Dodaj do ulubionych

do rozpatrzenia....

13.10.19, 12:06
Mnie zamknięto dostęp na forum. Chyba przez "mądrego" Lukę - moderatora? Jestem (bez uwag)na forach Agory i GW od 2003 roku.
A propos …...jakim prawem istnieje i funkcjonuje na forum Agory , FORUM "ROSJA I ŚWIAT" - Z LOGO ROSJI ????

Obserwuj wątek
    • kasi.aa Re: do rozpatrzenia.... 16.10.19, 14:47
      Podczas trwania ciszy wyborczej, na wybranych forach została wyłączona możliwość pisania.
      Jeśli masz jakieś konkretne zastrzeżenia do forum Rosja i Świat, poproszę maila ze szczegółami na forum@agora.pl
      • czuk1 Re: do rozpatrzenia.... 27.10.19, 20:10
        kasi.aa napisała:
        > Podczas trwania ciszy wyborczej, na wybranych forach została wyłączona możliwość pisania.

Nawet mi na myśl nie przyszło, że tak może być ; taka masówka blokady z powodu ciszy przedwyborczej. Owszem była informacja , że nie mam wstępu na to forum, ale dlaczego "nie" , nie było wiadomo.

i dalej kasi.aa napisała:
        > Jeśli masz jakieś konkretne zastrzeżenia do forum Rosja i Świat, poproszę maila
        > ze szczegółami na forum@agora.pl

Nie mogę zmieniać polityki Agory - na forum - z prorosyjskiej na antyrosyjską.
        Już raz mi wyjaśniono, że forum "Rosja i świat" nie narusza polskiego interesu.
        Kolejny raz pokazałem jak perfidnie prowadzona jest . w polskojęzycznej sieci, rosyjska wojna hybrydowa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka