Dodaj do ulubionych

Brodzik + zasłonka prysznicowa

25.04.19, 21:16
Witam :)
mam zamiar wymienić wannę na prysznic :)
Problemem jest mała łazienka , oraz wszechobecne rury których nie da sie usunąć (schować ) gazowe .Poprzednio była wanna mikro120x70 w której i tak braliśmy prysznic była zasłonka prysznicowa. Teraz chce wymienić wannę na brodzik 120x80 i tu jest problem w takich wymiarach bywają bardzo płytkie i wymagana by była ścianka szklana ,która ze wzgledu na nie usuwalne rury nie mozna zamontowac. Rury mozna by innaczej puscic ale wiąże się to z generalnym remontem łazieki i kuchnii , gdyz obsługuja te dwa pomieszczenia a tego chciałabym uniknąc za duzy koszt.Jak sądzicie czy zasłonka ochroni i zpłytkiego brodzika nie bedzie sie lało . Odpływ pod wanną mam poziomy na co zwrócic uwagę przy zakupie brodzika jaki wybrać ?
Edytor zaawansowany
  • daxter 06.05.19, 10:06
    Tak poczytałam co nieco i jak niski brodzik to tylko ścianka szklana ,Materiałowa nie ochronii przed chlapaniem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.