Dodaj do ulubionych

Elżbieta Gapińska z PO przewodniczącą Rady Miasta

08.12.10, 13:23
Jakaś plaga chorób dopadła PiS. Radny Seweryniak chory, radny Milewski chory.
Dużo zdrowia obu panom życzę. :-))

--
I Prawo Niemożności Moderacji:
Nie zrobisz z rynsztoku, górskiego potoku,
Jeśli większość woli, w g...ch wciąż swawolić.
Edytor zaawansowany
  • Gość: marcino IP: 91.212.223.* 08.12.10, 13:32
    Milewski chory??
    a jakoś wczoraj choroba nie przekszkodziła mu paradować po Kolegialnej.
    pzdr.
  • markiz_desade 08.12.10, 13:35
    a ja Wam mówię, że coś kombinują... Nie jest jeszcze radnym, więc do czasu zaprzysiężenia Nowakowskiego, będzie prezydentem. Kupa czasu aby narobić następcy niezłego bigosu.
  • Gość: lilka IP: 3.1.* / 10.70.5.* / unknown 08.12.10, 13:44
    Pan były prezydent z dniem dzisiejszej rady jest już tylko radnym.Nawet ,gdy choruje.Pan Zawidzki, ponieważ nie jest radnym ,zachowa swoje stanowisko do chwili kiedy prezydent elekt złoży ślubowanie.
  • Gość: widz IP: *.145.c82.petrotel.pl 08.12.10, 20:16
    nie masz racji, nie składając ślubowania radnym jeszcze nie jest i w dalszym ciągu pełni funkcję prezydenta do czasu zaprzysiężenia pana nowakowskiego
  • Gość: xyz IP: 80.48.4.* 08.12.10, 16:21
    Dziś ok godz. 12,00 widziałam pana Milewskiego w Auchan. Na chorego absolutnie nie wyglądał.
  • Gość: iw IP: 80.48.4.* 08.12.10, 13:38
    Gratuluję Pani Elzbiecie jako kobiecie i mam nadzieję, ze bedzie sprawowac swoja funkcje nie gorzej a lepiej od poprzednika. Pan Korga z klasa , uczciwie i rzetelnie podchodził do swoich obowiązkow, wiem co pisze gdyz uzyskałam od Niego swego czasu profesjonalna ,konkretną pomoc.
  • Gość: do iw IP: 91.212.223.* 08.12.10, 13:45
    też się cieszę z takiego składu prezydium rady miasta.Gratulacje dla Pani Elżbiety Gapińskiej.Dobrze ,że w prezydium są Panowie Korga,Jaroszeweski,Hetkowski.Taki skład dobrze rokuje dla miasta.Co do choroby w/w Panów to nie ma się co dziwić.Stres wielki.Pewnie kilka osób w ratuszu też zachoruje.Trudno. Każdy może chorować.choroba nie wybiera.
  • Gość: lilka IP: 3.1.* / 10.70.5.* / unknown 08.12.10, 13:47
    Tonący brzydko się chwyta.S.J.Lec
  • Gość: haha IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.10, 14:01
    a ty sie żryjcie
  • Gość: to nie jest ha ha, IP: *.156.c88.petrotel.pl 08.12.10, 14:49
    Oj naiwni, czy wy wiecie ile nieodwracalnych i odwracalnych decyzji na piśmie może podjąć urzędujący Prezydent miasta, który nie zostal zaprzysiężony na radnego miejskiego, do czasu zaprzysięrzenia prezydenta-elekta?
  • Gość: do haha IP: 78.154.68.* 08.12.10, 18:19
    i nie pijcie ob.
  • Gość: bolo IP: *.bb.sky.com 08.12.10, 15:03
    Hetek dostales troche koryta wiec nie pajacoj tylko rzetelnie i uczciwie przykladaj sie do nalozonych obowiozkow.Kultura ma byc u Ciebie na Pierwszym miejscu!!!!!!!!!!
  • Gość: do bolo IP: *.147.85.124.nat.umts.dynamic.eranet.pl 08.12.10, 15:30
    Co ty możesz wiedzieć o kuturze?
    Styl i gramatyka mówią za siebie!
    A jeżeli nie wisz, to Pan Hetkowski, kulturą osobistą bije wszystkich - tam obecnych - na głowę!
  • Gość: bolo IP: *.bb.sky.com 08.12.10, 16:34
    Nemozliwe naprawde????????
  • Gość: do bolo IP: 78.154.68.* 08.12.10, 18:23
    Pan Wojciech potrafi kulturalnie się zachowywać.Praca w kulturze bolku nie koniecznie oznacza kulturalnego zachowania.Oj bolo,bolo.
  • firstkaktus 08.12.10, 15:04
    Romanie , jaki radny Milewski ? Nie został zaprzysiężony więc w świetle prawa jeszcze radnym nie jest . Jest do chwili swojego zaprzysiężenia jako radnego lub zaprzysiężenia nowego prezydenta , nadal urzędującym prezydentem miasta . A Seweryniak ? Jak długo będzie radnym ? Jak tam opinia prawna w temacie warunkowego umorzenia sprawy w kontekście wykonywania mandatu radnego ? Cisza ?
    --
    W życiu jak w wojsku ! Trzeba mierzyć ponad cel aby w niego trafić !
  • roman_j 08.12.10, 16:27
    firstkaktus napisał:

> Romanie , jaki radny Milewski ? Nie został zaprzysiężony więc w świetle prawa jeszcze
    > radnym nie jest .

Czepiasz się szczegółów, ale niech Ci będzie. Pan Milewski nie jest radnym. Jest radnym-elektem. Na forum, które nie jest źródłem prawa, nie wymaga więc wysublimowanej precyzji wypowiedzi wolno mi go określić w myślowym skrócie "radnym". Czy po tych wyjaśnieniach masz nadal potrzebę roztrząsania aktualnego statusu pana Milewskiego? Jeśli tak, to rób to już bez mojego udziału. :-))

--
    I Prawo Niemożności Moderacji:
    Nie zrobisz z rynsztoku, górskiego potoku,
    Jeśli większość woli, w g...ch wciąż swawolić.
  • firstkaktus 09.12.10, 08:28
    Na takie dictum odpowiem w tym samym stylu bla bla bla .

Pzdr . Kaktus
    --
    W życiu jak w wojsku ! Trzeba mierzyć ponad cel aby w niego trafić !
  • Gość: Rycho IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 16:52
    A gdzie ten spasły Kubera,podobno idzie na Prezesa Stoczniowca,a kręt Zawidzki do przyjaciela Mordzińskiego,Milewski do Patrowicza na przewodnika wycieczek po Płocku.
  • Gość: do Rycha IP: 78.154.68.* 08.12.10, 18:24
    tylko nie na przewodnika po Płocku.Tylko nie to.
  • Gość: Kadrowiec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 19:50
    Kolczyński wraca do MOSTOSTALU na brakarza
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 20:03
    Może znowu zacznie poznawać znajomych na ulicy? tylko czy Mostostal jeszcze go przyjmie, bo zdaje się były sytuacje, kiedy ponad tę firmę się wynosił. Tylko brakarz? A nie dyrektor ds inwestycji?
  • Gość: Podolak_man IP: 80.48.4.* 08.12.10, 20:04
    O nie, tylko nie to.
    Boże chroń Mostostal
  • Gość: HumanResources Mgr IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.10, 20:04
    a gdzie się podzieją pomocnik ślusarza od kultury oraz ten "spec" od promocji i mocy ważeń ?
  • Gość: płocczanin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 20:19
    Gratuluje Pani Eli -świetny wywiad. Tacy ludzie powinni w Płocku rządzić - typ samorządowca
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 22:00
    Prezydent to KTOŚ! Musi mieć prezencję, klasę, odpowiednie wykształcenie, słowem powinien reprezentować określony poziom. Czy brakarza na taką klasę stać? zachowanie wobec innych pokazało, że nie! Pojawiły się więc problemy z kulturą wobec innych, szacunkiem. No cóż stara prawda głosi,że: Prezydentem się bywa, człowiekiem się jest. I każdy na tym stanowisku powinien o tym pamiętać. Bo jak potem spojrzeć ludziom w twarz?
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 22:46
    Do komentarza powyżej chcę dopowiedzieć, że problem nie jest tu w osobie jak to było powiedziane brakarza, czy sprzedawcy czekoladek, czy innego wcześniej wykonywanego zawodu ( nie robię tu żadnych personalnych wycieczek, bo z tymi ludźmi osobiście nie mam kontaktu) , problem jest w tym, że jak ludzie dostaną władzę, to sądzą , że świat do nich należy. Dlatego głowy są często wysoko uniesione, tak wysoko, że nie zauważa się tych, co stoją obok. A władza to tak naprawdę służba, podkreślam służba na rzecz, tych wszystkich, którzy nam zaufali, oddali głos. Może dlatego tyle żalu jest w nas wyborcach w stosunku do władzy która odeszła. Pewnie, że kibic jest zawsze najmądrzejszy, wszystko zrobiłby inaczej, ale czasami trzeba też innych słuchać, tych co na dole. Te słowa kieruję też do nowego prezydenta i jego ekipy. Władza to służba na rzecz społeczeństwa. Niech więc was nie kusi, patrzeć wysoko do góry,( bo potem wyborcy są bezlitośni, a krytyka boli) warto też patrzeć przed siebie i wkół. Pozdrawiam tych, co stanęli w obliczu naszej krytyki i tych, co wszystko przed nimi.
  • Gość: Andrzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.10, 22:49
    Również przyłączam się do życzeń i gratulacji dla Eli - pamiętaj żadnych koalicji z PiSem
  • Gość: pod prąd IP: *.117.c82.petrotel.pl 08.12.10, 23:12
    Niestety nie mam pewności, że ten wybór jest taki dobry... Mam powody, by mieć o tej pani nie najlepsze zdanie. I obawiam się, że to właśnie ona może stanowić opozycję wobec Nowakowskiego w radzie. Trochę śledziłem jej poczynania jako radnej, jej wypowiedzi bywały efektowne, ale niestety często wręcz żenujące, obnażające niewiedzę, zwykle efekciarskie "pyskówki". Obym się mylił, ale słabo to widzę. To nie jest ktoś, kto ma osobowość, która łączy, za to ma silną chęć dominowania. To moje zdanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka