Dodaj do ulubionych

dlaczego kropka, dajesz mi wiecej roboty?????

21.03.07, 13:30
ok, przenioslas moj watek:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=59428487
na osla, chociaz napisalas, ze powinien byc na kraju. nicha, niech bedzie na
oslej. podalam ci tam 4 linki do watkow, ktore tez wg mnie powinny byc na
kraju. z tych 4 wyrzucilas na osla 2.
chcialabym wiedziec, dlaczego watek: "Lustracje na uniwerkach"
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=59318520
dalej pozostal na swiecie, chociaz traktuje o tym, co sie dzieje dzisiaj w
polsce.... nie uwazam, ze powinien byc na oslej, ale jesli juz jestes taka
pryncypialna, to dlaczego nie przenioslas go na kraj? inny forumowicz napisal
tam, ze to temat na forum kraj....

troche mnie zezlilas, bo o marcu 68 dyskutowano na fs duzo, duzo razy, nigdy
nie wycinalas, nigdy nie przenosilas.
zmusilas mnie teraz nie tylko do podrzucania ci watkow antysemickich, ale
rowniez do kazdego watka, ktory nie podchodzi pod kryteria fs.
Obserwuj wątek
      • dana33 Re: dlaczego kropka, dajesz mi wiecej roboty????? 21.03.07, 14:54
        hm..... znaczy ja glupia... :))))

ja owszem wierze w sprawiedliwosc i dlatego o nia walcze.
        litosci natomiast za duzo nie mam.
        uwazam ten watek o uniwerkach za bardzo dobry. wcale nie uwazam, ze powinien byc
        wyciety gdziekolwiek. ale jesli po dziesiatkach wpisow na temat marca na fs
        wywalasz moj na osla, to tu juz wywalenie mojego watka (ktory ostatecznie nie
        obrazal nikogo, ale pokazywal cepowatemu jak to nikogo nie wywalano) ze swiata,
        bo mi wsio rawno czy na oslej czy na kraju, jest nie tyle niesprawiedliwoscia,
        co po prostu i zwyczajnie stronniczoscia.
        ale jak to sie mowi, wszyscy jestesmy ludzmi i kazdy ma swoja strone.. :)))
        kocham cie dalej, ale bede ci teraz podsylac kazdy, ale to kazdy watek, ktory
        nie powinien sie znajdowac na fs, czy to tematycznie czy osobisty.
          • dana33 Re: dlaczego kropka, dajesz mi wiecej roboty????? 21.03.07, 19:43
            cos ty kropka!!!!! to jest dobry watek..... wyjatkowy jak na fs... :)))
            nic nie wyrzucaj.... po prostu wyrzucacj swinstwa, rozne zio, zionce, arabczyki
            i inne polaczki, ale daj nam gadac o czym chcemy.... niech bedzie forum swiat z
            polska, naprzyklad.... jak sie nikogo nie obraza i nie poniza, to fajnie wlasnie
            gadac o wszystkim, czy to uniwerki, marzec czy inne sierpien, kwiatki, kuchnia
            i pypec cepowatego.... tak sie wlasnie tworzy roznorodne, ALE PRZYJAZNE sobie
            towarzystwo miedzynarodowych polakow wlacznie z polakami tubylczymi... i
            przeciez o to chodzi, nie?
            buzka, kropka...

p.s. ty widzialas, co mysmy dzisiaj znow fajnego zrobili? oglosili strajk
            generalny na caly kraj, juz sie szykowalam na pare dni urlopu i....... po 3
            godzinach strajk generalny siem skonczyl... ja cie mowie... never a dull
            moment... :))))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka