeć a potem pojechać i na miejscu weryfikując jakość i faktyczny wygląd – coś kupić. Może są jakieś fajne miejsca ( Centrum, Mokotów) gdzie jest spory wybór.
    Czy też dać sobie spokój, pójść i kupić coś w Galerii Mokotów.
    Jaka może być różnica w cenie ?

Edytor zaawansowany
    • 31.01.09, 17:03
      jesli chodzi o sklepy internetowe, to ja raz kupilam tu:
      www.luxoro.pl/
      i bylam, a nawet nadal jestem ;) z zakupu zadowolona. nie wiem jak
      to sie ma cenowo, bo nie cena sie kierowalam.

generalnie zalezy co mniej wiecej chcesz kupic i ile to ma
      kosztowac. aczkolwiek nie liczylabym na to, ze poza galeriami
      handlowymi beda znaczaco inne ceny podobnych produktow.

--
      I like my money right where I can see it: hanging in my closet.
    • 31.01.09, 17:32
      Weź cenę każdego produktu w galerii handlowej i pomniejsz o 5 zł. Otrzymasz cenę
      produktu w sklepie internetowym. Teraz cenę produktu w sklepie internetowym
      powiększ o 5.30 zł (koszt przesyłki). Otrzymasz ostateczną kwotę, jaką
      zapłacisz, plus ryzyko, że przesyłka nigdy nie dotrze :)

W sklepach internetowych kupuję tylko wtedy, gdy mnie coś zachwyci do
      niemożliwości -- w przeciwnym razie wolę obejrzeć, dotknąć, przymierzyć, a nawet
      zapłacić o te kilka zł więcej w sklepie stacjonarnym.

--
      Every procedure for getting a cat to take a pill works fine -- once. Like the
      Borg, they learn... -- Terry Pratchett
    • 31.01.09, 18:07
      Jezeli chodzi o bizuterie to ja od lat kupuje u tego samego zlotnika.
      W tzw " markowych salonach " rzadko kupuje, bo cena zlota jest znacznie wyzsza
      za gram niz normalnie, tylko dlatego ze sie nazywa dajmy na to Apart czy Kruk :)
      Zlota nie kupowalam przez internet.
    • 01.02.09, 12:13
      ja kupuje w mniejszym butiku. nosze wylacznie srebro. za obraczke-pierscionek
      dalam 15-20 zl. w slynnym aparcie - 2 razy tyle
      nie kupuje przez internet bo mozna kupic kota w worku, a potem
      zwrot-wymiana-zwrot-wymiana i szkoda pieniedzy na takie "przesylki wymianowe"
      --
      zaby sa obrzydliwe,ochydne i obslizgle
      ale zabulinki wspaniale i kochane i milusie :)
    • 23.01.16, 12:20
      Ze sklepów internetowych polecam dpk-lombard.pl/, różnice w cenie między renomowanymi sklepami a tym sklepem zobaczysz gołym okiem, nie liczą sobie za wyrobienie produktu a jedynie za jego gramaturę, ponadto bardzo przyjemna 10% zniżka po pierwszy zakupie powyżej 200 zł ;)
    • 21.02.16, 09:46
      To prawda, w galeriach handlowych, nie tyle chodzi o czynsz- ale o cenę którą płacimy za znaną markę. Jeśli chcemy tego uniknąć polecam mniejsze, prywatne sklepy z biżuterią w Centrum, gdzie narzucona marża nie jest aż tak wysoka, oraz prace młodych projektantów. Teraz już większość sprzedawców posiada również swoją ofertę online. W zależności kto czego szuka.
    • 23.02.16, 12:26
      W galeriach raczej tanio nie bedzie, ja staram się kupować w sklepach internetowych (bo taniej, lepsze promocje) Zobacz na Odkupuj.pl w dziale z biżuterią, może na coś się skusisz.
    • 12.04.16, 13:27

Nie spamuj chamsko, idiotko!
    • 09.05.16, 16:32
      cóż za język, a co zabolało że chińszczyzną handlujesz hehe
    • 09.05.16, 14:19
      w sklepie internetowym nie dotkniesz, nie poczujesz tego co chcesz zakupić wybierz sklep stacjonarny z biżuterią od polskich twórców, na przykład kupiłam ostatnio srebrną bransoletkę z perełkami za 100 złotych w sklepie oh my we Wrocławiu na ulicy Igielnej 14/15 skrzyżowanie z więzienną. bransoletka wykonana przez wrocławską artystkę tworzącą pod nazwą ART MOTYW polecam
    • 18.08.16, 15:58
      Wiadomo są plusy i minusy zakupów zarówno przez internet jak i w sklepach stacjonarnych. Ja wychodzę z założenia, że zawsze mogę odesłać produkt. Mam na to w końcu 14dni. A skoro biżuterię można kupić taniej przez internet to czemu nie. Kupowałam ostatnio na www.bizuteriaplus.pl/ i Pani była tak uprzejma, że przesłała mi kilka dodatkowych zdjęć naszyjnika:)
    • 15.09.16, 13:37
      ja zazwyczaj zamawiam przez internet :)
    • 15.09.16, 23:50
      ja również kupuje biżuterie przez Internet, bo jest zdecydowanie większy wybór. Moją ulubioną firmą jest Jubilea (www.jubilea.pl/) Mają piękną srebrną biżuterie, nie tylko dla kobiet. Często są promocje i można naprawdę się nieźle "obkupić".
    • 16.09.16, 17:16
      jasne, że internet :) chyba wkrótce w ogóle przestanę robić zakupy inaczej :D
      ostatnio kupowałam na allegro, ale tam według mnie panuje chaos w interfejsie.
      jeśli chodzi o sklepy internetowe to polecam wybierać specjalizowane, czyli w tym przypadku sprzedające tylko biżuterię, a nie mydło/telefony/opony oraz biżuterię :))
      albo po prostu zajrzeć na strony firm jubilerskich
      te są niezłe, kiedyś tam kupowałam srebro z cyrkonią bigsun.eu/PL/ www.aberis.pl/
    • 13.10.16, 11:33
      Polecam sklep internetowy www.orienttale.pl
      Trochę długo się czeka, fakt, ale warto, jestem bardzo zadowolona :)

--
      http://lbyf.lilypie.com/Rj0Xp2.png
    • 19.10.16, 10:52
      w internecie ;) koleżance na pożegnanie z pracy kupiłam bransoletkę : www.faslook.com/pictures/list/najnowsze/limit/shop/
    • 08.11.16, 15:14
      proszę tutaj jest bardzo duży wybór zegarków i biżuterii --> fresh-ranking.pl/zegarki-i-bizuteria.html
    • 16.11.16, 17:49
      Jeśli chodzi o biżuterię bardzo fajną firmę znalazłam jakieś 2 miesiące temu. Mianowicie www.kakubafashion.pl , mają również stronę na facebooku więc jest sporo ich kompozycji. Bardzo fajny plus to to, że poza tym że robią na wymiar to jeszcze mogą zrobić taką kompozycję jaką chcecie. Fajny kontakt i szybka realizacja zamówień. Jak rano się zamówi to nawet tego samego dnia wysyłają.
      Polecam :)
    • 29.11.16, 14:58
      Róznice w cenach są spore, co zauwazyłam na sztucznej biżuterii. W butikach widziałam taki naszyjnik www.edibazzar.pl/Damski-Naszyjnik-ZARKA-Kolia-bubble-perly.html za 50 zł, w internecie jest za połowę ceny z wysyłką, a wiadomo, że taki sklep i tak na tym zarabia, więc jak widać przebitki w butikach sa duże
    • 16.08.17, 21:21
      Różnice są spore. Czasem nawet połowę ceny w salonie w centrum handlowym. A na prawdę jakość jest ta sama. Jako że jestem z ursusa to zamówiłam pierścionek w sklepie online www.bizuteriaperlei.pl i odebralam osobiście w pruszkowie bo wolałam upewnic się czy rozmiar jest ok. Na szczeście trafiłam w sam.raz :) Także można pokombinować i sporo zaoszczędzić!
    • 16.08.17, 22:31
      Ja polecam bransoletki z De La Kinia :) - delakinia.pl
    • 04.09.17, 23:25
      Jeżeli interesują Cię bransoletki, to polecam: delakinia.pl
    • 18.09.17, 16:19
      Ja polecam ten sklep: brylant.net/bizuteria jest bardzo duży wybór biżuterii np. łańcuszki czy bransoletki, ale też możesz sobie ładny zegarek kupić ;)
    • 27.09.17, 14:31
      A ja akurat jestem zwolenniczkom sklepów stacjonarnych :) często zamawiam online jeśli znam dobrze markę i oczywiście jeśli ma sklep stacjonarny tak żebym mogła się tam wybrać i poznać asortyment :)

--
      mennica-krakowska.pl/index.php
    • 02.10.17, 08:46
      Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości (a pewnie zależy) i na dobrej cenie to polecam sklep malafabryczka.pl. To portal na którym znajdziesz ręcznie robioną biżuterię. Mi najbardziej spodobały się bransoletki i komplety biżuterii sutaszowej. Czekam tylko na jakąś okazję, bo akurat jestem już po weselach :-)
    • 04.10.17, 11:43
      W galeriach handlowych ceny sa wyzsze niz w butikach albo sklepach internetowych. Za to w sklepie internetowym nie mozna obejrzec na zywo, przymierzyc itd. Ale zawsze jest opcja zwrotu :)
      Ja moge wam polecic bizuterie robiona recznie Lunula Jewellery. Mozna znalezc cos calkiem innego niz w sieciach. Bylam na urlopie w Jastarni i kupilam szeroka bransoletke z kamieni i sznurka i musze przyznac ze wykonanie jest fantastyczne! I cena tez bardzo dobra jak na reczna robote i srebrne elementy.
    • 21.10.17, 09:44
      Zdecydowanie taniej można kupić online zwłaszcza od producenta i dodatkowo jest możliwość odbioru osobistego.

Polecam www.skarbiecsrebra.pl
    • 10.12.17, 18:56
      Poza galariami są internetowe sklepy jubilerskie. Tam można kupić biżuterię , np. w sklepie AnKa Biżuteria ma piękne kolczyki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.