Dodaj do ulubionych

Dedykuje AESom i innym lepperom:

01.04.04, 17:10
Bez komentarza zacytuje fragmenty 2 postow:

Sceptyk do Rycha:
Demokracja jest przede wszystkim dla wiekszosci normalnych ludzi, a nie dla
garstki paranoicznych swirow, dresiarzy i zboczencow.

Rycho do Sceptyka:
Otoz informuje Cie, ze demokracja nie jest jedynie dla wiekszosci normalnych
ludzi, ae takze dla garstki paranoicznych swirow, dresiarzy i zboczencow.
Wyraznie warto abys zapoznal sie dokladniej z tym czym jest demokracja.
Dobrze tez abys sie zapoznal z rozciagliwoscia i niejednoznacznoscia pojecia
normalny, w tym normalny czlowiek.

A teraz drugi post:
Cenzura post factum czy cenzura prewencyjna?
patience 01.04.2004 16:38

Ok. W porzadku. Krzys jest najwiekszym maniakiem, glupolem oraz bluźnierca
forum. To mam do wszystkich prosbe, zeby jasno i wyraznie napisali, ze sa za
utworzeniem listy proskrypcyjnej. Np. ktos tu wyzej napisal, ze w/wymieniony
post Krzysia nalezalo usunac, gdyz zaraz inne oszolomy sie zleca i
odpowiedza.
Moje gratulacje.

W takim razie proponuje wedlug tego samego klucza usuwac takze inne posty. Na
przyklad zauwazylam ze do innych forumowiczow tez sie zlatuja oszolomy. Na
przyklad do Sceptyka sie zlatuja. To umiescmy Sceptyka na Oslej na wszelki
wypadek.

Dabliu juz cos takiego wymyslil, co wy tu proponujecie. Uderzenie
prewencyjne.

--
www.freenorthkorea.net
Obserwuj wątek
            • patience Re: PS. Giwi znowu usunela post 01.04.04, 18:46
              maas napisała:

> Zaden post nie zostal w nim usuniety.

Tam Krzysiu cytuje post, ktory usuniety zostal. Uprzejmie przy okazji
              informuje, ze sie nie zaliczam do ateistow. Jestem agnostykiem. Oraz osobiscie
              raczej nie przeklinam. Krzysiu jest ateista. Potrafi napisac bardzo zlosliwie,
              potrafi tez nabluzgac. Niemniej jest od dluzszego juz czasu grupowo 'butowany',
              niezaleznie od tego co napisze. Wycinany jest rowniez w sposob wyjatkowy.
              Championka bluzgow na FA jest nasze kochane sloneczko Gini. Jedna z tych, co
              owego Krzysia butuje. Tylko, ze na Osla trafia zawsze Krzys. W pojedynke. Jest
              ewidentnie ciety za ateizm, a nie bluzgi. I tyle mam do powiedzenia na temat
              tzw. "moderatora" FA.

--
              www.freenorthkorea.net
                • patience Re: PS. Giwi znowu usunela post 01.04.04, 19:07
                  maas napisała:

> Krzys jest spamerem. Osobiscie wycinam co jakis czas jego posty, hurtem. Ten
                  > post zreszta zdaje sie usunal tebe, niewykluczone ze tez hurtem z innymi
                  > licznymi egzemplarzami tegoz.

To zle zrobil. To sie nalozylo na nie ogolnie niedobra sytuacje na FA. Ponadto
                  spamerow jest na FA wiecej. Np Jozio Zawadzki z edu wylacznie spamy zamieszcza.
                  Codziennie i w sporych ilosciach. A nikt go nie tnie. Proponuje zeby dac
                  Krzysiowi spokoj. On zdecydowanie jest ciety ZA BARDZO. Nie zaklada milionow
                  watkow, na ogol pisze i kloci sie w jednym. Jest duzo mniej dokuczliwy, niz
                  wielu pozostalych uzytkownikow. Definicja spamera nie jest az tak rozciagliwa,
                  zeby obejmowala tylko jedna osobe, a innych nie.
                  --
                  www.freenorthkorea.net
                    • patience Re: PS. Giwi znowu usunela post 01.04.04, 19:23
                      tebe napisał:

> Za taką ilość spamu jaką wyprodukował, ten osobnik na nic innego nie
                      zasługuje.
                      > Jeśli pomijamy jakiegoś spamera, proszę o mail na forum.abuse@gazeta.pl.

Nie zlosc sie, Tebe, nie taka mam intencje. Sam wiesz, jak jest na forum.
                      Championow od roznych wyskokow jest wielu. Ten Krzys jest po prostu
                      rozwscieczony. Raz, ze mu rzeczywiscie mocno dokuczaja, i to od dawna, dwa, ze
                      rzeczywiscie moderator tnie jego, a innych championow nie. Pyskaty tez jest.
                      Ale nie tylko on jest pyskaty. Po co te wojny? Jak mu sie da spokoj, to
                      przestanie w kolko puszczac to samo. Pusci raz, i bedzie wisiec. Sprawdz sobie
                      jak mi nie wierzysz. Nigdy sie nie angazowalam w zadne wojny religijne, a nawet
                      je uwazam za cos nie bardzo powaznego. Nie mam zadnego osobistego powodu, zeby
                      sie w tej sprawie wypowiadac. Chodzi mi tylko o cenzure, nic wiecej. Wy
                      jestescie po prostu za daleko od poszczegolnych forow, zeby sie dobrze
                      orientowac. Donosow na spamerow tez nie bede pisac, bo uwazam, ze w
                      zdecydowanej wiekszosci wypadkow uzytkownicy potrafia komus przetlumaczyc bez
                      donoszenia. Pollak potrafi:)

PS. Bywam na FA juz od tak dawna, ze pamietam jak to bylo z Krzysiem wczesniej.
                      Nie zakladal miliona watkow. A pisanie w jednym watku trudno nazwac spamem.
                      --
                      www.freenorthkorea.net
                      • patience Re: To jak? 01.04.04, 19:39
                        Bedziesz sie zloscil dalej? Uff:( Tam po prostu zadzialal mechanizm kozla
                        ofiarnego. A ze katolikow jest na FA wiecej, to kozlem zostal ateista. Ciety za
                        ateizm, a nie bluzgi, bo w innych przypadkach bluzganie nikomu nie wadzi. Nie
                        wykluczam, ze przy innych stosunkach ilosciowych skonczyloby sie sytuacja
                        odwrotna, ale to tylko dywagacja na temat natury ludzkiej.
                        --
                        www.freenorthkorea.net
                          • patience Re: To jak? 01.04.04, 20:01
                            To moze zrobcie probe? Dajcie na przyklad tydzien, zeby na FA ludnosc dala
                            sobie po szczekach bez waszego udzialu? Wlasnie to robimy. Tylko proba, na
                            przyklad z okazji wiosny. Jak nie wyjdzie, to mlota bedziecie mogli przeciez
                            zawsze uruchomic.
                            --
                            www.freenorthkorea.net
                        • gini Re: To jak? 01.04.04, 20:06
                          patience napisała:

> Bedziesz sie zloscil dalej? Uff:( Tam po prostu zadzialal mechanizm kozla
                          > ofiarnego. A ze katolikow jest na FA wiecej, to kozlem zostal ateista. Ciety
                          za
                          >
                          > ateizm, a nie bluzgi, bo w innych przypadkach bluzganie nikomu nie wadzi. Nie
                          > wykluczam, ze przy innych stosunkach ilosciowych skonczyloby sie sytuacja
                          > odwrotna, ale to tylko dywagacja na temat natury ludzkiej.

Kretyn ofiara sie zostal!!!Ratujcie ludzie!!!Moze juz koniec tego prima
                          aprilisa wreszcie?
                        • institoris1 Re: do Tebe 01.04.04, 20:09
                          przyznaje, ze przez caly watek sie nie przebilem (o mlocie), ale takie, jak
                          piszesz, narzedzie to zaproszenie wrecz do naduzywania cenzury przez adminow.
                          Juz sobie wyobrazam co by sie dzialo, gdyby udostepnic je spolecznym.
                          Odradzam stanowczo.
                          i.
                    • patience Re: PS. Gdzie sa te spamy Jozia? 01.04.04, 20:21
                      Zuziu, Zawadzki sie uspokoil dzieki wplywowi innych forumowiczow. Teraz nawija
                      sam ze soba w jednym watku. I to nam absolutnie nie przeszkadza. Niech nawija.
                      Ty jak juz wyskakujesz z linkami, to najlepiej daj linki na swoje wlasne,
                      wysoce kulturalne wystepy. Krzysia przeskakujesz o wiele dlugosci, niestety:(

--
                      www.freenorthkorea.net
                          • patience Wole pytac ciebie. 01.04.04, 20:44
                            Dlaczego juz drugi raz rżniesz blondynke? Tak poza tym to bedzie mi przyjemniej
                            jak w moim towarzystwie nie bedziesz w ten sposob parafrazowac cudzych nikow.
                            Pan K.P. to osoba o ktorej co najmniej pol forum wie jak sie nazywa i gdzie
                            mieszka. Wiele osob mialo okazje obserwowac, jak poprawial swoje dane na liscie
                            osob przesladowanych za komuny w regionie lodzkim. Trafic za nim zadna sztuka.
                            Sprawdzic kto na tej ulicy jeszcze mieszka, tez. Na probe zadalam sobie ten
                            trud. Zajelo mi to 10 minut. Ty tez potrafisz. Nie wiem kto jeszcze potrafi z
                            grona Krzyzowcow (z duzej litery). Wszystko jedno kto. Ktos jest po prostu
                            zwyczajnym gnojem. Sprobuj ty czy ktokolwiek inny napisac komukolwiek "won z
                            forum".

Bezs pozdrowien tym razem.
                            --
                            www.freenorthkorea.net
                            • Gość: pollak Re: Wole pytac ciebie. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.04, 20:57
                              patience napisała:

> Dlaczego juz drugi raz rżniesz blondynke?

Bo Kretyn52 to podły człowiek i na 99% wymyślił to sobie (jako przykład podałem
                              już kilka innych jego wymysłów i oskarżeń).

> Tak poza tym to bedzie mi przyjemniej
                              > jak w moim towarzystwie nie bedziesz w ten sposob parafrazowac cudzych nikow.

A to dopiero ciekawe. A przy Tobie może napisać 'jezusku, a teraz zlizuj to
                              gówno ze ściany'?

> Pan K.P. to osoba o ktorej co najmniej pol forum wie jak sie nazywa

Co nie przeszkadza mi na nazywać go Kretynem52.

i gdzie
                              > mieszka. Wiele osob mialo okazje obserwowac, jak poprawial swoje dane na
                              liscie
                              >
                              > osob przesladowanych za komuny w regionie lodzkim. Trafic za nim zadna
                              sztuka.
                              > Sprawdzic kto na tej ulicy jeszcze mieszka, tez. Na probe zadalam sobie ten
                              > trud. Zajelo mi to 10 minut. Ty tez potrafisz. Nie wiem kto jeszcze potrafi z
                              > grona Krzyzowcow (z duzej litery). Wszystko jedno kto. Ktos jest po prostu
                              > zwyczajnym gnojem.

Kretyn52 to fantasta. To wariat.

> Sprobuj ty czy ktokolwiek inny napisac komukolwiek "won z
                              > forum".

Kretyn52 won z forum.

> Bezs pozdrowien tym razem.

No problem ;)

PS. Ano drążmy dalej. Zawadzkiego też wszyscy znają z imienia i nazwiska. Jaki
                              gnój pisał na niego donosy? Jaki gnój wystawiał jego dane adresowe (do pracy,
                              do domu) na forum i organizował akcję 'sramy na zawadzkiego'. Co to, cholera,
                              mentalnosć Kalego?
                              • patience Po raz ostatni. 01.04.04, 21:09
                                Nie rznij blondynki, Pollak. O Zawadzkiego sama sie ciebie pytalam wczoraj czy
                                przedwczoraj. Sklerozy nie masz. I dobrze wiesz, ze niektorzy brzydko sie
                                bawia, o ile to w ogole zabawa nazwac mozna. Nie zalezy mi na wnikaniu kto i co
                                zrobil. Wolalabym, zeby to sie skonczylo. Prosze nie odpisywac, bo ja juz nic
                                wiecej do dodania nie mam. Niestety:(
                                --
                                www.freenorthkorea.net
                                • Gość: nurni ale ja mam :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.04, 15:43
                                  patience napisała:

> Nie rznij blondynki, Pollak. O Zawadzkiego sama sie ciebie pytalam wczoraj
                                  czy
                                  > przedwczoraj. Sklerozy nie masz. I dobrze wiesz, ze niektorzy brzydko sie
                                  > bawia, o ile to w ogole zabawa nazwac mozna. Nie zalezy mi na wnikaniu kto i
                                  co
                                  >
                                  > zrobil. Wolalabym, zeby to sie skonczylo. Prosze nie odpisywac, bo ja juz nic
                                  > wiecej do dodania nie mam. Niestety:(

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=10560907&a=10560907
                                    • nurni eh:) 25.04.04, 00:26
                                      Gość portalu: pollak napisał(a):

> Ot takie głupie gadanie, bo to Zawadzki. Co innego Szmata52.... ten jest
                                      tutaj
                                      > głównym poszkodowanym.

warto zapamietac deklaracje Zsypka
                                      ze jest ci on przeciw donosom
                                      a donosicielami gardzi tak ...ze nie ma zmiluj

a przy okazji Wroclawia

jakies pol roku temu do firmy Hasza przyszedl donos
                                      Hasz wg autora rzeczonego lstu
                                      zbyt wiele czasu poswiecal na forum (w godzinach pracy)

ciekawostka polega na tym
                                      ze Hasz nigdzie nie pisal gdzie pracuje

jak znam Zsypka bylby w pierwszym szeregu oburzonych

zgrywus :)

pzdr

• gini Re:Jenisieju Twoj przyjaciel zsypek rznie glupa 25.04.04, 09:36
                                          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=10868753&a=10871593
                                          O taka jego reakcja na donos na Zawadzkiego, i pare przypadkow.
                                          Zupelnie przypadkowo, zsypek pojawil sie na FA i zaczal od watkow Zawadzkiego.
                                          Pozniej zupelnie przypadkowo pojawilo sie ilus tam Zawadzkich piszacych z
                                          proxy, donos na Zawadzkiego to tez tylko przypadek.
                                          Giwi usunela post podroby podpisujacej sie jako Zawadzki i kolega Zsypek zaczal
                                          walke z cenzura , choc wczesniej mu nie przeszkadzala.
                                          Teraz mamy taka sama sytuacje, Giwi usunela idiotyczny spamerski watek
                                          dotyczacy Zawadzkiego i znow mamy spam.
                                          Wszystko to przypadki i zsypek naturalnie nie ma z tym nic wspolnego.

• jenisiej Gini, niestety mam mało czasu dla Ciebie 26.04.04, 11:26
                                            Muszę jeszcze odpisać Miltonii, bo mnie woła, a jestem w tym tygodniu dość
                                            zajęty. Zresztą nie mam ochoty grzebać po jakichś starych wątkach. Masz coś do
                                            Helgi, to próbuj z nią załatwiać bezpośrednio - może Ci się uda, choć pewności
                                            nie mam.

Tylko dwie uwagi jeszcze:

Myślę, że Twoich aluzji i sugestii co do złowieszczej roli Helgi
                                            na forum nikt poważny nie traktuje serio. Jesteś znana z tego
                                            rodzaju działalności. Niedawno na przykład oskarżałaś Mosze,
                                            że jest jakimś Zenkiem czy kimś tam. Kto w to uwierzył?

Twoje (i Nurniego) uparte pisanie o Heldze per "ten zsypek"
                                            dla mnie oznacza jedno: bezsilną złość. U mnie wywołuje tylko
                                            wzruszenie ramion i ziewnięcie. Mam nadzieję, że Helga reaguje
                                            podobnie.

Buzi dla Zuzi:)
                                            --
                                            Patience is power; with time and patience the mulberry leaf becomes silk.
                                            Chinese proverb
                                            • gini Re: Gini, niestety mam mało czasu dla Ciebie 27.04.04, 22:29
                                              jenisiej napisał:

> Muszę jeszcze odpisać Miltonii, bo mnie woła, a jestem w tym tygodniu dość
                                              > zajęty. Zresztą nie mam ochoty grzebać po jakichś starych wątkach. Masz coś
                                              do
                                              > Helgi, to próbuj z nią załatwiać bezpośrednio - może Ci się uda, choć
                                              pewności
                                              > nie mam.

A co niby mam zalatwiac z Zsypkiem?
                                              >
                                              > Tylko dwie uwagi jeszcze:
                                              >
                                              > Myślę, że Twoich aluzji i sugestii co do złowieszczej roli Helgi
                                              > na forum nikt poważny nie traktuje serio. Jesteś znana z tego
                                              > rodzaju działalności.

Jakie sugestie czy aluzje, masz podane fakty, posty, ale co tam, jak fakty sa
                                              niewygodne tym gorzej dla faktow...

Niedawno na przykład oskarżałaś Mosze,
                                              > że jest jakimś Zenkiem czy kimś tam. Kto w to uwierzył?

Dlaczego klamiesz?Nie ja oskarzalam, watek zalozyl kto innny, bo byly podstawy
                                              by sadzic, ze jedna osoba pisze pod dwoma nickami.

>
                                              > Twoje (i Nurniego) uparte pisanie o Heldze per "ten zsypek"
                                              > dla mnie oznacza jedno: bezsilną złość. U mnie wywołuje tylko
                                              > wzruszenie ramion i ziewnięcie. Mam nadzieję, że Helga reaguje
                                              > podobnie.
                                              >
                                              > Buzi dla Zuzi:)

Jenisieju, ja wchodzilam na forum jako " Ania" , pozniej mialam jeszcze kilka
                                              nickow, ale wiekszosc zwraca sie do mnie per Aniu, Ty piszesz, Zuzia i nie
                                              robie z tego tragedii.
                                              Twoja przyjaciolka, przyjaciel jako pierwszy nick wybral sobie Zsypek, przez
                                              pol roku byl na forum mezczyzna o wdziecznym nicku zsypek, i mnie sie ten nick
                                              bardzo podoba , i tak bede pisac, czy Ci sie to podoba czy nie .
                                              Buzi daj zsypkowi , tradycyjnie.
                                        • nurni Re: O, dawno niewidziany Gość! 25.04.04, 11:32
                                          jenisiej napisał:

> Już po pokucie i absolucji? No tak, Wielkanoc była niedawno.
                                          > Serdecznie witamy na pokładzie:)

witaj witaj :)

nie potrzebnie martwisz sie o Zsypka
                                          co najmniej z 2 powodow

1
                                          mam malo czasu na forum a jeszcze mniej na Twego przyjaciela

2
                                          Zsypek zawsze spada na 4 lapki
                                          przylapywany co i raz na...niescislosciach :))))
                                          bo jest tu ogromne zapotrzebowanie na mitomanow i prowokatorow

rozumiem ze Ci przykro
                                          ale naprawde nic nie moge na to poradzic ...

mozesz mnie troche poobrazac jesli mialoby to Ci pomoc
                                          ale bez wzajemnosci :)))
                                          i bez zalu :)

bywaj
                                          • jenisiej Re: O, dawno niewidziany Gość! 26.04.04, 11:30
                                            nurni napisała:

> nie potrzebnie martwisz sie o Zsypka

Ależ nie martwię się! To dzielna dziewczyna, był czas, że sama
                                            dawała sobie radę z Hiacyntem et consortes, a Ty, daruj, przy
                                            Hiacku jesteś cienias:(

> Zsypek zawsze spada na 4 lapki
                                            > przylapywany co i raz na...niescislosciach :))))
                                            > bo jest tu ogromne zapotrzebowanie na mitomanow i prowokatorow

Hihi, i kto to mówi;)

> rozumiem ze Ci przykro
                                            > ale naprawde nic nie moge na to poradzic ...

Przykro? Pisałem Ci kiedyś, że mi poprawiasz humor;)

> mozesz mnie troche poobrazac jesli mialoby to Ci pomoc
                                            > ale bez wzajemnosci :)))
                                            > i bez zalu :)

E tam, trzeba naprawdę zasłużyć, żebym mnie sprowokować do
                                            ostrzejszej reakcji. Kiedyś Ci się udało. Ale wolę figle;)

> bywaj

bywaj;)
                                            --
                                            Chinese proverb
                                        • abe11 Re: O, dawno niewidziany Gość! 25.04.04, 14:11
                                          jenisiej napisał:

> Już po pokucie i absolucji? No tak, Wielkanoc była niedawno.

Jakże prosto, a zarazem dowcipnie.
                                          Do tego widać, że bez żadnego zbędnego namysłu.

> Serdecznie witamy na pokładzie:)

A nie mówiłam? Po cóż było tak od razu szastać wielkimi słowami?

Abe

PS. Zapomniałeś o całuskach :)

--
                                          "Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują,
                                          a wrogowie i tak nie uwierzą."
                                          • jenisiej Droga Abe, w czym problem? 26.04.04, 11:04
                                            abe11 napisała:

> jenisiej napisał:
                                            >
                                            > > Już po pokucie i absolucji? No tak, Wielkanoc była niedawno.
                                            >
                                            > Jakże prosto, a zarazem dowcipnie.

Dzięki;)

> Do tego widać, że bez żadnego zbędnego namysłu.

Mylisz się, Abe.

> > Serdecznie witamy na pokładzie:)
                                            >
                                            > A nie mówiłam? Po cóż było tak od razu szastać wielkimi słowami?

Abe, o co chodzi? Twój przyjaciel błąka się od miesiąca po FA,
                                            kilka osób zaledwie go dostrzegło, ani hucznych owacji, ani żadne
                                            mityczne stado się nie rzuciło, by go rozszarpać (na co pewnie liczył
                                            po cichu, jak go znam). A tu - klapa! Nawet zaczepki wobec Perły
                                            i rozpirzanie jego wątku nic nie dały. To może być frustrujące
                                            dla kogoś, kto lubił być w centrum wydarzeń, ba, sam usiłował je
                                            kreować na forum i w realu. Przyszedł więc tu, spośród 120 wątków
                                            wyciągnął martwy od 3 tygodni wątek mojej przyjaciółki i jak zwykle
                                            niezdarnie próbuje ją podszczypywać. Helga, jak widać, też nie ma
                                            czasu albo ochoty na figle z Nurnim (lub go po prostu nie zauważyła),
                                            więc ja się zlitowałem. Wpadł Pollak, za mną przybiegłaś Ty, Zuzka
                                            zajrzała pomarudzić - Twój przyjaciel odnosi w tym wątku sukces
                                            medialny, powinnaś być zadowolona:)

> PS. Zapomniałeś o całuskach :)

Abe, myślisz, że Nurni to lubi? Hmm... Ty wiesz co? To mogłoby pasować
                                            do pewnych jego zachowań. Muszę to przemyśleć.
                                            ;)

Ale ja niestety tylko Paniom (nie wszystkim i nie zawsze) przesyłam

Całuski:)

> "Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują,
                                            > a wrogowie i tak nie uwierzą."

Hihi, jakże prosto, a zarazem dowcipnie.
                                            Do tego widać, że bez żadnego zbędnego namysłu.
                                            ;)
                                            --
                                            Chinese proverb
                                            • Gość: nurni ja Ci dziekuje Jenisieju..Ty nie musisz :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.04, 12:30
                                              jenisiej napisał:

> Abe, o co chodzi? Twój przyjaciel błąka się od miesiąca po FA,
                                              > kilka osób zaledwie go dostrzegło, ani hucznych owacji, ani żadne
                                              > mityczne stado się nie rzuciło, by go rozszarpać (na co pewnie liczył
                                              > po cichu, jak go znam).

eh Jenisieju :)))

szykuje nam sie klotnia!

pisales wyzej ze to ja poprawiam Ci humor
                                              a ja tymczasem upieram sie ze jest doklodnie odwrotnie ! :)

> Helga, jak widać, też nie ma
                                              > czasu albo ochoty na figle z Nurnim

przydales sie Jenisieju

uswiadomilem sobie wlasnie ze jest przynajmniej jedna rzecz
                                              za ktora Zsypka nawet.... lubie

dobra robota !

> (lub go po prostu nie zauważyła),

piszesz o naszym trollu forumowym?

spokojnie !
                                              upewniam sie tylko...:)

> więc ja się zlitowałem. Wpadł Pollak, za mną przybiegłaś Ty, Zuzka
                                              > zajrzała pomarudzić - Twój przyjaciel odnosi w tym wątku sukces
                                              > medialny, powinnaś być zadowolona:)

litosciwy Jenisieju

dziekuje Ci za promocje

dziekuje rowniez za windowanie watku
                                              ktory stawia Twoja Helge w dwuznacznym swietle

oczywiscie ze jestem zadowolony

> > PS. Zapomniałeś o całuskach :)
                                              >
                                              > Abe, myślisz, że Nurni to lubi? Hmm... Ty wiesz co? To mogłoby pasować
                                              > do pewnych jego zachowań. Muszę to przemyśleć.
                                              > ;)

no przemysl

ale zostan raczej przy Heldze (ktora nie jest Zsypkiem)
                                              ja jestem zajety
                                              zdecydowanie jestem zajety

przperaszam Cie ze tak szorstko...:)

bywaj niezmiennie

ps

czy zauwazyles Jenisieju ze ja WCALE Cie nie pytam
                                              o meritum sprawy tj o fakt judzenia i ujawniania danych innych forumowiczow
                                              przez zazwyczaj mniej cicha i bardziej rozmowna kolezanke Zsypek
                                              aktualnie wyjechana z tej okolicy

kolezanka Zsypek jak to ma w zwyczaju w takich sytuacjach
                                              gdzies nam sie zawieruszyla :(
                                              szkoda...
                                              tak ladnie pietnowala forumowych kapusiow...:)

nie pytam Cie i nie dziekuj mi za to Jenisieju
                                              to wszystko po starej znajomosci :)
                                            • abe11 Re:No problem :) 26.04.04, 12:35
                                              jenisiej napisał:

coś tam...
                                              bo lubi pisać...
                                              i niech sobie pisze na zdrowie...

Z całego tekstu warte podkreślenia, bo prawdziwe, może jedynie to,
                                              że Nurni jest moim przyjacielem :)))
                                              Cała reszta, to dosyć nieporadna próba zaczepki, oparta - jak zawsze -
                                              na mało eleganckich insynuacjach.
                                              W tym wszystkim najśmieszniejsze: "jak go znam".
                                              A znasz????? Te powypisywane bzdury raczej temu przeczą.

> > PS. Zapomniałeś o całuskach :)
                                              >
                                              > Abe, myślisz, że Nurni to lubi?

Przede wszystkim Ty lubisz zostawiać je tu i ówdzie.
                                              Sadziłam, że zapomniałeś.

>Hmm... Ty wiesz co? To mogłoby pasować
                                              > do pewnych jego zachowań. Muszę to przemyśleć.

Jak już dojdziesz do odkrywczego wniosku, że niektórzy ludzie
                                              lubią całowanie, to się natychmiast nim podziel.
                                              Jestem ciekawa ile Ci to czasu zajmie.
                                              Dla uproszczenia dodam, że ja na przykład lubię i pasuje to
                                              do pewnych moich zachowań.

> Ale ja niestety tylko Paniom (nie wszystkim i nie zawsze) przesyłam
                                              >
                                              > Całuski:)

Czy mogłabym prosić o przesunięcie mnie do tej mniej
                                              uprzywilejowanej grupy? Bo ja też nie ze wszystkimi i nie zawsze.

> > "Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują,
                                              > > a wrogowie i tak nie uwierzą."
                                              >
                                              > Hihi, jakże prosto, a zarazem dowcipnie.
                                              > Do tego widać, że bez żadnego zbędnego namysłu.
                                              > ;)

Bo to nie ja wymyśliłam :)

Abe

--
                                              "Nie tłumacz się - przyjaciele tego nie potrzebują,
                                              a wrogowie i tak nie uwierzą."
                                      • Gość: pollak Re: eh:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.04, 15:19
                                        > jakies pol roku temu do firmy Hasza przyszedl donos Hasz wg autora rzeczonego
                                        > lstu zbyt wiele czasu poswiecal na forum (w godzinach pracy)

Świat jest pełen życzliwych, jak widać. Oczywiście nic to w prównaniu z
                                        Donosami52 na Kretyna, do jego sąsiadów. Ponoć napisano że 'Kretyn jest gupi ma
                                        na wszy na pępku'. Hasz o ile wiem, nie pisze tutaj już gdzieś od ponad roku
                                        (chyba).

zdrówka
                            • xiazeluka A propos Kretyna52 02.04.04, 11:47
                              To, że był "przesladowany" za komuny nie dowodzi, że to rycerz bez skazy na
                              błyszczącej zbroi. Bez dłuższego zastanowienia można wymienić kilkanaście
                              nazwisk osób "prześladowanych", które obecnie zachowują się gorzej od swych
                              prześladowców.

Po drugie: nie rób z Kretyna ofiary. On sam potrafi (i lubi) odpyskować,
                              advocatus diaboli nie jest mu potrzebny. Pisze - zgodnie z własnym
                              oświadczeniem - rozmyslnie w sposób jątrzący i prowokujący, zatem
                              respons "Spierdalaj z Forum, Kretynie" wcale mu nie uwłacza, przeciwnie,
                              wpisuje się w proponowana przez niego poetyke.

Po trzecie: Kretyn52 sam ustawia się poza nawiasem; po kilku starciach ze mną
                              obwieścił, że nie będzie nie tylko mi odpowiadał, ale nawet czytał moich
                              postów, co jednak nie przesszkadza mu od czasu do czasu ich komentować. Czyż to
                              nie Kretyn?

Po czwarte: za skandal uważam wycinanie jego postów; Kretyni mają takie samo
                              prawo do swobodnej wypowiedzi jak nie przymierzając Ty.
                              • patience Re: A propos Kretyna52- czesc, Luka:) 02.04.04, 12:12
                                xiazeluka napisała:
                                > Po czwarte: za skandal uważam wycinanie jego postów; Kretyni mają takie samo
                                > prawo do swobodnej wypowiedzi jak nie przymierzając Ty.

... i o to wlasnie chodzi. Krzysia posty tu cytuja obficie, wiec nie musze.
                                Natomiast denerwuje mnie definicja spamu obejmujaca jadna osobe tylko, a juz
                                np. powtarzalne posty Sceptyka o arcyciekawym tytule "Spierdalaj z Forum.."
                                oraz tresci jeszcze bardziej arcyciekawej, za spamy uznawane nie sa. Sadzac po
                                tym, ze jednak na Osla nie trafiaja. Nie mowiac o mocach przerobowych. Ile
                                arcyciekawych tematycznie postow moze puscic jeden Krzysiu, a ile Timur i jego
                                Druzyna. Skoro wojownicy ze spamem tak bardzo chca spam wycinac, to niech jasno
                                i wyraznie powiedza, co to jest spam, takze w ich wykonaniu. Ja tez mam
                                arcyciekawe pytanie. Dlaczego adminom wydaje sie ze jedynym szubrawcem na FA
                                jest Krzysiu i kto ich w ta wiedze zaopatrzyl.

Oczywiscie masz racje, ze przesladowania za komuny (bez cudzyslowu) nie
                                swiadcza o blyszczacej zbroi. Masz tez racje, ze Krzysiu ofiara nie jest, bo
                                odpyskowac potrafi. Pod wszakze takim warunkiem, ze jego post w wysoce
                                kulturalnej wymianie wzajemnych opinii bedzie wisial rownie dlugo, jak post
                                adwersarza. Oraz ze wymiana strzalow armatnich ograniczy sie do strzalow
                                armatnich wlasnie, a nie donosow i roznych takich. Powiedzialam Sceptykowi, ze
                                poprowadzil swoja Wyprawe Krzyzowa, zeby odbijac Jerozolime z rak niewiernych.
                                A wyladowal pod Konstantynopolem. Znaczy, jakby powiedzial Cees, Bizancjum
                                oblezone przez chetnych wiare prawdziwa wyznawac...
                                --
                                www.freenorthkorea.net
                                • sceptyk Rozbawiasz mnie, Wielonickowa, na smutno 03.04.04, 12:50
                                  Nieporadnie naginajac i probujac zredefiniowac pojecie "pogladu", "dyskusji"
                                  dla potrzeb chwili i manipulujac tak wazna rzecz jak wolnosc wypowiedzi dla
                                  swych obsesji antyreligijnych. Narod po to walczyl, aby teraz Kretyn schowany
                                  za oceanem mogl publicznie "srac na glowe Pana Jezusa". Bo to jest oczywiscie
                                  bardzo wazna czesc naszej wolnosci.

Nie wiem jaka masz baze intelektualna, ale jestes wyraznie niedouczona. Masz
                                  tez braki w tym, co sie kiedys nazywalo kindersztuba, badz dobrym wychowaniem.
                                  W dyskusjach przekrecasz fakty i argumenty, na pytania nie odpowiadasz,
                                  uciekasz sie do pomowien. Swoje braki pokrywasz leperowaniem forumowym. Innymi
                                  slowy, jestes po prostu glupia. Zbyt glupia, abym z Toba wiecej dyskutowal.
                                  Szkoda mego czasu. Zas jesli nie jestes glupia i rozumiesz to co robisz - to
                                  znaczy, ze jestes oszustka. Tak czy owak - spadaj. Taplaj sie w szambie razem z
                                  Kretynem.
                            • gini Bruksela do Wroclawia 01.04.04, 20:52
                              Za jakas godzinke dwie bede wolna.Maz ma swoje prawa, jesc musi .Jak chcesz
                              porozmawiac na spokojnie , to jestem gotowa , tyle, ze bez omijania
                              niewygodnych pytan, jasno , prosto i na temat?
                                  • Gość: wikul Do patience , obrońcy K52 IP: *.acn.waw.pl 01.04.04, 22:12
                                    Nie chciałem się włączac do tej dyskusji bo już dawno nie sądziłem by to miało
                                    jakiś sens. Po tym wszystkim jednak, co przeczytałem w tym i pierwotnym wątku
                                    nie mogę tego tak zostawić.
                                    Nie jesteś pierwszą osoba broniącą "pokrzywdzonego Krzysia". Wielu
                                    zaglądających tutaj po raz pierwszy próbowało go bronić, ulegając podobnym
                                    złudzeniom. Zawsze do czasu. Argumenty były podobne lub nawet takie same.
                                    Piszesz że jesteś na tym forum (Aktualności)już dość długo. Jeżeli wierzyć
                                    wyszukiwarce to od dwóch miesięcy (od 2.02.2004). K52 jest od ponad trzech lat
                                    (od 9.03.2001).Jego oponenci (do których i ja mam się nieszczęście zaliczać)
                                    mniej więcej tyle samo. Przyznasz że doswiadczenia z obcowaniem z jego tekstami
                                    mamy nieporównanie większe.
                                    A oto jego pierwszy tekst :

Re: :O)____Wywiad ze Zlodziejem, dok.
                                    Autor: Gość: Krzys52 IP: *.proxy.aol.com
                                    Data: 09.03.2001 20:24

zarchiwizowany

--------------------------------------------------------------------------------
                                    ....O powyzszym takze powinien wiedziec ekonom Konferencji Episkopatu Polski,
                                    ksiadz Drob. Jak i caly KEP. Ba, nie tylko “powinni” wymienieni wiedziec -
                                    wiedza z cala pewnoscia. Gdy jednakze do ponownego wyludzania doszlo to
                                    autorytety moralne wola przemilczec taki oto drobiazg, ze polski podatnik (nie
                                    parafianin) dzieki narzuconemu mu wyznaniowemu panstwu juz od lat dzwiga na
                                    swych ramionach takze koszty utrzymaniu koscielnych budynkow, zabytkow, dziel
                                    sztuki, itd itp. Klamie wiec Kosciol w osobie ksiedza Droba, twierdzac, ze nie
                                    ma srodkow na wymienione potrzeby, jako ze wyznaniowe panstwo polskie od lat,
                                    rok w rok, pompuje w Kosciol katolicki miliardy dolarow. Oczywiscie bez pytania
                                    podatnika o zgode. Tago samego podatnika ktorego katabasy polupiliby sobie
                                    jeszcze odrobine (jedyne 0,8 procenta). A co?! Skoro daje sie tuman obdzierac
                                    ze skory to dlaczego niby nie skorzystac?!
                                    ....Episkopat czy, jak kto woli, Kosciol, dopuscil sie tu jeszcze jednego
                                    niezwykle bezczelnego klamstwa. Stwierdzil mianowicie, ze skoro “w tej chwili
                                    nie ma ¿adnych podatków na rzecz Kocio³a, (to zrozumiale jest, ze – przyp.
                                    K.P.) nie ma obowi±zku zdawania sprawozdañ przed urzêdem skarbowym.” Przy czym,
                                    ma sie rozumiec (i tu akurat wszystko sie zgadza) z rocznych dotacji w
                                    wysokosci wielu miliardow dolarow, przyznanych mu na roznych szczeblach
                                    panstwowego zarzadzania, Kosciol katolicki rzeczywiscie nie rozlicza sie przed
                                    nikim. Problem w tym, ze te pieniadze pochodza jednakze od podatnika! Ktoremu,
                                    jesli juz placi, to, jak przyslowiowemu psu zupa, takie rozliczenie takze sie
                                    nalezy. W miejsce kpin serwowanych przez KEP, w osobie ksiedza Droba.
                                    ....Dodatkowo, na marginesie tajnego przepompowywania kasy, odgrywa polski
                                    Kosciol katolicki kluczowa role w tworzeniu gigantycznej korupcji, a tym samym
                                    takze i w ten sposob, w rozkladaniu panstwa. Do tej pory nie zostala zbadana i
                                    ujawniona laczna kwota wyrwana na Kosciol katolicki z kieszeni podatnika (nie
                                    parafianina). A to juz nie jest jakies tam – w ramach chocby luzno pojetej
                                    przyzwoitosci – praworzadne panstwo.
                                    ....TO JEST BAGNO. TO JEST GNOJ....TO JEST RZECZPOSPOLITA POLSKA.
                                    .....Dzielo ksiedza Droba, jego zlodziejskiej sitwy, oraz tych wszystkich,
                                    ktorzy – broniac koscielnej mafii, oraz tuszujac jej niegodziwosci - w
                                    zlodziejskim procederze katabasom pomagaja.
                                    ....Z powazaniem
                                    ..........K.P.

Czy wymaga komentarzy ?
                                    • Gość: wikul Re: Do patience , obrońcy K52 IP: *.acn.waw.pl 01.04.04, 23:00
                                      Przez kolejne trzy lata K52 mnożył i mnoży podobne lub identyczne teksty
                                      klonując je na wszelkich możliwych forach (nie jak sądzisz tylko na jednym) a
                                      więc Admin ma rację traktując to jak spam, niezależnie od ich merytorycznej
                                      treści wielokrotnie przekraczającej regulamin. Ile nowozalożonych identycznych
                                      wątków lądowało na oślej (zwłaszcza na początku i końcu miesiąca, z okazji
                                      świąt koscielnych czy kończącego się starego i nowego roku) możesz dowiedzieć
                                      sie od starszych (stażem) uczestników lub od Admina (jeżeli ci poda).
                                      Zapewniam cie więc ze twoje dwumiesieczne obserwacje, osobnika owładnietego
                                      jakąś koszmarną chorą obsesją sa dalece niewystarczające dla głoszenia takich
                                      opinii jakie tu zaprezentowałeś/aś. Spróbuj tylko jeszcze dowiedzieć się od
                                      innych jego byłych obrońców dlaczego zrezygnowali z tego szlachetnego zajęcia
                                      uwiedzeni jego rzekomą krzywdą. Ze swej strony przed kolejnym generalizowaniem,
                                      polecam wyszukiwarkę która (mimo niedostatków w jej działaniu) może być
                                      nieocenionym źródłem informacji i uchronić przed nieuprawnionymi ogólnieniami
                                      i pochopnymi sądami.
                                      A oto chyba pierwszy post który w nieco różnych odmianach od prawie trzech lat
                                      K52 klonuje na forach GW.

Zdjaąć to Gówno ze Sciany
                                      Autor: krzys52
                                      Data: 03.01.2002 05:39
                                      zarchiwizowany
                                      --------------------------------------------------------------------------------
                                      czyli jak juz przepisujesz osle tytul to chocbz to rob jak nalezy.
                                      ..
                                      Nie wiem dlaczego Zydzi nienawidza symbol krzyza, bo najpierw nie wiem CZY
                                      Zydzi
                                      nienawidza. Pewnie wiedzialbym gdybym, tak jak Ty, znal wszystkich Zydow.
                                      ....Niedawno wyjasnialem na czym polega nagminny tutaj spotykany kretynizm
                                      takiego wlasnie stawiania problemuŁ Dlaczego przed Czy. Przy czym powtarzal sie
                                      nie bede, bo w Twoim przypadku to i tak strata czasu.
                                      ....Prawda, nie jestem tez Zydem ani nie wiem nic o moim ewentualnym zydowskim
                                      pochodzeniu. Moze dlatego, ze niemal cala rodzina byla mocno zdewociala w
                                      katolicyzmie. I to od wiekow. Przy czym osobiscie nie dostrzegam niczego
                                      niewlasciwego w byciu Zydem. Ba, Ci Zydzi ktorych mam przyjemnosc znac, w
                                      wiekszosci mogliby byc dla mnie wzorcami miar wszelkich. Gdybym wiec Zydem byl
                                      to, nie bez powodow, bylbym z tego dumny.
                                      ..
                                      Powrocmy do tytulu mojego watka, ktory nie wiem dlaczego zostal zdjety wkrotce
                                      po
                                      ukazaniu sie na liscie.
                                      ....Zatem domagam sie zdjecia tego Gowna ze sciany bo:
                                      ..
                                      W budynkach publicznych (np. Sejm) nie jest ono zadnym symbolem religijnym,
                                      lecz
                                      symbolem aktualnego krypto-wyznaniowego systemu politycznego.
                                      ..
                                      Nie mam obowiazku miec szacunku dla narzucanych mi symboli i swiatopogladow.
                                      ..
                                      Nie mam obowiazku udawac, ze nie jestem swiadomy okradania mnie - przy uzyciu
                                      panstwa - przez panujace wyznanie.
                                      ..
                                      Mam przyrodzone prawo by widziec w kazdym narzucanym mi symbolu takie samo
                                      gowno
                                      jakie wczesniej widzialem w wiszacych tam sierpach i mlotach.
                                      ..
                                      Mam prawo glosic swoje poglady. Tym bardziej, ze szanuje cudze symbole wiary
                                      gdy
                                      tylko nie sa mi narzucane (na i w kosciolach, kaplicach, cmentarzach, w domach
                                      wierzacych, prywatnych instytucjachwyznaniowych, na i w kapliczkach
                                      przydroznych
                                      oraz obok nich...)tak wiec cos na podobienstwo krzyza w Sejmie, oraz innych
                                      budynkach publicznych, nie jest i/bo nie moze byc zadnym symbolem wiary. To nie
                                      jest ta swietosc o ktora ludzie poczciwi i wierzacy, a tylko nieoswieceni,
                                      skacza
                                      mi tu do oczu.
                                      To jest mistyfikacja. To symbol pychy, cwaniactwa i rozpasania - symbol
                                      zlodziei,
                                      malwersantow i klamcow. Czyli tych ktorzy przedmiot ow powiesili w Sejmie, oraz
                                      na scianach innych budynkow publicznych.
                                      ..
                                      Jestem przekonany, ze z czasem osoby gotowe mi dzis przegryzc gardlo
                                      zrozumieja,
                                      ze mam zarowno racje, jak i wystepuje w imieniu ich samych. I ich dobrego
                                      imienia - jesli tylko nie trzymaja ze zlodziejami. Oraz w obronie ich
                                      swietosci.
                                      Ktore pozostana swietosciami gdy tylko powroca - tam, gdzie ich miejsce.
                                      Wszystkie.
                                      ..
                                      Krzysztof Patora
                      • gini Re: PS. Gdzie sa te spamy Jozia? 01.04.04, 22:38
                        patience napisała:

> Zuziu, Zawadzki sie uspokoil dzieki wplywowi innych forumowiczow. Teraz
                        nawija
                        > sam ze soba w jednym watku. I to nam absolutnie nie przeszkadza. Niech
                        nawija.
                        > Ty jak juz wyskakujesz z linkami, to najlepiej daj linki na swoje wlasne,
                        > wysoce kulturalne wystepy. Krzysia przeskakujesz o wiele dlugosci, niestety:(
                        >
                        Pod czyim wplywem sie Jozio uspokoil, pod wplywem zawackich?
                        To moze ja zaloze klub patorow, i kretyn tez sie uspokoi.
                • gini Re: PS. Oj wej wreszcie jakis tytul 01.04.04, 22:36
                  gini napisała:

> Championka bluzgow jestem.Pobluzgalam wczoraj troche to fakt.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=11725841
                  Pobluzgalam sobie to fakt.Ale od tygodnia na Fa, jakis ,nalot nowych nickow,
                  nic nie robia tylko watki zakladaja.Jeszcze dobrze nie weszly na FA a
                  juz,wiedza, ze gini i jest zla, nostromo jest zly i tak w kolo.

Wez tu nie bluzgaj czlowieku, jak od tygodnia na Fa nie mozna w ogole pisac.
                  Bo co i rusz jakies merde sie za toba ciaga.
                  • gini Cenzura wg Wroclawia 01.04.04, 22:49
                    Ciac, Telusia, Gini, i innych bo chamy , lamia regulamin .Nie ciac kretyna bo
                    to kulturalny czlowiek,.Kretyn moze sobie obrazac wszystkich dookola , pluc na
                    wszystko ale to sa jego poglady i trzeba mu zagwarantowac wolnosc
                    wypowiedzi.zas taki Telus rasista lamiacy regulamin, wiec najlepiej zabanowac.
                    Gini zabanowac za chamstwo i wulgaryzmy, ktorych kretyn 52 nigdy nie uzywa, bo
                    to kulturalny czlowiek , ktory nigdy nikogo na tym forum nie obrazil.
                    Moja propozycja , zabanowac Sceptyka,zachowuje sie po chamsku jest wulgarny i
                    rasista w dodatku bo kretyna nie lubi.
    • sceptyk Kolejny atak toleranctwa 01.04.04, 23:30
      Helga wystepuje w obronie bluzgow Kretyna na religie. Choc bluzgi sa sprzeczne
      z polskim prawem.

Helga wystepuje w obronie spamow Kretyna (sadze, ze zamiescil ok. 1000
      identycznych watkow o "zdejmowaniu" na Portalu Gazety). Choc spamy sa sprzeczne
      z regulaminem forum i, ogolnie rzecz biorac, ze zdrowym rozsadkiem. I banowane
      byly osoby za znacznie mniejsze wykroczenia.

Ale to wszystko Heldze tolerantce nie przeszkadza. W walce o tolerantyzm nie
      zostawimy kamienia na kamieniu. A juz na pewno nie bedziemy uczciwi w dyskusji.

Nie wiem jakie oszolomy do mnie sie zlatuja, ale ja prawa nie przekraczam.
      Czasem moze cos bluzgne, ale nie jest to robione z premedytacja i konsekwencja,
      tak jak robi to K52. I uwazam, ze w demokracji wiekszosc ma prawo bronic sie
      przed atakami paranoicznych wariatow. Atakujacych chocby ich religie i
      raniacych uczucia religijne ludnosci. I to nie Kretyni i przestepcy dyktuja
      standardy zachowania i normy prawne w spoleczenstwach. Choc Helga najwyrazniej
      by chciala, aby tak bylo. I stara sie ze wszech sil przepchac te idee na
      Forum. "Sranie na glowe Pana Jezusa" jako motto wyrozniajace Forum z reszty
      cywilizowanego swiata. Ku zadowoleniu tolerantow.

Zalozcie sobie prywatne. I tam belkoczcie o demokracji. Bo na ogolnodostepnym,
      nie tylko ze Ty sie kompromitujesz, ale i idea demokracji cierpi, jesli w jej
      obronie uzywa sie takich argumentow jakie Ty przytaczasz, a jej glownym
      oredownikiem jest najwiekszy swir portalowy, lamiacy wielokrotnie prawo
      Kretyn52.
      • patience No widzisz, Wodzu Krzyzacki sam sie sypnales:) 02.04.04, 00:00
        No, za co wycinacie Krzysia? Moze nie za ateizm? Ciekawe dlaczego dzisiaj mnie
        od ateistek nawyzywales, mimo ze swietnie wiesz, ze ateistka nie jestem i wasze
        wojenki religijne mnie zwyczajnie nudza. Wiesz co? Zle prowadzisz swoja wyprawe
        Krzyzowa. Mieliscie odbijac Jerozolime z rak niewiernych, a wlasnie
        wyladowaliscie pod Konstantynopolem.

Pozdrawiam uprzejmie, Ryszardzie Lwie Serce
        --
        www.freenorthkorea.net
        • gini Re:Sceptyku drogi 02.04.04, 00:14
          Ta cegla widac ciezka byla."Za co wycinacie krzysia"?Sceptyku nie tnij juz
          krzysia, i nie wyzywaj od ateistek, bo na Ciebie doniose do Ciebie samego
          naturalnie i bedziesz musial sie wyciac.
          hihihihi
        • sceptyk Brak argumentow, Moja Droga 02.04.04, 01:28
          patience napisała:

> No, za co wycinacie Krzysia? Moze nie za ateizm?

Co to znaczy "wycinacie Krzysia"? Kto "my"? I jak "wycinamy"? Poprosze jasniej
          i bardziej jednoznacznie. Pisac prosto tez da rade. Zwlaszcza jak sie ma
          uczciwe intencje. Admini wyrzucaja posty K52 glownie za spamowanie. Osobiscie
          uwazam, ze powinny byc usuwane przede wszystkim za lamanie prawa.

Natomiast jesli chodzi o me teksty na forum, to przeciwstawiam sie opluwaniu
          przez Kretyna religii. I jak juz komus napisalem na forum, przeciwstawialbym
          sie - w miare wolnego czasu - temu chamowi rowniez jakby atakowal w taki sam
          sposob islam, judaizm i religie animistyczne. Oraz wszelkie inne. Sadze, ze
          nie powinnismy sie bac wyrazic swej dezaprobaty dla poczynan, ktore podwazaja
          normy wspolzycia spolecznego w demokracji.

> Ciekawe dlaczego dzisiaj mnie
          > od ateistek nawyzywales, mimo ze swietnie wiesz, ze ateistka nie jestem i
          > wasze wojenki religijne mnie zwyczajnie nudza.

Po raz piaty (chyba) w ciagu ostatnich 2-3 dni zostaje zwrocona Ci uwaga, ze
          nie ma zadnych wojen religijnych, tylko mamy do czynienia z bluznierskimi
          atakami Kretyna na religie katolicka. Ty uparcie piszesz swoje, wprowadzajac
          jakas bolszewicka symetrie (owszem, Sowieci mieli gulagi, ale i Amerykanie tez
          nie byli bez winy w Ameryce Lacinskiej). Jesli zas nie jestes ateistka, to
          dlaczego sankcjonujesz (ba, popierasz) bluzniercze ataki przeciw religii? Czy
          to jest konieczny warunek demokracji, aby opluwac czyjas wiare? Czy do
          definicji agnostycyzmu wchodzi brak podstawowej przyzwoitosci?

> Wiesz co? Zle prowadzisz swoja wyprawe
          > Krzyzowa. Mieliscie odbijac Jerozolime z rak niewiernych, a wlasnie
          > wyladowaliscie pod Konstantynopolem.

Zadnej wyprawy krzyzowej nie prowadze. Cos Ci sie ciagle w glowce chlupocze
          (efekt cegly?). Nie ma symetrii. Nikogo nie atakuję. Bronię pewnych wartosci (i
          normalnosci) przed atakami paranoika dresiarza, o bardzo watpliwym stanie
          zdrowia psychicznego.

> Pozdrawiam uprzejmie, Ryszardzie Lwie Serce

Alez pozdrawiam i ja, Oredowniczko Szumowiny Forumowej.
          • patience Acha. A co to jest 'toleranci'? 02.04.04, 01:51
            No widzisz. Wydaje mi sie, ze tych, jak to nazywasz, 'tolerantow', jest na
            portalu tylu, ze sobie z nimi nie poradzisz. To wszyscy, ktorzy maja w nosie
            twoja wojne w obronie 'wartosci'. Szczegolnie, ze dla niektorych wartoscia może
            byc wolnosc slowa, a nie Krzyz (z duzej litery). Innymi slowy, definicja
            wartosci bywa rozna, w zaleznosci od tego, z kim sie rozmawia. Na razie to
            jestem po prostu zdumiona. Jak to sie stalo, ze zaczales organizowac krucjaty?
            Wydaje ci sie, ze twoje cele sa warte kazdych srodkow? Albo ze to ty
            wyznaczasz, co jest wartosciowe, a co nie?

--
            www.freenorthkorea.net
            • Gość: Jureek Re: Acha. A co to jest 'toleranci'? IP: 212.20.131.* 02.04.04, 12:05
              Akurat dla mnie Krzyż jest wartością (jestem wierzący), nie znaczy to jednak, że
              swoimi postami udaje się Krzysiowi mnie zranić. Przecież swoim pisaniem wystawia
              on sobie świadectwo i tyle. Napisałem kiedyś, że z punktu widzenia człowieka
              wierzącego pisanie Krzysia jest o tyle pożyteczne, że pokazuje otwarcie poziom
              nienawiści radykalnych antyklerykałów.
              Jura
              • patience Re: Acha. A co to jest 'toleranci'? 02.04.04, 12:15
                Gość portalu: Jureek napisał(a):

> Akurat dla mnie Krzyż jest wartością (jestem wierzący), nie znaczy to jednak,
                > że
                > swoimi postami udaje się Krzysiowi mnie zranić. Przecież swoim pisaniem
                wystawi
                > a
                > on sobie świadectwo i tyle. Napisałem kiedyś, że z punktu widzenia człowieka
                > wierzącego pisanie Krzysia jest o tyle pożyteczne, że pokazuje otwarcie poziom
                > nienawiści radykalnych antyklerykałów.
                > Jura

I tak trzymac. Pozdrawiam:)))))
                Z punktu widzenia czlowieka wierza
                --
                www.freenorthkorea.net
                • patience Ups, za szybko kliknelam. To wyzej -niewazne 02.04.04, 12:24
                  I tak trzymac. Pozdrawiam:)))))
                  Przez ta Wyprawe Krzyzowa pewna zyczliwa dusza (nie Krzysiu, on chyba do teraz
                  nie wie, ze tu dyskutujemy) dala mi pare linkow na rozne forumowe debaty na ten
                  temat. Strasznie sie wczoraj meczylam zeby przebrnac przynajmniej przez
                  niektore. Za co spotkala mnie nagroda - znalazlam wtret z cyklu "nie na temat"
                  Ceesa, ktory pytal, czy oxymoron to utleniony glupek, hihih:))

Ale znalazlam tez cytat z pewnego ksiedza, ktory narzekal na niektorych
                  dzialaczy LPR. Ze przez ich zachowanie pozniej to Kosciol, a nie oni, sa
                  wyzywani od "czarnych". Taki problem z osobami, ktorym sie wydaje, ze lepiej od
                  ksiezy wiedza, na czym polega misja ewangelizacyjna Kosciola.

--
                  www.freenorthkorea.net
    • institoris1 Dla Pani Maas- z potalowej wyszukiwarki 02.04.04, 12:24
      maas napisala:

"Krzys jest spamerem. Osobiscie wycinam co jakis czas jego posty, hurtem. Ten
      post zreszta zdaje sie usunal tebe, niewykluczone ze tez hurtem z innymi
      licznymi egzemplarzami tegoz."

Ilosc postow niektorych forumowiczow w roku 2004:

Gini- 3198
      Patience-1384
      Krzys52-1229
      Sceptyk-788
      institoris-324

Na jakiej podstawie stwierdzila Pani, ze Krzys jest spamerem?
      (nie dalej jak wczoraj dyskutowany byl przypadek spamowania na forum kobieta.
      Podobno pokazalo sie tam 100-300 beztresciowych postow w ciagu nocy- nie watkow
      a postow w starych watkach). Miedzy tym co robi Krzys, a spamowaniem jest chyba
      jakas roznica? Moze Pani zdefiniowac?
      Dziekuje.
      i.
      • patience Re: Dla Pani Maas- z potalowej wyszukiwarki 02.04.04, 12:30
        institoris1 napisał:

> maas napisala:
        >
        > "Krzys jest spamerem. Osobiscie wycinam co jakis czas jego posty, hurtem. Ten
        > post zreszta zdaje sie usunal tebe, niewykluczone ze tez hurtem z innymi
        > licznymi egzemplarzami tegoz."
        >
        > Na jakiej podstawie stwierdzila Pani, ze Krzys jest spamerem?

Pozdrawiam serdecznie. jesli mozna sie wtracic - sadze, ze podstawa byl po
        prostu czyjs donos. Inni nie donosili, wiec admini nie wiedza nic o innych
        szlachetnych postaciach na FA. Stad to wyroznienie.
        --
        www.freenorthkorea.net
        • gini Re: Dla Pani Maas- z potalowej wyszukiwarki 02.04.04, 12:41
          Ja przepraszam Institorisie, ale czy sama ilosc postow to jest spam?Czy moze
          posty jednakowej tresci, zawieszane na wszystkich forach 12 razy do roku i
          podbijane przez tego samego spamera to spam.
          Druga sprawa, czy zsypek uwaza adminow za analfabetow, ktorzy nie umieja czytac?
          O jakich donosach zsypek pisze.Czy zsypek nie widzi, ze zsypek sie osmiesza?
            • gini Re: Dla Pani Maas- z potalowej wyszukiwarki 02.04.04, 12:56
              institoris1 napisał:

> Gini, ja nie sugeruje, iz sama ilosc postow swiadczy o tym, ze ktos spamuje.
              Ja
              >
              > chcialbym, zeby Pani Maas zdefiniowala kogo uwaza za spamera i odniosla to do
              > Krzysia.
              > pozdrawiam
              > i.

Przytoczyles wyniki w jakims tam celu , wiec wg tych wynikow wychodzi, ze to ja
              spamuje, spamuje nawet w tej chwili odpowiadajac na Twoj post.
              Druga sprawa, to podwojne standarty stosowane przez zsypka.Wg niego zawadzki
              jest spamerem, kretyn juz nie.Ja jestem chamka wulgarna-kretyn juz nie.
              • patience Nie, Aniu. 02.04.04, 13:08
                Standard powinien byc jeden dla wszystkich. Jesli ktokolwiek sie upiera przy
                wycinaniu za spam, to powinien tą samą definicję spamu zastosowac również do
                własnych postów. O Zawadzkim pisalam tu i na FA. Jeszcze raz powtorze. Nie
                przeszkadza mi ze sam ze sobą nawija, o ile to robi w jednym watku.
                Przeszkadzałoby, gdyby w tym celu zakładał miliony wątków na godzinę. Miał
                takie narowy, ale po akcji pedagogicznej przestał. Wolę akcje pedagogiczne, niż
                wycinanie pochopne lub 'z automatu', bo automaty takich rozroznien juz nie sa w
                stanie zrobic. Nie widzę dużego sensu w pozbywaniu się użytkowników z portalu.
                Większość z nich potrafi się jakoś dostosować do otoczenia.

Pozdrawiam

--
                www.freenorthkorea.net
                • gini Re: Nie, Aniu. 02.04.04, 13:23
                  patience napisała:

> Standard powinien byc jeden dla wszystkich. Jesli ktokolwiek sie upiera przy
                  > wycinaniu za spam, to powinien tą samą definicję spamu zastosowac również do
                  > własnych postów. O Zawadzkim pisalam tu i na FA. Jeszcze raz powtorze. Nie
                  > przeszkadza mi ze sam ze sobą nawija, o ile to robi w jednym watku.
                  > Przeszkadzałoby, gdyby w tym celu zakładał miliony wątków na godzinę.

Przypominam ci, ze zawadzki wszedl na forum po czym za jakas bzdure go
                  zabanowali.Zaczal zakladac idiotyczne watki a forumowe elity je podbijaly
                  zamiast zignorowac.Po czym pojawilo sie mnostwo pacyn zawadzkiego co bylo takim
                  samym spamem.Ja tlumaczylam, ze to tylko prowokuje zawadzkiego do kolejnego
                  zamykladania kolejnych watkow.Tak jak wycinanie calkiem niewinnych postow
                  zawadzkiego za samo nazwisko.Robil to samo co kretyn, admin cial a on zakladal.
                  Ze dwa razy wycieto bez zadnego zwiazku z regulaminem watki zawadzkiego, w
                  ktorych byly normalne dyskusje i bylo w nich po kilkadziesiat wypowiedzi, to
                  zdaje sie bylo jeszcze za szacika.
                  Dlatego uwazam, ze wycinanie za samo IP czy nick bez czytania jest
                  niedopuszczalne .
                  Ostatnio pisales o milionach watkow , ktorych nie bylo.Piszesz o akcji
                  pedagogicznej, wobec zawadzkiego, czy podobalyby ci sie akcje pedagogiczne w
                  stosunku do kretyna?Ja tez umiem sie logowac, co bys powiedzial na pojawienie
                  sie ilus tam nickow typu:kocham patore, patora z psem, kochanek patory itd..
                  To byloby zaszczuwanie czlowieka wg ciebie.
                  Prowadzisz tez akcje pedagogiczna w stosunku do mnie, ale raz jeszcze wybij
                  sobie z glowy, ze mnie cos to rusza.

Miał
                  > takie narowy, ale po akcji pedagogicznej przestał. Wolę akcje pedagogiczne,
                  niż
                  >
                  > wycinanie pochopne lub 'z automatu', bo automaty takich rozroznien juz nie sa
                  w
                  >
                  > stanie zrobic. Nie widzę dużego sensu w pozbywaniu się użytkowników z
                  portalu.
                  > Większość z nich potrafi się jakoś dostosować do otoczenia.
                  >
                  > Pozdrawiam
                  >
              • institoris1 Gini 02.04.04, 13:26
                gini napisała:

> Przytoczyles wyniki w jakims tam celu , wiec wg tych wynikow wychodzi, ze to
                ja
                > spamuje, spamuje nawet w tej chwili odpowiadajac na Twoj post.
                > Druga sprawa, to podwojne standarty stosowane przez zsypka.Wg niego zawadzki
                > jest spamerem, kretyn juz nie.Ja jestem chamka wulgarna-kretyn juz nie.

Gini, dajze szanse Pani Maas, a nuz odpowie:)
                i.
          • patience Ech, Gini, sloneczko calego portalu... 02.04.04, 12:48
            Z uchem lepiej, juz tak nie boli. Katar tez jakby mniejszy, wiec moze wreszcie
            swiat sie wypiekni. Za oknem ladna pogoda. Cieplo, cicho i wiosennie. Chyba nic
            mi nie bedzie, jesli z wata w uchu wyjde na spacer? Dziekuje za życzliwe
            zainteresowanie i uprzejme, poranne pozdrowienia. Ja rownież zwrotnie
            serdecznie pozdrawiam.
            --
            www.freenorthkorea.net
          • gini Jak donosilam na kretyna 02.04.04, 12:50
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=4093556&v=2&s=0
            Zsypku gdzie wtedy byles bojowniku z cenzura?To bylo ponad rok temu zsypku
            drogi .I bronilam watka kretyna , za co obsypal mnie pozniej smierdziuchami,
            k.... itd...ale to naturalnie nie jest chamstwo wg ciebie.
            Obydwoje z kretynem jestescie wyjatkowo obludni.Walczycie z cenzura tylko wtedy
            gdy bije w was, gdy bije w innych jest jak najbardziej pozadana.
            I przestan zsypku lamentonawac na donosy, bo gdy doniesiono na kogos do pracy
            byles jak najbardziej za.
            • patience Kolejny koscielny watek... 02.04.04, 12:59
              Ja juz nie mam do nich sily. Nigdy nie mialam... W kolko tluczecie to samo... I
              badz sprawiedliwa, Aniu. Pamietasz jak cie od materacy arabskich wyzywali? I
              jak niektorych za to op...? Nawet mialam z twojej strony cos w rodzaju wyrazow
              wdziecznosci. W twoim stylu, oczywiscie, ale bylas zadowolona. Czasem mozna
              osiagnac ten sam efekt bez donoszenia. Bicie sie, prosze bardzo. Ale niech
              narzedzia po obu stronach beda takie same. I jakis umiar, w miare mozliwosci,
              rzecz jasna. Nikt z nas swiety nie jest, ale czasem mozna pewne starania
              poczynic.

Pozdrawiam
              --
              www.freenorthkorea.net
              • gini Re: Czy jestes w stanie pisac na temat? 02.04.04, 13:13
                patience napisała:

> Ja juz nie mam do nich sily. Nigdy nie mialam... W kolko tluczecie to samo...
                I
                >
                > badz sprawiedliwa, Aniu. Pamietasz jak cie od materacy arabskich wyzywali? I
                > jak niektorych za to op...? Nawet mialam z twojej strony cos w rodzaju
                wyrazow
                > wdziecznosci. W twoim stylu, oczywiscie, ale bylas zadowolona. Czasem mozna
                > osiagnac ten sam efekt bez donoszenia. Bicie sie, prosze bardzo. Ale niech
                > narzedzia po obu stronach beda takie same. I jakis umiar, w miare mozliwosci,
                > rzecz jasna. Nikt z nas swiety nie jest, ale czasem mozna pewne starania
                > poczynic.
                >
                > Pozdrawiam

Ostatnio szukalam postow Helgi , i znalazlam cos na forum swiat, nie chce mi
                sie cytowac ani linkowac ale jak sie uprzesz....
                Ktos tam sugerowal, ze pisze pod nickiem vline, wiec podchwycilas i dodalas od
                siebie, ze chodzi pewnie o Zuze zwana materacem belgijskim, tyle z pamieci.
                Taka byla Twoja obrona, i taka jest teraz, atakujesz a potem wrzeszczysz, ze
                cie bija, calkiemù jak kolega kretyn.
                Naucz sie przede wszystkim:
                Odpowiadac na pytania, i nie zmieniaj tematu .Skoncz z uzywaniem argumentow
                gini jest glupia bo to dziecinne.Skoncz z idiotycznymi pacynami bo jak juz
                pisalam ja sie na ofiare nie nadaje .Mnie to nie rusza, a oddaje podwojnie
                tyle, ze pod swoim nickiem.
                Skoncz z obluda i wybiorczoscia.Widzisz moje chamstwo, chamskie posty danusi ci
                umknely bo sluszne sa, o chamstwie kretyna juz nie wspomne.
                Jest tu gdzies stary twoj post, w ktorym prosisz kretyna by sie odczepil od
                bykka a wzial sie za nurniego, bo nurni to katolik okropny a moze i ksiadz.
                Taka ta twoja walka i z cenzura i o tolerancje.Cenzura dla tych ktorych nie
                lubisz, tolerancja dla tych ktorych lubisz.
                • patience Ze co!? 02.04.04, 13:32
                  Jaki vline? To chyba znowu jakas akcja ze jestem Ciekawym Markiem, szpiegiem
                  amerykanskim, ktory sie wydal za pomoca IP dynamizowanego dynamem od White
                  Rowera czy cos w tym stylu. Odpowiedzialam jak najbardziej na temat. Jeszcze
                  raz: Bicie sie - jest ok. Po to forum jest. Ale tu nie rozmawiamy o forumowych
                  bojkach i kto komu kiedy i jak dokopal, tylko o uzywaniu cenzury przeciwko
                  forumowym wrogom. Jesli chcesz kogos nazwac spamerem i na tej podstawie
                  wyrzucic go z portalu albo na Osla Lawke, to zacznij od definicji spamu. Oraz
                  przymierz ja rowniez do wlasnych postow, a nie do postow wylacznie twoich
                  wrogow, prawdziwych czy urojonych. Zwracam ci uwage, ze Osla Lawka czy
                  wpisywanie czyjegos IP do automatu to bardzo ostra restrykcja. Nie udawaj, ze
                  nie rozrozniasz. A wiec, co to jest spam, twoim zdaniem? Czy uwazasz, ze jedyna
                  szlachetna postacia z szeroka paszcza na FA jest wylacznie Krzysio? Dlaczego
                  jego posty nikna, a innych szlachetnych postaci nie? Jestes w stanie mi to
                  wytlumaczyc jakos? Racjonalnie, bez wyzwisk i wycieczek osobistych?
                  --
                  www.freenorthkorea.net
      • sceptyk Idac tropem zasugerowanym przez Institorisa 02.04.04, 13:24
        chcialbym samokrytycznie dodac, ze po skrupulatnej analizie okazalo sie, iz w
        mych tekstach uzylem samogloski "a" ponad 3,200 razy. I za kazdym razem
        oznaczala ona to samo.

Wnioski nasuwaja sie same. Niestety.

PS. Oczywiscie liczylem tylko w postach napisanych przez sceptyka zalogowanego.
    • institoris1 Jeszcze raz do Pani Maas 02.04.04, 13:36
      rozumiem doskonale, ze GW ma obowiazek usuwac z portalu tresci sprzeczne z
      prawem polskim (o ile posiada oczywiscie wiedze, ze takie tersci sie pojawily).
      Pretensje moge miec w tym przypadku jedynie do Panstwa, a nie do GW.
      Dziwi mnie jednakze, ze myli sie tutaj nagminnie spamerstwo z wykroczeniami
      przeciwko prawu.
      Wiem, ze tak wygodniej, ale nie tedy droga...
      i.
        • patience DONOSZOWY WIKUL-Na POSLUHANIE! 03.04.04, 14:48
          Za te doniesienia o przestemstwie spamowym Krzysia dziekujem. A szczegulnie
          dziekujem za dedykacjem. Oras prośbem o objencie patronatem waszej cennej,
          katolickiej inicjatywy norzyczkowej. Tylko dlaczegoscie donoszowy sami
          zaspamowali donoszac dwokrotnie na 2 różnych forach w zasadzie tekstem
          tymsamym?

Ale ja mam do was donoszowy pytanie o inny donos. Terz wasz i terz wczorajszy.
          Wczoraj rzescie donieśli donos na fof z domaganiem ocenzórowania Archiwow Agory
          Sa o wontek zeszloroczny w kturum jes ponad 300 postow. Obejrzałam. Widzem, rze
          to spam niejes, za to ateisci som. Donoszowy Wikul, doceniam waszom cennom i
          spontanicznom, społeczno- katolickom inicjatywem cenzorskom, ale hyba rzescie
          trohem sie zapendzili? W waszej Katolickiej Inicjatywie Cencorskiej spontanu
          nie ma. Macie siem sluhac zwieszhnictwa, donoszowy. A zwieszhnictwo podpisalo
          Porozumienie Kwietniowe o niedoboszeniu.

A teras rozkazy, doboszowy Wikul.

1. Cenzórowania prokatolickiego Arhiwow Agory SA zeszłorocznyh zakazujem
          stanowczo. Spontanicznej dzialalności norzyczkowej terz zakazujem.

2. Poniewarz siem ópieracie o cenzórowaniu spamu to zgodnie z treściom
          Porozomień Kwietniowyh nakazójem wam donieść na swój spam wczorajszy dwukrotny
          z prośbom o usuniencie spamó oraz wpisanie IP spamera do Młota na Spamerów.

3. Macie na FA zakończyć coście zaczeli w sfoim wontku. Jak jurz wykryliście te
          wywiady zagraniczne aktywnie operujonce na FA w postaci: CIA, Mosadu, IS, KGB i
          innyh, to teraz ićcie ogłośic listem personalnom uczestnictwa. Bo agenci hcom
          handlować informacjami z innymi wywiadami a nie mogom. Nie wiedzom Who is Who.

4. Na podstawie Porozumien Kwietniowyh o dopószczalnej liczbie donosuw
          miesiencznie ruwnej zero mówiem wam, rzeście siem przelimitowali i bendzie zato
          kara. Co to jes pszelimitowanie, wie Kanclerka Danutka. Macie siem do niej
          zgłosić po wyrok.

Zwerblujcie siem w dobosz, donoszowy Wikul.

Odmaszerowac!

Maharani Patience
          z Monarhii Konstytucyjnej FA.
          (tu: gzygzak nieczytelny)

PS. Nakazójem wywiesić treść protokolarnom niniejszego posłuhania tam gdzie
          donoszowy Wikul ostatnio donosił lub spamował.

--
          www.freenorthkorea.net
        • patience DONOSZOWY WIKUL-Na POSLUHANIE! 03.04.04, 14:52
          S PROTOKOŁU POSLUHANIA:

Za te doniesienia o przestemstwie spamowym Krzysia dziekujem. A szczegulnie
          dziekujem za dedykacjem. Oras prośbem o objencie patronatem waszej cennej,
          katolickiej inicjatywy norzyczkowej. Tylko dlaczegoscie donoszowy sami
          zaspamowali donoszac dwokrotnie na 2 różnych forach w zasadzie tekstem
          tymsamym?

Ale ja mam do was donoszowy pytanie o inny donos. Terz wasz i terz wczorajszy.
          Wczoraj rzescie donieśli donos na fof z domaganiem ocenzórowania Archiwow Agory
          Sa o wontek zeszloroczny w kturum jes ponad 300 postow. Obejrzałam. Widzem, rze
          to spam niejes, za to ateisci som. Donoszowy Wikul, doceniam waszom cennom i
          spontanicznom, społeczno- katolickom inicjatywem cenzorskom, ale hyba rzescie
          trohem sie zapendzili? W waszej Katolickiej Inicjatywie Cencorskiej spontanu
          nie ma. Macie siem sluhac zwieszhnictwa, donoszowy. A zwieszhnictwo podpisalo
          Porozumienie Kwietniowe o niedoboszeniu.

A teras rozkazy, doboszowy Wikul.

1. Cenzórowania prokatolickiego Arhiwow Agory SA zeszłorocznyh zakazujem
          stanowczo. Spontanicznej dzialalności norzyczkowej terz zakazujem.

2. Poniewarz siem ópieracie o cenzórowaniu spamu to zgodnie z treściom
          Porozomień Kwietniowyh nakazójem wam donieść na swój spam wczorajszy dwukrotny
          z prośbom o usuniencie spamó oraz wpisanie IP spamera do Młota na Spamerów.

3. Macie na FA zakończyć coście zaczeli w sfoim wontku. Jak jurz wykryliście te
          wywiady zagraniczne aktywnie operujonce na FA w postaci: CIA, Mosadu, IS, KGB i
          innyh, to teraz ićcie ogłośic listem personalnom uczestnictwa. Bo agenci hcom
          handlować informacjami z innymi wywiadami a nie mogom. Nie wiedzom Who is Who.

4. Na podstawie Porozumien Kwietniowyh o dopószczalnej liczbie donosuw
          miesiencznie ruwnej zero mówiem wam, rzeście siem przelimitowali i bendzie zato
          kara. Co to jes pszelimitowanie, wie Kanclerka Danutka. Macie siem do niej
          zgłosić po wyrok.

Zwerblujcie siem w dobosz, donoszowy Wikul.

Odmaszerowac!

Maharani Patience
          z Monarhii Konstytucyjnej FA.
          (tu: gzygzak nieczytelny)

PS. Nakazójem wywiesić treść protokolarnom niniejszego posłuhania tam gdzie
          donoszowy Wikul ostatnio donosił lub spamował.

--
          www.freenorthkorea.net
          • gini ReZsypku 03.04.04, 14:59
            Czy mozesz sie wysilic raz i pisac wyraznie o co ci chodzi?Czy moze choc na
            potrzeby tego forum, zrezygnujesz z tego siermieznego dwocipu, ktory sie juz
            nudny robi?
            Moze zaloz sobie tego kaszalota, zbierz tam wszystkich, ktorych to bawi, a
            tutaj staraj sie pisac normalnie .Jak bede sobie chciala popisac dla rozrywki
            pojde na forum humorum,zdaje sie, ze tu probujemy znalezc jakies rozwiazania ,
            dla ogolu, wiec wysil sie troche.
            Maharani to bylas w kaszalocie, na FA jestes kim jestes,userem jak kazdy.
            • Gość: wikul Re: ReZsypku IP: *.acn.waw.pl 04.04.04, 02:39
              gini napisała:

> Czy mozesz sie wysilic raz i pisac wyraznie o co ci chodzi?Czy moze choc na
              > potrzeby tego forum, zrezygnujesz z tego siermieznego dwocipu, ktory sie juz
              > nudny robi?
              > Moze zaloz sobie tego kaszalota, zbierz tam wszystkich, ktorych to bawi, a
              > tutaj staraj sie pisac normalnie .Jak bede sobie chciala popisac dla rozrywki
              > pojde na forum humorum,zdaje sie, ze tu probujemy znalezc jakies
              rozwiazania ,
              > dla ogolu, wiec wysil sie troche.
              > Maharani to bylas w kaszalocie, na FA jestes kim jestes,userem jak kazdy.

Masz rację. Osobliwe poczucie humoru.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka