Dodaj do ulubionych

Usuwanie najwyżej punktowanych komentarzy

07.02.13, 22:18
Dziwną - najdelikatniej mówiąc - nieuprzejmą praktykę stosują moderatorzy wobec wysoko punktowanych komentarzy w forum podartykułowym. Cały dzień te wpisy funkcjonują i nikomu nie przeszkadzają, aż przychodzi czarna, popołudniowa godzina i od góry ścina się ich kilka.

Zwykle w takim momencie wysyłam pytanie mniej więcej następującej treści:

„Czy mogliby Państwo podać przyczyny usunięcia mojego wpisu dotyczącego ......? Był dość dobrze punktowany, delikatnie złośliwy i w żadnym razie nie obraźliwy.”

W rzeczy samej, staram się nie przekraczać granicy przyzwoitości. Na ogół nie dostaję odpowiedzi, ale ostatnio otrzymałem od Administracji Forum dwie:

„komentarz został usunięty omyłkowo i został oczywiście przywrócony.”

Rzecz w tym, że te pomyłki zdarzają się niemal codziennie. Kiedy zapytałem:

„A nie macie tam jakiegoś smoleńskiego kreta? To któryś raz z rzędu pomyłka przy tym temacie. Wpadnę w paranoję, bo wyobrażam sobie, że to ta sama czarna ręka.”

odpisano mi wczoraj:

„Nie. Po prostu dyżurny omyłkowo oznaczył do usunięcia często zgłaszany post - za co serdecznie przepraszamy.”

Ok, ale dziś na koniec dnia znowu wyrzucono mi wpis. Tym razem żartujący z Jacka Kurskiego, który kiedyś porównywał się do Mozarta. Naprawdę absolutnie regulaminowy i nie sądzę, żeby był zgłaszany do skreślenia. Miał bardo dużo plusów.

Pomyłka? O co naprawdę chodzi? Trochę to wygląda na kpinę ze mnie i tych, którzy uznają trafność moich komentarzy.

Czy można liczyć na rzetelną odpowiedź?
Edytor zaawansowany
  • bartoszcze 07.02.13, 23:24
    Czy "pomyłki się zdarzają" jest nierzetelne?
    Mnie osobiście zdarzyło się przez pomyłkę wysłać na Osła wątek z opiniami pod artykułem.

--
    weiss, rot, gelb, blau
    SOS dla lasów tropikalnych
    Stalinogród, Oberschlesien ; Zapiski kiepsko uczesane
  • marrant 08.02.13, 11:01
    Im wyżej "punktowany" wpis, tym bardziej rzuca się w oczy, a co za tym idzie jest większa szansa, że ktoś go zgłosi do usunięcia po prostu nie zgadzając się z jego treścią. Podaj link do artykułu, to przywrócimy jeżeli rzeczywiście nie narusza regulaminu.
  • jerjar 08.02.13, 11:18
    Czyli decydują osoby posiadające zdanie odmienne? A moderator? Nie jest przypadkiem osobą, która powinna rozstrzygać o nienaruszaniu regulaminu i nie ulegać naciskom?

Podaję link, który zawarłem we wczorajszej korespondencji do Was (brak odpowiedzi - dlaczego mnie to nie dziwi?).

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13360991,Rzekomy_romans_Kurskiego_trafil_na_okladke__Faktu__.html?v=1&obxx=13360991#opinions

Jeszcze jedno pytanie. Czy jesteście jednoinstancyjni i czy jest jakiś adres, pod którym mógłbym zgłosić zastrzeżenia, na które ktoś odpowie poważnie?
  • giwi 08.02.13, 13:31
    Skargi można pisac do dyrekcji portalu. Adres mailowy jest w Kontaktach.

Widze wpis.

07.02.13, 10:03
    Niegdyś Kurski Jacek obruszył się, kiedy parlamentarzyści mieli uczyć się specyfiki mediów. Powiedział o sobie, że to jest jakby Mozarta uczyć muzyki.

No i masz Mozart zafałszował mocno.

Bardzo nieładnie cieszyć się z cudzego niepowodzenia i rodzinnych komplikacji, ale przecież pamiętać należy, że nasz mistrz mediów wyciągał innym dziadków z grobu, a potem rechotał na korytarzu, że ciemny lud to kupi.

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, a lud, zdaje się, przejrzał na oczy.
  • jerjar 08.02.13, 15:42
    Dziękuję. Z odpowiedzi można wnioskować, że miałem przewidzenie, bo wpis jest.

Nie rozumiem tylko po co było go ukrywać przez 20 godzin. Ponieważ to sytuacja typowa, nadal nie jestem usatysfakcjonowany odpowiedzią.
  • bartoszcze 08.02.13, 18:19
    Wykryłeś SPISEG!

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • jerjar 08.02.13, 18:55
    Mylisz się żartownisiu, stwierdziłem zwykłe gó...arstwo.
  • bartoszcze 08.02.13, 20:46
    Jesteś bardzo samokrytyczny.

--
    weiss, rot, gelb, blau
  • iurisprudentia 25.02.13, 16:17
    jerjar - czy kupić Ci balonik na sznureczku, czy watę cukrową na patyczku na pocieszenie????
  • Gość: To ja IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.15, 22:00
    www.google.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka