Dodaj do ulubionych

Takie sobie "dywagacje" tyle, ze w temacie

24.01.19, 17:54
Powiem krótko, nicka się nie wyrzeknę, nigdy w życiu i za żadne pieniądze, bo tak mało mnie tego życia pozostało, że gdybym się wyrzekł to byłbym świnią!!! PiSim Świnią!!
Nicka pod którym pisałem praktycznie bez przerwy ponad 13 lat.
Niestety na moderację GW przyszła dobra zmiana w maju zeszłego roku i mnie na amen zabanowała!
I nie tylko zablokpwali mnie chyba jako pierwszemu Forumowiczowi FK pocztę i założyli ?blokadę antyspamową.
Walczyłem przez ponad pół roku, stałem się wrogiem publicznym Nr 1 moderacji FK.
Założyłem co najmniej kilkadziesiąt nicków i potrafiłem pod nimi pisać na fk kilka miesięcy!!!
Do czasu, kiedy się nie przyznałem, ze to ja zapijaczony_ryj i wtedy od razu automatycznie po przebudzeniu się dyżurnego lądowałem jako pierwszy n ośłej, albo w kosmosie jak mój pierwszy watek o nominowaniu Owsiaka do pokojowej nagrody nobla.
I teraz oznajmiam wszem i wobec, że nie będę się ukrywał po innymi nickami, bo mnie mój honor na to nie pozwala!!!
A poza tym, to sam się w tych nickach zgubiłem. I dalej nie mam zamiaru się ukrywać!!!
Nie mam zamiaru ukrywać się ze swoją tożsamością jak Jarosław Kaczyński!
Już nigdy nie będę się ukrywał pod innym nickiem niż swój, bez względu na nienawiść jaką wobec mojej osoby czuje V kolumna PIS na moderacji z FK.
zapijaczony_ryj, jeszcze żywy, ale co to za życie dyżurnego i pierwszego na oślej?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i prawdziwie, łącznie z dyżurnymi z Mysiej.
Edytor zaawansowany
  • zzapijaczony_ryj 25.01.19, 20:06
    Bo jak widać jak zwykle miałem rację!!!
    PiSie bydle na moderacji FK mnie nienawidzi!!!
    Oto dowód n to:
    Poczet polskich świń (3)
    zzapijaczony_ryj
    25.01.19, 19:22
    Jeden taki uważający się za premiera...bajdurzy (1)
    zzapijaczony_ryj
    25.01.19, 18:38
    Pan mgr Zero, słodkousty dorównał dziś poziomem (1)
    zzapijaczony_ryj
    25.01.19, 18:09
    Dlatego tez PiSi bydlaku odwołuję co napisałem!!! Będę się tobą...dalej jak poprzednio. Wracam do spamerstwa i chamstwa!!!
    Podrawiam Cię PiSi sukinsynu!!!
    Tysiąc nicków i czasami będzie tak jak to było niedawno 20 watków na pierwszej stronie FK było moje, aż sam się w nickach gubiłem.
    Jest mnie przykro, ze tak to PiSi bydlaku poytraktowałeś,
    JAk PiS da Dopy to bekniesz za to chamie przed rzecznikiem praw obywatelskich!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.