Dodaj do ulubionych

krem przy skazie białkowej

24.01.11, 20:57
Jakie kremy lub maści używałyście u Maluszków przy skazie białkowej??
--
http://www.suwaczki.com/tickers/n59ypx9iac9qwr6y.png
Edytor zaawansowany
  • karo172 07.04.11, 13:09
    ja używam oilatum soft krem a do ciała oliwkę bambino

www.suwaczki.com/tickers/iv09hdgezxt31mcn.png
  • karo172 13.04.11, 21:27
    aaa i spróbuj Linomag krem do ciała dla dzieci z witaminą A i E, mojej córce pomagawink pozdrawiamhttp://www.suwaczki.com/tickers/dxomhdgepn5s4hx9.png
  • k_mamba 16.06.11, 20:06
    my od roku na podrażnioną skórę uzywamy cetaphil restoraderm - do mycia i nawilżania. moim zdaniem rewelacjia. podraznienia zniknely, maly sie nie drapie, skora jest zdrowa i bardzo fajna w dotyku. polecam
  • wkarola8 24.07.11, 23:40
    hej my też tego używamy, jest rewelacyjne wink nie wiem już co to czerwone, swędzące placki a dziecko przesypia spokojnie całą noc (ja też)
  • mamapabla1 30.08.11, 20:38
    Nivea SOS, a do kąpieli oilatum soft.
  • nowy99 27.02.12, 22:51
    Najlepiej wypadl krem, masc robiona na recepte od alergologa czy dermatologa. Jest tego duzo, do tego tanio. I naprawde jest najlepszy. My stosowalismy tez rozne emolienty, ale wypadaly slabiej niz robiona. Kazdy lekarz bedzie wiedzial, co to za masc.
    Do kapieli natomiast Balneum zdecydowanie najlepsze, tylko zapaskudza wanienke z czasem.
  • k.plata-nazar 28.02.12, 09:02
    robiona w aptece "masc posladkowa"
  • pwd18 29.02.12, 00:23
    La Roche Posay, Lipikar Balsam AP (Balsam natłuszczający do ciała)-bardzo wydajny, tubę 200ml miałam ponad 5mies. do tego w przeliczeniu na jednostki jest dużo tańszy niż kremy z Balneum czy innych dziecięcych (rzekomo) dobrych firm, no i teraz jest mnóstwo promocji na niego smile Do kąpieli niezmiennie zwykły niebieski Oilatum. Bardzo polecam ten zestaw, nam od miesięcy służy i wszelkie zmiany skórne od razu goi i łagodzi, nawet pękające uszy przy uczuleniu na mleko i jego pochodne.
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka