Dodaj do ulubionych

Proszę o interwencję na forum religia

22.03.19, 20:12
Proszę moderację o interwencję na forum religia.
Jest tam, oprócz kilkunastu normalnych uczestników dyskusji, 3-5 uczestników, którzy uprawiają hejt, używają obraźliwych określeń wobec pozostałych uczestników forum.
Odnosi się wrażenie, że to taki ich sport.
Odbywa się to przy bierności Nadzoru- zgłaszana KILKANAŚCIE razy prośba o interwencję na użycie obraźliwego określenia, pozostała bez jakiejkolwiek reakcji.
Taki stan to naruszenie prawa na forum, którym Państwo administrujecie- poprzez tolerowanie hejtu.
Edytor zaawansowany
  • snajper55 23.03.19, 11:41
    Aby moderator mógł zareagować musi być skutecznie powiadomiony o nieregulaminowym poście.
    Post można zgłosić wysyłając link do moderatora forum, na adres forum@agora.pl lub klikając ikonę kosza z napisem "skasujcie post".
    Zgłoszenie postu nie jest równoznaczne z jego skasowaniem, każde skuteczne zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie. 

S.

--
    Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
  • feelek 23.03.19, 14:40
    ... czyli, że Pan, Panie Snajper zareagował na ca. 10 wezwań do Moderacji Forum o skasowanie postu:
    "[----]...to piz...a..."
    ... w ten sposób, że
    "....każde skuteczne zgłoszenie jest rozpatrywane indywidualnie..."
    a
    " ...zgłoszenie postu nie jest równoznaczne z jego skasowaniem... "

Przecież:
    1. publiczne nazwanie kogoś "... piz...ą..." ...innego pic...ą [kobiety] to przestępstwo, hejt...
    2. Agora, jako podmiot życia gospodarczego nie jest obowiązany reagować na wypadki hejtu, który może kontrolować, a tego nie robi ?
    3. a jeśli nie reaguje, sama nie uczestniczy w przestępstwie?

... tak tylko pytam...
    f.
  • feelek 23.03.19, 15:10
    Dziękuję Moderacji za interwencję.
    Dosyć skuteczną
    : są tam jeszcze elementy hejtingu, ale nie dominują, a hejterzy nie są zauważalni, więc jest właściwie OK.
    Jest tam przeciętna internetowa norma.
    thks.
    Pzdr.
  • snajper55 23.03.19, 19:38
    feelek napisał:

> Przecież:
    > 1. publiczne nazwanie kogoś "... piz...ą..." ...innego pic...ą [kobiety] to p
    > rzestępstwo, hejt...
    > 2. Agora, jako podmiot życia gospodarczego nie jest obowiązany reagować na wypa
    > dki hejtu, który może kontrolować, a tego nie robi ?
    > 3. a jeśli nie reaguje, sama nie uczestniczy w przestępstwie?
    >
    > ... tak tylko pytam...
    > f.

Nie, Administracja nie jest wszechwiedząca i nie czyta wszystkich wpisów na wszystkich forach. Dlatego są kosze i moderatorzy forów, do których można zgłaszać nieregulaminowe, według zgłaszającego, wpisy. Mailem zgłaszać.

S.
    --
  • feelek 23.03.19, 22:28
    snajper: "...dlatego są kosze...moderatorzy forów ..."

Ja to zgłaszałem ...
    ... tak z kilkanaście razy przez tydzień...

Pan to wie.

Nie prosiłem o likwidację wątku, a o usunięcie obraźliwych wpisów.
    Nie prosiłem o zabijanie dyskusji.

Pomimo to dziękuję panu bo wiem jak ciężką pracę pan wykonuje dla dobra publicznego.
  • snajper55 24.03.19, 00:28
    feelek napisał:

> Ja to zgłaszałem ...
    > ... tak z kilkanaście razy przez tydzień...

Na jaki adres pisałeś? Ja nie dostałem od Ciebie żadnego maila.

S.
    --
  • feelek 24.03.19, 02:42
    Wiesz, nie pisałem, a klikałem na ikonę kosza, tak jak sam to sugerowałeś, proszę pana.
  • feelek 24.03.19, 02:43
    ...a usuwanie niełamiących netykiety wątków to oczywiście nieporozumienie?
  • kolter 24.03.19, 10:46
    feelek napisał:

> ...a usuwanie niełamiących netykiety wątków to oczywiście nieporozumienie?

akurat ten usunięty nad którym lamentujesz, ani słowem nie odnosił się do tematu forum Religia
    jak zrozumiał był to zwykły hejt na osoby nie lubiane przez ciebie
  • feelek 25.03.19, 09:24
    B. sorry pp. Moderację, ale ja tu się zgłosiłem do pp. Moderacji, a, jak widać, przychodzi i tu hejter kolter, jedna z osób, dla której zmuszony byłem prosić pp. o interwencję, i z powodu działalności której usunęliście Państwo na forum religia 60-80 wpisów. Doprawdy, trudno o większy tupet, aby hejter posuwał się do ww.
    Wnioski pozostawiam pp. Moderacji.
  • feelek 25.03.19, 09:30
    P. internauta o nicku kolter to osoba kilkakrotnie banowana z forum.
  • kolter 26.03.19, 00:16
    feelek napisał:

> P. internauta o nicku kolter to osoba kilkakrotnie banowana z forum.

chcesz chusteczkę , mamin cycku ??
  • kolter 26.03.19, 00:18
    feelek napisał:

> B. sorry pp. Moderację, ale ja tu się zgłosiłem do pp. Moderacji, a, jak widać,
    > przychodzi i tu hejter kolter, jedna z osób, dla której zmuszony byłem prosić
    > pp. o interwencję, i z powodu działalności której usunęliście Państwo na forum
    > religia 60-80 wpisów. Doprawdy, trudno o większy tupet, aby hejter posuwał się
    > do ww.
    > Wnioski pozostawiam pp. Moderacji.

nazywasz mnie hejterem a jak pamiętam to chciałeś mnie pobić :)
  • feelek 24.03.19, 14:10
    Cóż: c.d.n. :
    - w związku ze skasowaniem wątku, który nie łamie netykiety, zmuszony jestem złożyć zażalenie do władz wyższych tym, które ten wątek skasowały.
    Widać zachowanie koncyliacyjne nie jest tu oczekiwane.
    Podziękowania za honorowe zachowanie się Nadzoru Forum było, jak widać, przedwczesne.
  • feelek 25.03.19, 15:58
    Rozumiem, panie Snajper, że dla pana filozofia symetryzmu jest zasadą działania, skoro ma pan to w stopce.
    W myśl tego, gdy kto skarży się na hejt, hejterów, sam nie jest bez winy i należy go ukarać.
    Dlatego skasował pan nam wątek o WąteKilerach.

Dał mi pan swego czasu to do zrozumienia- "...chciałbym mieć moc przywoływania pań i panów do porządku..." z kontekstu "...panie i panowie..." to byli wszyscy dyskutanci fr, nie widzi pan różnicy między nazywającym kogoś wielokrotnie pi...dą, a tymi, którzy tego nie robią? Symetryzm wszak zawsze widzi obie strony medalu? Uznał pan, że my, nie uprawiający tam hejtu, jesteśmy tak samo winni, jak hejterzy, co ja nazwałem wsadzaniem do jednego kotła, czego pan nie zrozumiał, na co ja z kolei nic nie poradzę.
    To kuriozalne, choć dość często spotykane w myśl przysłowia: "cygan zawinił, kowala powiesili".
    Ja nie wyznaję symetryzmu i nie zgadzam się na porządki, jakie pan zaprowadza na fr.
    Nie ja jeden. Tak zwyczajnie nie wolno.
  • kolter 26.03.19, 00:23
    feelek napisał:

> Rozumiem, panie Snajper, że dla pana filozofia symetryzmu jest zasadą działania
    > , skoro ma pan to w stopce.
    > W myśl tego, gdy kto skarży się na hejt, hejterów, sam nie jest bez winy i nale
    > ży go ukarać.
    > Dlatego skasował pan nam wątek o WąteKilerach.

przestań się żalić , ten watek to była twoja prywatna niezgodna z netykietą , kompletnie poza temat forum religia, poskarżyłeś się tu na Moderacji no i co cyk wątek cudownie ci zwrócono ??

> Ja nie wyznaję symetryzmu i nie zgadzam się na porządki, jakie pan zaprowadza na fr.
    > Nie ja jeden. Tak zwyczajnie nie wolno.

ty to zasadniczo miałeś nadzieję stworzyć na forum Religia stworzyć wręcz sektę swoich znajomków a innych eliminujesz donosami :))
  • feelek 26.03.19, 11:52
    Szanowna Moderacjo!
    Ponieważ nie odpowiada mi w tym wątku od przedwczoraj nikt, nic się tu nie dzieje, spróbuję gdzie indziej, poprosić o pomoc.
    Rozumiem, że także Państwo macie podobne problemy z hejtingiem, co widać i tutaj: likwidujecie hejterską tożsamość wielokrotnie, a ona się odtwarza i zaśmieca cudze dyskusje.
    To w końcu nie jest takie trudne.

Łączę się z Państwem w zwalczaniu tego negatywnego zjawiska.
  • kolter 26.03.19, 12:23
    feelek napisał:

> Szanowna Moderacjo!
    > Ponieważ nie odpowiada mi w tym wątku od przedwczoraj nikt, nic się tu nie dzi
    > eje, spróbuję gdzie indziej, poprosić o pomoc.
    > Rozumiem, że także Państwo macie podobne problemy z hejtingiem, co widać i tuta
    > j: likwidujecie hejterską tożsamość wielokrotnie, a ona się odtwarza i zaśmieca
    > cudze dyskusje.
    > To w końcu nie jest takie trudne.
    >
    > Łączę się z Państwem w zwalczaniu tego negatywnego zjawiska.

masz to w naturze :) Hejt a co to takie próba ustawki kibolskiej , którą mi proponowałeś ??
    2 lata mnie tu nie było z własnej woli bo moderatorzy na GW w szale poprawności politycznej potrafią zniszczyć każdą dyskusje, nikt nie dał mi bana sam poszedłem sobie, no a nawet żeby mi ban dożywotni dali to nie żałuję bo mogę napisać przynajmniej co o tobie oślizgły osobniku napisać, jakim jesteś dnem masz naturę sprzedawczyka, ministrancku
  • feelek 26.03.19, 17:21
    Cóż skoro nikogo tu więcej nie ma,
    poza mną,
    to dalszy mój tu pobyt nie ma zwyczajnie sensu.

Żegnam pp. Moderację i dziękuję za wszelką pomoc w zwalczaniu hejtingu.
  • kolter 26.03.19, 17:58
    feelek napisał:

> Cóż skoro nikogo tu więcej nie ma,
    > poza mną,
    > to dalszy mój tu pobyt nie ma zwyczajnie sensu.
    >
    > Żegnam pp. Moderację i dziękuję za wszelką pomoc w zwalczaniu hejtingu.

sam siebie zbanujesz , hejterze ??

" feelek 06.03.17, 14:28
    Zapraszam aby mógł mi te swoje impertynencje powiedzieć.
    gdzie/ kiedy?
    czy: jak zwykle: tchórz obleciał?"

"feelek 06.03.17, 14:34
    no śmiało pan(rotfl) kolter:
    nie trzeba się aż tak bać- będzie mógł powiedzieć: synuś, feluś
    (no przynajmniej będzie mógł spróbować tak powiedzieć: przecież w realu, pozbawieni anonimowości ludzie nie zachowują się chamowato, więc raczej trudne)

gdzie, kiedy?"

feluś zadymiarz który żali się ze takie zachowania doprowadziły do tragedii w Gdańsku
  • kolter 26.03.19, 18:42
    feelek napisał:

> Rozumiem, że także Państwo macie podobne problemy z hejtingiem, co widać i tutaj: likwidujecie hejterską tożsamość wielokrotnie, a ona się odtwarza i zaśmieca
    > cudze dyskusje.

masz na myśli to ze kiedy rozmawiałem z oszołomem o ilości księży o orientacji homoseksualnej ty nagle poczułeś potrzebę kpienia ze mnie, to masz na myśli pisząc " zaśmieca cudze dyskusje" ?? ja nie czytałem twoich wpisów , ja udawałem że ciebie nie widzę ale ty musiałeś zacząć wojenkę , bo masz naturę trolla, kiedy odpisałem ci poczułeś też naturę kapusia i hejtera ,no a teraz żalisz się nad usuniętym wątkiem co do którego nawet ja nie mam wątpliwości że był niezgodny z netykietą ...
  • feelek 27.03.19, 17:51
    Szanowna Moderacjo!
    To działalność Państwa Pracownika, który jest na forum religia Adminem doprowadziła do skasowania jednego z wątków dyskusyjnych, gdzie nikt prawa nie naruszał. No, może poza jednym hejterem, ale zdaje się to nie jest załatwienie sprawy- karanie innych za nienawiść jakiejś osoby pokroju, już tam, nie wiem kogo- ja nie specjalizuję się w przypinaniu etykiet.

W związku z ww. pozwolę sobie nazwać WąteKilerem- zabójcą wątku waszego pracownika- admina skasowanego wątku.
    Nie, nie ma w ww. nieprawdy, skoro ów zlikwidował ten wątek.
    [Czyby się obraził za tego WąteKilera- nazwę którą zabójcom dyskusji nadała jedna z internautek?]

Sam już nie wiem co można zrobić:
    z tego forum odeszli wszyscy, a pozostali na nim 2 hejterzy.
    1 to klerykał, a 1 to antyklerykał, więc równowaga jest zachowana.
    Nie ma jedynie atmosfery do prowadzenia dyskusji, którą ja nazywam wymianą poglądów, a nie inwektyw.

Czy o taki efekt państwu chodzi w prowadzeniu działalności w postaci prowadzenia forów?
    Jeśli tak, to ja, niestety zmuszony jestem sobie poszukać innego miejsca do dyskusji.
    Niestety, nie powiem jakiego bo w ślad za tym zawlecze się tam miejscowy hejter, który i tu za mną się przywlókł.

Pzdr. Moderację w prowadzeniu jakże słusznej misji jaką jest prowadzenie forów dyskusyjnych.
    Rozumiem, że zadanie to trudne na tyle, że czasem niemożliwe do wykonania.
    Hejt pozostanie przynajmniej moim celem, który należy niszczyć,
    aby nie prowadzić nas w kierunku sceny WOŚP w Gdańsku,
    gdzie zakończyła się ścieżka pojednania,
    Prezydenta Adamowicza.
  • kolter 27.03.19, 18:24
    feelek napisał:

> Sam już nie wiem co można zrobić:
    > z tego forum odeszli wszyscy, a pozostali na nim 2 hejterzy.
    > 1 to klerykał, a 1 to antyklerykał, więc równowaga jest zachowana.
    > Nie ma jedynie atmosfery do prowadzenia dyskusji, którą ja nazywam wymianą poglądów, a nie inwektyw.

skoro ty kompletny ignorant w dziedzinie biblii tylko sie udzielasz :)

> Jeśli tak, to ja, niestety zmuszony jestem sobie poszukać innego miejsca do dyskusji.
    > Niestety, nie powiem jakiego bo w ślad za tym zawlecze się tam miejscowy hejter
    > , który i tu za mną się przywlókł.

widzisz hejterze nawet tu we prymitywny sposób określasz mój pobyt ,co to znaczy "przywlókł"
    czy to nie mowa nienawiści ,pełna pogardy dla drugiego człowieka ??
    atakujesz mnie na forum religia, kiedy ci odpowiadam a nie masz nic jako ignorant do powiedzenia ,to lecisz ze skargą do moderacji, ponieważ ośmieszony nie masz możliwości skasowania swojego wpisu, moderacja ma zmyć twoją hańbę ??

> aby nie prowadzić nas w kierunku sceny WOŚP w Gdańsku,
    > gdzie zakończyła się ścieżka pojednania,
    > Prezydenta Adamowicza.

nawet w tym wątku wykazem że to ty idziesz tą drogą
    wkleiłem tego dowód niedawno
    Ps.
    Feluś nikt nie lubi kapusia , korzysta się z nich ale zarazem brzydzi , rozumiesz kapusiu ??
  • feelek 27.03.19, 22:07
    No cóż, skoro nikt mi tu nie odpowiada, to znaczy, że: nikt mi tu nie odpowiada.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.