Dodaj do ulubionych

Szybko działacie, gratuluję!

17.04.18, 10:10
Tak bez żadnego ostrzeżenia?
W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum.
Miłego samopoczucia życzę.

--
Apogeum nienawiści:
tiny.pl/gn35g
Edytor zaawansowany
  • jochnny_walker4 17.04.18, 10:36
    zdradziecka.morda napisał:

> Tak bez żadnego ostrzeżenia?
    > W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na
    > tym forum.
    > Miłego samopoczucia życzę.
    >

Zaledwie dwa dni piszę pod tym nickiem. Założyłem 1 wątek, gdzie z całą pewnością nie złamałem regulaminu, nie złamałem w żadnym poście, chociaż kilku forumowiczów między inny ukos mi ubliżało.
    Dzisiaj mam również komunikat: W związku z przypadkami łamania Regulaminu, nie możesz założyć nowego wątku na tym forum.

Oto treść jedynego wątku, który założyłem:

forum.gazeta.pl/forum/w,396,165909015,165909015,PiS_zawolal_idziemy_po_was.html
    Schetyna,Kopacz, Siemoniak zdurnieli na całego.
    Kopacz trzęsącym się głosem mówiła, że ostrzegała przed PiSem (durny naród ją olał)
    Schetyna poszedł jeszcze dalej- zapowiada akcję w Brukseli.
    Wystarczyło, że jeden Staszek został zamknięty, drugi Staszek (Kogut) też powinien ale senatorzy z PO mu pomogli nie głosując nad odebraniem immunitetu Staszkowi Kogutowi
    Czyżby liczyli na to, żę PiS zachowa się podobnie w głosowaniu nad pozbawieniem immunitetu Staszkowi Gawłowskiemu?

Opiekun tego forum, to osoba która jest niespełna rozumu.
    Róbcie tak dalej, ja mam 67 lat i mnie już niczego nie nauczycie.
    --
    Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.
  • kasi.aa 17.04.18, 13:50
    Notoryczne łamanie regulaminu skutkuje automatycznymi blokadami na zakładanie wątków na wybranych forach. Od zawsze.
    Proponuję zapoznać się z regulaminem forum oraz netykietą.
  • jochnny_walker4 17.04.18, 14:22
    kasi.aa napisała:

> Notoryczne łamanie regulaminu skutkuje automatycznymi blokadami na zakładanie w
    > ątków na wybranych forach. Od zawsze.
    > Proponuję zapoznać się z regulaminem forum oraz netykietą.

Dziecko, jak ja pisałem na forum to pewnie jeszcze chodziłaś do przedszkola.
    Zapoznaj się z moimi postami, za dwa dni nie napisałem ich dużo, jedyny wątek, który otworzyłem i tutaj zacytowałem w pierwszym poście, nie łamie regulaminu?
    A może ja rozmawiam z robotem?

--
  • jochnny_walker4 17.04.18, 14:29
    kasi.aa napisała:

> Notoryczne łamanie regulaminu skutkuje automatycznymi blokadami na zakładanie w

Notoryczne łamanie regulaminu?
    W ciągu dwóch dni można notorycznie łamać regulamin?

--
  • zdradziecka.morda1 17.04.18, 14:57
    jochnny_walker4 napisał:

> kasi.aa napisała:
    >
    > > Notoryczne łamanie regulaminu skutkuje automatycznymi blokadami na zakład
    > anie w
    > > ątków na wybranych forach. Od zawsze.
    > > Proponuję zapoznać się z regulaminem forum oraz netykietą.
    >
    >
    > Notoryczne łamanie regulaminu?
    > W ciągu dwóch dni można notorycznie łamać regulamin?
    >
    >
    >

akurat na forum tak porządnej gazety?
    Ta pani zwyczajnie kłamie, bo pod tym nowym nickiem zdradziecka.morda nic nie złamałem i dlatego uważam, że dyskusja z nią jest zbędna.
    Kiedyś ją ktoś za to rozliczy i ferajnę z Nowogrodzkiej , która z nią współpracuje też.
    ps.
    A dodatkowo zapytam jak nazwać moderację, która woli zalew owych nicków od tych starych, które na FK istniały od kilkunastu lat?
    miłego dnia i spojrzenia w lustro bez obrzydzenia.
    Jak ja bym komuś zrobił takie świństwo jak wy mnie to bym się wstydził w lustro spojrzeć.
    Działajcie tak dalej, a moze kiedyś ktoś obiektywny , władny i mądry to w końcu zobaczy i oceni.
    I polecam oślą ławkę jakiemuś psychiatry do analizy.

--
    Apogeum nienawiści:
    tiny.pl/gn35g
  • inocom 17.04.18, 16:36
    kasi.aa napisała:

kasi.aa 06.04.18, 09:41
    Była. Ale lądowanie na oślej to kwestia działań moderatora lub dyżurnego, a nie systemowych blokad.
    Jeśli nie wiesz, dlaczego wylądowałeś na oślej - napisz proszę na forum@agora.pl

forum.gazeta.pl/forum/w,654,165857377,165857377,To_jak_to_jest_byla_amnestja_czy_nie_.html?p=165859779

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • kasi.aa 17.04.18, 17:03
    Ciężko mi uwierzyć, że forumowicz z Twoim stażem nie rozróżnia wysyłania na Oślą, od blokad systemowych za zbyt częste usuwanie. Zatem raz jeszcze: jeśli coś jest niejasne, wystarczy zapytać. Żadne z Was nie skorzystało jeszcze z tej opcji, szkoda.

Wszelkie insynuacje uważam za wyjątkowo nieskuteczną metodę komunikacji, prosiłabym zatem nie wprowadzać reszty użytkowników w błąd.
  • jochnny_walker4 17.04.18, 17:31
    kasi.aa napisała:

> Ciężko mi uwierzyć, że forumowicz z Twoim stażem nie rozróżnia wysyłania na Ośl
    > ą, od blokad systemowych za zbyt częste usuwanie. Zatem raz jeszcze: jeśli coś
    > jest niejasne, wystarczy zapytać. Żadne z Was nie skorzystało jeszcze z tej opc
    > ji, szkoda.
    >
    > Wszelkie insynuacje uważam za wyjątkowo nieskuteczną metodę komunikacji, prosił
    > abym zatem nie wprowadzać reszty użytkowników w błąd.

Kto tu kogo wprowadza w błąd?
    Blokada systemowa za zbyt częste usuwanie? o czym ty króliczku piszesz?
    Pisałem tutaj przez dwa dni, ale ośmieliłem się mieć inne zdanie niż snajper na forum Religia i dlatego założył mi blokadę. Wstydu nie masz pisząc takie głupoty?
    Zatem jeśli jest coś niejasne, wystarczy zapytać......

Ty, rozumiesz słowo pisane, czy jesteś zaprogramowana?
    Co ja innego zrobiłem?
    --
  • kasi.aa 17.04.18, 17:49
    Ani razu jeszcze nie odniosłam się do Twoich wypowiedzi tutaj, przejrzyj proszę strukturę drzewka i tego, kto komu odpowiada. Jeśli chciałbyś jakieś kwestie wyjaśnić, zapraszam na forum@agora.pl
  • zdradziecka.morda1 17.04.18, 18:05
    kasi.aa napisała:

> Ani razu jeszcze nie odniosłam się do Twoich wypowiedzi tutaj, przejrzyj proszę
    > strukturę drzewka i tego, kto komu odpowiada. Jeśli chciałbyś jakieś kwestie w
    > yjaśnić, zapraszam na forum@agora.pl

jak Trybunał Konstytucyjny!

Ps, Zapytamy bezpośrednio MIchnika dlaczego się na to godzi!

--
    Apogeum nienawiści:
    tiny.pl/gn35g
  • jochnny_walker4 17.04.18, 18:10
    kasi.aa napisała:

> Ani razu jeszcze nie odniosłam się do Twoich wypowiedzi tutaj, przejrzyj proszę
    > strukturę drzewka i tego, kto komu odpowiada. Jeśli chciałbyś jakieś kwestie w
    > yjaśnić, zapraszam na forum@agora.pl

Wiem, bo masz to gdzieś. Po co w ogóle odpowiadasz komukolwiek. Przecież nie ma sensu pisać na forum agora.pl, tam się dowiem tyle samo ile od Ciebie ptaszynko.
    Przez ponad 60 lat swojego życia nauczyłem się nie bić głową w mur.
    Adios.

--
  • zdradziecka.morda1 17.04.18, 18:19
    jochnny_walker4 napisał:

> kasi.aa napisała:
    >
    > > Ani razu jeszcze nie odniosłam się do Twoich wypowiedzi tutaj, przejrzyj
    > proszę
    > > strukturę drzewka i tego, kto komu odpowiada. Jeśli chciałbyś jakieś kwe
    > stie w
    > > yjaśnić, zapraszam na forum@agora.pl
    >
    > Wiem, bo masz to gdzieś. Po co w ogóle odpowiadasz komukolwiek. Przecież nie ma
    > sensu pisać na forum agora.pl, tam się dowiem tyle samo ile od Ciebie ptaszynk
    > o.
    > Przez ponad 60 lat swojego życia nauczyłem się nie bić głową w mur.
    > Adios.
    >
    >
    >

z moderacji mnie banują!
    Ciekawe, czy Michnik o tym wie, ze PiSie gnoiki na forum jego gazety to robią?

--
    Apogeum nienawiści:
    tiny.pl/gn35g
  • m.c.hrabia 17.04.18, 18:20
    tego jeszcze nie grali, nawet na forach na których nigdy się nie udzielałem blokada.
    jedyne na które mam pozwolenie to o katastrofie smoleńskiej :))

--
    przytulasy
  • zdradziecka.morda1 17.04.18, 18:43
    m.c.hrabia napisał:

> tego jeszcze nie grali, nawet na forach na których nigdy się nie udzielałem blo
    > kada.
    > jedyne na które mam pozwolenie to o katastrofie smoleńskiej :))
    >

Takiej ingerencji Nowogrodzkiej.
    Zabanowali mnie jako zapijaczonego_ryja po kiikunastu latach bytności na FK, a jak się z tm pogodziłem i zalogowałem jako zdradziecka.morda i starałem się być forumową dziewicą , to wczoraj założyłem wątek, a za kilka minuj jak chciałem założyć następny przeczytałem to co napisałem w wątku założycielskim.
    To prawda Kasi kasi kłamie kłamie kłamie jak sam KAczyński, widać jest z PiSiu.
    JAk nie kłamie to niech wklei moje linki do moich wątkóeww których amię netykietę!
    Było ich z sześćdziesiąt, niech wklei tylko cztery a jej wkleję naście, które nic nie łamią

--
    Apogeum nienawiści:
    tiny.pl/gn35g
  • m.c.hrabia 17.04.18, 19:06
    ryju to i tak nie ma żadnego znaczenia ,czy łamiesz czy nie, właściciel ma rację i tyle , po prostu nie ma twojego płaszcza i co mu zrobisz.

--
    przytulasy
  • inocom 17.04.18, 19:57
    kasi.aa napisała:

> Ciężko mi uwierzyć, że forumowicz z Twoim stażem nie rozróżnia wysyłania na Ośl
    > ą, od blokad systemowych za zbyt częste usuwanie. Zatem raz jeszcze: jeśli coś
    > jest niejasne, wystarczy zapytać. Żadne z Was nie skorzystało jeszcze z tej opc
    > ji, szkoda.
    >
    > Wszelkie insynuacje uważam za wyjątkowo nieskuteczną metodę komunikacji, prosił
    > abym zatem nie wprowadzać reszty użytkowników w błąd.

Już wcześniej zadałem pytanie

forum.gazeta.pl/forum/w,654,165892422,165892422,Czy_ktos_kontroluje_moderatorow_i_dyzurnych_.html
    Jak sama zauważyłaś jestem na tyle świadomym użytkownikiem Internetu (od 1995 roku), że potrafię zauważyć złośliwą moderację, tak by ludziki załapały się na automat.

Jaki jest snajper55 każdy widzi.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.