Dodaj do ulubionych

Takich postów się nie moderuje?

29.10.19, 22:32

forum.gazeta.pl/forum/w,28,168896481,168896481,Inflacja_.html?p=168899081
--
Jako społeczeństwo bardzo potrzebujemy platformy, która nie decyduje się banować ludzi odbiegających od mentalności tłumu - Mikhaila Peterson.
Obserwuj wątek
      • wariant_b Re: Takich postów się nie moderuje? 04.11.19, 18:03
        Przyznam, że mnie zdumiałaś.
        Patrzyłem, o co może chodzić inocomowi, ale tego postu (p=168899081) nie było już parę dni temu.

Swoją drogą tragiczny pomysł z tą nową identyfikacją postów - znalezienie właściwego postu
        na podstawie linku graniczy z paranoją - mam ustawione przeglądanie "Od najnowszego" i oczywiście
        wyświetla mi się pierwsza strona w tym układzie - linkowanego postu zwykle tam nie ma.
        Klikam więc "Od najstarszego", dzięki czemu w opcjach widoku pojawia się pozycja "Drzewko",
        której wcześniej tam nie było, i można obejrzeć pierwszą stronę dla drzewka. Jeśli tam dalej nie ma
        zalinkowanego postu, to wybór kolejnej strony widoku drzewka cofa mnie do "Od najnowszego".
        Więc zwykle do sprawdzenia linków korzystam z drugiej przeglądarki, w której nie jestem zalogowany.

Czy wam to nie przeszkadza lub znacie jakiś inny, lepszy sposób korzystania z adresu podanego przez "Link"?
        Oczywiście nie chodzi mi o rozwiązanie typu ręcznego dopisania do adresu linku "?s=2&so=3".
        • snajper55 Re: Takich postów się nie moderuje? 04.11.19, 20:15
          wariant_b napisał:

> Czy wam to nie przeszkadza lub znacie jakiś inny, lepszy sposób korzystania z a
          > dresu podanego przez "Link"?

Znam "Metodę trzech kroków":
          Wchodzisz w ustawienia i zmieniasz domyślne sortowanie na drzewko.
          Wracasz na forum i możesz już skorzystać z adresu postu.
          Wracasz do ustawień i zmieniasz domyślne sortowanie na od najnowszego.

Powodem tych problemów jest opinia pierwszych po bogu, według mnie fałszywa, że zdecydowana większość forumowiczów używa drzewka. Widocznie problemami marginalnej mniejszości nie ma sensu się zajmować.

Marrant: "Forum jest zaprojektowane pod 90% ludzi używających drzewka"

forum.gazeta.pl/forum/w,299,168630681,168630681,Nieoczekiwana_zmiana_strony.html?p=168631190

S.
          --
          Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
          • wariant_b Re: Takich postów się nie moderuje? 04.11.19, 22:14
            snajper55 napisał:
            > Marrant: "Forum jest zaprojektowane pod 90% ludzi używających drzewka"

Jest to ewidentna nieprawda.
            Forum zaprojektowane jest pod ludzi pragnących poznać aktualny zestaw reklam,
            zadeklarować się w RODO i skorzystać z linku do polecanego artykułu na gazeta.pl
            Kto uważa inaczej - niech otworzy sobie Forum bez adblocka, to sam się przekona.

Nawet jeżeli 90% użytkowników nie ma pojęcia, że istnieją Ustawienia, w których można coś zmienić,
            to po napisaniu kilkudziesięciu postów znajdą w końcu sposób, aby posty wyświetlały się od najnowszego,
            by dyskutować z obecnymi na forum, a nie z jego historią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka