Dodaj do ulubionych

Ceramika Hatria- opinie

16.12.07, 20:43
Witam
Prosiłabym Was o opinie ceramiki Hatria. Interesuje mnie głównie miska
powieszana you&me i umywalka happy hour 02:00.
Może ktoś je już ma u siebie?

Z góry dziękuję
AG
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.07, 09:16
    bardzo proszę o opinie.
  • Gość: anczern82 IP: *.gorzow.mm.pl 05.09.08, 07:25
    Podciągam wątek. Decydując się na prostokątne kształty w łazience myślałam, że
    nie będzie problemu z wyborem ceramiki sanitarnej. Okazało się jednak, że jest.
    Niby można znaleźć kanciate umywalki, jednak z miskami wc jest już problem. A
    jak już znajdę odpowiednią miskę, okazuje się, że umywalka nie jest do końca w
    kształcie prostokąta- albo wnętrze okrągłe, albo od frontu łuk...A kiedy już
    znalazłam fajną serię Duravit Vero, ceny mnie przeraziły:( Teraz udało mi się
    pójść trochę na kompromis między ceną i kształtem. Hatria. Miska WC z serii
    Daytime, umywalka Happy-Hour 9:00. Ale nic nie wiem o tej firmie. Proszę pomóżcie!
  • Gość: lw73 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.08, 11:52
    Bardzo przyzwoita ceramika, ładna biel - polecam

www.lazienki-lux.pl
  • sylwia.ax 09.09.08, 10:33
    Mam miskę podwieszaną daytime z deską samoopadającą. Użytkujemy 1,5 roku i nie
    widzę różnicy pomiędzy tą ceramiką a np. firmy Koło (w drugim WC). W desce co
    prawda lekko poluzowały się zawiasy i trzeba je dokręcać co jakiś czas, ale nie
    wiem, czy to akurat tylko u Hatrii tak bywa, czy wszystkie te samoopadające tak
    mają, bo drugą deskę mamy zwykłą i nic się nie dzieje.
    Umywalkę mamy prostokątną Koło i pasuje do WC Hatrii.
  • Gość: anczern82 IP: *.gorzow.mm.pl 13.09.08, 00:18
    Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Tylko w ramach upewnienia się- jest to ten sam
    odcień bieli, którym charakteryzuje się ceramika Koło? Taka złamana biel? Być
    może ktoś jeszcze ma doświadczenia z kompletowaniem ceramiki Hatria z innymi
    firmami?Pozdrawiam.
  • lw73 13.09.08, 00:36
    Ale zastanów się czy warto mieszać dwie firmy.
    Zrób remont z ceramiką np. Hatrii i będzie spokój!
    --
    www.lazienki-lux.com.pl
    www.lazienki.info.pl
  • Gość: an IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.08, 18:48
    Dzięki. Tak zrobię:) Jak już będę po, postaram się wkleić jakieś zdjęcia.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  • Gość: anczern82 IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.08, 18:49
    Dzięki. Tak zrobię:) Jak już będę po, postaram się wkleić jakieś zdjęcia.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie
  • fordoniak55 20.02.15, 21:44
    UWAGA!!! Tylko nie kupuj HATRII z deską wolnoopadającą !
    Owszem wzornictwo OK.
    Ale to co robi HATRIA z pokrywą deski i mechanizmem opadania to woła o pomstę do nieba !
    Już zostały mi dosłane kolejne 4 (słownie cztery) deski i za każdym razem pęka pokrywa deski w okolicy zawiasu po obu stronach. Przez 2 lata gwarancji dosyłano mi kolejne deski i na tym się kończyło. Nikt z HATRII nie pofatygował się by sprawdzić jaka jest przyczyna. Teraz minęły już 2 lata gwarancji i mimo kolejnej pękniętej pokrywy deski, firma "nabrała wodę w usta" !
    Nie zróbcie tego błędu co ja. NIE KUPUJCIE HATRII z deską wolnoopadającą.
  • kulczykj 02.03.19, 14:36
    Dokładnie mam to samo. w ciągu 5.5 roku cztery kolejne deski. Może ktoś zna jakiś zamiennik?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.