Białystok, kuchnie na wymiar Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Szukam solidnej firmy wykonującej meble na wymiar w Białymstoku. Z góry
    dziękuję.
    • ja moge polecic bardzo dobrego stolarza z Białegostoku. Niestety
      gdzies zapodzialam do niego numer ale wiem za to gdzie ma zaklad:)
      Napewno go latwo znajdziesz bo miesci sie na kawaleryjskiej mniej
      wiecej na przeciw ryku.Szyldu nie da sie nie zobaczyc. Fachowiec
      swietny solidny i wiem ze trzeba zaklepywac termin z wyprzdzeniem..
      • Gość: dotioli IP: *.biaman.pl 26.05.08, 07:39
        Dziękuję bardzo, za namiary. Na pewno sprawdzę.
      • Gość: Ania IP: *.elpos.net 08.11.09, 20:12
        A ja polecam stolarza który zrobił mi kuchnię. Świetnie się w niej
        czuję i kto do mnie przyjdzie jest pod wrażeniem. Gość ma punkt w
        rzemieślinku przy abc na legionowej. Lokal w rejonie sklepu
        muzycznego- zielone ściany, tam można zobaczyć przykłady jego kuchni.
        Po świętach zamówię jeszcze szafę i coś do łazienki, wiem że efekt
        bedzie podobny.
      • Białystok, kuchnie na wymiar

Polecam kuchnieIMAR.pl
        Bardzo dobra firma. Weszłam na stronę www.kuchnieIMAR.pl , tam mają mnóstwo projektów kuchni,które można zapamiętać w swojej książce inspiracji. Super!
        Zamówiłam bezpłatny pomiar i wycenę. Przyjechali do mnie Panowie oraz Projektantka.
        Wszystko omówiliśmy, ja powiedziałam co bym chciała. Oni doradzili co lepsze.
        Po 3 dniach dostałam gotowy projekt i wycenę.
        Wybrałam opcję wykończenia - w kuchnie IMAR mają 3 opcje wykończenia różniące się standardem użytych produktów i ceną...
        Cena? Bardzo rozsądna!!! - nawet rabat dostałam :)
        Realizacja 3 dni i już. Żadnych problemów. Panowie monterzy byli bardzo dokładni.
        MAM PIĘKNĄ KUCHNIĘ!
        Dziękuję. Wszystkim będę ich polecać. Numer do doradcy - 606 358 845 - Pan Janusz.

Ewa
    • Gość: gość IP: *.jmdi.pl 22.05.09, 12:43
      zdecydowanie NIE POLECAM firmy VIP MEBLE BIAŁYSTOK z Kujawskiej..umówiłam się z kobietą Danuta Sianko na kupno mebli kuchennych ze sprzętem.Czas realizacji miał być 4 tyg. po czym czekałam ponad 3 miesiące, a kobieta mówiła mi, że już wysyła i na pewno będą w tym tyg.i tak co tydz. W końcu poprosiłam o zwrot zaliczki. A sprzętu jak nie było, tak nie ma!! Zbiera jak najwięcej klientów,obiecuje im super terminy, po czym w ogóle się nie wyrabia z zamówieniami!! a jak zawiozła nas na pokaz gotowej już kuchni w prywatnym domu, to była tragedia. Szafki w ogóle się ze sobą nie schodzą,bardzo źle wykonane i złożone,poza tym są słabej jakości!!! NIE POLECAM!!!!!!
      • Gość: zvipowany IP: 94.75.93.* 01.10.09, 20:43
        Spotkało mnie to samo, dzisiaj był kolejny termin jak miała przysłać sprzęt i
        tel milczy u Pani D. i jej pracowników. Zależy mi na kontakcie z Panią/Panem
        ponieważ chce odzyskać piniądze od tej kobiety i licze na jakieś wskazówki. Mój
        adres dooktoorek@tlen.pl
        • Montowaliśmy kuchnię u Pana doktorka i jak sobie przypominamy to
          sprzęty agd też były montowane okap lodówka zmywarka zlew.Co jak co
          ale Pani Danuta chyba każdemu ze sprzętami dogadza i idzie każdemu
          na rękę.
          • Gość: bran IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.12, 21:22
            egzotyk1 posłuchaj

pani danusia to wszystko obieca po to żeby później nie odbierać telefonu

cudkuchnie to zwyczajna kicha

co im i gdzie to wszyscy wiedzą
        • Gość: GOSC IP: *.191-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 06.01.13, 18:18
          CZY KTOS ORIENTUJE SIE ZE DANUTA SIANKO TERAZ NAZYWA SIE DANUTA IWANIUK PROSZE O WIADOMOSC BO TO CHYBA SA OSZUSCI UWAZAJCIE NA NICH. PAN BOGDAN NAZYWAL SIE KIEDYS B SIANKO A TERAZ B IWANIUK . I NOSI ZONY NAZWISKO.
      • Gość: dajnos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.10, 21:10
        proszę o kontakt 692505400 lub dajnos@op.pl
      • Gość: oskar373 IP: *.bialystok.vectranet.pl 19.07.11, 19:48
        Czy ktoś korzystał z usług firmy BIAŁOUS MEBLE KUCHENNE ? będę wdzięczny za wszelkie opinie , z góry dziękuję
        • Gość: zz IP: *.home.aster.pl 25.05.12, 14:03
          CVCVB Zatrudniłam do budowy i remontu Tomasza Ingasiaka z Warszawy i Grzegorza Kosubuckiego z Gliwic. Odradzam ich usługi, gdyż uciekli z budowy, pobrali zaliczki i pracują na czarno bez faktur. Prac nie skończyli a to co po sobie zostawili to same niedoróbki i usterki.
        • Gość: Iwona IP: 212.33.78.* 01.02.13, 21:40
          U mnie Białous najpierw zrobił kuchnię. Podobała mi się, więc zaprosiliśmy go do kolejnego zlecenia- 2 metrowa komoda ze zwykłej płyty, żadna wymyślna, żadna "filozofia". Nie zgadniecie ile zaśpiewał... ponad 3000!
          Skorzystałam z usług innego stolarza, który tą samą komodę wycenił na 1700zł. Wykonał ją na prawdę bardzo solidnie i przede wszystkim- w terminie. Z czystym sumieniem mogę polecić, stolarz to Marcin, nie pamiętam nazwiska. telefon 509165607
          Wniosek jest taki, że mimo tego, że Białous robi na prawdę niezłe meble, nie warto płacić za "znaną firmę" są stolarze, którzy równie dobrze wykonują swoją pracę i za wiele niższą cenę.
      • Gość: gość portalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.11, 17:03
        wykonawca mebli firmy vip meble a od niedawna cud kuchnia to oszust i kłamca, oszukuje kljientów tak samo jak i pracowników nie polecam
      • Gość: ggggooosc IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.12, 20:54
        to to samo co cudkuchnie

kicha kicha i jeszcze raz kicha
      • Gość: wierr IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.12, 20:59
        cud kuchnie +pani Danusia

tak miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ

KICHA I WIOCHA

szkoda nerwów i pieniędzy
        • Gość: klient IP: *.aster.pl 14.04.12, 01:33
          mam zamiar zakupić kuchnie w cudkuchnie?
          myślicie, że warto? macie jakieś doświadczenia z nimi ?
        • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.12, 11:49
          Proszę zauważyć że ten kto pisze że wiocha cud kuchnie to pisze ta sama osoba ten sam komputer.Pani Danusiu proszę się nie przejmować i robić swoje a ta osoba co pisze to sama jest z wiochy ,przyjechała do Warszawy i wyżej sra niż dupę nosi .
          Pozdrowienia Ania
          • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.12, 11:54
            Jak wiecie kto to pisze to zgłoście do sądu będzie odszkodowanie mogę wam pomóc w tym a cieniasy będą płacić i zobaczymy kto tu jest wiocha czy CUD czy wielkie państwo z Warszawy.
            Ania
            • Gość: og IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 17:58
              Droga Aniu
              Gdyby CUD KUCHNIE z BIAŁEGOSTOKU byli rzetelnym usługodawcą, to już by mnie pozwali i byliby "na prawie". Ale tak nie jest. Tak czy owak zamierzam przygotować opinię rzeczoznawcy i ich pozwać jeśli nie zrealizują napraw w ramach rękojmi.
              Tylko gdyby usługa byłaby rzetelnie wykonana, to czy do dziś nie odbieraliby ode mnie telefonów?
              Ani jakości mebli, ani jakości montażu, ani terminowości.
              Serio!
              SZKODA CZASU NERWÓW I PIENIĘDZY - LUDZIE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ CUD KUCHNIE!
              Są tu również opinie innych internautów, zgodne z moją. Co tu gadać.

Wielkie państwo nie jesteśmy. Pewnie zazdrościsz skoro tak piszesz. Wstyd! Poza tym jakbyś wyrzuciła niemałą kasę na takie CÓŚ miałabyś taką samą opinię. A wiocha nie z powodu lokalizacji, tylko z tego że z gęby cholewę robią!
          • Gość: og IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 17:38
            Droga Ani jak nie widziałaś to nie komentuj
            Gówniane te meble
            Rok miały jak fronty zaczęły odpadać
            Nazwiesz to jakością może?
      • Gość: JA Ii On IP: *.77-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 28.10.12, 09:21
        Chcialabym dowiedziec sie czy ktos z was zamawial meble w Centrum Uslug Domowych Suraz ul 11 Listopada 36 u pana Bogdana Iwaniuka prosze o opinie
        • Gość: iza IP: *.167-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 30.10.12, 17:36
          Chce wszystkich przestrzec przed nieuczciwymi wykonawcami P.DANUTA IWANIUK Ii jej maz Bogdan nr komorki 514 28 20 36 jak piszecie umowe to prosze wpisujcie kazdy szczegol ,ta pani pisze umowe ,doradza, a jej maz mierzy ,malo sie odzywa ale jak zglosilam reklamacie to maz wysyla do zony ,a zona do meza.Zaplacilam za meble 43 tys zl w tym sprzet AGD ,od maja nie mam na to gwarancji ,rachunkow ,a rzeczozawca wydal opinie na 16 stron ,wysylalam pisma ale nie odbieraja ,napisalam sms to pani mnie zastrasza sadem i ze mnie nagrala .Mam zebrane papiery i skladam do sadu bo inaczej nie moge sie z nimi porozumic.!!!!!!!
      • Gość: GOSC IP: *.243-179-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 16.01.13, 19:32
        VIP MEBLE I CUD MEBLE TO JEST CHYBA TA SAMA FIRMA .PRZEDTEM PANI DANUTA SIANKO TAK SIE NAZYWALA TERAZ PRZESZLA Z MEZEM NA SWOJE PANIENSKIE NAZWISKO DANUTA IWANIUK I BOGDAN IWANIUK. MIALAM WSZYSTKIE PAPIERY ZEBRANE ABY ZALOZYC SPRAWE W SADZIE ALE OKAZALO SIE ZE PIECZATKA NA NASZEJ UMOWIE JEST FALSZYWA I POD TA NAZWA WCALE FIRMA NIE ISTNIEJE. WIEC ZACZYNAMY INACZEJ DZIALAC I WIEM ZE NA JEDNEJ SPRAWIE SIE NIE SKONCZY ALE NIE ZOSTAWIE TEGO ZA MOCNO NAS OSZUKALI ZGARNELI KASE I MAJA NAS GDZIES. WIEM ZE MAJA JESZCZE MBD MEBLE KUCHENNE NA ZAMOWIENIE WARSZAWA BIALYSTOK. STRONIE W INTERNECIE PIEKNIE U MNIE TAK MIALY WYGLADAC A WYGLADAJA OHYDNIE . UWAZJCIE I Z KAZDA UMOWA OD NICH PROSZE ISC DO ADWOKATA PRZYNAJMNIEJ SPRAWDZI WIARYGODNOSC .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEZELI KTOS MI NIE WIERZY MOZECIE U MNIE ZOBACZYC JAK SA WYKONANE MAM ZDJECIA I OPINIE RZECZOZNAWCY . RZECZOZNAWCA DO NICH DZWONIL BO CHCIAL UGODOWO ZALATWIC WSZYSTKO TO POWIEDZIAL PAN BOGDAN ZE POLICJE NASLE A NAM ZE NAS NAGRAL I DO SADU PODA .TACY SA UCZCIWI WYKONAWCY .WIEC NIECH MNIE TO KOSZTUJE MAJATEK ALE NIE PODARUJE IM. NIEWIEM JAK TAKA KOBIETA MATKA I ZONA MOZE SPAC SPOKOJNIE ZE TAK PERFIDNIE ZARABIA KASE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE . DOBRO WRACA I ZLO WRACA WIEC DO NIEJ NIECH TE ZLO CO NAM WYRZADZILA WROCI POTROJNIE BO TE MEBLE BYLY NAPRAWDE DROGIE.
        • Gość: Irmina IP: *.bredband.comhem.se 28.06.13, 22:49
          Witam,
          Czy moze ktos pokrzywdzony przez firme kuchenna mbd moze sie skontaktowac ze mna?
          Zamowilam kuchnie u Pani Danusi i czekam na realizacje , po tych przeczytanych wpisach jestem w szoku!!!
          Nie wiem czy doczekam 27 lipca bo to jest dzien kiey ma byc montowana moja kuchnia.
          Prosze o kontakt.
          • Gość: gosc IP: *.85-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 02.07.13, 17:25
            Napisz do mnie na matmaxalez@tlen.pl
          • Gość: gosc IP: *.225-179-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 03.07.13, 19:44
            Do.bredband.comhem.se .Jezeli was interesuje opinia o wlascicielach mbd podaje swoj nr tel
            0473/79/27/10/ plus kierun kowy do Belgii .Opinia rzeczoznawcy byla wydana na 16 stron,meble zle wykonane ,nie przedstawiaja zadnej wartosci ,oprocz sprzetu AGD. Co chodi o sprzet to nie wiadomo czy nie byly kradzione czy z Chinskie ,bo do dzis nie mam gwarancji .O reszte prosze sie ze mna skontaktowac to wyjasnie .Na dzien dzisiejszy powiem ze sprawe zostawiam w prokuraturze o wszczecie postepowania co chodzi o meble? A pozniej bede skladala o pomowienie ze grozilam jej spaleniem co jest nieprawda .
      • Gość: gosc IP: *.136-133-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be 10.03.13, 16:35
        Musze Wam opisac w skrocie co Mnie spotkalo ze strony panstwa IWANIUK.
        Pisalam wczesniej ze zaplacilam 43 tys zl ,meble sa zle wykonane mieli to naprawic i nie wywiazali sie z umowy,nie mam rachunkow i gwarancji na sprzet AGD.Zebralam papiery do sadu ,ale z tego co wiem firma pod taka nazwa nie istnieje w Surazu. Jak pisalam do PANI DANUTY IWANIUK ze czujemy sie oszukani przez nich i zakladamy sprawe ,to zastraszala mnie ze ona mnie nagrala i jej adwokat zaklada sprawe tylko ze ja mam gdzies jej strachy,potem zadzwonil nasz rzeczoznawca i tez zastraszali policja . PRROSZE ponizej przeczytac jak traktuje swoich uczciwych klijentow nazwala "WIELKa DUPA".W styczniu dowiedzialam sie ze musze odlozyc sprawe .Zadzwonilam do PANI IWANIUK ze zglaszam sprawe na policje o wszczecie postepowania w sprawie oszustwa i nie spoczne az tej sprawy nie wyjasnie ,prosze wyobrazic co ONI ZROBILI.
        Nie dosc ze zostalam oszukana to jeszcze posadzili mnie ze ja wydzwaniam i strasz ich ze spale .
        Uprzedzili mnie i pierwsi poszli zlozyc falszywe zagrozenie na ich zycie . DO PANI IWANIUK
        WSTYD PROSZE PANI ZE PANI BAWI SIE W TAKIE RZECZY TO NIE SREDNIOWIECZE ZE STRASZA SPALENIEM. BEDE DOMAGALA SIE ABY NASZ SPRAWA BYLA OPUBLICZNIONA I ZEBY BYLA TELEWIZJA NIECH POLSKA CALA DOWIE SIE JACY W POLSCE OSZUSCI I SPEKULANCI ZE Z UCZCIWEGO KLIJENTA ZROBIA BANDYTE. DOZOBACZNIA W SADZIE PANI DANUTO
      • Gość: JA IP: *.230-179-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be 18.06.13, 20:23
        KIEDYS DANUTA SIANKO A TERAZ DANUTA IWANIUK JEJ MAZ BYL KARANY OSZUKIWAL KLIJENTOW I NA NOWO STWORZYL FIRME UWAGA NA NICH KLAMIA OSZUKUJA I ZLE WYKONUJA JEGO INTERESUJA MLODE PUPY I ALKOHOL A KASE ZABIERA DANUSIA I WIECEJ SIE NIE POKAZUJE TEN RUDZIELEC
    • Z czystym sercem mogę polecić Pana Jarka który w dobrej cenie zrobił mi kuchnię,
      garderobę i łazienkę. Wszystko w dobrej jakości. u moich rodziców robił inny
      fachowiec i powiem ze dużo w wykonaniu brakuje do Pana Jarka. Nie polecam firmy
      Kamir, zakończyłam z nimi swoją współpracę na poziomie projektu bo jak przyszło
      co do materiału to kobieta nie wiedziała o czym mówię gdy powiedziałam że chcę
      MDF lakierowany a w przypadku firmy zajmującą się wykonawstwem kuchni to zły
      znak :). Odnośnie Pana Jarka mogę podać namiary na maila i podesłać kilka fotek
      z jego meblami.
      • Gość: ania IP: *.osiedle.net.pl 20.11.09, 21:53
        mogę prosić o namiar na p. Jarka i bardzo chętnie zobaczę zdjęcia
        zlic@wp.pl
      • Gość: og IP: 195.205.148.* 02.12.09, 13:02
        Witam. czy ja też mogę prosić na namiary na Pana Jarka od kuchni? Z
        góry dzięuję
        a_danik@wp.pl
      • Gość: marcin IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.09.13, 13:24
        Pani Sylwio jak by pani dac namiary do do pana od kuchni i jakies fotki dzieki :)
        • Gość: ja IP: *.187-200-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 30.10.13, 19:00

Obsługa klienta Warszawa i woj. Mazowieckie
          Tel 514 282 036
          Tel 798 550 525

Obsługa klienta woj. Podlaskie
          Tel 514 103 487
          Tel 514 282 036

e-mail: kontakt@mbd-meble.pl

Pomiary woj. mazowieckie
          Tel 505 349 472

Projektowanie wnętrz
          Tel 514 282 036
          CUD KUCHNIE to kolejna firma krzak założona przez właścicielkę VIPMEBLE. Takim ludziom powinni dożywotnie zakazać zakładania firm, UWAŻAJCIE!!!
          potwierdzam cudkuchnie/vipmeble to kicha i wiocha
          terminy elastyczne, jakość słabiutka
          wór obietnic a w rzeczywistości gó...
          odpadające fronty i głupia baba - tzw pani Danusia
          Re: Białystok, kuchnie na wymiarIP: *.dynamic.chello.p
          Zanim z ta firma bedziecie wspolpracowac przemyslcie co to sa za ludzie poczytajcie o nich
          Kiedys Sianko teraz Iwaniuk trzymajcie sie z daleka poczytajcie cale forum o nich szkoda
          kasy i nerwow na nich .u nich liczy sie KASA A NIE KLIJENT.
          U.W.A.G.A NA NICH.
          Re: Białystok,
          UWAGA TA FIRMA POD TA NAZWA JUZ NIE ISTNIEJE . ZMIENILI NAZWISKO . PRZEDTEM SIANKO TERAZ IWANIUK ,KTORY BYL KARANY . NALEZELI DO TRZECH FIRM W CIESZYNIE ALE JAK JA DOWIEDZIALAM SIE ZE SIANKO I IWANIUK TO JEDNA I TA SAMA FIRMA TO ZMIENILI WSZYSTKO. MAJA DRUGA OSOBE KTORA JEST WLASCICIELEM I PRZENIESLI SIE DO CHORZOWA . NAPEWNO TEN SAM BEDZIE ROBIL MEBLE BUBEL A KASE MY ZAPLACIMY NA KTORA CIEZKO PRACUJEMY CZASEM BIERZEMY KREDYTY.LEPIEJ KUPIC W IKEI MEBLE NIZ U NICH.PAN IWANIUK ZAMELDOWANY W SURAZU MIESZKA W BIALYMSTOKU BYL WYKONAWCA
          A NALEZAL DO TRZECH FIRM W CIESZYNIE I NIE BYL ODPOWIEDZIALNY ZA NIC .CZY TO NIE SMIESZNE I DZIWNE PRAWO ZE DAJA OSZUSTOM WOLNA REKE .
          PANI DANUSIU TAK JAK OBIECALAM ZA NIM KOGOS OSZUKACVIE SPRAWDZCIE KIM I KTO TO?I CZY LATWO SIE DA ZBYC.PORUSZYLISCIE GORE LODOWA I NA TYM J NIE KONIEC.
          LUDZIE UWAZAJCIE NA NICH NIEDLUGO DOWIEM SIE TO NAPISZE POD JAKA NAZWA TERAZ SA.
          PANI DANUSIA NAPEWNO BEDZIE PODPISYWALA UMOWY BO KASA MUSI PRZEJSC PRZEZ JEJ RECE WIEC SPRAWDZAJCIE WSZYSTKO DOWOD OSOBISTY I DZWONNCIE WSZEDZIE GDZIE SIE DA .CI LUDZIE MUSZA TRAKTOWAC LUDZI I SWOJA PRACE UCZCIWIE.OBIECALAM PANI DANUSI ZE JAK ZLE ZROBICIE TO BEDZIEMY SIE SADZIC I NIE PODARUJEMY !!!!Musze osiagnac to co pani powiedzialam przez telefon. PANI JEST OSZUSTKA I KLAMCZUCHA ZA TO TRZEBA ODPOKUTOWAC .JAK UJAWNILAM PANI ZE ZNAM PANI PRZESADZONE NAZWISKO TO PANI CHCIAL MNIE WYSTRASZYC ZE JA GROZILAM PODPALENIEM .JA MAM JEDNA ZASADE UCZCIWOSC A NIE KLAMSTWO A PANI PO TRUPACH DO CELU .
      • Gość: bog IP: *.client.duna.pl 24.11.13, 11:56
        bardzo prosze o nr do P.Jarka
      • Gość: Maryla IP: *.elpos.net 18.12.13, 06:19
        Proszę o numer do p. Jarka i fotki.Dziękuję
      • Gość: Basia IP: *.bialystok.vectranet.pl 11.01.14, 18:09
        BARDZO PROSZĘ O NAMIAR DO PANA JARKA I ZDJĘCIA I JAKI BYŁ KOSZT TYCH MEBLI ?
        DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO POPOŁUDNIA
        • Gość: Kasia Olszewska IP: *.warszawa.vectranet.pl 12.01.14, 10:25
          Ja tam polecam Pana Janusza z firmy kuchnieimar.pl. Zdjecia mojej kuchni maja na stronie.
          Moja to ta biało szara z piękną wyspą. Komórka do P. Janusza - 606 358 845. mail to chyba kontakt@kuchnieimar.pl. Zadzwon i popros o projekt jesli nie masz. Mi zrobili w cenie projekt kuchni i wycenę kuchni.

A pan jarek to z jakiej fiym?
      • Gość: malgorzata IP: *.bialystok.vectranet.pl 11.07.14, 14:29
        Poproszę o namiary na tego pana Jarka: msy1@onet.eu, dziękuję.
    • Gość: Jarek Surynowicz IP: *.internetia.net.pl 13.11.10, 09:58
      ja ze swojej strony polecam firme SzaBra robili u nas meble na zamówienie, szafe z drzwiami przesuwnymi i kuchnie
      Mała ale za to bardzo dokładna firma, z genialnymi pomysłami na aranżacje wnętrza uprzedzam bez kawy nie zaczynaja pracy:)
    • Gość: Jarek IP: 46.151.78.* 13.02.11, 20:32
      CUD KUCHNIE to kolejna firma krzak założona przez właścicielkę VIPMEBLE. Takim ludziom powinni dożywotnie zakazać zakładania firm, UWAŻAJCIE!!!
      • Fajnie, że jest ten wątek, bo czytałam wiele i widziałam różne strony www róznych białostockich firm, no i naczytałam się o tej Pani ..... dzięki za uwagi, żeby uważać.

Pytanie brzmi- gdzie w takim razie robią fajne meble kuchenne w Białymstoku? Nie z płyty, z jakich robią szafy typu Komandor, bo mnie takie nie interesują,.
        Czeka mnie wykończenie nowego mieszkania od września i siedzę w necie od kilku m-cy i czytam, szukam......
        W obecnym mieszkaniu mam kuchnię z Wolsztyńskich Mebli (12 letnią), nadal mnie cieszy i wyglada super, bo to fornir bukowy, a nie płyta jakaś mdf'owa... i zastanawiam się, czy znowu nie iść w tym kierunku,żeby cieszyła i była nadal w super stanie po kilkunastu latach użytkowania......
        Czy ktoś mi coś doradzi?
        Pozdrawiam
        --
        Hania i Ola, ur. 23.03.2005
      • Gość: Bartek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.11, 10:19
        Przestań ciulu niemyty pisać głupoty ,znam właścicieli cud kuchnie nie jest to kobieta .
      • Gość: wawa IP: *.dynamic.chello.pl 22.03.12, 20:47
        potwierdzam cudkuchnie/vipmeble to kicha i wiocha
        terminy elastyczne, jakość słabiutka
        wór obietnic a w rzeczywistości gó...
        odpadające fronty i głupia baba - tzw pani Danusia
        • Gość: wawa 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.12, 09:59
          A u mnie właśnie wykonywała firma cud kuchnie meble do kuchni i są prześliczne .Pani tzw Danusia nie jest głupią babą bo wszystko trzyma w ryzach .A ta Pani która napisała napewno była niewypłacalna stąd te pretensje.
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.12, 12:01
          Nie przejmujcie się jakaś suczka z W-wy lubi posuczyć .Róbcie dalej mebelki a suczką się nie przejmujcie.Pozdrowionka dla was C.U.D.
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.12, 09:49
        Cha Cha Cha niech właściciele z h...a wytrzepią i będzie firma drzewo żadna baba nie jest właścicielką
      • Gość: EWA IZA KAPICA IP: 109.133.176.* 25.10.12, 13:21
        zgadzam sie z panem Jarkiem
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.12, 10:08
          Słuchajcie jak to jest Pani Kapica z Knyszyna to miałem z nią do czynienia jedna wielka wyłudzaczka ,będę do was dzwonić ,nie przejmujcie się nią ,wielka dupa która wyjechała do Belgii.
          • Gość: Jolka IP: 109.133.146.* 04.12.12, 20:09
            a co ta pani kapica wyludzila
          • Gość: JANUSZ IP: 109.133.146.* 04.12.12, 20:24
            WIELKA DUPA WYJECHALA DO BELGI ZAROBILA KASE ZAPLACILA 43 TYS ZL I KAZDE DRZWI W SZAFKACH MAJA INNY KOLOR KARGO ZLE ZAINSTALOWANE GWARANCJI ZA SPRZET ELEKTRYCZNY NIE DOSTALA RACHUNKOW TEZ NIE MA ZA SPRZET I KTO ZA TO MA PLACIC JESZCZE RAZ 43 TYS ZAPLACA ZA BUBEL A PAN IWANIK KASE ZGARNIE I MA W DUPIE CZYJES DUPY NIE POLECAM ROBIC U NICH MEBLI BO WIDZILEM JCH WYKONANIE A SLYSZALEM ZE WYKONAWCA TO KLOTLIWY OSZUST CO WYLUDZA PIENIADZE RAZEM Z ZONA DANUTA IWANIUK.
    • Gość: lukasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.11, 07:32
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: gg IP: 82.139.156.* 19.07.11, 18:36
        Witam, ja również dużo przeszłam z firmą concept przy kwadracie. Umowa podpisana w listopadzie, meble miałby być w lutym, a dopiero miałam wszystko w lipcu!! i o lipiec trzeba było się wykłócać i straszyć sądami!! tragedia, obiecują super jakość, a nie mogę w kuchni dwóch szafek mieć otwartych bo się obijają, a ich odpowiedź na to była: nie trzeba otwierać wszystkiego na raz!!! Nie polecam!!!! Zła komunikacja w firmie, bałagan!!
        • Gość: Nika IP: *.231.27.222.koba.pl 08.08.11, 13:22
          Co do szafek mam ten sam problem. Jeszcze mam problem z blatem. Złożyłam reklamację i czekam na odpowiedź.
          • Gość: Nika IP: *.231.27.222.koba.pl 08.08.11, 13:28
            Wracając do firmy Concept ,kuchnia jest bardzo ładna, praktyczna, pięknie podświetlona ,tylko wkurza mnie blat, który miał być wytrzymały, a nie jest. Mam nadzieję , że firma pozytywnie rozpatrzy moją reklamację. Ogólnie mówiąc firma jest warta polecenia.
            • Gość: Nika IP: *.231.27.222.koba.pl 05.09.11, 07:46
              Firma wymieniła blat na nowy. Jestem zadowolona
              • Gość: gg IP: 82.139.156.* 30.09.11, 19:01
                ja też zgłaszałam reklamacje co do blatu, ale miałam tylko telefony ze ktoś będzie w przyszłym tygodniu i tak przez 2 miesiące. Poza tym kazali najpierw wszystko zapłacić to dopiero wtedy zajmą się reklamacją. Kiedy zapłaciłam to kontakt telefoniczny się urwał i cisza. Tragedia!!
                nie polecam!!!!

Nika a z czego Ty miałaś blat??
                • Gość: Nika IP: *.231.27.222.koba.pl 01.10.11, 18:46
                  Ja miałam blat z jakiejś płyty , który był malowany na szaro (taki kolor wybrałam), a potem lakierowany i matowiony. Firma robiła go na zamówienie. Teraz mam zwykły blat z firmy pfleiderer . Te blaty są tanie i wytrzymałe. W sklepie Wiór można je zobaczyć.
                  • Gość: MebleNaZamówienie IP: *.internetia.net.pl 13.10.11, 15:46
                    Witam. Nasza firma oferuje meble na zamówienie:
                    - kuchenne, pokojowe, łazienkowe
                    - biurka, komody, meble wolnostojące
                    - szafy, zabudowa wnęk z drzwiami przesównymi.
                    Dla nas jak i naszych klientów liczy się jakość. Sprawdzamy każdy element i dopracowujemy każdy szczegół. Zadzwoń, poradź się i zamów. Zbigniew Supiński 510 091 066
                • Gość: kamila IP: *.204.73.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.10.11, 15:43
                  na włókienniczej robią solidne meble.rzeczowi są.polecam
                  • Poleca Adam Meble na Kruczkowskiego - www.adammeble.com.pl - Meble na wymiar Białystok
                    • Gość: misia IP: *.tel.tkb.net.pl 26.12.11, 21:13
                      Ja natomiast chciałabym, wszystkich szukających stolarza,przestrzedz, żeby uważali na Marka Piłasiewicza, jest bardzo nieodpowiedzialny, wziął pieniądze za wykonaną pracę ale nie uznaje reklamacji. Meble nie są rzetelnie wykonane, bardzo żałuję, że mu zaufałam. Winę zwala na swoich pracowników, nie odbiera moich telefonów i nie chce nic poprawiać, nowa kuchnia i wstyd ją pokazać, jak najdalej od tego stolarza
                      • Gość: ks IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.12, 19:23
                        Zdecydowanie nie polecam kuchni Wilamowski czy jakoś tak. Nie wiem jakiej jakości meble robią, ale kontakt z nieszczęsną panią architekt jest bardzo utrudniony. Pojechaliśmy tam pierwszy raz obiecała zrobić wstępną wycenę i projekt w ciągu tygodnia oczywiście nic nie dostaliśmy, po dwóch tygodniach pojechaliśmy się przypomnieć to łaskawie wysłała wycenę. po tygodniu Podjęliśmy decyzje umówiliśmy się na pomiar. Wtedy nagle pani podniosła cenę za jej pomiar (?!), no ok niech będzie. Potem nagle okazało się, że to się nie opłaca i chociaż nam nic wcześniej nie powiedziała nagle ustawiła dolny pułap zamówienie bo inaczej nie zrealizują. Straciliśmy więc miesiąc użerania się z nimi a w końcu zmieniliśmy wykonawcę i jesteśmy zadowoleni. Szkoda czasu.
                        • Gość: Klient IP: *.elpos.net 14.02.12, 18:38
                          Zdecydowanie odradzam stolarza Andrzeja, który ma swój warsztat przy ul. Końcowej (Zawady). Pomiar kuchni niedokładny, stolarz "bardzo nie lubi pralek w kuchni" w związku z czym nie przyłożył chyba wystarczającej uwagi i blat szafki się nie domyka uderzając w klapę pralki, z pochłaniacza zrobił okap, którego ze względów technicznych nie możemy używac, pominięte są kwestie, o których była rozmowa przy składaniu zamówienia, a na zwykłą szafkę pod zlew w łazience czekamy miesiąc, w trakcie którego kilkakrotnie umawialiśmy się na montaż a "szanowny" stolarz nie poinformował nawet, że go nie będzie, telefony zaś odbiera jego żona mówiąc, że pojechał "na pomiar". Do tego w przedpokoju także niedokładnie pobrał pomiar na szafę. I główna kwestia - nie dokończył tego, za co naiwnie zapłaciliśmy z góry. Człowiek nie szanuje ludzi i ich czasu.
                        • Gość: lucyna IP: *.bialystok.vectranet.pl 25.11.13, 15:28
                          to mieliście dużo szczęścia że się wycofaliście w czas,ja znam takich co za 40 tysiecy kuchnie zrobili która po miesiącu zaczęła się sypać.nie przyjeżdzają na reklamację a właścicielka drwi sobie z ludzi i śmieje się w słuchawkę .wciskają sprzęt do kuchni za grube tysiące -lodówki ,okapy- a potem przywożą ci co innego,i nie powiadomią cię a zmienią sami i uważają że nic się nie stało.wykonanie pozostawia wiele do życzenia,montująludzie z miesiącem stażu albo z ulicy ,dlatego lepiej się trzyma z daleka od tej firmy
        • Gość: klient concept IP: *.adsl.szeptel.net.pl 18.06.12, 18:25
          No cóż - powiem tak jeśli chcecie mieć ładną kuchnie i na czas - to OMIJAJCIE z daleka firmę concept - masakra - najgorsza firma na jaką trafilem. a ich wykonawca art-mebel kokot kuczyński tacy sam. Naprawde nie polecam.
          • Gość: ania IP: *.adsl.inetia.pl 06.11.12, 12:14
            a ja jestem bardzo zadowolaona kuchnia wyglada pieknie i wszystko bylo bardzo pozytywnie zalatwiane zadnych problemow blat zamawialam w innej firmie i faktycznie czekalam na niego tydzien ale teraz calosc wyglada super na koniec przyjechali jeszcze wszystko sprawdzili
            polecam
    • Gość: ewa IP: *.tel.tkb.net.pl 15.02.12, 17:58
      Czy ktoś współpracował z firmą CONCEPT Studio Mebli Białystok z siedzibą przy ul. gen. Andersa, obok galerii Kwadrat. Interesuje mnie czy firma jest rzetelna, ma dobre pomysły na funkcjonalne ale i nowoczesne zagospodarowanie przestrzeni np. kuchni, czy jest terminowa i dokładna w wykonaniu mebli? Będę bardzo wdzięczna za opinie. Sama rozpoczęłam z ww firmą współpracę ale mam jakieś dziwne przeczucia i wątpliwości, co do kompetencji jej pracowników ...
      • Dla mnie osobiście meble do domu robił stolarz prywatnie. Cena zdecydowanie niższa niż w sklepach meblowych, facet nic nie wziął za projekt, pomiar i wycenę. Z mebli jestem bardzo zadowolona drzwi suwają się idealnie, szafeczki w kuchni lux. Czas oczekiwania w granicach rozsądku, możliwość negocjacji ceny. Poza tym mam nietypowe wnętrze i to jest dobre, że facet mi doradził pewne rozwiązania, na które nawet nie wpadłam. Mogę go polecić z czystym sumieniem, myślę, ze nie obrazi się jak podam maila :) mar-fron@wp.pl
      • Gość: niezadowolona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.03.12, 21:39
        Ja wspólpracowalam. Nie polecam. Bardzo niepowazni ludzie. nic nie jest na czas, nie biora pod uwage planow mieszkania przy projektowaniu. Naprawde prosze mocno przemyslec
        • Gość: kamil IP: *.internetia.net.pl 13.03.12, 22:15
          Kto nie bierze planów mieszkania przy projektowaniu? Czy my na pewno mówimy o tym samym Panu? Pan z Księżyna te meble wykonuje samodzielnie i z dużą starannością do tego podchodzi. Z tego co wiem, to wszystko jest wykonywane na umówiony czas, chyba że fronty wychodzą trochę dłużej ale to nie wina stolarza, tylko firmy która je produkuje.

Pozdrawiam
          • Gość: niezadowolona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.03.12, 20:27
            Chodziło mi o koncept meble. umowę podpisaliśmy w listopadzie, a kuchni jak nie było tak i nie ma. Kontakt utrudniony. Wszystko to jakieś niepoważne. Teraz już nie nie polecam, tylko mocno odradzam
          • Gość: magda IP: *.play-internet.pl 19.04.12, 18:55
            Witam :) czy także moge prosic o namiar na tego pana? :) czy przygotowuje wczesniej komputerowy projekt kuchni ? meggi84@op.pl
przejdź do: 1-100 101-159
(101-159)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

DOMOSFERA.PL POLECA:

Kawalerka dla studentów

Ciekawie urządzone mieszkanie w Białymstoku o powierzchni 33 m2.

Rowerowe poroża

Co zrobić ze starej kierownicy i siodełka? Modne poroże na ścianę!

Stylowe mieszkanie

Zobaczcie stylowy, nowoczesny i elegancki apartament w Warszawie.

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.