Dodaj do ulubionych

Bateria do lazienki przez internet

IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.08.10, 19:57
Witam,

potrzebuję informacji i rady bardziej doswiadczonych. Przymierzam się do zakupu baterii łazienkowej przez internet - bo jest taniej i zazwyczaj wybor większy, poza tym nie mam czasu na wycieczki po sklepach. Trochę brak mi zaufania - zawsze wolę wszystko zobaczyć i dotknąć przed zakupem. Możecie polecić jakieś sprawdzone, zaufane sklepy internetowe z armaturą? Bedę wdzięczny za wszelkie wskazówki, rady, informacje...itp.
Obserwuj wątek
            • mliscie Re: Bateria do lazienki przez internet 19.08.10, 12:27
              ja pojechałam najpierw do sklepu, pooglądałam (nie zajmuje to strasznie dużo
              czasu) i wyszukałam baterie w sklepach internetowych; duża oszczędność; też
              korzystałam z ceneo - poczytaj opinie o sklepie (zacznij od 0 gwiazdek);
              dzwoniłam też i pytałam o dostępność - często jest tak, że na stronie sklepu
              produkt jest "dostępny", albo "dostawa w 24h", a okazuje się, że sprowadzają i
              to trwa i trwa (sama czekam na baterię, która miała być u mnie ponad tydzień
              temu, ale - cyt - "z tym producentem są problemy jeśli chodzi o dostawę"; też
              polecam odbiór osobisty, nie przelewaj pieniędzy bo wtedy trudniej się będzie
              wycofać i je szybko odzyskać, a jeśli okaże się, że czegoś nie ma, zrezygnujesz
              z zamówienia i kupisz gdzie indziej;
              no i nie zostawiaj na ostatnią chwilę
                • Gość: Gwarek Re: Bateria do lazienki przez internet IP: *.chello.pl 23.08.10, 11:59
                  raczej najlepiej wypozycjonowane:)
                  ale popieram, najlepszy sposób
                  1 - sprawdź produkt, zobacz, dotknij w jakimś sklepie
                  2 - zakup przez internet, ALE sprawdź jak sklep obsługuje, czy możesz
                  zwrócić produkt (uszkodzenia w transporcie etc.), czy zareklamować.
                  Jak są otwarci na klienta - kupuj.
                  (warto zapoznać się z regulaminem, najwięcej mówi o Twoich prawach i
                  możliwościach)
    • Gość: drop Re: Bateria do lazienki przez internet IP: 178.56.14.* 02.09.10, 22:44
      dziś raczej nie ma problemu ze sklepami internetowymi. Po pierwsze odrobinę lepsze prawo, a po
      drugie renomowani, jak np. kludi, producenci nie pozwolą sobie na to by ich dystrybutorzy partaczyli
      sprawę.
      Tak więc śmiało zakupuj.
      Oceniając sklep sprawdź też ile ma w ofercie renomowanych marek? (ile pokazuje produktów a nie
      lodotypów!) Im więcej, tym lepiej. Mówi to o tym, ze producenci również sklepowi zaufali, a to nie bez
      powodu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka