• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Mr Muscle METAL FIX zżarł mi stal nierdzewna Dodaj do ulubionych

• IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.07, 02:46
    Sprzet AGD ma 4 mies.Do tej pory nie mial ani jednej ryski.Chcialam
    przedobrzyc i zaopatrzylam sie w specyfik jak w temacie.
    Sprobowalam na brzegu plyty kuchennej.Test wyszedl pomyslnie.Wiec pojechalam
    tym mleczkiem wszystko.Wszystko robilam jak w sposobie uzycia.Wieczorem
    zapalam sztuczne oswietlenie,a tu....widze pelno malenkich rys.Stal stala sie
    az błekitna i matowa!!!I co ja mam robic?Pomocy!!Bo serducho boli,jak na to
    patrze.
    Edytor zaawansowany
    • 11.06.07, 13:18
      To tak samo jak ja chciałam pomóc mamie i wyszorowałm płytę gazową Cifem i
      delikatną gąbka i też zostało pełno rys!!!! Przyznaję, że fatalnie to wygląda.
      Zwróciłam się o pomoc na forum i mój wątek został przeniesiony do Katalog
      forów - Kuchnia - Wyposażenie kuchni. Tam odpoweidziało mi parę osób i poleciło
      specjalną pastę, ale nie wiem czy to coś pomoże:(
      Jak uda Ci się coś skutecznego znaleźć, żeby chociaż trochę zmniejszyć te rysy
      to napisa, please:) Ja też będę szukała.

Pozdrawiam
      • Gość: kiki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.06.07, 19:05
        Witam!Czytalam Twój watek.Szczerze powiem,że z tą pasta nie jest glupi
        pomysl.Tylko narazie szkoda mi wywalac 50zl za cos,czego nie jestem pewna.Może
        moi koledzy,którzy zajmują sie tuningiem aut,cos mi doradzą,albo odrobine dadzą
        coś na wypróbowanie:)Dam znać i goraco pozdrawiam.
      • Gość: asia IP: *.cm-12-3b.dynamic.ziggo.nl 06.06.13, 11:05
        witam ja zalatwilam sobie tak nowa lodowke "whirpool"tragedia!!!zdarlam i porysowalam,zarysowania sa bardzo plytkie ale jak zaswiecilo slonce szok!!!,siateczka zarysowan w ruchach kolistych -przeplakalam caly wieczor po tym upiekszeniu.Pytalam ,szukalam jakiegos ratunku i nic,gdzies intuicja mi podpowiedziala olej i rezultat uderzajacy w tym zamaskowaniu nic nie widac odzyskala gleboki metalik.Ja teraz mysle ze te specyfiki sprawdzaja sie do krawnow ,zlewozmywakow a nie do tak delikatnych powlok chromowanych.Dalej szukam bo chcialabym wrocic do przetarcia wilgotna sciereczka jak wczesniej.Dodam jeszcze ze na szczescie zniszczylam tylko drzwi z lodowki a zamrazalnik zostal nie ruszony jak reszta sprzetu.Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia,jak znajde jakis srodek to sie odezwie bo znam ten bol.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.