Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne STANRED WARSZAWA

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 12:43
Czy wie ktoś gdzie moxna w Warszawie kupić meble kuchenne firmy Stanred? To jest firma z
Radomia. Widzaiałam ich meble w Castoramie. Są przepiękne, niepowtarzalne... Co z tego, jęsli w
Castoramie obsługa jest po prostu do bani... Wiecznie nie ma osoby obsługującej stoisko z meblami
kuchennymi. nikt nic nie wie. nie ma cennika, ani wymiarów dostepnych szafek. Po prostu NIC! A
chciałaby uniknąć jechania aż do Radomia... Bo sa to jedyne meble jakie mi odpowiadają i jeśli ich
nie dostanę w Warszawie, to będę musiała się do tego Radomia wybrać...
Edytor zaawansowany
  • Gość: QQRYQ IP: *.aster.pl 16.12.04, 21:01
    po pierwsze bylem na stronie tej firmy . tam sa telefony do dzialu handlowego i
    napewno udziela ci informacji co do punktow sprzedazy na terenie warszawy.
    kwestia druga to taka ze lepiej wybrac sie do jakiejs duzej hurtowni. w takich
    hurtowniach sa tysiace roznego rodzaju blatow szafek uchwytow i innych
    drobiazgow do mebli kuchennych. potem wystarczy wyszukac stolarza w panoramie
    firm pokazac mu z czego i co ma byc zrobine. wymiary i rozwiazania sa wtedy
    niczym nie skrepowane. dobry stolarz zrobi wszystko i napewno o wiele taniej
    niz w firmie ktora tylko posredniczy w sprzedazy kuchni.
  • Gość: QQRYQ IP: *.acn.waw.pl 19.12.04, 13:53
    po co chcesz placic taki wysoki haracz, zamow sobie materialy i zmontuj
    osobiscie, bedzie cztery razy taniej
  • Gość: prawdziwy QQRYQ IP: *.aster.pl 19.12.04, 15:41
    widze ze ktos probuje sie podszywac pod mojego nicka. wcale nie kaze nikomu
    samemu montowac mebli. tylko mowie ze czasami wystarczy troche inwencji w tym
    zeby znalesc stolarza i przejechac sie do hurtowni zeby wybrac materialy.
    odrobine utrudnia to cala operacje zakupu ale jest duzo tanszym obciazeniem
    finansowym.
  • Gość: marek stanred IP: *.radom.vectranet.pl 13.11.13, 18:26
    Dziękuję Pani Ilono za wpis. Miło że ktoś to docenia...
  • Gość: Iwona IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.13, 15:49
    Salony Stanredu są w Jupiterze, TTW Home przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Ja polecam aby pojechac do Radomia bezposrednio do firmy. Ja tak zrobiłam i nie żałuje bardzo profesjonalne doradztwo. Dużo przydatnych porad uzyskałam bezposrednio od szefowej firmy Pani Marii Sosnowskiej i pracownika firmy Pana Krystiana Tonderskiego.
    W mieszkaniu mam meble w stylu angielskim zrobione wszystkie w tej firmie ( kuchnie, szafy wnękowe, szafka w łazience a nawet cudownie wkomponowana w meble obudowa na kuwete dla kota ;-) Meble są pięknie i solidnie wykonane. Nie ukrywam, że dla mnie duże znaczenie miała też cena mebli, która jest bezkonkurencyjna w stosunku do innych firm.
  • Gość: Sebastian IP: *.piaseczno.robbo.pl 25.01.14, 15:12
    A ja firmy STANRED NIE POLECAM.
    Meble wykonane na zamówienie z drewna a jakość fatalna. Bardzo niedokładny montaż, słaba jakoś techniczna wykonania (peknięcia, niedoklejenia, niedomalowanie). Ponadto brak podstawowej wiedzy o ergonomii pomieszczenia. I kompletny brak reakcji na zgłoszenia reklamacji. Bardzo dużo pieniędzy a efekt niezadowalający. NIE POLECAM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.