Dodaj do ulubionych

Polecam niemieckie meble kuchenne

02.06.08, 11:10
Meble firmy Haecker, Alno sa najlepsi. mam taką kuchnie i to jest dożywocie.
Materiały najlepszej jakości. 5 lat gwarancji. Kupiłam taką kuchnię w Bielsku
ale wiem że montują po całej Polsce i zagranicą również
Edytor zaawansowany
  • zibis68 02.06.08, 11:54
    ale to masz hackera czy alno????bo troszke się pogubiłem.z tego co
    ja się orientuję to są dwaj inni wykonawcy.Co do jakości kuchni
    niemieckich to popieram są najlepsi.kiedyś forte współpracowało z
    Alno a teraz pracują z Nobilią.Alno jest w złej kondycji finasowej i
    nie wiadomo czy nie upadnie.Chyba że niemiecki rzad ich
    dofinansuje.Największym graczem na rynku niemieckim teraz jest
    Nobilia.
  • bielszczanka.only 03.06.08, 10:25
    Ja mam Haeckera a jeśli chodzi o zła kondycje Alno to nic mi o tym nie wiadomo a
    przedstawiciel Alno jest moim przyjacielem. Może mieli jakieś problemy ale teraz
    chyba już jest ok. Jakość i tak mają świetną.
  • zibis68 03.06.08, 11:31
    Popieram,popieram i jeszcze raz popieram.Jakość jest perfekt.Już
    kiedyś dyskutowałem na forum i porównywaliśmy polskiego producenta
    WFM do niemieckiego.lata świetlne.Polacy wykonują wszsystko ręcznie
    a u niemca robia wszystko roboty.Powtarzalnoś niemiecka jest w 99,9%
    a polska w 50%.I co ciekawsze niemieckie ceny sa zbliżone do
    polskich.Wpływ na to napewno ma słabe euro ale pewnie też koszty
    pracy rosnące w Polsce.Zawsze będę polecał niemieckich producentów
    Pozdrawiam
  • mamaivcia 04.06.08, 19:29
    oglądałam sobie kuchnie z Alno, piękne ...
    a ceny ... ufff drogawo w okolicach Wawy ... musiałabym wydać około
    60.000 za same meble :(

--
    Piotruś
    -----
    gg 8494525 ivcia
  • Gość: Ania IP: 213.76.145.* 05.06.08, 10:00
    i dlatego klienci z Wa-wy i okolic kupuja w Bielsku bo wychodzi taniej.
    Wystarczy przesłać wymiary faxem lub mailem oraz jakis nr kontaktowy i wstepne
    rzeczy można załatwić jeśli chodzi o resztę właściciel firmy wówczas jedzie do
    warszawy i ustala się wszystko na miejscu.

moje GG
    6161405
  • Gość: dziwisię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.08, 17:57
    czatownik ma racje, alno ledwo dycha. A i ty kochanie jesteś niewiarygodna!
    Przedstawiciel Alno - twój przyjaciel, a ty masz Haeckera? No, no! Ładny
    przyjaciel! co do jakości - zobacz sobie ich cokoły...
  • mamaivcia 07.06.08, 15:14
    ja się bardzo bardzo uśmiecham o te namiary :D
    --
    Piotruś
    -----
    gg 8494525 ivcia
  • Gość: Grover IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.06.08, 12:53
    Poproszę także o namiary. fotogrover(at)interia.pl
  • ameliaand 18.06.08, 13:38
    Ja również ameliaand@gazeta.pl
  • Gość: Angel IP: *.adsl.inetia.pl 18.06.08, 21:37
    I ja również, z góry dziekuję. (annag4u@wp.pl)
  • clank1 19.06.08, 19:44
    ja też poproszę o namiary kwiatek74@gmail.com
  • lazienki.com.pl 10.03.14, 17:02
    Niemieckie kuchnie w niemieckiej cenie, na ogół i tak robione są w Polsce :)
  • Gość: piwoniasz IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 00:32
    Kuchnia powinna być trwała, ładna, ale ta sama całe życie? Bez przesady!
  • Gość: Lukas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.08, 09:09
    Ma dożywocie z tą kuchnią, bo do końca życia będzie spłacać kredyt
    który wzięła na jej zakup :-)
  • Gość: Jacuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.08, 09:41
    Jasne,kupujmy niemieckie meble na całe życie.Pomagajmy Niemcom ratować
    gospodarkę w kryzysie.Nam nie grozi kryzys.U nas nie ma bezrobocia.
    Ja jednak kupiłem polskie meble od polskiego producenta za 2/3 ceny
    niemieckich.Wystarczą mi na co najmniej 20 lat.Potem sobie zmienię jak mi się
    znudzą.Mam taką fantazję,że jestem za wspieraniem polskiej gospodarki.Niemcy
    niech sobie radzą beze mnie.
  • Gość: Norbert IP: *.pool.einsundeins.de 31.12.08, 17:56
    Z tymi"dobrymi niemieckimi" meblamito duza przesada-moze 30lat temu byly dobre.Mieszkamy w Berlinie,przed trzema laty,do nowo wybudowanego domu zamowilismy"dobra niemiecka kuchnie"za 16.430.-Euro.Efekt:wymiary niezgadzaly sie,plyty robocze mialy zroznicowane odcienie,urzadzenia elektryczne niebyly zgodne z zamowieniem-to te grubsze sprawy odrobnych niewspomne.Nastepstwa:sprawa w sadzie o zwrot przdplaty(10.000 Eur0+odsetki)izabranie mebli z powrotem. Expertyzy,adwokaci,strata czasu+klotnie z zona do tego extra.Naszczescie mamy dobre ubezpieczenie adwokackie.Moj nowy sasiad,znajac nasze problemy pokazal nam swoja nowa kuchnie,naprawde super.Za 6.300-Euro.Meble zamowiono we Wroclawiu!!Znacie taka Firme Taurus?Ja tez nieznalem!A teraz znam i tez mamy kuchnie z Taurus!1Klasa,dobra robota cena tez pasuje.Jacus-masz racje: Cudze chwalimy swego nieznamy.pozdrawiam.Norbert
  • Gość: czzaw IP: *.centertel.pl 01.01.09, 20:03
    Poproszę o namiary na maila czzaw@wp.pl.
    Pozdrawiam
  • Gość: tosca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 17:35
    Witam, poproszę o te namiary na meble Nobilia. Z góry dziękuję
  • Gość: Sylwia IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 13.12.09, 20:55
    Ja spokojnie mogę polecić meble Hacker. W piątek zamontowali nam meble
    z akrylu i wyglądają super.
  • awasiek 27.01.10, 16:20
    Gość portalu: Slawka napisał(a):

> Ja zamierzam pozniej, za rok-dwa dokupic meble, by rozbudowac >jadalnie. Czy
    Alno bedzie jeszcze na rynku, nie wiadomo. Taka sama >niepewnosc istnieje przy
    zakupie u stolarzy. Czy za rok bedzie on >na rynku, czy uwzgledni reklamacje lub
    zrobi domowienie w tym >samym kolorze? Przyznam, ze na zabawe i klopoty nie mam
    czasu.

Nikt normalny nie zagwarantuje klientowi po 1-2 latach że kolor będzie
    identyczny. Próbki frontów mają termin ważności po przekroczeniu którego lądują
    w śmietniku.

• Gość: Janet IP: *.chello.pl 21.02.10, 11:14
    Witam,
    Jestem w trakcie szukania firmy, co zrobi mi porządną kuchnie tak, żebym nie
    zbankrutowała:) więc będę bardzo wdzięczna za kontakt janet@op.pl
  • Gość: kasia80 IP: *.chello.pl 22.02.10, 11:40
    Ja zdecydowałam się także na niemieckie meble haecker, ale to tylko
    dlatego, że polskie meble w wycenie kosztowały mnie drożej niż
    niemieckie(ten sam wzór, to samo wyposażenie). Tak więc teoria, że
    polskie meble mogą kosztować 50% ceny niemieckich to bzdura. Mogę
    plecić salon Haeckera w Wawie na priv.
  • Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 13:38
    To wszystko prawda pod warunkiem, że mówimy o polskich firmach takich jak Rust, Atlas czy WFM. Dobre meble od stolarza przy podobnym standardzie też będą droższe od Hackera. Pozostałe polskie marki standardu BRW będą tańsze ale nie więcej niż 20 do 30%.
  • Gość: Ola IP: *.183.235.110.dsl.dynamic.eranet.pl 15.05.10, 15:50
    czy moglabym prosic o namiary na salon
    pozdrawiam
    alo@poczta.onet.pl
  • Gość: tom IP: *.gdynia.mm.pl 12.03.10, 23:20
    haecker sprzedaje przez posrednika ,a ten kosztuje dodatkowe tysiace.
    kup normalne meble innych firm niemieckich a zaoszczedzisz sporo pieniedzy
    .porownalam i kupilam inna firme niemiecka ,oszczednosc 30%.
    fronty ,blaty,uchwyty kupowane sa u tych samych dostawcow.haecker ma
    produkcje takze poza granica niemiec,wiec nie jest wszystko made in
    germany.porownaj ceny innych,polecam.
    nie place nikomu characzu.wole dolozyc do sprzetu agd.
  • Gość: bacha IP: *.gdynia.mm.pl 12.03.10, 23:24
    sa lepsze firmy,haecker to jakosc srednia,ma jeszcze taka niska szyne,ktora nie
    jest produkowana w niemczech.
    jakosc jest jednakowa z nolte,alno,ballerina ,nobilia,stoermer,itd.
    jest duzo lepszych producentow,ale ceny sa wysokie.
    alno nie upadla,to pobozne zyczenie przedstawicieli haeckera.
  • Gość: nene IP: *.adsl.inetia.pl 25.05.10, 22:29
    Pobozne zyczenia przedstawicieli haeckera jezeli chodzi o alno i
    reszte konkurencji zostaly juz dawno wysluchane i spelnione :-)).
  • Gość: Agnieszka Pajak IP: 93.217.89.* 01.07.10, 15:12
    Odkrylam w internecie stone kuchenieonline.pl gdzie oferowane sa meble Alno za 50% ceny. Myslalam ze Alno moze pada, jak tu ktos opisywal, ale to niestety tylko tani trik reklamowy. Niby ma byc taniej, bo nie ma salonow, personelu itd. Za metr kwadratowy ekspozycji nikt w internecie nie musi placic do 250 PLN (skad te kosmiczne ceny?) planusjesz sam, montujesz sam i masz. Ale nietstety jednak nie. Na stronie www.kuchnie-alno.pl ta sama firma przedstawia swoje dwa salony w Jankach i Domotece (nie sa za darmo), personel (10 osob na zdjeciu i kolejne z obslugi telefonicznej tez nie za darmo), samochody (nie sa za darmo) itd. A moze wcale nie sprzedaja mebli niemieckich, gdyz przedstawiaja sie rowniez jako producent z Pulaw.

Niestety Panowie z branzy meblarskiej (szczegolnie tu zwarcam sie tu do ALNO)to jakies bagno ta Wasza branza, chore podejscie do mnie jako klienta i zapewne posrednio rowniez do Waszej konkurrencji.

A tak na zakonczenie, to jezeli mam wszystko robic sama (nawet montaz jest po mojej stronie) to mi posrednik polski tez nie jest potrzebny, bo jako zainteresowana sama zamowoie sobie meble w fabryce bez posrednika - bedzie jeszcze taniej !!!
  • Gość: agata IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.10, 23:40
    masz racje co do innych producentów.Alno jednak upada... Sorry...!
  • Gość: projektant kuchni IP: *.dip.t-dialin.net 14.03.10, 16:19
    Kolego nie denerwuj sie. Nie ma o co.

O zmianach kolorow kazdy z nas ma pojecie

Masz racje, ze duza fabryka nie bedzie dorabiala jednego frontu - bo sie to nie
    oplaca.

To fakt, ze fronty lakierowane (inne tez) zmieniaja kolor pod wplywem swiatla.
    Nie ma na to metody. Nie ma rowniez znaczenia czy to meble polskie, wloskie czy
    niemieckie.

U mojego znajomego klient dopatrzyl sie w niemieckich meblach roznicy w kolorach
    - my nie widzielismy zadnej. Mimo to fabryka dostarczyla caly zestaw frontow
    lakierowanych. Nie wiem czy zrobil by to polski stolarz. Dla mnie wiec ma to
    znaczenie gdzie zamawiam meble. Ja juz nie wspolpracuje z drobnymi producentami
    - przeszlo mi. Dla mnie w rachube wchodza juz tylko fabryki z renoma - nawet
    polskie. Rowniez prywatnie kupuje samochody czy sprzet elektroniczny markowy.
    Ubrania tez. Slyszalem o bazarach, ze tam tez mozna sie ubrac. No ale kazdy ma
    swoje doswiadczenia. Oczywiscie dobry zaklad stolarski zrobi rzeczy nietypowe,
    ale z natury rzeczy bedzie drozszy niz fabryka opierajaca sie tylko o standardy.
    Mowiac o stolarzu nie mowie o meblach skrecanych w garazach, gdyz tam moze
    bedzie taniej, ale tez inaczej.

Rok temu projektowalem kuchnie niemiecka - wyszla 21.500.
    "Stolarz" garazowy zabral kienta, bo robi "2 razy taniej i trzy razy lepiej".
    Cena miala byc 16.300,-. Jak sie dowiedzialem po miesiacach klient zaplacil
    19.600 . Na koniec okazalo sie, ze cena byla netto

Pozdrawiam

Projektant kuchni markowych
  • Gość: agata IP: 46.112.152.* 22.12.10, 15:02
    Faktem jest, że niemieckie produkty są trwałe, precyzyjnie wykonane i mają w sobie urok nieopatrzony, są inne. Może dlatego, że mają lata świetlne więcej doświadczeń i bardziej wymagających i doceniających jakość klientów i przede wszystkim wyrównany poziom standardów jakości a u nas między producentami a pseudo producentami jest ogromna przepaść. Wina leży po stronie producentów, którym markę "polski producent" psują źli fachowcy, kombinatorzy i naciągacze, nie znający się na robocie za to świetnie na wycenach, którzy ustalają ile mogą wyciągnąć z klienta a potem jak zaoszczędzić na kosztach własnych, upychając wszystko co najtańsze i najbadziewniejsze a jest gro klientów, którzy nie zadają sobie trudu zainteresowania się za co płacą. U nas nie ma właściwie wiarygodnej relacji jakość-cena. Jest mnóstwo firm, które dzięki dobrej oprawie sprzedają byle co za wysoką cenę, jest też sporo dobrych fachowców, którzy nie windują cen a sprzedają produkt perfekcyjnie wykonany. Winni też złej ocenie polskich mebli są i klienci, którzy wchodząc do eleganckiego studia wciąż niezmiennie zadają nieśmiertelne pytanie "ile za metr". Zdarza mi się odpowiadać, że na metry to się sprzedaje ziemniaki ale na ogół cierpliwie tłumaczę z jak wielu elementów składa się końcowa cena. Od lat jednak w polskiej mentalności się niewiele zmienia.
  • Gość: bum IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.10, 22:08
    Wypowiedz Agaty jest chyba najsensowniejsza wypowiedzia na calym tym forum
    Niestety ziomkowie "kroja" nas najbardziej, ostatnio spotkalem sie z przypadkiem
    gdzie stolarz do spolki z renomowanym studiem architektonicznym skasowali
    bogatego klienta za kuchnie 120 tys. Po 3 miesiacach stolarz zabral swoja rozpadajaca
    sie kuchnie i postawil nowa lepsza, ukradkiem sie podsmiewal ze i tak zostalo mu jeszcze
    40 tys w kieszeni wszyscy oszukuja i cwaniakuja "kasuja klienta" i jeszcze sie z niego nasmiewaja ze glupi. Prostactwo i sloma z butow. Podobnie wyglada u renomowanych
    pozal sie boze polskich producentow, nie nadazaja za reklamacjami moj montazysta
    mowil mi ze nawet w przyblizeniu nie moze podac czasu zakonczenia montazu kuchni
    polskiej produkcji tyle wymagaja przerobek i poprawek. czysami spotka sie porzadnego fachowca ale taki zadawala sie paroma kuchniami wlasnej produkcji na rok. To forum
    jest ostatnim miejscem gdzie mozna wiarygodnie takiego znalezc.... niestety
  • adam-kuchnie 02.06.10, 09:52
    do bacha
    z całym szacunkiem do twojej wiedzy na temat materiałów lakierów i i
    trujacych lakierach. Zachwycasz sie niemieckimi meblami a znajac
    realia to moga byc zamawiane w polsce. Nie wiem skad i kto ma
    trujace lakiery (powiedz nazwe firmy która to robi). Lakiery
    dostarczaja w iwekszosci firmy włoskie niemieckie, wiec pewnie w
    duzej wiekszosci sa tak samo trujace jak niemieckie meble. Co do
    jakosci wykonania tu bywa róznie to prawda ale nie mozna
    generalizowac. sa małe zakłady swietnie wyposażone które robia
    dokladnie tak samo. Powiedz proszę jak tak sie swietnie znasz na
    produkcji i technologi co maja niemcy czego my nie mamy w swoich
    zakladach. Ja osobiscie znam sie na tym praktycznie i teoretycznie
    wiec chetnie z toba podyskutuje na ten temat.
    Pozdrawiam
    Adam Zwierz
    W razie jakichkolwiek pytań prosze o wiadomość adamzwierz@poczta.fm
  • Gość: aga IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.10, 23:41
    kto w Bielsku sprzedaje Alno? Biel czy Jarmoliński czy Seba? czy może już wszyscy siedzą?
  • Gość: iza IP: 213.17.227.* 28.12.10, 00:53
    ja moge dac namiary na salon co robi niemieckie meble kuchnne,jak dla mnie sa super
  • Gość: gość IP: *.159.47.34.static.crowley.pl 07.01.11, 16:28
    to bardzo proszę dać namiary na ten salon
  • Gość: Janusz IP: 93.217.118.* 08.02.11, 16:21
    Pytanie brzmi: PO CO JECHAC DO RADOMIA ?
    mieszkam w Dankowicach, do Bielska to chwila. Kuchnie kupilem w zeszlym roku niemieckiej firmy Haecker w Bielsku. Przyjechaly do mnie prosto z fabryki, zapakowane, swieze jak buleczki. Jestem dosc wymagajacy - chyba jak wszyscy. Poprosilem o wymiane jednego elemetu i domowilem jeszcze konstrukcje pod sufit na okap. No problem. Jestem zadowolony - rowniez z obslugi. Trzeba tylko wczesniej sie umawiac, po pan Bronislaw jest czesto w terenie.
    Robilem w tym czasie tez stolarke-s chody, okna, parapety, ogrod, dojazd itd. Zamieszania bylo duzo, stresu tez, tak wiec dobra i bezproblemowa osluga w studiu byla mi bardzo pomocna. Pozdrawiam Pana Panie Bronku i dziekuje
  • Gość: Marcin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.11, 16:22
    Witam

Jestem zdecydowany na zakup mebli nobilia. Mieszkam w gdansku i tu chcialbym znalezc sprawdzony salon ktory oferuje te meble. Bede wdzieczny za pomoc.

Marcin
  • Gość: Frania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.11, 18:23
    swego czasu tez zastanawialam sie nad kuchnia poggen pohl, alno, lub nobilia, bardzo podobaly mi sie ich rozwiazania i jakosc, ale kiedy wyceniono moje meble na ponad 36tys to mnie sprowadzilo na ziemie, zaczelam rozgladac sie za tansza oferta, i jak sie okazalo, dla chcacego nic trudnego, znalazlam miejscowego producenta ktory byl o 18tys tanszy za podobny zestaw, bardzo zalezalo mi na idealnym wykonczeniu i musze powiedziec ze sie nie zawiodlam, wybralam fronty fornirowane w glebokim lakierze na wysoki polysk, i nie moge sie napatrzec, normalnie lustra, ich projektant bardzo pomogl mi w doborze wszystkich udogodnien jak serva, podswietlanie szuflad i wnetrz szafek, byl bardzo profesjonalny, jedyne czego moglabym zalowac to brak logo jakiejs niemieckiej marki, no ale nie mozna miec wszystkiego
    pozdrawiam Frania
  • Gość: vector IP: *.play-internet.pl 23.06.14, 13:48
    a jakieś opinie o Nolte w wesołej? na trakcie brzeskim. Ekspozycje są super, jakościowo wyglądają genialnie, terminy realizacji i ceny nie są przesadzone - miał ktoś już doświadczenia z tym studiem?
  • Gość: route66 IP: 176.111.230.* 21.07.14, 00:52
    Jeśli to firma Designon to z czystym sumieniem polecam. Właśnie zrealizowałam swoją kuchnię u nich i musze przyznać - od projektu do realizacji - nie mam żadnych zastrzeżeń. Kuchnia jest rewelacyjna, ekipa montująca - sprawna i dokładna. Jeszcze raz polecam - cenowo może i wychodzi trochę więcej (chociaż wbrew pozorom wcale nie jest to dużo więcej niż chcą inni) ale na pewno warto bo jakość jest nieporównywalna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.