Dodaj do ulubionych

Wybór kabiny prysznicowej

15.05.16, 11:29
Jaką wybrać- półokrągłą, czy kwadratową?
Drzwi rozsuwane, czy otwierane na zewnątrz?
Jakie są plusy i minusy?
Edytor zaawansowany
  • ewka778 16.05.16, 09:28
    no wlasnie z brodzikiem czy bez??? Może ktoś ma taka cała szklaną bez brodzika
  • kantylena 19.05.16, 18:08
    Ostateczniezdecydowałam się na niski brodzik, kabina jest półokrągła- po prostu bardziej podoba mi się taka wizualnie, drzwi ma rozsuwane- drzwi otwierane na zewnątrz zabierają przestrzeń. Dolne rolki można wypinać- jak się zabrudzą łatwiej można wyczyścić. Dodatkowo kabina ma powłokę przeciw osadzaniu się kamienia.
    Nie wiem tylko, czy dobrze zrobiłam wybierając brodzik o rozmiarach 90/90 cm- po rozpakowaniu w łazience uświadomiłam sobie dopiero, że to zajmuje dużo powierzchni, wrażenie jest dosyć ''przytłaczające'', w supermarkecie, gdzie są ogromne przestrzenie, nie było tego widać. Może jednak będzie to wygodne w użytkowaniu- im więcej miejsca w kabinie, tym większy komfort kąpieli?
  • monikanadolska123 19.05.16, 22:16
    A podobają Wam się kabiny bez brodzika?
  • mysliciel662 20.05.16, 13:08
    Ja bym brała kwadratową, jest więcej przestrzeni.
  • kosmotynka 23.05.16, 12:19
    Ja bym w ogóle nie montowała kabiny prysznicowej. O wiele lepszym rozwiązaniem jest prysznic bez brodzika.
  • kickiraf 02.06.16, 13:29
    bez brodzika i szyb. Postawiony w rogu z deszczownicą, profilowaną podłogą z odpływem wygląda mistrzowsko. Na początku byłem bardzo sceptyczny, ale moja żona mnie namówiła i teraz naprawdę jestem zadowolony.
  • madzik986 08.06.16, 15:11
    Ja mam półokrągłą, rozsuwaną i jest ok. Kwadratowe są spoko ale mi się bardziej podobają te okrągłe.
  • jar_i_mir 14.06.16, 16:23
    Półokrągłe może i są teraz modniejsze, ale prostokątne (nie kwadratowe) za to o wiele wygodniejsze. Ja mam kabinę metr na metr pięćdziesiąt, co zapewnia w środku dużą swobodę ruchów przy myciu i przy wycieraniu. Półokrągłej o takiej powierzchni nie spotkałem.
  • czegotychcesz 14.06.16, 18:40
    Swoją mam sześć lat, półokrągła, trochę ciasna, jakbym teraz robiła remont, to wybrałabym bez brodzika (tydzień temu wymieniałam cały odpływ), ujście wody w t. zw. szparze, i drzwi szklane, takie jakie zmieścisz ! całe kabiny to już przeżytek !!!
  • vermieter 15.06.16, 09:20
  • jar_i_mir 15.06.16, 11:04
    Uśmieszek niepotrzebny. Mój blisko osiemdziesięciopiecioletni teść ma takie problemy z chodzeniem, że do wysokiego brodzika bez pomocy by nie wszedł, a ni z niego nie wyszedł. Też planuję dożyć takiego wieku, więc już teraz w domu zaplanowałem zupełnie płaski prysznic.
  • partachun 15.06.16, 14:27
    Odpowiedź jest tylko jedna: kup taką jaka najbardziej będzie się tobie podobać i pasować. Nie rób z wyboru kabiny prysznicowej problemu lotu na księżyc! Cały ten powyższy artykuł jest sztucznie stworzony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.