Dodaj do ulubionych

Moderacyjne szaleństwo na forum emama

29.12.17, 21:21
Wszystko zaczęło się od skasowania jednego wątku stałej forumowiczki z prośbą o pomoc z kotami. Kolejne wątki na zaczęły znikać z forum emama z prędkością światła. Ośla ławka w tej chwili wygląda tak:
forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html
Autorka prośby o pomoc dostała bana po tym jak zapowiedziała, że skontaktuje się z administracją forum. Wiele stałych forumowiczek jest bardzo zaniepokojonych zaistniałą sytuacją, kasowaniem takiej ilości wątków i banowaniem za próby kontaktu z administracja forum.

Proszę administrację o interwencję w sprawie tego sporu na forum.
Edytor zaawansowany
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 21:28
    Ja również.

Tłumaczenie moderatorki, że na forum nie można zamieszczać ogłoszeń, jest żałosne, ponieważ wpis stillgrey absolutnie ogłoszeniem nie jest.

Moderatorami powinny być osoby kompetentne.

I tutaj westchnę do Giwi ( niestety nie żyje ) i Siwej.
    Te Panie miały klasę.
  • capa_negra 29.12.17, 21:29
    Dołączam się do prośby. To forum jest dla nas i o nas. Bez nas ono nie istnieje. Nie raz ktoś opisywał na forum swój problem, prosił o pomoc i ją dostawał. Dlaczego tym razem moderacja usuwa wątki z prędkością światła???
    Stillgrey od postu której to szaleństwo się zaczęło poprosiła forum o POMOC, o nic więcej

--
    A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek
  • milka_milka 29.12.17, 21:32
    Podpisuję się.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • kira02 29.12.17, 21:36
    również się podpisuję. Aż się nie chce pisać na forum, na którym wyzwiska i poniżanie innych przechodzą bez echa i jakiejkolwiek akcji ze strony moderatorek, zaś prośba o pomoc jest usuwana z prędkością światła. Moderatorka traktuje forum jak swój prywatny folwark, jej bany i usuwanie wątków nijak mają się do regulaminu.

--
    Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób. /Oscar Wilde/
  • lellapolella 29.12.17, 21:37
    Również się podpisuję. To jedno z najlepszych forów na gazecie, szkoda, by upadło przez brak kompetencji moderatorek. Wątek Stillgrey absolutnie nie spełniał kryteriów ogłoszenia.

--
    "I to jest głęboka prawda o ateizmie. Bo konsekwentnie odrzucając Boga, ludzkie życie traci jakikolwiek sens. I tak naprawdę podstawą faktu, że ateiści w ogóle żyją jest tylko to, że w głębi serca wciąż wierzą w Boga". Fronda, a jakże!
  • zlababa35 29.12.17, 21:35
    Popieram. "Dzięki" takim bezsensownym akcjonariuszy moderacji, forum zaczyna być tak dennej, że aż nie chce się w nim uczestniczyć. A czym będzie forum bez piszących?

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • fornitta69 29.12.17, 21:42
    Popieram
  • iwi.k1 29.12.17, 21:45
    Dołączam się do prośby. Bardzo niefajne to było.

--
    Jedyną wartością stałą jest zmiana.
  • szmytka1 29.12.17, 21:49
    Proszę o zmianę moderatorki, w związku z wyżej opisaną sytuacja i nie tylko. Nie reagują an chamstwo i wulgaryzmy, a wątek o kotach wielce im przeszkadza, phi
  • fornitta69 30.12.17, 00:55
    I do tego bardzo czesto sa aroganckie. Moderatorki forum emama sa po prostu beznadziejne i to sie odbija na calym forum :(
  • zeldaf 29.12.17, 21:50
    Również dołączam się do prośby o interwencję.
  • gaga-sie 01.01.18, 22:09
    I ja. Jestem bardzo zniesmaczona takim potraktowaniem wieloletnich uczestniczek forum. Zero wyczucia, szacunku, komuś władza uderzyła do głowy.
  • agua_de_coco 29.12.17, 21:55
    W pełni popieram, to co się dziś działo, to szaleństwo.

--
    Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 21:57
    Już nie mam możliwości pisania na e mamie. Prawda w oczy kole. :D
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 22:00
    Chyba tyko w wątkach ze słowem kot!
  • fragile_f 29.12.17, 22:02
    Rowniez sie dopisuję. Moderacja emamy zachowuje sie po prostu żałośnie.

--
    Fragile
  • marrant 29.12.17, 22:03
    ematka nie służy ogłoszeniom i te nigdy nie były tam tolerowane. Rozumiem problem, ale jeżeli zaczniemy robić wyjątki, to forum bardzo szybko zamieni się w słup ogłoszeniowy i to nie ze słodkimi kotkami, a z pożyczkami i podobnym spamem i przyjdą ematki z nieodłącznym argumentem "still mogła, to dlaczego ja nie mogę". Są fora służące do takich właśnie ogłoszeń.
    Jak będziecie dalej spamować wątkami, to zaczną włączać się automatyczne bany.
  • kadfael 29.12.17, 22:08
    Ale to nie było ogłoszenie. Jedna z forumek dzieliła się z innymi forumkami swoim problemem
  • milka_milka 29.12.17, 22:09
    To nie było ogłoszenie!!!!!

To był apel! I prośba o pomoc.

Naprawdę nie odróżniacie????? To może czas na szkolenia.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • kira02 29.12.17, 22:10
    I pogroziliście palcem. A mogliście zachować się jak ludzie. A spam i tak jest tolerowany przez moderatorki. Forum gazety schodzi na psy...

--
    Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób. /Oscar Wilde/
  • madzioreck 29.12.17, 22:11
    Najwyraźniej ematka służy obrażaniu forumek, bo obelgi jakoś modek nie ruszają.
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 22:12
    Kolejna, która nie rozumie pojęcia ogłoszenie.
  • szmytka1 29.12.17, 22:12
    tłumaczenie na wskroś żałosne. A tak mi się marzy, by to forum za karę ktoś rozpierniczył i ematka przeniosła się w inne miejsce :-P
  • agua_de_coco 29.12.17, 22:13
    Nie zgadzam się, żeby to było ogłoszenie, ale widać głos użytkowników nie liczy się zbyt mocno...

--
    Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
  • fragile_f 29.12.17, 22:13
    Zbanujcie najlepiej całe forum, żeby tylko usprawiedliwić "jednego ze swoich". Na forum zalegają wątki takie jak ten:

forum.gazeta.pl/forum/w,567,165268124,165268124,czy_ktos_kupuje_na_ebay_lub_alliexpress_kupony_rab.html

Ale prosba o pomoc poleciała.

--
    Fragile
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 22:17
    Bo Ty głupia kobieto nie kliknęłaś na kosz! ;)
  • fragile_f 29.12.17, 22:23
    No ja wiem, moja wina. Swoją drogą ciekawe czy ktoś kliknał na kosz w przypadku pierwotnego wątku o kotach, czy moze moderacja sama poczuła świerzbienie paluszków.

--
    Fragile
  • asia_i_p 29.12.17, 22:14
    To wywalajcie ogłoszenia, na których ktoś chce zarabiać, ale dajcie forum szansę pomóc.
    Możecie zbanować wszystkich, tylko co to da?

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • kira02 29.12.17, 22:17
    A niech banują. To tylko świadczy o ich poziomie. Już teraz wiem, dlaczego fora gazety tak masowo wymierają.

--
  • lauren6 29.12.17, 22:27
    Fora dyskusyjne to relikt przeszłości, ludzie już dawno poprzenosili się z rozmowami na fb, insta czy blogi. Ematka jest ewenementem. Mają kurę znoszacą złote jajka, nakręcającą im społeczność gazetową i zwiększającą powierzchnię reklamową portalu i chcą to zniszczyć złą moderacją.

Zdajecie sobie sprawę, że dla nas to żaden problem skrzyknąć się i założyć społeczność ematkową na facebooku? Inne społeczności gazetowe bez problemu odnalazły się w internetach poza portalem gazety (np sierotki po skasowanym fochu).

Chcecie stracić kolejną aktywną społeczność z powodu źle rozumianej solidarności moderacyjnych jajników?
  • szmytka1 29.12.17, 23:03
    no własnie, tylko czekam aż ktos ematkę załozy na fejsie i żebym przypadkeim tego nie przeoczyła
  • milka_milka 29.12.17, 22:27
    Czy jaśnie panująca władza raczyła jedynie raz spojrzeć w stronę szarych forumowiczów i przez zęby wysączyć wątpliwej jakości niby-wyjaśnienie?

--
  • zeldaf 29.12.17, 22:32
    Bardzo proszę o ponowne uważne przeczytanie postu stillgrey. TO NIE JEST OGŁOSZENIE ANI SPAM. Został niewłaściwie zinterpretowany przez moderację.
  • mistmist 30.12.17, 00:30
    Różnica między apelem still, a pożyczkami jest taka, że na pożyczkach i podobnym spamie ludzie chcą zarobić, a stillgrey nie zamierza odnieść żadnej korzyści materialnej. 1% to też jest korzyść materialna. Różnica jest widoczna gołym okiem.
  • alpepe 30.12.17, 00:49
    co do 1%, to jakoś w sygnaturkach ematek to bywa i nie widziałam ani pół prośby, by to usunąć, więc albo sygnaturkowe są psiapsiółami modek i stąd to traktowanie, albo modki czasem mają ludzkie odruchy.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • kropkacom 30.12.17, 09:56
    I tak są wyjątki. Bądźmy szczerzy. Zawsze były i będą. Czemu nie były ongiś kasowane od razu wątki o pomoc (nie kotom) a potem afery ciachnęły się długo. No do kroćset, czasami trzeba uznać, ze zrobiło się błąd a nie jak dziecko iść w zaparte. Kasujcie i banujcie trolle. To aż śmieszne, że gazeta mógł tak długo pisać na forum.

--
    *
  • princesswhitewolf 30.12.17, 18:11
    oo jest ktos na czerwonym nicku. Moze sie wiec dowiem w koncu o co chodzilo ze skasowaniem mojego watku o sedziach w US bo nigdy mi moderacja nie odpowiedziala? Jakie tam przestepstwo popelnilam bo na pewno nie usilowalam wam sprzedac stacji BBC ktora nagrala jak odpytywali kandydata na sedziego?

• asia_i_p 29.12.17, 22:09
    Też bardzo proszę pogadać z moderacją, przecież to nie było ogłoszenie, nikt nie chciał na tym zarobić, chciał pomóc. Gdybyśmy zamiast zaofiarować się szukać domów dla kotów zaczęły obrzucać autorkę inwektywami i zrobiła się jatka, czy można oddać kota czy lepiej dziecko, wątek by spokojnie wisiał do teraz.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 22:13
    A nawet pojawił się na głównej stronie.
  • marrant 29.12.17, 22:38
    Pomocowe (np prośby o finansową pomoc i 1%) też są usuwane. Istnieją wątki w których problem zainicjował oddolnie pomoc forumce, ale to nie był ten przypadek. To się niewiele różniło od "oddam koty w dobre ręce, bo dziecko ma alergię". Znacie kontakt do still. Zamiast zaśmiecać forum możecie przygarnąć kota lub poszukać innych rozwiązań. Robienie z ematki forum ogłoszeniowo-spamowego nic nie rozwiąże i nikomu nie pomoże na dłuższą metę.
    Jak widzisz ogłoszenie/spam/wyzwiska/ataki personalne - klik w kosz. Jak nie znikają w ciągu doby - forum@agora.pl
  • fragile_f 29.12.17, 22:44
    Aktualne zaśmiecenie forum w tym momencie jest tylko i wyłącznie winą moderacji. Sorry - jest akcja, jest i reakcja. Prawda jest taka, że kogoś zaświerzbiały paluszki a teraz brniecie w to, myslac ze autorytet mozna zbudowac na strachu przed banem i ze solidarnosc jest lepsza od przyznania sie do błedu.

--
    Fragile
  • marrant 29.12.17, 22:54
    Nikt nie straszy banem. Blokady są automatyczne i wynikają zwyczajnie z usuwania nieregulaminowych postów. Forum zaśmiecacie na złość sobie. Ani moderacji ani regulaminowi Wasze kocie wątki nie przeszkadzają. Mogą przeszkadzać forumowiczom, którzy przyszli na forum w powodu innego niż koty, ale to już kwestia kultury forum, a nie moderacji.
  • milka_milka 29.12.17, 22:55
    A można było przywrócić jeden watę z prośbą o pomoc i apelem.

Ale nie, trzeba pokazać, kto tu rządzi, prawda?
    Nie honor przyznać się do błędu...

--
  • heca7 29.12.17, 22:58
    Komu niby przeszkadzał jedne wątek??? Nawiedzonemu trollowi od sprzątania Madzie?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali ;)
  • fragile_f 29.12.17, 23:07
    Żałośni jesteście i tyle. Wystarczyło przeprosić i przywrócic wątek. Ale nieeeeee, lepiej isć w zaparte, żeby pokazać kto tu ma władzę.

Mam taką radę dla moderacji: wyjmijcie wreszcie swoje wirtualne penisy na stoł i zmierzcie centymetrem, bo kolejne proby pokazania ze macie wiekszego są zwyczajnie śmieszne.

--
    Fragile
  • al_sahra 29.12.17, 23:20
    Marrant, nie kompromituj się już bardziej. Na forum można sobie klikać do woli w posty zawierające wulgaryzmy, bez żadnego rezultatu. Poza tym na emamie i na innych forach sporo jest agresji, złośliwości, wątków rasistowskich, homofobicznych, zakładanych dla draki przez trolle itd. To wszystko jakoś Wam nie przeszkadza, a uczepiliście się jednego sympatycznego wątku, który spotkał się z natychmiastowym odzewem i życzliwością.

Poza tym sugerowałabym porzucenie tego mentorsko-protekcjonalnego tonu. Forumowicze to nie dzieci, które macie wychowywać, a Wasi klienci. Zdajesz się zapominać, że to Wy pracujecie dla nas.
  • latarnia_umarlych 30.12.17, 20:16
    al_sahra napisał(a):

> poro jest agresji, złośliwości, wątków rasistowskich, homofobicz
    > nych, zakładanych dla draki przez trolle itd. To wszystko jakoś Wam nie przeszk
    > adza

Dokładnie.

> Poza tym sugerowałabym porzucenie tego mentorsko-protekcjonalnego tonu. Forumow
    > icze to nie dzieci, które macie wychowywać, a Wasi klienci. Zdajesz się zapomin
    > ać, że to Wy pracujecie dla nas.

Och, to samo pomyślałam. Forum to my, użytkowniczki. Jestem tu od lat, ale łaski mi nikt nie robi, mogę tu nie wchodzić. Ja na tym nie stracę.

--
    [img]http://i.giphy.com/xTiTnIfXulQHRJTNJu.gif[/img]
  • fragile_f 29.12.17, 23:40
    Skoro nie przeszkadzają nasze kocie wątki, to dlaczego własnie poleciał mój wątek o Miśku Koterskim i jego nowonarodzonym dziecku? Zapytałam się forum, czy widziały już dziecko i wkleiłam link do artykułu na pudelku.

Co było z nim nie tak? Przecież podobno moderacji zwisa i powiewa, że w tytule zostało użyte słowo "kot", a dlaczego Misiek ma być dyskryminowany ze względu na swoje nazwisko?

--
    Fragile
  • nathasha 30.12.17, 10:32
    Ktory punkt regulaminu mowi ze nie mozna zakladac watku o misku koterskim?
  • ra-sowa 30.12.17, 14:47
    Nie bądź smieszny, na tym forum miesiącami wisiały wyzwiska, posty trolli o kilku nickach, ogłoszenia w sygnaturkach, rzeczy obleśne, reklamy sklepów, ciuchów i wszystkiego co istnieje. I klik w kosz nic nie daje.
    A pani moderatorka miała zły dzień akurat wtedy.
    I to wkurza.
    Nie zaśmiecamy na złość sobie, zaśmiecamy przeciwko czemuś.
  • nickbezznaczenia 29.12.17, 22:50
    A ty nadal nie rozumiesz.
  • asia_i_p 29.12.17, 22:55
    Klikałam już parę razy, kilka skutecznie, ale zdarzało się, że wisiały dalej. Jednak ta dyskusja jest nie o tym.

Jest o tym, że w momencie, kiedy jałowa dyskusja przeistacza się w nawalankę, to wisi dalej. W momencie, kiedy przeistoczyła się w pozytywną akcję, została zdjęta.

Już raz próbowaliście czyścić e-matkę z wątków politycznych, skończyło się takim zmuleniem na forum, że zrezygnowaliście z tego. Forum to są ludzie, forum żyje swoim życiem i trzeba mu na to pozwolić.

--
  • heca7 29.12.17, 22:57
    Dziwne , że obrzydliwe polityczne trolle wiszą całymi dniami i jeszcze żaden nie dostał bana :P
    Teraz zamiast jednego małego wąteczku na ematce macie całą pierwszą stronę zaspamowaną wątkami o kotach.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali ;)
  • lauren6 29.12.17, 23:19
    > Jak widzisz ogłoszenie/spam/wyzwiska/ataki personalne - klik w kosz. Jak nie znikają w ciągu doby - forum@agora.pl

Dajecie sobie DOBĘ na ocenzurowanie forumowej jatki? W ciągu doby dyskusja przechodzi od drobnej złośliwości do chamskich podjazdów osobistych z wyzwiskami w tle. Za to wątki o kotach lądują na oślej od ręki.

Serio nie widzicie jak bardzo to forum schodzi na psy?
  • mistmist 30.12.17, 00:38
    marrant napisała:

> Pomocowe (np prośby o finansową pomoc i 1%) też są usuwane.

I słusznie, ale to nie jest prośba, w wyniku której ktoś odniesie korzyść majątkową.

> Znacie kontakt do still. Zamiast zaśmiecać forum możecie przygarnąć kota lub po
    > szukać innych rozwiązań. Robienie z ematki forum ogłoszeniowo-spamowego nic nie
    > rozwiąże i nikomu nie pomoże na dłuższą metę.

Stillgrey pokazała, że forum emama jest dla niej bliskie i wśród tych bliskich ludzi chce znaleźć dobry dom dla członków rodziny:

"Verdano, ja wiem, że na fb mogę znaleźć dom dla kotów w parę chwil, nie raz już szukałam domów dla bezdomnych zwierzaków. Jednak własne koty to zupełnie inny kaliber, szukam domu dla członków własnej rodziny :( Z ogłoszeń na fb zaczną się zgłaszać przeróżni ludzie z całej Polski, których nie będę w stanie zweryfikować, tutaj się znamy, lepiej lub gorzej, ale jednak większość z nas jest tu codziennie, pisze o sobie od lat. Duża część forumek zna się osobiście. Chciałabym najpierw spróbować znaleźć futrzakom dom wśród ematek, na fb napiszę w ostateczności."

Powstało forum, na którym ludzie się lubią i sobie ufają. Swoimi działaniami moderacja powoduje, że - nie już teraz zaraz - to forum umrze. Wszyscy są wdzieczni za usuwanie chamskich reklam, ale to nie jest ten przypadek, świadczy o tym chociażby ten wątek.
  • issa-a 31.12.17, 01:23
    > Jak widzisz ogłoszenie/spam/wyzwiska/ataki personalne - klik w kosz. Jak nie zn
    > ikają w ciągu doby - forum@agora.pl

a wklejanie ponizszych linkow jest ok?
    marrant 19.12.17, 00:29
    Star trek spopularyzował
    mój jedyny ulubiony jutuber ma o tym ciekawe wideo:

wszak wiemy, że youtuberzy zarabiają na swojej działalnosci a ty go reklamujesz (!) w dodatku, jako "jedynego ulubionego"
    Czy obowiazuja jakieś podwójne standardy?
  • heca7 29.12.17, 22:53
    Dopisuję się. Jak jestem całe lata na tym forum ( i nie tylko) nie było tak absurdalnego usuwania wątków! Wątek Stillgrey nie łamał regulaminu. To stała forumowiczka, której się życie pokomplikowało. Koty nie będą sprzedane. One szukają domu! Jak korzystać z naszych wypowiedzi na pierwszej stronie gazety to jest komu i nikt nie kasuje wątków prawdopodobnie założonych w celu uzyskania tematu. Jak pojawia się naprawdę potrzebny wątek kasowany jest bezlitośnie.

--
  • alpepe 29.12.17, 23:01
    a przy okazji, to zmienilibyście moderatorki na jakieś inteligentniejsze, któraś mnie tnie za każdym razem, kiedy nie zrozumie, co piszę, nie, to nie chodzi o to, że mówię wprost i nie przebieram w słowach albo jestem dosadna, czasem laska po prostu nie jarzy, o czym piszę, więc woli skasować. I nie, nie wierzę, że to nieogarnięte forumki klikają w kosz.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • fornitta69 29.12.17, 23:20
    A skarge na modki to pisac na adres forum@agora.pl?? Bo ja nie wiem :(
  • milka_milka 29.12.17, 23:21
    Gratulacje. Rozwalacie forum. A wystarczyło przywrócić jeden wątek.

--
  • antyideal 29.12.17, 23:23
    Żenada. Czyli to nie tylko ematkowa moderacja straciła kontakt z Ziemią.
  • milka_milka 29.12.17, 23:29
    Czy teraz jest się karanym za użycie słowa KOT? Bo zadałam pytanie ściśle technicznie związane z funkcjonowaniem forum i zostało skasowane.

--
  • fragile_f 29.12.17, 23:37
    Własnie poleciał mój wątek o Miśku Koterskim i jego nowonarodzonym dziecku...

--
    Fragile
  • fornitta69 29.12.17, 23:32
    Ja juz napisalam skarge. Zabawa w kotka i myszke jest fajna, ale to dla mnie za malo. Mail poszedl :)
  • fragile_f 30.12.17, 00:17
    O, a teraz kasujecie po prostu hurtowo wszystko, co zostało napisane po 23:15?

Gratulacje. Naprawdę się popisujecie.

--
    Fragile
  • nathasha 30.12.17, 10:33
    Komus tam naprawde odbilo.
  • earl.grey.tea 30.12.17, 02:38
    Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Ogłoszenie? jakie ogłosznie? Forumka ma problem, poważny, szuka rozwiązania na forum, a modki i admini upajają się władzą. Szkoda.

--
    Dżentelmen bez kasy szuka kogoś do kochania
    www.ratujemyzwierzaki.pl/pobitydzentelmen
  • aqua48 30.12.17, 10:02
    Też się dziwię, że posty i wątki zawierające wyzwiska i obelgi są usuwane po 48 godzinach a żartobliwe wątki z kotami od razu. Jest na to jakieś wytłumaczenie? Podobnie jak na to że wątek pomocowy dla jednej forumki w trudnej sytuacji życiowej można było zostawić i pozwolić na piękną akcję, a wątek innej nagle jest traktowany jak łamanie regulaminu. Dlaczego?
  • szalona-matematyczka 30.12.17, 13:54
    Od jakiegos czasu moderacja na emamie jest fatalna, kasuja watki czy posty wedlug swojego widzimisie. Nie kasuja watkow wulgarnych, obrazajacych innych, jesli sa zalozone przez ulubiencow moderacji. Kasowane sa, czesto nieslusznie, posty osob nie nalezacych do "kregu ulubiencow i pupilkow" moderacji. Sitwa. To po prostu widac. Niszczycie wspolnote forum (tu wiele dziewczyn sie zaprzyjaznilo). Zeby to nie skonczylo sie tak, ze forumki zaloza forum emama na facezboju czy innym.
  • princesswhitewolf 30.12.17, 18:12
    iwonia pewno wyjechala na wakacje a nanuk imprezuje swiatecznie wiec kogos w zastepstwo wrzucily :/
  • issa-a 30.12.17, 14:02
    kiedy blokady są automatyczne, to sa automatyczne. Automatyczny to może byc link a nie prosba stałej forumki.
    A moderacja jest od jakiegos czasu do kulsona nie podobna.
    Mnie zbanowała niejaka iwoniaw w wątku o smieciach! najpierw sama mnie obraziła, sugerując, właściwie pisząc wprost, że na moim balkonie śmierdzi. A kiedy odpisałam jej w podobnym tonie to nagle zrobila sie moderatorką (na czerwono) i mnie zbanowała!!! bo poczula sie obrazona! a to, że najpierw mnie obraziła jakos dziwnie jej nie przeszkadzało.
    Pisałam do wszystkich moderatorek, żadna nie była uprzejma ani mi odpowiedzieć, ani zaregować wiec sie wkulsonilam i na forum zagladam wlasciwie tylko przy okazji sprawdzania poczty. I czekam, kiedy moderacja się zmieni, a szczególnie ta jedna moderatorka, bo podobne zachowania sa nieprofesjonalne! U mnie w robocie to za takie zachowania od razu leci sie na zbity pysk.
  • marrant 02.01.18, 15:17
    Podasz link?
  • issa-a 02.01.18, 22:16
    nie podam bo dawno było, ze 2 miesiące. O smieciach w tytule.
  • marrant 04.01.18, 14:05
    Oh. Znalazłam. Na ogólny tekst:
    "No cóż, jeśli nikomu z domowników "nie chce się" raz dziennie przespacerować do altany śmietnikowej, to rzeczywiście pozostaje zrobienie składowiska śmieci w mieszkaniu. Tudzież na balkonie. Można tylko współczuć sąsiadom :-/"

odpowiedź:
    "oczywiscie, taki pustak, jak ty" i "jak pustaki z blokowisk"

To jest akurat prawidłowo zmoderowane. Ataki personalne są wycinane.
  • issa-a 05.01.18, 12:55
    no tak....nie ma to jak wyjąc dwa słowa z całej rozmowy

po pierwsze "pustak" nie jest wulgaryzmenm i nie uważam, żeby było BARDZIEJ obraźliwe od "brudas". "Pustak" funkcjonuje na forum (i nie tylko) niejednokrotnie.
    po drugie to iwoniaw zaczęła mnie obrażać. Personalnie, jak najbardziej. Nie znajac ani mnie osobiscie i czytając "bez zrozumienia" pierwotną wypowiedź, wprost (czyli personalnie) sugerowała, że jestem fleją i brudasem. I moje słowa były reakcja na jej obrażanie, nie odwrotnie
    Zresztą to typowy sposób porozumiewania sie iwoniaw na forum. Dzis napisała innej forumce, ze "peron jej odjechał".
    No bardzo cie przepraszam;
    peron ci odjechał = jesteś bezmyslna (czy jakos tak)
    pustak = jestes bezmyslna (czy jakos tak)
    tak czy nie?
    I wszystko byłoby ok, mozemy ostro dyskutować, pod warunkiem, że nie wykorzystuje sie swojej siły - bo ja też chetnie bym ją skasowała za to, co napisała.
    Nie uważam, że masz rację. Tym bardziej, że sama błędy popełniasz, o czym wyżej napisałam
    Pozostaje mi wiec czekać, aż moderacja sie zmieni.
    Żegnam ozięble.
  • issa-a 05.01.18, 13:13
    aaa..., i ciekawe (!), ze jakoś nie ja jedna uskarżam sie na moderację, w tym na niejaką iwonię!
    zastanawiajace...
    bo wiesz, jak mi ktos mówi, że jestem pijana to kladę sie spać a nie upieram, że jednak trzeźwa jestem i wszyscy się mylą a tylko ja jedna mam rację.
  • fragile_f 05.01.18, 20:43
    Daj spokój, zakompleksieni ludzie z odrobinką wirtualnej władzy muszą pokazać, że mają większego penisa. Nie uzyskasz zadnej sensownej odpowiedzi. Ja po prostu przestałam pisać na emamie i zainstalowalam adblocka do czytania - nie ma wpływu z reklam.

--
    Fragile
  • fornita111 06.01.18, 00:38
    fragile_f napisała:

> Ja po prostu przestałam pisać na emamie i zainstalowalam adblocka do czytania - nie ma wpływu z reklam.
    I to chyba najlepsze co mozna zrobic :) Tak sie modki przysluzyly forum- brawo one i brawo administracja, ktora "nie ma zadnych zastrzezen" :P
  • cauliflowerpl 30.12.17, 16:25
    Still dostała bana?
    Ręce mnie opadły.
  • Gość: gość portalu IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.17, 19:41
    jak pisze to znaczy że nie ma bana?
  • milka_milka 30.12.17, 19:46
    Może miała, nie wiem, pytałam, odpowiedzi brak.

--
  • marrant 02.01.18, 15:20
    Nie, nie dostała żadnego bana

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka