Dodaj do ulubionych

Czy możliwe jest, żeby to robił automat?

13.08.17, 08:48
Witam.
Pytam, bo jestem ciekawy, czy to możliwe, aby na oślą ławkę wątek przekierowywał automat?
Dlaczego pytam, ano ponieważ ostatnio nie wiedzieć dlaczego ciągle ląduje na ośle, to postanowiłem zrobić eksperyment.
Postanowiłem założyć taki wątek , który by nic nie łamał i na dodatek posilić się w nim linkiem z Waszej Gazety.
Założyłem, kliknąłem wyślij, potem kliknąłem kraj, a tam wątku nie ma. No to kliknąłem ośłą o o dziwo on już tam był.
Uważam, że w tak krótkim czasie moderato nie zdążyłby tego wątku przeczyta, a już na pewno nie zdążyłby otworzyć tego co zalinkowałem.
To ten wątek:
forum.gazeta.pl/forum/w,396,164474051,164474051,GW_odkryli_polski_model_manneken_pis_.html
I jeszcze jedno pytanko.
Czy kulturalne nabijanie się z PiSu jest na FK niemile widziane?
Chodzi o ten wątek:
forum.gazeta.pl/forum/w,396,164472310,164472310,Krajobraz_jak_po_wizycie_ministra_Szyszki_.html
Przecież ten wątek nawiązywał do dewastacji drzewostanu przez PiSiego ministra i jak widać dopisujący się tam doskonale tą aluzję zrozumieli potwierdzają to swoimi wpisami, wątek mimo to wyleciał na osła.
Pozdrawiam.

--
Dzielna walka wybitnego stratega:
tiny.pl/htd75
Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
Edytor zaawansowany
  • 13.08.17, 09:26
    zapijaczony_ryj napisał:

> Postanowiłem założyć taki wątek , który by nic nie łamał i na
    > dodatek posilić się w nim linkiem z Waszej Gazety.
    > Założyłem, kliknąłem wyślij, potem kliknąłem kraj, a tam
    > wątku nie ma. No to kliknąłem ośłą o o dziwo on już tam był.
    > Uważam, że w tak krótkim czasie moderato nie zdążyłby tego
    > wątku przeczyta, a już na pewno nie zdążyłby otworzyć tego
    > co zalinkowałem.

Mylisz się.

--
    Sea monster
  • 16.08.17, 16:17
    w takim bądz razie obecny moderator mnie chyba nie lubi, albo nie lubi krytykowania PiSu i prawdy o której pisze,
    bo od tygodnia swój dyżur zaczyna od wysłania mnie na osła. i naprawdę poza jednym zdublowaniem wątku nie jestem w stanie pojąć czym się kieruje. Podejrzewam, ze chyba moim nickiem. No , ale takie jest jego prawo.
    Miłego dnia.

--
    tiny.pl/htd75
  • 17.08.17, 16:51

Prawdziwy moderator jest na urlopie, a ten co go zastępuje ma na mnie uczulenie i jest wielbicielem PiSu. I chyba stąd moja codzienna bytność na oślej.
    Mam rację?
    miłego dnia

--
    tiny.pl/htd75
  • 17.08.17, 22:46
    zapijaczony_ryj napisał:

> Witam.
    > Pytam, bo jestem ciekawy, czy to możliwe, aby na oślą ławkę wątek przekierowywa
    > ł automat?

Zaczęła zjadać własne dzieci.

Masz Ryju jeden defekt, który Cię wyklucza na tutejszych forach.
    Potrafisz być obiektywny.

--
    "Stůjte v poznané pravdě, která vítězí nade vším a sílu má až na věky" AD 1415 (z dopisu Jana Husa z kostnického vězení Pražské univerzitě). Cit. z projevu V. Havla na konferenci o M. J. Husovi ve Vatikánu 1999. old.hrad.cz/president/Havel/speeches/1999/1712.html
  • 02.10.17, 09:34
    W weekendy to grzech!

--
    tiny.pl/htd75

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.