Dodaj do ulubionych

Szanowna admiralicjo!

13.02.18, 14:01
Czy kolega Snajper55 w jakiś sposób uzasadniał potrzebę donoszenia na moją skromną osobę?
Pytam bo jestem regularnie "banowany" i netetykietę czytam już z pewnym takim narastającym obrz(albo "ż" bo nie jestem pewien) ydzeniem.

Z robotniczym pozdrowieniem
(F.a.q)

--
Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :
Norwegia: 0/Włochy: 0/Holandia: 0/Belgia: 0/Francja: 0/ Norwegia: 0/ Dania: 1
Polska: 30 000
Edytor zaawansowany
  • taniarada 13.02.18, 14:41
    Kolega snajper nie musi donosić .Sam kasuje.Co nie przeszkadza mu się wpisywać i przymykać oko na posty użytkownika o nicku szlachcic.Który zaczyna swój wątek od wyzwisk .Typu przygłup pisowski lub idiota.Facet powinien dostać bana i zniknąć.Ale przy poparciu snajpera pisze sobie coraz w niewybredny sposób .
  • marrant 14.02.18, 16:05
    Zgłoś na forum@agora.pl i podaj linki do przykładów.
  • snajper55 13.02.18, 19:52
    f.a.q napisał:

> Czy kolega Snajper55 w jakiś sposób uzasadniał potrzebę donoszenia na moją skro
    > mną osobę?
    > Pytam bo jestem regularnie "banowany" i netetykietę czytam już z pewnym takim n
    > arastającym obrz(albo "ż" bo nie jestem pewien) ydzeniem.

Ach, i to wszystko przeze mnie, bo na ciebie donoszę? Może lepiej w domu lodówki nie otwieraj, bo wiesz... tam... w lodówce... znajdziesz... MNIEEEE!!! :D

PS. Klikanie w kosz to nie donos. To uprzejme zwrócenie uwagi dyżurnego na wpisy łamiące Regulamin.

S.
    --
    Kantyczka z lotu ptaka
  • danillko 14.02.18, 15:06
    snajper55 napisał:

> PS. Klikanie w kosz to nie donos. To uprzejme zwrócenie uwagi dyżurnego na wpis
    > y łamiące Regulamin.
    >
    > S.
    Nie boli Cię ręka od tego klikania?
    PS.
    I tak sam sobie uwagę zwracasz...
  • taniarada 14.02.18, 15:22
    Jego nie boli.Bolą go wpisy niektórych użytkowników tego forum.Czym więcej naparzania na kościół i Kaczyńskiego tym lepiej.Główny klikający na tym forum.Wychodzi wieczorem z lodówki i klika.Klik. klik ,klik.
  • marrant 14.02.18, 16:04
    Z tego co widzę wpadasz w blokady, bo wdajesz się w dyskusje, które całe nadają się do skasowania. Nie potrzeba do tego żadnych donosów. Wystarczy nie naruszać netykiety i nie wdawać się w przepychanki i obrzucanie się werbalnym błotem. Personalne ataki na rozmówców nie są mile widziane.
  • f.a.q 15.02.18, 14:02
    "Nie potrzeba do tego żadnych donosów."
    Czyli - jeżeli dobrze zrozumiałem odpowiedź - nie musi a donosi.

--
    Odnajdywali nas w szafach i wyciągali spod łóżek,
    I klęli:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.