Dodaj do ulubionych

Wynik z 59 komisji: Nowakowski - 52,26 proc., M...

05.12.10, 23:21
Tak trzymaj Andrzej!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: JA IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.10, 23:23
    Teraz w Płocku PO wyprowadzi miasto do Irlandii. Żenada. Nowakowski figofago poprowadzi Płock do ....
  • Gość: widz IP: *.154.c70.petrotel.pl 05.12.10, 23:25
    Gość portalu: JA napisał(a):

> Teraz w Płocku PO wyprowadzi miasto do Irlandii. Żenada. Nowakowski figofago po
    > prowadzi Płock do ....

pozamiatania brudu po poprzedniku :D

• Gość: Jas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:09
    Racja. Tylko tego brudu jest tyle, ze nie wiem czy jedna kadencja wystarczy!
  • Gość: arce IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 01:30
    nowy prezydent to porażka taka sama lub większa od poprzedniego,
    ale lud taki jest niedouczony i chce być cool to wybiera co mu media podzdzą,
    a media TVN i Polsat to jedne berety (różniły sie tylko kolorem czapek jakie nosili).
    teraz bedą mówic że mają cool, nowoczesnego prezydenta :)
    żenua - ale lud ma co chciał
  • Gość: doarce IP: *.055.c73.petrotel.pl 06.12.10, 05:59
    Mowisz lud niedouczony....
    Hm a w ostatniej wyborczej podawali ze w sondazach na MM w wiekszosci glosowaly osoby z wyksztalceniem podstawowym lub niepelnym a na Nowakowski mial wiekszosc o wyborcow z wyk wyzszym i srednim....
    Zreszta niewazne kto co tam skonczyl- jesli glosowal na Nowakowskiego znaczy ze ma leb na karku i widzi co sie wokol niego dzieje....
    Smutne jest jednak to ze blisko polowa wyborcow zaglosowala na czlowieka ktory w debacie(Czacie) na kazde pytanie odpowiadal jestesmy w trakcie realizacji przedsiewziecia za rok bedziemy mieli sponsorow za dwa zaczynamy budowe za 3 mamy gotowa inwestycje.
    Doslownie identyczna sciema byla z Wisla P gdzie sponsorow bylo 101 a we wspomnianym wyzej 3 roku mielismy byc w ekstraklasie....
    Juz nie wspomne o tym ze MM znow obiecywal Shakire.... :) Ile razy mozna nabierac sie na to samo?
    MM mial prosta koncepcje- obiecywac konkrety ale zamiast sie pozniej z nich rozliczac obiecywac kolejne.... SUPER :D

Dobranoc tramwajarze! :D
  • Gość: mmm IP: *.031.c74.petrotel.pl 06.12.10, 17:42
    Właśnie wydrukowałem sobie program AN. Zobaczymy co on zrobi przez 4 lata. Patrząc na jego dokonania i kolegów z ław poselskich podejrzewam, że będę miał ubaw czytając ten program po latach...
  • Gość: lolo IP: *.005.c64.petrotel.pl 05.12.10, 23:28
    wynos się razem z MILEWSKIM=ŁUKASZENKO
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 23:47
    Lepsza Irlandia niż średniowiecze. Andrzej trzymaj się.
  • Gość: pogromca głupoty IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:01
    Co? Szykuje sie zwolnionko z ratusza? :D
  • Gość: Jo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:18
    To proszę,wytłumacz mi ,co zrobił Milewski ,bo jego wzmożona aktywność zauważalna była tylko w okresie przedwyborczym(patrz:przez całe wakacje budowano kilometr chodnika w Imielnicy). Jakoś nie przypominam sobie,żeby przez tyle lat urzędowania zrobił coś naprawdę konstruktywnego
  • Gość: ciekawski IP: *.239.c90.petrotel.pl 06.12.10, 00:39
    co dzis moze czuc prezes Mirek prezes Krzysztof i dziesiatki innych cwaniakow z druzyny Milewskiego ? Nawet koalicja POPIS w radzie miasta chyba ich nie uratuje. Od jutra niszczarki pracuja na maxa w zuoku szykuja nawa kwatere na te smieci:)))) a panie z ratusza? nikt nie wierzyl ze mm&co da ciala od jutra sprzatamy biurka:))))))
  • Gość: ad IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 01:13
    tak jak milewski wisłe do 3 ligi
  • Gość: Hanna IP: *.008.c83.petrotel.pl 06.12.10, 11:20
    Też tak myslę ,będzie Irlandia jak nic..........
  • mikelondon 06.12.10, 13:33
    Irlandia to by była w Płocku jakby rządził Milewski. Zadłuzył nas juz niemal tak jak Irlandię.
    --
    Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków (Mark Twain).
  • Gość: dwigas IP: *.188.c88.petrotel.pl 05.12.10, 23:27
    na Panna MM czy nie wyszliscie poza pole? bo was zayspało a Radziwie jak? tez wladca MM nie daje rady?
  • Gość: menel IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.10, 23:32
    Brzytwa odebrana - Allejua!!!, Uff!!!!!!
    chyba zapalę gromnicę
  • Gość: toja IP: *.ump / 192.168.1.* 05.12.10, 23:48
    Nareszcie zniknie ta klika prymitywów. A zwłaszcza ten prostak od kultury . Pokory - panowie - pokory. A pan Nowakowski niech zacznie od przeglądu wszystkich przekrętów w UM i powymiata członków tej mafii. Bye,bye ... żegnajcie wszyscy zarozumialcy, co to twierdziliście, że nie ma mocniejszego nad MM. A najciekawsze jest to, że ludzie głosowali raczej nie tyle za Nowakowskim, co przeciw Milewskiemu ! I to jest największy dla was policzek. Być może p. Nowakowski nie jest wprawiony w administracji, ale ludzie woleli nawet błędy i potknięcia, które niechybnie będzie popełniał na początku, niż wasze zarozumialstwo i, wyniosłość i monstrualną pychę. Na koniec zacytuję panu MM fragment piosenki: jak się masz, kochanie, jak się masz, powiedz mi, co zostało z twoich marzeń....
  • Gość: Jas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:11
    Tramwaj
  • Gość: do toja IP: *.227.c69.petrotel.pl 06.12.10, 01:07
    nadzieja umiera ostatnia.Nasza nadzieja nie umarła.Miejmy nadzieję,że będzie normalnie.Miejmy nadzieję,że buta niektórych ratuszowych urzędników zniknie wraz z nimi.Chcemy normalnego miasta a nie mściwych urzędników.Drodzy panowie śmiejący się w nos biednym mieszkańcom na komisji rewizyjnej mamy nadzieję,że nie będziecie się nam już śmiać.Mamy nadzieję,że nowy przewodniczący komisji rewizyjnej rozpatrzy ponownie skargi z ubiegłej kadencji.Tak potrzeba porządnej miotły by to wszystko posprzątać.I jeszcze prośba do nowego gospodarza miasta.Drogi Panie Prezydencie niech Pan nie da się podejść niektórym cwaniakom co to będą robić wszystko by zyskać Pana uznanie.Oj będą się łasić spece wszelkiej maści.Niech Pan uważa.
  • Gość: ad IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 01:21
    i gzie te domki kubera co miały za wami głosować a teraz na molo i do wody
  • Gość: z jaru IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 08:24
    Nowakowski powinien (bardzo powinien) teraz wprowadzić kontrole zewnętrzna do ratusza by się nie obciążać tym co zostało po Milewskim. Posprzątać ratusz!!!! Posprzątać stajnię Augiasza,czyt. Milewskiego!
    Oj, będzie się działo!
  • Gość: Marek O. IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 11:02
    Cześć menel :)
    Miałeś słuszne obawy. Możemy odetchnąć :)
  • psychik1 05.12.10, 23:37
    Trzymam kciuki
  • Gość: wiechu IP: *.class100.petrotel.pl 05.12.10, 23:39
    Hip Hip... !
  • Gość: bubel IP: *.plock.mm.pl 05.12.10, 23:41
    - go, go, go Endriu!!! Do przodu, zwarcie, odskok lewy prosty, unik, kontra, garda wysoko i lewym go Endriu!!!
  • Gość: wiechu IP: *.class100.petrotel.pl 05.12.10, 23:44
    Jeszcze tlyko 10 komisji ":D
  • Gość: wiechu IP: *.class100.petrotel.pl 05.12.10, 23:46
    Tzn 14 :)
    Bo dopiero z 55 obliczyli... cóż za błąd :D
  • Gość: mikisdjww IP: *.188.c88.petrotel.pl 05.12.10, 23:45
    Dawaj ANdrzej przewaga minimalna ale trzymaj gardzioche !!! rozwal dupsko mu
  • Gość: qq IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.10, 23:50
    trzymam kciuki za AN:)
  • wiesci.z.ratusza 05.12.10, 23:56
    i zesrał się pan nasz i władca Mirosław I Nieudolny siedzący na kupie i złotym sedesie

I tak:

1. Mirosław I Nieudolny do sprzedaży obwożnej czekoladek Goplany wróci
    2. brat Dariusz do nalewaka na stacji benzynowej
    3. brat Tomasz ksywka syfmiarka do Mostostalu gwożdzie prostować
    4. brat Piotr do hali sportowej myć podłogę
    5. Wąsata do cyrku robić za kobietę z wasami

a pozostałe pisuary na bruk albo za robotę anie leżeć za pieniądze mieszkańców Płocka na ciepłych posadkach
  • Gość: bolko IP: *.class147.petrotel.pl 06.12.10, 08:44
    Gratuluje nowemu panu prezydentowi jego wyborców. Z jakąż kulturą i życzliwością wypowiadają się ci ludzie o poprzednim prezydencie.
    Spodziewam się tak samo kulturalnej i uczciwej władzy jaką reprezentują wyborcy pana Nowakowskiego.
  • Gość: Tomek IP: *.plock.mm.pl 05.12.10, 23:56
    Niestety czeka nas teraz 4 lata przekrętów:((
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:00
    wystarczyło tych "cudownych" 8 latek Milewskiego
  • Gość: pogromca głupoty IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:05
    po 8, to o polowe mniej !!
  • Gość: do Tomka z domka IP: *.227.c69.petrotel.pl 06.12.10, 03:12
    każdy sądzi po sobie drogi Tomaszku.
  • Gość: AUTOR IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:00
    Proponuję Milewskiemu dać łopatę i niech Płock odśnieża wraz z tymi darmozjadami z ratusza i spółek miejskich. Panie Nowakowski proponuje aby Pan ich wszystkich wywalił , sprawdził kto jest zatrudniony po znajomości i zatrudnił ludzi z kompetencjami bez kolesiostwa.
  • Gość: eMJej IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:03
    Popieram !
  • Gość: ratatata IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:03
    I ememens ze świtą łopatka i rowy odśnieżać!

Dość białorusi!
  • Gość: ploczczanik IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:05
    Kolesiostwo to dopiero sie zacznie! A myslicie, ze ile stanowisk Nowakowski naobiecywal swoim kolesiom przed wyborami? Bedziemy widziec imprezy masowe typu Audioriver - jak swinia niebo!
  • Gość: J_Karol IP: *.246.c88.petrotel.pl 06.12.10, 07:19
    Oczywiście, że Nowakowski obiecał posadki tym, którzy pracowali dla niego. Podobnie jak Milewski.
    Niestety, jest to nieuchronny skutek naszej demokracji. W pojedynkę nikt nie wygra, a jak zbierze się drużyna to drużynnicy chcą mieć swój udział w podziale łupów po zwycięstwie.
    Tylko pytanie, która drużyna jest dla nas mniej zła. Poprzednia była fatalna, ta ... zobaczymy.
  • Gość: Płocczanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 08:39
    w 100 % popieram...kolesiostwa czas dopiero się zacznie....
  • mikelondon 06.12.10, 13:39
    Gość portalu: Płocczanka napisał(a):

> w 100 % popieram...kolesiostwa czas dopiero się zacznie....

kolesiostwo już było. Jak będzie teraz - zobaczymy. Na pewno wszyscy będą patrzyli nowemu prezydentowi na ręce.
    Nareszcie znalazło się dość duzo osób, które myślą w innych kategoriach niż święto kaszanki.
    --
    Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków (Mark Twain).
  • Gość: gabi IP: *.180.149.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 00:11
    Kochani Płocczanie, dziękuję za wszystkie głosy oddane na p. Nowakowskiego. IDZIE NOWE! Ależ czuję się uskrzydlona!!! Gratulacja dla p. Andrzeja! CZAS NA ZMIANY KADROWE i do przodu...
  • Gość: Piotrek IP: 178.73.63.* 06.12.10, 00:12
    ale żebyście niedługo nie zapłakali. Jak kibice,co psy wieszali na Listkiewiczu,myśleli , że gorzej być nie może, aż przyszedł Lato i nomen-omen Kręcina i jakoś na Listkiewiczu psów już nikt nie wiesza.
    Oby w Płocku nie było podobnie... Nie lubiłem Milewskiego,nie popierałem go i niektóre jego przedsięwzięcia przyprawiały o dreszcze, ale nie rozumiem tych zachwytów nad tym miernym dość belfrem polskiego z Jagiellonki, chyba,że ci co tak pieją już mają posadki w nowym ratuszu...
  • Gość: basz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 10:22
    nie bądź takim pesymistą
  • Gość: menel IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:16
    Gość portalu: AUTOR napisał(a):
    > Proponuję Milewskiemu dać łopatę i niech Płock odśnieża wraz z tymi darmozja
    > dami z ratusza i spółek miejskich.

człowieku opamiętaj się :
    1. W Polsce nie ma przymusu pracy - nikogo nie możesz zmusić do pracy, nawet tak czasem potrzebnej jak odśnieżanie
    2. M.Milewski niech sam sobie pracy szuka
    3. ani w ratuszu, ani w spółkach miejskich nie pracują darmozjady -część kierowniczych stanowisk w UMP oraz w zarządach spółek miejskich na pewno musi zmienić obsadę, to jest poza sporem.

> Panie Nowakowski proponuje aby Pan ich wszystkich wywalił

4. Nie ma najmniejszych podstaw i powodów, aby WSZYSTKICH wywalać, tylko jedna spółka miejska na pewno powinna zostać bezzwłocznie zlikwidowana.

> sprawdził kto jest zatrudniony po znajomości i zatrudnił ludzi z kompetencjami bez
    > kolesiostwa.

5. to też nie jest takie proste do przeprowadzenia,
  • Gość: Płocczanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 08:37
    Teraz to tępaku dopiero zobaczysz stołki po znajomości i kolesiostwo... i przestań takie farmazony pisać bo to świadczy o braku Twojej inteligencji ale czego się spoedziewać po wyborcy PO.....
  • Gość: Pikuś IP: *.159.c76.petrotel.pl 06.12.10, 10:40
    "tępaku" - to taka forma grzecznościowa używana przez wyborców MM?
    "Wycieczki" osobiste są dowodem braku argumentów merytorycznych.
  • Gość: do Płocczanki IP: *.227.c69.petrotel.pl 06.12.10, 12:49
    każdy sądzi po sobie tępaczko kulturalna inaczej.Ot ma pochlebców były prezydent.Popisuj się jeszcze swoją kulturą popisuj.Świadczy ona o Tobie.O inteligencji nie będziemy mówić.Pokazałaś ją w całej krasie.Twój pupil powinien się wstydzić że ma taki elektorat.
  • Gość: hehe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 13:17
    elektorat twojego pupila, 83% morderców i złodzieji z zakladu karnego. duma cie pewnie rozpiera ze ziomki za swoim poszly
  • Gość: taka sobie IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.10, 16:47
    i zapewne wykształceni... Po wpisach IQ nie ocenisz, chyba, że wróżką, wróżem jesteś.
    Oceniać elektorat na podstawie wpisów na forum? Gratuluję pomysłu...
  • Gość: ubawiony IP: *.096.c64.petrotel.pl 06.12.10, 00:04
    No i komuna wróciła.
    Będzie rządzić koalicja PO...ów z czerwonymi, ślicznie, ślicznie, ślicznie!
  • Gość: antybut IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:06
    Jak wrocila? Przeciez dopiero co koncza sie jej rzady :P
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:07
    Grunt, że pisowska marionetka wyprowadzi się z Ratusza
  • Gość: Tomek IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:11
    Nie wyprowadzi, Milewski ma mandat jako radny :D
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:16
    Jako prezydent tak, jako radny nie. Najważniejsze, że nie bedzie prezydentem
  • Gość: lilka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:10
    Też jestem ubawiona.Osiem lat rządów i dopuścił komunę.Nie ma co
  • Gość: bolko IP: *.class147.petrotel.pl 06.12.10, 08:56
    A jak mówił stary dobry komuch Gomułka, staliśmy nad przepaścią ale udało nam się zrobić krok do przodu. Właśnie tym wyborem.
  • Gość: jula IP: *.180.48.46.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 00:07
    Od dawna tak bardzo się nie cieszyłam, niech żyje wolny Płock! Jutro otwieram szampana
  • Gość: frost IP: *.086.c85.petrotel.pl 06.12.10, 00:08
    Oby tylko gorzej nie było.
    Za to wypij szampanika ;)
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:10
    Już wypiłem z radości lampkę szampana, po pracy go dokończę razem ze znajomymi.
  • Gość: gabi IP: *.180.149.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 00:17
    Cieszę się niezmiernie!!! Dłuuugo czekałam na ten dzień. Wreszcie koniec z obciachem naszego miasta
  • Gość: uczciwy IP: *.web-proxy.us 06.12.10, 00:07
    Z niecierpliwością czekam na wyniki z tej komisji. Kogo wybrali mordercy i złodzieje?
  • Gość: leon IP: *.centertel.pl 06.12.10, 00:10
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: wiechu IP: *.class100.petrotel.pl 06.12.10, 00:12
    Według Plocka.pl
    Nowakowski 25:5 Milewski.
    Ilość głosów.
  • Gość: Camino3 IP: *.218.c91.petrotel.pl 06.12.10, 00:09
    BRAVO ANDRZEJ !!!
  • Gość: dw IP: *.188.c88.petrotel.pl 06.12.10, 00:10
    ahahaha Miluszenko baj baj
  • Gość: marietta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:12
    kolesiostwo to było za milewskiego dam przykład prezes szpitala świętej trójcy jest szfagrem Pana Zawidzkiego....przypadek???? Nie sądze heheheh może wkońcu ktoś kto w kampanii wyborczej nie wykorzystuje chorego dziecka ktore wczesniej porzucil ,bedzie napewno lepszym prezydentem niż ten sztyfcik z wąsem
  • Gość: gabi IP: *.180.149.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 00:46
    No i kolesiostwo Miloszki na pewno trzęsie teraz zadkami, bo oni najlepiej wiedzą jakie dla nich zajdą zmiany, np w szpitalu św. trójcy, w naszej oświacie, wszak niebawem zacznie się sezon konkursowy. I super, bo czas na zmiany! Pan Krysztofiak (z rewizyjnej) nie wejdzie do rady miasta, bo Miloszka nie został prezydentem. I super! Ilu takich teraz ma zdziwienie, zaskoczenie, zasmucenie, zasmrodzenie, wyryte na twarzy?
  • psychik1 06.12.10, 00:12
    Mój najlepszy prezent na Mikołajki :)

Mam dwa postulaty: odłączyć Imielnicę i Trzepowo z granic miasta Płocka.
  • Gość: bulgarskipocisk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:19
    sing hallelujah!
  • Gość: odcinacz ryja IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:25
    za co mnie chcesz mnie ukarać - też mieszkam w Imielnicy a do odcinania tyłka od stołka przyłożyłem się nie gorzej od Ciebie
  • Gość: bolko IP: *.147.251.248.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 21:55
    A wieśniaków z międzytorza i podoli wysłać spowrotem do ich wiosek razem z ich nowym sołtysem
  • loki.se 06.12.10, 00:17
    Wreszcie po 8 latach czekania. Każdy jest lepszy od MM. Każdy!!!
  • Gość: cwiczenia IP: *.acn.waw.pl 06.12.10, 00:18
    Brawo Psorze :D

co ja bym dał zeby zobaczyć minę MM :lol:
  • Gość: e32 IP: *.188.c88.petrotel.pl 06.12.10, 00:20
    adziwie same wioski !! wasz wladca nie wygral hehehee
  • Gość: lala IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:21
    Dosyć tej kacapskiej gęby i robienia z ludzi idiotów. Mileś wracaj do handelku czekoladkami!!!
  • Gość: a IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:26
    Słyszałem ,że pierdołowaty Feflun bedzie rzecznikiem AN
  • Gość: Igal IP: *.148.c94.petrotel.pl 06.12.10, 00:31
    Wyniki ze wszystkich lokali
    Milewski Mirosław 47,61 16857
    Nowakowski Andrzej 52,39 18552
  • Gość: mila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:32
    a kto to jest pierdołowaty Feflun??
  • Gość: wyborca IP: *.045.c84.petrotel.pl 06.12.10, 00:34
    Mam teraz nadzieje że mój głos na Nowakowskiego był głosem dobrym. Do roboty Nowakowski. Masz tylko lata. Więc zapierd... . I oby nie z czerwoną armią.
  • Gość: justi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:43
    a kto jest tym feflunem?
  • Gość: ja IP: *.230.c65.petrotel.pl 06.12.10, 00:53
    Rzecznikiem to powinien być ktoś, kto się na tym zna. Mieliśmy już jedną Grodecką, co to się zna na rzecznikowaniu, jak wól na karecie. Czas na fachowca od PR, a nie jakiegoś koleżkę - polityka. Paru by się znalazło, choćby wśród dziennikarzy, albo byłych dziennikarzy, również w Płocku.
  • Gość: menel IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 09:58
    Gość portalu: ja napisał(a):

> Czas na fachowca od PR ,

oj przydałby się, przydał

>Paru by się znalazło, choćby wśród dziennikarzy, albo byłych dziennikarzy, również w Płocku.

a tym to mnie zaskoczyłeś (-aś) - podaj kogo masz na myśli, bo mnie nikt z tego grona nie przyszedł do głowy
  • Gość: Jajacek IP: *.027.c85.petrotel.pl 06.12.10, 00:31
    Nasza jaskółeczka, nasz wódz ukochany i nieomylny odejdzie do lamusa??!! Nie będę już słyszał więcej o międzynarodowym porcie lotniczym, stoku narciarskim, kolejce linowej.... Łezka mi się zakręciła w oku bo nasz MM, nasza Merlin Monroe, M&Msik wielbiony odchodzi. Kto mi zwróci ten niezapomniany zajęczy uśmieszek, tę cudowną bezradność w spojrzeniu, no kto?
  • Gość: X IP: *.adsl.inetia.pl 06.12.10, 00:31
    Jakoś tak piękniej się zrobiło w Płocku :)

Gratuluję wszystkim Płocczanom, którzy oddali głos na Andrzeja Nowakowskiego, a także przeciwko Milewskiemu.

Wielki dzień!

Panie Andrzeju, nie oczekuję cudów. Niech będzie normalnie.
  • Gość: bubel IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:35
    W pełni podzielam entuzjazm. Brawo Nowakowski - Endriu daliśmy radę:)
  • Gość: gabi IP: *.180.149.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 00:38
    NIE CZEKAM NA CUD w wykonaniu p. Nowakowskiego, ale w naszym mieście ZDARZYŁ SIĘ CUD!!! Tyle razy głosowałam i przegrywał mój kandydat, aż się odwróciło ;-) WARTO BYŁO POCZEKAĆ. GRATULACJE dla mieszkańców miasta, że nie dali się nabić w butelkę, a miasto usłane bilbordami Miloszki od teraz będzie piękniejsze i wreszcie NORMALNE!!! Na to liczę.
  • Gość: rodzynaldo IP: 46.112.223.* 06.12.10, 00:33
    Ojojojojoj...chyba "domki" nie zagłosowały...ojojojoj...ależ mi przykro....ojojojoj!!!
    Chciałeś PESEL??? Wiec masz!!!
  • Gość: bolko IP: *.147.255.221.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 22:04
    Oj zagłosowały domki, zagłosowały i to całkiem spore - Zielony jar wie z kim będzie miał jeszcze lepiej, jeszcze bogatrze domki, jeszcze większe dochody....Im tramwaj nie był potrzebny
  • Gość: poganiach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.10, 00:34
    Eeeej! Profesjonalisty z wybiórczej! Już świętujecie? Podajcie informację do końca, w tej chwili Plocek was wyprzedził z wynikami drugiej tury. Rano chcę by było tak jak teraz. Nowakowski prezydentem!!! Hurra!
  • Gość: bibi IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 00:37
    nie rozumiem.... przecież napisali, że Andrzej wygrał ???
  • Gość: zolt IP: *.plock.mm.pl 06.12.10, 16:00
    Ten elektorat tak ma. Ślepi, nigdy nic nie widzą. Wybór prezydenta to pokazał.
  • Gość: userr IP: *.034.c83.petrotel.pl 06.12.10, 00:38
    Formalny wniosek do nowego Prezydenta Płocka
    1. komendant Strazy Miejskiej - Jacek Fuz, dosc z fotografowaniem wykroczen przekroczenia predkosci o 6 km/h i naciaganiem ludzi choc juz tym zajeli sie poslowie
    2. Miejski Zarząd Dróg - Małgorzata Witczewska, za jej caloksztalt pracy i za to jakie mamy drogi w plocku dosc tej zenady
    i wielu innych przez ktorych w naszym miescie zylo sie gorzej a ktorzy nabijali sobie kieszenie za nietrafione inwestycje za brak wyciagania konsekwecji za nie, za angielski bruk co lezy u "szlachty" w slupnie i nic z tym nie zostalo zrobione dosc tych walkow choc watpie ze tym razem bedzie lepiej to zyje ta nadzieja i łudze sie ze nie bede zawiedziny
  • Gość: inne dymisje... IP: *.180.149.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl 06.12.10, 01:08
    Panie Nowakowski, przeczytaj LIST OTWARTY do prezydenta Milewskiego i dotrzymaj słowa. Pokaż, że masz swój honor i daj dzieciakom z wielkiej płyty przedszkole, a niepełnosprawnym szkołę specjalną (pomoże w tym Kalaszczyńska M., którą warto przywrócić do UM). Dyrektorzy tych placówek to kolesiaki Miloszki i NIC dzieciom nie załatwili więc warto rozważyć ich ewentualną DYMISJĘ. Razem z Milewskim obiecywali, ale to pustosłowia. Miloszka bywał w przedszkolach aby "poczytać dzieciom", a w specjalnej był na 8 lat jeden jedyny raz, na tydzień przed 2 turą wyborów. Skandal, co? Naobiecywał jak zwykle, a teraz obietnica zawisła w przestrzeni wirtualnej w postaci LISTU OTWARTEGO RODZICÓW.
  • Gość: Franek Kimono IP: *.158.c76.petrotel.pl 06.12.10, 01:11
    Jacek Fuz - pociera dupcią ze strachu,
  • Gość: ogarnij sie IP: *.c149.petrotel.pl 06.12.10, 06:50
    Żebyś sie nie zdziwił jak Ci nowy prezydent Twoje żałosne wnioski będzie realizaował - cztery lata w w-wawie nic dla Płocka nie zrobił a ty się łudzisz??? Ocknij się
  • Gość: xXx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 16:51
    Przede wszystkim pan zwany HANCYK - mistrz od strategicznych inwestycji. Pogonić dziada kijem ino szybko!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka