Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

jak się poprawnie czyta Tommy Hilfiger? n/t

09.07.09, 09:01
    Obserwuj wątek
          • pampuh Re: Niewazne, wazne zeby tego nie nosic ! 10.07.09, 16:37
            Z jakiegos, niejasnego dla mnie powidu, te ciuchy ktore doskonale
            sprzedaja sie w USA klienteli 70+ sa uwazane w Polsce za "gorna
            polke".Z wszystkich dorky style ten brand produkuje masowo
            najciezej tolerowany dorky shit .
            --
            fotoforum.gazeta.pl/5,2,pampuh.html
              • kea100 Re: Niewazne, wazne zeby tego nie nosic ! 11.07.09, 11:47
                O jeeej a jakiego branda najlepiej nosić,żeby nie był to dorky shit?
                Kalvin Klaun może być?No i co ja biedna pocznę,i ja i mój syn
                jesteśmy zaopatrywani w dużo rzeczy TH(babcia najwyrażniej się nie
                zna,muszę ja uświadomić),co prawda noszą się swietnie,no ale nie
                chce aby mój 6 letni syn prezentował sie jak 70+...
            • aniabos Klientela 70+? 11.07.09, 12:33
              pampuh napisał:

> Z jakiegos, niejasnego dla mnie powidu, te ciuchy ktore doskonale
              > sprzedaja sie w USA klienteli 70+

Cos Ci sie pomylilo. Kto zna historie tej marki, to wie, ze wyrosla na sprzedazy
              mlodziezowych ciuchow dla czarnych nastolatkow, ktorzy chcieli sie upodobnic do
              bialych. Pierwszym ambasadorem marki byl rapper Snoop Doggy Dogg. Przez wiele
              lat byla identyfikowana z milosnikami rapu i hip-hopu. Ostatnio jej popularnosc
              podupadla, wlasnie kiedy bezskutecznie probowali rozszerzyc swoj target na
              klientow po 50tce. Na kursach marketingu ta marka jest podawana jako przyklad
              skutecznego marketingu skierowanego do mlodziezy i utrzymala sie przy zyciu
              dzieki sprzedazy na rynku mlodziezowym.
          • violiii Re: jak się poprawnie czyta Tommy Hilfiger? n/t 12.07.09, 16:10
            beata.1968 napisała:

> otóż to. jakby człowiek chciał się przejmować co jest gdzieś w świecie dla +70
            > ,
            > co noszą w Wielkiej Brytanii nastoletni przestępcy (podobno Burberry) a w
            > Holandii Turcy (Lacoste) to by musiał nago chodzić.

"nastoletni przestępcy" nie bardzo, huligani tak. Chodziło głownie o czapeczki
            bejsbolówki, ktore burrbery juz nie produkuje(ja mam hihihi )
            ogolnie chodzilo o to zeby grupy huliganskie sie odroznialy od innych, huligan
            to nie fleja w dresie tak jak wiekszosc z was mysli.

• violiii .... 12.07.09, 18:57
                może nie rozumiesz znaczenia slowa "huligan" ? poczytaj sobie troche o ruchu
                kibicowskim... hmmm.. jak by Ci tu łopatologicznie wytłumaczyć? Huliganka to
                takie współczesne harcerstwo :P
                • princess_yoyo Re: .... 12.07.09, 19:30
                  ja tez chyba nie rozumiem znaczenia slowa huligan - nie wydaje mi
                  sie zeby byl to odpowiednik chavs (maly rozumek + working class
                  background + milosc do marek + alcopops i Essex jako naturalny
                  habitat:)
                    • nessie-jp Re: .... 13.07.09, 20:35
                      Po polsku chavs to właśnie chuligani (pisownia!) albo karki, dresiarze, abeesy.

Nikt już nie używa w języku polskim hooligan w znaczeniu kibolstwa. Chuligan to
                      ogólnie młodociany przestępca.

Niekumate piszemy razem.

--
                      Odwróć się od szyby, rozmawiaj na migi,
                      strzygi i widziadła, widziadła i strzygi...
                      • violiii nie 13.07.09, 22:39
                        chavs to nie chuligan. chavs to taki redneck co chodzi w podrobachi robi z
                        siebie idiote, jest niewyksztalcony i pochodzi z robolskiej rodziny, kibicuje
                        komus przy okazji (w anglii prawie wszyscy kibicuja).
                        Chavsami w Polsce mozna nazwac np. chłoptasiów z warszawskiej pragi i ich
                        laleczki typu solara farbowane czarne badź blond wlosy, różowy dres nike'a i
                        torebeczka a la louis vuitton :)
                        • nessie-jp Re: nie 13.07.09, 22:44
                          violiii napisała:

> chavs to nie chuligan.

Jak grochem o ścianę...

Posłuchaj. Po polsku "chuligan" mówi się na każdego młodocianego łobuza.
                          Nieważne, w czym chodzi.

Polscy miłośnicy podrób na ogół są nazywani dresiarzami.

--
                          Nie ufaj w wieczory, wstań, zaciągnij story,
                          Upiory i harpie, harpie i upiory...
                        • salmo.nella Re: nie 14.07.09, 23:09
                          violiii napisała:

> chavs to nie chuligan. chavs to taki redneck co chodzi w
                          podrobachi robi z
                          > siebie idiote, jest niewyksztalcony i pochodzi z robolskiej
                          rodziny, kibicuje
                          > komus przy okazji (w anglii prawie wszyscy kibicuja).
                          > Chavsami w Polsce mozna nazwac np. chłoptasiów z warszawskiej
                          pragi i ich
                          > laleczki typu solara farbowane czarne badź blond wlosy, różowy
                          dres nike'a i
                          > torebeczka a la louis vuitton :)

inteligencja aż bije z tego posta. Pogratulowac.
                          • violiii Re: nie 15.07.09, 09:51
                            salmo.nella napisała:

> violiii napisała:
                            >
                            > > chavs to nie chuligan. chavs to taki redneck co chodzi w
                            > podrobachi robi z
                            > > siebie idiote, jest niewyksztalcony i pochodzi z robolskiej
                            > rodziny, kibicuje
                            > > komus przy okazji (w anglii prawie wszyscy kibicuja).
                            > > Chavsami w Polsce mozna nazwac np. chłoptasiów z warszawskiej
                            > pragi i ich
                            > > laleczki typu solara farbowane czarne badź blond wlosy, różowy
                            > dres nike'a i
                            > > torebeczka a la louis vuitton :)
                            >
                            > inteligencja aż bije z tego posta. Pogratulowac

Czyli jestes typem czlowieka, ktory jak czegos nie rozumie to reaguje złością :)
                      • wyjatkowo_wyjatkowa Re: .... 15.07.09, 16:40
                        zgadzam sie z nessie-jp

en.wikipedia.org/wiki/Chav
                        "The stereotypical "chav" is an aggressive teenager or young adult, who is usually, though not always, of working class background,[1] who often engages in anti-social behaviour"

pl.wikipedia.org/wiki/Chuligan
                        "w Polsce określająca młodego człowieka, na ogół kilkunasto- lub dwudziestoparolatka, który w sposób szczególnie agresywny i ostentacyjny łamie zasady współżycia społecznego, dokonując drobnych kradzieży i rozbojów, zaczepiając osoby postronne, niszcząc mienie i wdając się w bójki z innymi osobami."

a stroje w/w to chyba zaleza od GUSTU wspomnianych :D

wracajac do meritum ;)
                        inogolo.com/pronunciation/d1554/Tommy_Hilfiger

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka