Dodaj do ulubionych

meble kuchenne - nowe fronty, Krakow i okolice

IP: *.adsl.alicedsl.de 06.06.13, 01:17
zna ktos kogos, ma doswiadczenia z okreslona firma,
ile to kosztuje?
przykladowo drzwiczki, szuflady, plyta + panel na sciane w miejscu fliz?
szafki sa rodem z Ikei i sa calkiem niezle, nie mam powodu wymieniac calej kuchni.

dzieki za info
Edytor zaawansowany
  • Gość: kitchen IP: *.adsl.alicedsl.de 06.06.13, 02:01
  • clas_sic 06.06.13, 23:39
    Cena zależy oczywiście od ilości frontów. Nikt ci nie poda ceny "z sufitu" nie widząc zlecenia na oczy. Podejrzewam, że będzie ci trudno kogoś znaleźć, bo dużo łatwiej jest zrobić nowe meble niż wymieniać fronty. Po odkręceniu zawiasów nie uda się nowych zamocować w tych samych miejscach, więc będziesz mieć dziury w szafkach. Jeśli płyta korpusowa szafek była kiepskiej jakości to może się okazać, że przy przykręcaniu zawiasów coś się posypie... Okucie nowych czół szuflad do istniejących prowadnic też może być niewykonalne.
  • clas_sic 06.06.13, 23:40
    w sumie nie łatwiej kupić w ikei nowe fronty?
  • mgg1 07.06.13, 00:48
    nie ba sa drogie.
    Ale jak ktos przyjdzie do domu i bedzie widzial, to jest w stanie ocenic, czy ta wymiana ma sens?
  • mgg1 07.06.13, 00:49
    tez mnie cos takiego interesuje do szafek z Ikei
  • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.13, 15:47
    Witam
    A mi firmę z meblami kuchennymi na wymiar polecił znajomy. Dodam że mieszkam w Stolicy wiec każdy wie jakie tam ceny. Mi natomiast zrobiła kuchnię firma z mniejszej miejscowości. Za nic dodatkowo nie płaciłam. A różnica w cenie bardzo duża. Kuchnia wyszła piękna i taka jaką chciałam. Jestem bardzo zadowolona.Dodam że moja ciotka zmieniała kuchnię w domu wiec jej poleciłam tę firmę. Wyobraźcie sobie żę za to dostałam od nich prezent. W życiu nie myślałam że tacy ludzie i firmy istnieją :))) Jeśli ktoś chciałby dane firmy zapraszam na priw: alicja6330@wp.pl. Polecam bo naprawdę warto wspierać takie Polskie firmy.
  • Gość: oszukana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.14, 19:03
    Grzegorz Miąsek Łubinowa 4 Warszawa czasami pod nazwą firmy MEBLOX.

Opóźnienia 3 msc od daty rozpoczęcia montażu co daje w sumie 4 msc robienia kuchni i mebli do lazienki. Codziennie odwoływanie przyjazdów na montaż lub nie stawianie się na montaż bez uprzedzenia, wyłączanie telefonu przez tydzień, blokowanie połączeń przychodzących, nieoddzwanianie, ściemnianie, że coś się stało i on nie może, wymuszanie na zamawiającym dokupywania różnych rzeczy np. uchwytów już na teraz bo on nie może zacząć montować, a uchwyty leżą przez 1,5 msc nie ruszone, kłamstwa dotyczące materiałów.

OMIJAĆ Z DALEKA!
  • Gość: znajomy IP: 212.180.151.* 07.12.14, 23:12
    Również przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą Grzegorz Miąsek Meblox, po 4 miesiącach, ciągłych kłamstw, przekładania spotkań, przestał odbierać telefony. Kuchnia jest nie skończona, krzywa, wszelkie zawiasy, szyny itp. najniższej jakości. Blat po tygodniu napuchnięty - dziura w na zlew nie była w żaden sposób zabezpieczona przed wilgocią. pan Grzegorz nie miał pojęcia, że w zmywarce są regulowane nogi dlatego aby ją podnieść na potrzebną wysokość podkładał ścinki z blatu. szuflady obcierają się jedna o drugą, lodówka do zabudowy nie przykręcona, uszkodzona przy montażu, Tragedia!
  • lj30 25.10.15, 07:10
    UWAGA NA OSZUSTA!!! - firma Kodar reprezentowana przez Pana Krzysztofa Światowca. Zleciliśmy mu z żoną wykonanie mebli kuchennych, szaf wnękowych i szafy w łazience w naszym mieszkaniu. Na początku Pan Krzysztof był bardzo miły i nawet opuścił nieco początkowo zaproponowaną cenę za meble. Podpisaliśmy umowę, pobrał od nas 50% ceny i od tego momentu zaczęły się problemy. Wykonawcy ciągle przekładali terminy kolejnych wizyt u nas w celu montażu mebli. W końcu udało im się zrobić połowę roboty ale z różnymi wadami. Po tym kontakt z Panem Krzysztofem się urywa- nie odbierał od nas telefonów mimo, że nie raz dzwoniłem po kilka razy dziennie, wysyłałem maile i pisałem smsy z prośbą o kontakt. Czasem dostawałem tylko smsa o treści: ''zadzwonię za godzinę'' albo ''skontaktuje się z Panem''. W końcu po 2 miesiącach napisał maila, że skończy meble do 14 dni roboczych- termin minął wczoraj. Jak zwykle 0 kontaktu, nie odbiera telefonu. Dzwonił do mnie również jego pracownik, okazało się, że nie zapłacił mu wynagrodzenia i że już u niego nie pracuje. Straciliśmy z żoną sporo nerwów, czasu i pieniędzy na rachunki telefoniczne. Dziś zerwałem umowę i szukam wykonawcy z prawdziwego zdarzenia który skończy meble. STANOWCZO ODRADZAM ZLECANIE WYKONANIA MEBLI I CZEGOKOLWIEK TEMU CZŁOWIEKOWI !!! kodar-meble.pl/
    www.facebook.com/Kodar-Meble-727204850667317/
  • krak-123 07.01.16, 19:28
    Uważajcie na firmę produkującą meble i szafy na wymiar : Meble FABER Krystian Faber stoisko mają w Krakowie na Wadowickiej a firma chyba pochodzi z Kalwarii Zebrzydowskiej , Zebrzydowic.
    Od ponad 2 miesięcy nie możemy się doprosić o wykończenie mebli , które robili. Umawiają się codzienne na przyjazd i dokończenie po czym nie przyjeżdżają?i tak od ponad 2 miesięcy . Nie odbierają telefonów . Niby deklarują , że po wykonaniu mebli jest 5 letnia gwarancja ? bardzo ciekawe skoro nie są w stanie dokończyć zwykłej pracy za, którą wzięli nie małe pieniądze.
    Są niedokładni i nie wykonują projektu zgodnie z umową tylko wprowadzają tańsze zamienniki.
    NIE POLECAM ICH !!!!
  • gazetaekrk 07.06.19, 18:06
    Potwierdzam powyższy wpis. 8 miesięcy spóźnienia. Liczne usterki. Dosłownie wszystko jest nie ok. Lakierowanie jest niedokładne. Uszkodzili ściany we wszystkich pomieszczeniach gdzie montowali. Ilości odstępstw od projektu i zmian jakie wprowadzili sobie sami nawet nie policzę. Litania tego co jest źle jest spisana na kilka kartek i nic. Mija 8 miesiąc - meble zamówiłem gdzie indziej. Wszystkim przewodzi Pan Krystian krystian.faber@gmail.com 690 072 822 (dane publiczne z ich strony). Nie dajcie się zwieść trochę niższej cenie i obiecankom dotyczącymi terminu. Nie dotrzymają słowa, a pieniędzy więcej nie zobaczycie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.