Dodaj do ulubionych

kasowanie moich postów

09.10.19, 19:46
09.10.2019

Ze dwie godziny temu zamieściłem poniższy opis bezprawia na tym forum.
Już został skasowany! To przykład hamstwa, łamania regulaminu forum, ukierunkowanej polityczności tego forum, cenzury politycznej, kompletnego lekceważenia uczestników forum.

Jeszcze uwaga, mój skasowany bardzo szybko (? ) bez zgłoszenia do forum@agora.pl ?
mówił dużo o sprawach krajowych w powiązaniu z Unią Europejską stąd uważam, że kategoria kraj nie jest nieodpowiednia.

Do forum@agora.pl

Dzisiaj t.j. 09.10.2019 przez ok. 2,5 godziny ( w godź. ok 13.30- 15.30 ) wpisywałem na forum gazeta.pl nowy wątek p.t O Unii Europejskiej Krytycznie. Ten post-artykuł jest długi i musiałem podzielić go na części. Od Państwa już kiedyś wcześniej uzyskałem informację, że dłuższy artykuł trzeba podzielić na części, pierwszą częścią rozpocząć wątek a dalsze części umieszczać w komentarzach. Od pewnego czasu już stwierdzam, ze to forum, administrator tego działu ( Kraj ) uparcie w sposób całkowicie nieuzasadniony utrudnia mi zamieszczenie mego artykułu. Mój artykuł nie zawiera żadnych wulgaryzmów ( w przeciwieństwie do innych hejtowych hamskich wulgarnych wpisów ) , nie jest sprzeczny z regulaminem i nie widzę żadnych podstaw do jego usunięcia. Fakt usunięcia mego artykułu co nastąpiło przed ok. 20 minutami po zakończeniu jego wpisywania jest skandaliczny, zaprzecza regulaminowi tego forum, deklaracjom o nieingerowaniu w treści wypowiedzi o ile nie są sprzeczne z regulaminem, zaprzecza deklarowanej oraz obowiązującej wolności wypowiedzi. To jest POLITYCZNA CENZURA!!. Kto ocenzurował mój artykuł?
Co to jest za forum, gdzie usuwa się posty zgodne z regulaminem? Jeżeli artykuł nie pasuje do działu-kategorii to administratorzy przesuwają go odpowiedniej kategorii a nie kasują. Czy to jest demokratyczne forum czy bezprawne, bezprawnie usuwające, cenzurujące posty ponieważ faworyzuje określone partie, ugrupowania polityczne i im służy?
Jeszcze jedno, zanim skończyłem wpisywać mój artykuł składający się z 6 części już pojawiły się komentarze.!.
To jest kultura tego forum.
Protestuję przeciwko temu co miało miejsce, proszę o wyjaśnienia, podanie przyczyn tak szybkiego usunięcia mojego wpisu.

Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka