Dodaj do ulubionych

umowa zlecenie/ o dzieło na wycinkę drzew

IP: 109.255.147.* 17.11.10, 17:20
Witam.

Chciałbym zlecić wycinkę drzew na mojej działce.
Gdzie mogę znaleźć jakiś wzór umowy na takie prace.
Jak się zabezpieczyć przed ewentualnymi szkodami jakie wykonawca może narobić (np. obalenie drzewa na budynek w sąsiedniej działce).

pozdr
Edytor zaawansowany
  • Gość: mm IP: 89.167.38.* 21.11.10, 12:49
    Ja wycinkę drzew zlecałem firmie, która wszystkie papierkowe sprawy załatwiała. Nie warto zlecać takich prac osobie przypadkowej bo to duża odpowiedzialność. Odpowiedzialność za człowieka, który to robi a także za ewentualne szkody u sąsiada. A tak oni to biorą na siebie. Nie kosztuje to dużo drożej i masz spokojny sen!
  • Gość: quercus A.Z. IP: *.info 01.02.11, 16:50
    Dzień dobry jeśli drzewa stwarzają potencjalne zagrożenie uszkodzenia budynków lub obiektów znajdujących się w pobliżu drzewa to takie prace wykonujemy metodą alpinistyczną tel. 607278461
  • Gość: paweł IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.10.11, 17:25
    Poprostu trzeba znaleźć taką firmę, która jest od tego typu prac ubezpieczona i zajmuje się tym już jakiś czas wtedy należy z tą firmą podpisać umowę i sprawa załatwiona. Wrazie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić Paweł 602-588-876
  • Gość: AGA IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.11.11, 15:34
    ZNAM FIRME KTORA ZAJMIUJE SIE ARBORYSTYKA CZYLI WYKORZYSTANIE TECHNIK ALPINISTYCZNYCH CO NAJLEPSZE SA UBEZPIECZENI I CAŁA ODPOWIEDZIALNOSC BIORA NA SIEBIE POLECAM PONIEWAZ MIŁAM Z NIMI STYCZNOŚĆ 785390790 FIRMA NAZYWA SIE ARBO.DEND
  • Gość: sławek IP: *.181.175.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.01.12, 11:21
    ja mogę się tym zająć . potszebne tylko zezwolenie z gminy na wycięci tego drzewa
  • Gość: sławek IP: *.181.175.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.01.12, 11:26
    ZA SZKODY ODPOWIADA FIRMA KTÓRA WYCINA DRZEWA . mogę wyciąć prywatnie metodą alpinistyczną proszę o kontakt tel, 515172992.
  • Gość: Karol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.12, 10:41
    Nasza firma może szybko i sprawnie wyciąć każde drzewo. Posiadamy ubezpieczenie od następstwa nieszczęśliwych wypadków na kwotę 200 tys. złotych. Zapraszamy na naszą stronę www - www.wycinki-drzew.pl
  • tarminka 02.05.19, 10:35
    Proszę o namiary na firmę z łodzi
  • Gość: grt IP: *.artnet.gda.pl 03.05.19, 08:20
    Polecam skontaktowanie się z nimi:
    www.pielegnacja-zieleni.pl/scinanie-drzew/
    Dobra firma, posiada duże doświadczenie jak również oferuje mozliwość ścięcia drzew metodami tradycyjna jak równięż alpinistyczną jeśli nie ma mozliwości wycinki standardowymi sposobami. Firma ma równiez ubezpieczenie.

Polecam zorientowanie się czy rzeczywiście możesz wyciąc drzewa na swojej posesji. Aktualnie nie można ot tak sobie wycinać drzew. Trzeba mieć odpowiednie zezwolenie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.