Dodaj do ulubionych

Ponownie wątek o użytkowniku cep pisowski

21.08.19, 03:57
Na ile jest gotowa na tolerancję wypowiedzi tego użytkownika?Który bezkarnie obraża innych.I śmieje się z nieetykiety.Pisane słowo ,dureń ,kretyn ,debil.To jedno z łagodniejszych. forum.gazeta.pl/forum/w,28,168569898,168569898,PIS_za_hejtowanie_na_twitterze_placi_wiecej_.html?p=168570315
Edytor zaawansowany
  • kadziteusz 21.08.19, 14:39
    A ty znowu kablujesz!

--
    Przez 15 lat na forum pod jednym nickiem zapijaczony_ryj. Od maja 2018 pod tyloma nickami, ze sam już nie jestem w stanie ich zliczyć i ten też zapewne dzięki mojemu wielbicielowi na moderacji za długo nie pożyje. (patrz jak lideruje na oślej).
    ps.Jestem też prenumeratorem tej gazety.
  • taniarada 21.08.19, 20:02
    kadziteusz napisał:

> A ty znowu kablujesz!
    >
    A kiedy mnie tu ostatnio widziałeś?Więcej ty tu szlochasz.Wyjątkowe chamstwo tego czlowieka.
  • taniarada 22.08.19, 02:58
    Jak bardzo pisowiec potrafi sie zeszmacić?
    ceppisowski 21.08.19, 20:19
    4 lata temu przyglupom leciala piana nienawisci z ryjow z posodu osmiorniczek!!!!!
    Dzisiaj pisowiec jest dumny z pisowskiej Polski.
    Ja jeszcze rozumiem patologie, ktora miala 5 dzieci i dla nich 2000zl przekupstwa to jest cos.
    Nie rozumiem zas pozostalych ktorzy sie sprzedali.
    a niepojete juz dla mnie jest to czym sa pisowscy politycy i klechy kosciola pisowsko-katolickiego.
    Oczywiscie relacje PIS - Kosciol tez rozumiem.
    Obie mafie oglupiaja ciemnote.Oczywiście admin nie reaguje.Za to inne wątki wylatują szybko.Czy trzeba zgłosić do prokuratury.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka