Dodaj do ulubionych

wypieki na buzi mojego synka

07.02.05, 19:21
Ostatnio zaopserwowalam często zaczerwienione poliki u mojego 8 miesięcznego
synka.Niewiem co jest grane bo wcześniej tego nie bylo.Na spacery używamy
ktemu klorane Z filtrem 30.Zastanawiałam się czy to nie jest powodem ale
niebardzo się znam na tym .Jeśli można prosić o radę to prosze.Mama wiktora.
Obserwuj wątek
    • wikas2221 Re: wypieki na buzi mojego synka 07.02.05, 19:26
      wikas2221 napisała: Dodam że wypieki nasilaja się po spacerze ale nie znikają
      tak szybko jak kiedyś tylko utrzymują się do wieczora.Buzie oprucz
      kremu "klorane"smaruję terz cutibazą

> Ostatnio zaopserwowalam często zaczerwienione poliki u mojego 8 miesięcznego
      > synka.Niewiem co jest grane bo wcześniej tego nie bylo.Na spacery używamy
      > ktemu klorane Z filtrem 30.Zastanawiałam się czy to nie jest powodem ale
      > niebardzo się znam na tym .Jeśli można prosić o radę to prosze.Mama wiktora.
      • reni301 Re: wypieki na buzi mojego synka 07.02.05, 19:51
        Witam, ja mam też podobny problem u mojej 8 miesięcznej córeczki. Ja na spacerki
        smaruję jej buzię kremem nivea na wietrzną i mroźna pogodę. Po spacerku często
        mała ma na buzi wypieki. Jestem ciekawa czy to wina kremu, czy też działanie
        mroźnego powietrza a później przebywanie w ciple.
        • ewa.m.kaminska Re: wypieki na buzi mojego synka 07.02.05, 21:37
          Było już kilka postów na ten temat, ale zazwyczaj dotyczyły właśnie kremu Nivea
          na każdą pogodę; przypadek z Klorane jest po raz pierwszy. Myślę, że w grę może
          tu wchodzić zarówno nadwrażliwość maluchów na kosmetyk, jak i może
          niewystarczająca ochrona na mrozie, o ile ta reakcja występuje po powrocie ze
          spaceru (choć krem Nivea nie zawiera w ogóle wody, więc wszystko niby jest OK).
          Być może decydują też inne czynniki, np. dziecko tak właśnie reaguje na mróz.
          Może dobrze byłoby zmienić dotychczas stosowane kremy np. na wazelinę lub maść
          Linomag? Pozdrawiam.
    • wikas2221 Re: wypieki na buzi mojego synka 08.02.05, 16:33
      wikas2221 napisała:zauwarzyłam takrze że buzia w tych miejscach jest jakby
      sucha

> Ostatnio zaopserwowalam często zaczerwienione poliki u mojego 8 miesięcznego
      > synka.Niewiem co jest grane bo wcześniej tego nie bylo.Na spacery używamy
      > ktemu klorane Z filtrem 30.Zastanawiałam się czy to nie jest powodem ale
      > niebardzo się znam na tym .Jeśli można prosić o radę to prosze.Mama wiktora.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka