Hunter kalosze - rozmiarówka? Dodaj do ulubionych

• 03.06.09, 11:27
    Jak to jest z rozmiarówką Huntera jeśli chodzi o kalosze? Zgodnie z rozmiarem,
    czy może wypadają trochę mniejsze/większe? Dzięki za pomoc z góry!
    • Rozmiary sa dosc szczodre, np ja nosze brytyjskie 3, a czasem 4 w
      zaleznosci od marki butow, w Hunterach rozm 3 mam sporo miejsca na
      gruba skarpete :-)
      --
      ------
      Z cyklu: Ulubieni mezczyzni Jaleo - The Black Ghosts
    • nie wiem jak 3UK i 4UK, ale z 7UK jest problem. powinien być to odpowiednik naszego 40/41 i w moim przypadku wygląda na to, że "idzie ku" 40. da się założyć, ale o luzie wewnątrz można zapomnieć. u mnie skończyło się na 8ce, czyli 42. jest miejsce na grubszą skarpetkę i ew wkładkę na zimę. Huntery są zaś tak wyprofilowane, że mimo luzu nawet w tym rozmiarze można w nich wygodnie chodzić nawet na boso :)
    • Ha! Właśnie dzisiaj doszła do mnie paczka z hunterami :) Normalnie noszę 6 (39),
      ale chyba na tym forum wyczytałam, że one mają lekko zaniżoną rozmiarówkę, więc
      zamówiłam 5. Miałam małego stresa, ale okazało się, że pasują idealnie i grubsza
      skarpeta też spokojnie wchodzi :)
      --
      Szafa Sztywniary
    • Witam, czy któraś mogłaby mi pomóc, chcę zamówić kalosze Huntery i nie wiem jaki
      rozmiar. jakos w te centymetry podane z marszu na stronie nie wierze .... :(
      Nie wiecie czy gdzieś w Wwie można je przymierzyć? Szukam rozmiaru 38 bądź 39.
      Mam dość cienką kostkę i łydkę i boje sie 39 będą za szerokie, a jednak sama
      stopa w 39 chyba lepiej niz w 38.
      Rozmiar 38 może być za mały a co dopiero w skarpecie która chce od czasu do
      czasu wkładać (skarpety-wkładki Huntera). Będę wdzieczna za pomoc!!!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.