Dodaj do ulubionych

Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem

30.08.10, 23:40
wam nie przeszkadzalo ale nazwanie krowa Krzywonos juz tak.
Pewnie za duzo jest wege wsrod adminow.

--
Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z
cokołu i rozsypie się w proch.

PRemier
Obserwuj wątek
      • mr.sajgon Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 09:07
        giwi napisała:

> Nie jestem wegetarianką.

Po pierwsze tolerowalas i tolerujesz nazywanie Lecha Kaczynskiego "kurduplem" co
        jest odniesieniem do jego malego wzrostu ale przeszkadza ci i kasujesz posty w
        ktorych nazywana jest Krzywonos "krowa" co jest podobnym odniesieniem bo do jej
        sylwetki.
        Po drugie nie jestes adminka a aeska a to jednak jest roznica. Ty nie bierzesz
        wynagrodszenia za swoja prace robisz to "spolecznie".
        pozdrawiam i zycze milego kasowania

--
        Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu
        i rozsypie się w proch.

PRemier
        • giwi Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 09:29
          Odpowiedziałam, bo to ja skasowałam Twoje posty.

Kasowałam to o czym wiem i co mi zgłoszono. Jeśli zostają takie obraźliwe posty to znaczy, że o nich nie wiem.
          Zgłaszałes wpisy nieregulaminowe? Nie przypominam sobie. Więcej energii poświęcasz na bezpodstawne zarzuty.

Jeśli swój pobyt na forum masz zamiar sprowadzac wyłącznie do powiekszania poziomu głupoty i chamstwa, to może zrób sobie urlop od pisania...
          --
          Recepta na admina
          Chcesz poznać receptę na admina? Powiem ci, to nie jest top secret...
          • mr.sajgon Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 10:33
            giwi napisała:

> Odpowiedziałam, bo to ja skasowałam Twoje posty.
            >
            > Kasowałam to o czym wiem i co mi zgłoszono. Jeśli zostają takie obraźliwe posty
            > to znaczy, że o nich nie wiem.

To ze mijasz sie z prawda nie trudno udowodnic wystarczy wpisac kilka aktywnych nickow i slowo kurdupel.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,69925644,69925644,Kurdupel_nie_wyklucza.html
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,87446600,87448033,Re_Taki_kurdupel_.html
            forum.gazeta.pl/forum/w,28,87034509,87037593,Re_Bosze_Duren_znowu_o_wojence_.html

> Zgłaszałes wpisy nieregulaminowe? Nie przypominam sobie. Więcej energii poświęc
            > asz na bezpodstawne zarzuty.
            >

ponizej masz kolejne przyklady z wyszukiwarki :(

To tylko 3 przyklady, a jest tego setki w wyszukiwarce wiec uprzejmie prosze nie wciskaj mi kitu.

tiny.cc/hazrh
            tiny.cc/e3799
            tiny.cc/q9d18
            tiny.cc/z15ii
            To trwalo latami wiec nazbieralo sie tego bardzo duzo.
            --
            Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
            PRemier
              • mr.sajgon Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 10:55
                giwi napisała:

> Widze, że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego
                > Kasowałam to o czym wiem i co mi zgłoszono

Chcesz mi wmowic ze te setki postow o kurduplu czy kartoflu nie byly ci znane.
                Nie wierze ci :(

--
                i rozsypie się w proch.

PRemier
                • giwi Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 11:11
                  To Twój problem, że nie wierzysz. Na samym początku trochę inne były zasady sprzątania forum, bo inne było prawo. Nie wszystkie "kurduple" dotyczą Kaczyńskich, nie każdemu psu burek. Niektóre pochodzą z czasów, gdy nie byłam aeską. To co widzę na bieżąco, kasuję.

Jest wiele innych słów, których nie powinno być a uleciały. Na pewno się gdzieś plączą "chyże roje", listy ukrytych Żydów itp., nieprzystojne słowa po śmierci Geremka, Kuronia, Nowaka-Jezioranskiego... Liczę na Ciebie, że dasz znać gdy zauważysz. :-)
                  --
                  Recepta na admina
                  • mr.sajgon Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 11:15
                    giwi napisała:

> To Twój problem, że nie wierzysz. Na samym początku trochę inne były zasady spr
                    > zątania forum, bo inne było prawo. Nie wszystkie "kurduple" dotyczą Kaczyńskich
                    > , nie każdemu psu burek. Niektóre pochodzą z czasów, gdy nie byłam aeską. To co
                    > widzę na bieżąco, kasuję.
                    >
                    > Jest wiele innych słów, których nie powinno być a uleciały. Na pewno się gdzieś
                    > plączą "chyże roje", listy ukrytych Żydów itp., nieprzystojne słowa po śmierci
                    > Geremka, Kuronia, Nowaka-Jezioranskiego... Liczę na Ciebie, że dasz znać gdy z
                    > auważysz. :-)

Oczywiscie ze na mnie mozesz liczyc, bede uzywal podobnych wyrazen w stosunku do
                    tych co czynili to wczesniej.
                    Oczywiscie z nawiazka :-)

--
                    i rozsypie się w proch.

PRemier
                    • giwi Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 31.08.10, 11:20
                      > Oczywiscie ze na mnie mozesz liczyc, bede uzywal podobnych wyrazen w stosunku do tych co czynili to wczesniej. Oczywiscie z nawiazka :-)

Prawdziwie po chrześcijansku. :-)
                      --
                      Recepta na admina
                          • mr.sajgon Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 01.09.10, 10:46
                            giwi napisała:

> Zasady etyczne wszędzie są takie same. Inna zdanie mogą mieć pensjonariusze ZK
                            > ale Ciebie to zapewne nie dotyczy. :-)

Piszesz mi o etyce ?
                            Wolne zarty, publicznie zada sie wyrzniecia watahy i zostaje w nagrode szefem MSZ :-)
                            A to probka tego co potrafia userzy z Kraju, ten watek byl dostepny az do czasu pogrzebu Kaczynskiego. Zostal dopiero zablokowany jak go przypomnialem.

Jak userzy zycza smierci kartoflowi Kaczynskiemu na portal gazeta.pl

--
                            Dotąd będę kopał w pomnik obłudy i kłamstwa Donalda Tuska aż spadnie z cokołu i rozsypie się w proch.
                            PRemier
                            • giwi Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 01.09.10, 11:05
                              To był wątek z 2006 roku? Tak widzę na zrzucie. Jeszcze wtedy nie było afery z artykułem w niemieckiej prasie. A jeśli od drugiej strony czytać to 2008. W tym czasie byłam na urlopie poza Polską.

Faktycznie, niektórzy potrafią bardzo dużo. Czasami pojawiaja się prymitywne wątki o smierci osób żyjących. Ktoś się dobrze bawi. :-/
                              --
                              Recepta na admina
                          • g-48 Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 01.09.10, 22:49

Zasady etyczne wszędzie są takie same. Inna zdanie mogą mieć
                            pensjonariusze ZK
                            > ale Ciebie to zapewne nie dotyczy. :-)
                            A co ty Gini mozesz wiedziec o etyce?Jestes tylko cenzorka ktorej
                            to profesji wstydzili sie nawet cenzorzy komunistyczni.

--
                            "I ten kto nie śpiewa dziś razem z nami;
                            Ten jest przeciwko nam." Wladimir Majakowski
                            Na wstepie ksiązki"Archipelag Gułag"
                              • g-48 Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 04.09.10, 00:43
                                Nie wiedziałam, że byłeś w tamtych czasach cenzorem. Znasz środowisko z Mysiej
                                > w Warszawie czy z innego miasta?

Nie wstydliwa myszko, poznalem biuro cenzorskie w Gliwicach na ulicy:Dolnych Walow jak
                                poszedlem tam z projektem/ w formie zdjecia i to w roku 1967/ "Zaproszenie
                                na Zabawe"
                                organizowana przez Komitet Rodzicielski.Starczy czy ci jeszcze mam dodac ze cenzorzy ukrywali sie
                                tak jak ty za numerem bez nazwiska bo sie wstydzili/bali?!

--
                        • polazrski Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 06.09.10, 14:12
                          No ale czy jednak nie jest zgodne z prawda okreslenie blizniakow jako kurdupli? Przecie malego wzrostu obaj, co prawda po sarkofagu bym nie powiedzial.
                          --
                          moze i z ciebie halachiczny zyd, ale Zyd zaden!
                          A ktoz ty jestes, Pozarski? Legenda mojej rodziny glosi, ze nasza zapisana historia pochodzi od pewnego rzymskiego wodza. autor obu cytatow: marouder.abc
              • g-48 Re: Nazywanie prezydenta Kaczynskiego kartoflem 10.09.10, 21:34
                Widze, że masz problemy ze zrozumieniem słowa pisanego
                > Kasowałam to o czym wiem i co mi zgłoszono

A kto zrozumie cenzorow? Masdz gini wredna funkcje ale widocznie czujesz sie w niej dobrze.
                --
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka