Dodaj do ulubionych

Szafki kuchenne Black Red White

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 21:08
Proszę o opinie nt. BRW - czy warto tam zamówić meble kuchenne? Zależy mi na
kuchni w bardzo rozsądnej cenie, zarazem nowoczesnej. Czy BRW to dobry wybór?
Obserwuj wątek
    • malizna74 Re: Szafki kuchenne Black Red White 29.09.05, 21:19
      Na temat kuchni z BRW wiem niewiele, ale meble w dziecinnym pokoju (system
      POP) są kiepskiej jakości. Krzywe zawiasy, opadające drzwiczki, odpadające
      uchwyty, beznadziejna płyta na wierzchu komód (zostają ślady po nawet
      niewielkiej ilości wilgoci).
      Nie polecam.
      --
      Pozdrawiam,
      Dorota
    • zuza0107 Re: Szafki kuchenne Black Red White 06.10.05, 12:56
      uważam że są OK, sama teraz zamawiam-moi znajomi zamówili pierwsi i są
      zadowoleni ,ekipa montażowa wszystko idealnie zmontowała i nawet po sobie
      posprzątała. Największym plusem jest cena- odwiedziłam dokładnie 23 salony
      mebli kuchennych we Wrocławiu i okolicach i tylko w BRW dają za w miarę fajną
      cenę fajne meble.
      • pestka35 Re: Szafki kuchenne Black Red White 06.10.05, 19:58
        Szafki BRW wykonane są z płyty wiórowej 16mm foliowanej. Mają 51cm głębokości.
        Tylko widoczne krawędzie są wykończone. W tańszych zestawach szafki wewnątrz są
        w kolorze białym. W szafkach dolnych otwieranych występuje jedna półka.
        Odradzam najtańsze zestawy, ale pozostałe linie wzornicze mogą być ciekawą
        alternatywą dla osób dla których głównym kryterium jest cena. Stosunek jakości
        do ceny produktu jest w tym przypadku bardzo korzystny. Istotnym problemem może
        tu być wybór sklepu, w którym przyjdzie złożyć zamówienie. Występują bardzo
        duże różnice w warunkach zamówienia, kompetencjach sprzedawców (w tym
        projektantów), wiarygodności i rzetelności, mimo że mamy do czynienia z siecią
        sprzedaży tej firmy.
        • Gość: the3 Re: Szafki kuchenne Black Red White IP: *.wat.edu.pl 07.10.05, 12:32
          I tu leży setno sprawy.Punkt, sklep, salon , serwis w którym się zamawia i jego
          podejście do klienta i fachowość i rzetelność i jeszcze kilka innych dobrze
          znanych wszystkim rzeczy które powinien posiadać sprzedawca. Do tego służy
          midzy innymi to forum. PISZCIE o gamoniach i naciagaczach oraz i tych naprawdę
          uczciwych bo myslę że jeszcze tacy są. Pozdrawiam.
          • o_orchidea Re: Szafki kuchenne Black Red White 08.10.05, 17:14
            Mam kuchnie z BRW, bardziej z koniecznosci, niz z wyboru, ale jestem zadowolona. Fornir lakierowany, czy jakos tak (w kazdym razie bdb jakos i wyglad) swietnie zachowuje sie w sasiedztwie piekarnika czy plyty gazowej. Blat bardzo porzadny (ale b. gruby i jeden z najdrozszych, moze dlatego). Mam dwie szafki narozne, jedna uzywana ze srednia czestotliwoscia, w drugiej jest kosz na smieci i jedyny mankament to zawiasy w tej "smieciowej"; musze je dokrecac srubokretem srednio co 3 tygodnie, bo sie obluzowuja, ale przy tak czestym uzywaniu, to chyba dopuszczalne, szczegolnie, ze drzwiczki sa dosyc ciezkie. Ogolnie jestem zadowolona, ale to chyba rowniez kwestia wkladu. Za szafki do kuchni o wymiarach 2m/2.2m (na dwie sciany) w ubieglym roku, zaplacilam 6000pln.
            Na pewno nie kupilabym mebli do pokoju, wygladaja malo solidnie i to wzornictwo, brrrr.. Ale dobra kuchnie polecam!
    • pattomi Re: Szafki kuchenne Black Red White 10.10.05, 13:50
      Projekt jest za darmo i właściwie każdy punkt sprzedaży ma program do
      wizualizacji. W większości punktów biorą dodatkową opłatę za pomiar (100-150
      zł) i prawie wszędzie 15 % wartości mebli za montaż ( tak jakby droższa kuchnia
      była trudniejsza do zamontowania :o))
      • celtyk Re: Szafki kuchenne Black Red White 14.11.05, 16:44
        Ktoś się trochę pomylił,projekt nie jest za darmo,bo dopiero po podpisaniu
        umowy można go otrzymać a umowę podpisuje się po ściągnięciu wyniarów przez
        kogoś z BRW a to jest koszt od
        1.11.2005 200 zł. A tak wogóle to jakie są wreszcie te meble kuchenne jeżeli
        chodzi MDF konkretnie co jest w nich złego,bo trudno mi się zorientować
        czytając wcześniejsze opinie, a muszę szybko podjąć decyzje gdzie tę kuchnię
        zamówić
    • Gość: malil Re: Szafki kuchenne Black Red White IP: 217.168.192.* 12.10.05, 12:39
      a my mamy szafki kuchenne i meble w pokoju córki.

szafki od 3 lat, meble 5 .
      nie narzekam- jakość taka sama jakią mi proponowali "na wymiar" (sprawdziłam
      parametry) a cena -połowa "wymiarowanych"

dodam że meble przeżyły przeprowadzkę z kompletnym rozłożeniem i złożeniem
      ponownie - i nic nie odpada, skrzypi itp.

Oba zestawy złożyliśmy samodzielnie -więć nie trzeba być specjalnie wyszkolonym
      żeby to zrobić.

Polecam BRW.
      • Gość: Iwona Re: Szafki kuchenne Black Red White IP: *.autocom.pl 13.10.05, 13:43
        Ja mam meble w pokoju dziecięcy od 4 lat, a pozostałe 3 pokoje wyposażone od
        kilku miesiecy też w BRW i jestem bardzo zadowolona...podczas przeprowadzki
        uszkodziliśmy bok szafy od córki z pokoju, wyrwał sie zawias...zamówiliśmy i
        rozpatrzyli nam (cały bok)to w ramach reklamacji!!pomimo że kupowaliśmy jej 4
        lata temu:)
        Ja bardzo polecam...co do kuchni właśnie po to tu trafiłam hihi...bo najwyższy
        czas podjać decyzję:)
    • najeli_1980 Re: Szafki kuchenne Black Red White 20.10.05, 09:08
      Ja mam lozko, toaletka i szafe z BRW. Na razie - po pol roku - nie moge
      narzekac. Pewno, ze nie jest to taka jakosc, jak meble z litego, prawdziwego
      drewna.... Ale przy takiej cenie :) Narzekac nie wypada :)

Na kuchnie BRW jestem juz wlasciwie zdecydowana:) Cztery Pory Roku z linii
      Sentima. Tylko blat chcialabym kupic gdzies indziej...
    • Gość: mmtv Re: Szafki kuchenne Black Red White IP: *.spray.net.pl 13.11.05, 16:35
      Mam szafki BRW (fronty od innego producenta). Uważam, że są beznadziejne (te
      szafki na nóźkach - od tych "lepszych" kolekcji). Są bardzo nieekonomiczne w
      wykorzystaniu przestrzeni, szuflady są płytsze o 5 cm niż w innych meblach np.
      korpusach z Ikei. Powoduje to ich niefunkcjonalność. Równie koepsko rozwiązane
      są szafki narożne. Nie widać tego na schematycznych rysunkach służących do
      wymiarowania.
      Kiepski materiał na powierzchni, bardzo wrażliwy na wilgoć. Cena nie uzasadnia
      tak niskiej jakości.
      (Montowałem sam więc znam każdy wkręt i złącze w tych meblach).
    • Gość: Marta Re: Szafki kuchenne Black Red White IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 10:33
      Kupiliśmy meble kuchenne w BRW 1,5 roku temu i do tej pory spisują się bez
      zarzutu choć ich wytrzymałośc jest sukcesywnie sprawdzana przez naszego 14
      miesięcznego synka. Meble składał mąż - wszystko się domyka choć był pewien
      problem z wypoziomowaniem jednej z szuflad ale udało się. Jednym słowem - ja z
      tych mebli jestem bardzo zadowolona.
      • celtyk Re: Szafki kuchenne Black Red White 14.11.05, 16:52
        Pisząc wcześniej że projekt jest za darmo ktoś się trochę pomylił,projekt nie
        jest za darmo,bo dopiero po podpisaniu
        umowy można go otrzymać, a umowę podpisuje się po ściągnięciu wyniarów przez
        kogoś z BRW ,a to jest koszt od
        1.11.2005 200 zł. A tak wogóle to jakie są wreszcie te meble kuchenne jeżeli
        chodzi MDF konkretnie co jest w nich złego,bo trudno mi się zorientować
        czytając wcześniejsze opinie, a muszę szybko podjąć decyzje gdzie tę kuchnię
        zamówić i nie mogę się zdecydować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka