• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Marcin Siemiątkowski szefem NovegoKina Przedwio... Dodaj do ulubionych

• 01.03.11, 21:57
    czyli wszytsko zostało w rodzinie! To tylko Płock niestety!
    Edytor zaawansowany
    • 01.03.11, 21:59
      czyli wszystko zostało w rodzinie!!! To tylko Płock niestety!
      • Gość: lo IP: *.204.c72.petrotel.pl 01.03.11, 22:20
        A kto jest dyrektorem Heliosa? No co za niezwykła informacja! Ja rozumiem, że trzeba władzy patrzeć na ręce, ale o co tuta chodzi? Jeden dyrektor odszedl, jego obowiązki przejął zastępca - a co to za news??? Kino to nie spółka miejska, a instytucja komercyjna. Jak syn Siemiątkowskiego zostawał zastępcą, to jakoś gazeta o tym nie pisała. Po co teraz tworzy z tego sztuczną sensację? czy fakt, że ojciec zostal wiceprezydentem, ma sprawić, że syn ma już nie awansować, nie realizować się zawodowo? Co innego, gdyby tatuś wsadził go na prezesa spółki. Ale tak to chyba zwykle czepialstwo, a nawet świństwo. Bo wychodzi na to, że tata załatwił. Ma się z miasta wyprowadzić, przejść na zasiłek dla dla bezrobotnych? Przydałoby się czasem odrobinę refleksji przy tworzeniu tego typu sensacji. Dla wyjasnienia - żadnego z panów Siemiatkowskich nie znam osobiście.
        • Gość: ja IP: *.230.c65.petrotel.pl 01.03.11, 22:50
          Mylisz się. Właścicielem MaxFilmu jest samorząd wojewódzki.
        • Gość: stefek IP: *.class99.petrotel.pl 02.03.11, 01:08
          taką dla młodego Siemiątkowskiego, ale o ciepłą posadkę dla synusia, któremu tatuńcio załatwił, bo jego tatuś to taki załatwiacz z PRL. To, że Marcin Siemiątkowski najpierw został zastępcą to mydlenie oczu, być może tak dla niepoznaki. A skoro się chce ten młody człowiek realizować, to niech założy swój biznes i niech pnie się w górę na wolnym, a nie kontrolowanym rynku pracy. Obrzydliwość!
      • Gość: atom IP: *.plock.mm.pl 01.03.11, 22:23
        "Nie znam pana romana siemiątkowskiego. nie jestem jego kolegą."

oj, ale sie pisiory cieszą - jeszcze kilka takich numerów i następne wybory wygrywają bez żadnej kampani negatywnej.
        PO zeżre się samo i to nie od ogona, ale od du..y - i to od własnej zaczynają.
        • Gość: krytyk IP: *.plock.mm.pl 01.03.11, 22:52
          jak na razie to doope z tyłu mają wyborcy pewnej partii buahahahaha. Powodzenia.
    • Gość: YARO IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 22:58
      Gazeto jeśli szukasz taniej sensacji i tą informacją chcesz wywołać skandal to lepiej odpuść....
      Czytam na portalu artykuły od kilku już lat,ale to co teraz się dzieje ,naprawdę jest to szukanie taniej sensacji...Chyba waszych pseudo "reporterów" zatrudniacie z F....u albo S...r Exp.....u...wszystkie artykuły przesiąknięte są jadem i szukaniem taniej sensacji.I po co napisane jest to zdanie na końcu : "Prywatnie Siemiątkowski jest synem wice prezydenta"? ;żeby wywołać dyskusję i obelgi że protekcja ,lobbing itp?

Weźcie się za żetelny artykuł i opiszcie np sytuację na skrzyżowaniu Armii Krajowej-Wyszogrodzka-Jana Pawła na wysokości Galerii Wisła. O tym że codziennością są tam wypadki a nikt z tym nic nie robi. Dlaczego projektant nie beknął za ten garb znajdujący się na skrzyżowaniu?

Gazeto jeszcze raz żal.............
      • Gość: HAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 23:03
        Zastanówmy się jak pisać "rzetelny", czy "żetelny. To dygresja do Yaro. Brawo gazeto. Od takich spraw jesteście. Dawaliście w łeb MM, to teraz piszcie również o nowej władzy. "Z daleka od polityki".
        • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 23:14
          Bardzo wnikliwa jest GW i bardzo dobrze
          • Gość: korek IP: *.centertel.pl 02.03.11, 08:53
            Siemiątkowski junior pracuje w tym kinie od prawie dwóch lat. Jak jeszcze staremu nie sniło się, ze bedzie vice, wiec o co chodzi? tymmardziej, ze byl zastepca wiacka. dobrze, ze sie starszy syn wyprowadzil z plocka, bo pewnie tez by mial jechane.

Malkontenci dajcie se siana.

• Gość: 1234 IP: *.177.c91.petrotel.pl 02.03.11, 11:14
              A ja powiem tak.
              Po pierwsze nie widze tu nic rzetelnego wnikliwego , jedynie stwierdzenie faktu .
              Po drugie . Co raz bardziej sie przekonuję , ze PO i jej działacze nie wierzą juz chyba w ponowne zwyciestwo zarówno w skali kraju jak i na poziomie lokalnym. Więc co pozostało ?
              Nachapać sie ile się da. Poustawiać rodzinke , znajomych ( patrz np.ostatni awans Lewickiego) i brać , brac dopóki pozwolą , dopóki mozna i nie zmienią.
              No i mamy karuzelę, mieliśmy , mamy i bedziemy mieli.
              I tak do bólu , aż w końcu się zorientują że , kurna nie ma juz tu czego brać , wszystko sprzedane, no i lipa.
              Brawo , tak dalej PeOwcy - a miało byc inaczej , Kurna znowu totalna lipa.
              • Gość: 1234 ps IP: *.177.c91.petrotel.pl 02.03.11, 11:18
                Jeszcze jedno bo zapomniałem.
                Najbardziej rozbawiło mnie zdanie :
                Prywatnie marcin Siemiątkowski jest synem ...
                Kurde , a służbowo czyim synem jest, a można byc synem nie prywatnie?
                Ot i rzetelnośc i profesjonalizm tzw dziennikarzy , których tak broni często niejaki menel.
            • Gość: PoPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 11:29
              Oj wydaje mi się że mu się już śniło. A synka wcisnął do pracy po linii PO, tak samo jak Więcka.
    • Gość: Nepotyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 11:26
      Senior ustapił miejsce Więckowi, a ten Juniorowi. Dla niepoinformowanych MaxFilm to spółka samorządu województwa stąd też obsada kierownicza z PO.

Prezydent zaprasza wszystkich do współpracy, pod warunkiem, że są z PO, z dala od polityki wszystkie stołki obsadzane przez swoich. Więcej na nich nie zagłosuje.

Pytanie:
      Czy Prezydentem wybraliśmy Nowakowskiego czy Siemiątkowskiego, bo mam nieodparte wrażenie, że nastąpiła nieoczekiwana zamiana miejsc? Wydaje mi się, że krzyżyk stawiałem na Andrzeja, a karty rozdaje Romuś - nie tak miało być.
    • Gość: lilka IP: *.zep.com.pl 02.03.11, 15:24
      Jak rozumiem ZANIM pan S.stał się wice,wcześniej jego syn pracował jako z-ca kierownika w kinie.To kino nie jest spółką miejską.Zarządza nim samorząd wojewódzki,czyli pan marszałek.Teraz kiedy dotychczasowy menago zaczął robić w piłce,z-ca stał się kierownikiem.Gdzie tu problem?Gazetko o ile byłam po twojej stronie w kwestii przejrzystości konkursu na dyr. wydz. sportu o tyle w tej sprawie przesadzasz.Miałabyś rację wtedy i tylko wtedy gdyby kino było spółką miejską,pracę i stanowisko otrzymał po wyborach etc.etc.
      Zaś za zwrot:prywatnie syn - premia dla autora.Gliniane pióro.Warto też zastanowić się zanim tego rodzaju teksty znajdą się w wydaniu ,co odróżnia tabloid od poważnej gazet za którą chce uchodzić lokalne wydanie wyborczej.Chcemy patrzeć władzy na ręce?OK,trzymajmy się wszakże zdrowego rozsądku.
      • Gość: kaziulek IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 17:20
        Szanowna Lilko, miałabyś rację gdyby np. w woj. rządził kto inny niż PO, wtedy owszem , zastępca po odejściu pierwszego przejmuje jego stanowisko. Tak jest w porządku.
        A tak to nie uwierzę , że na decyzje kto zajmie miejsce po Wiącku nie maił wpływu fakt iż w Płocku też rządzi PO i tatuś z jej namaszczenia jest vice prezydentem , naprawdę nie uwierzę.
        Na tej samej zasadzie pewna radna Pisuaru stała sie członkiem zarządu w spółce miejskiej w Radomiu itd. itd.
        Dla mnie to czysty nepotyzm , i wpisuje się w to co dzieje się teraz w mieście ( patrz obsada stanowisk w spółkach miejskich i niby konkursy ).
        Przykre to dla elektoratu PO ale niestety to prawda.
        • Gość: tojakco IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.11, 18:47
          Jakie wykształcenie ma młody Siemiątkowski? Moja córka (ten sam rocznik) mgr po Uniwersytecie Warszawskim, bardzo dobra znajomość angielskiego i niemieckiego - od dwóch lat szuka stałej pracy. Na razie kombinuje korepetycjami. W Płocku nawet nie mogła zostać sprzedawcą. Gazeto, zamiast zdania "prywatnie syn..." napisz, jakie szef kina ma do szefowania wykształcenie, a nawet czy miał odpowiednie na vice. Może wtedy będzie czytelniej, co się liczy we wsi Płock.
          • Gość: Marcin S. IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 19:11
            nie prosiłem o prace w NovymKinie - taką mi dano - więc oddelegowany na odcinku PO-tata-praca-wykopać Maćka - już jestem od dwóch lat.

mówiłem ojcu, że nie mam wykształcenia, że mnie to nie interesuje, że wolałbym, żeby tata w zoo coś dla mnie znalazł - ja tak lubię papużki faliste, albo żółwie grecke - nadawałbym się bardziej do rady nadzorczej zoo - mógłym sobie popatrzeć, jak rodzą się tamarynki.

ale tata znalazł mi dwa lata temu taka pracę.
            trudno - muszę się i tak cieszyć - dziś trudno o pracę, prawda?
            • Gość: MK IP: 80.48.4.* 02.03.11, 19:16
              Marcin wpuszczaj do kina tylko klienta w krawacie "Klient w krawacie jest mniej awanturujący się"
          • Gość: Adrian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 19:21
            PO idzie już łokciami . Zaczęli tonąć i chcą się nachłapać. Następcy całą kadencję będą musieli tylko wyrywać te chwasty po porzednikach, a będzie krzyk, że ich wywalają. Ja byłem pewien, że AN to marionetka. Było to widać z jego dotychczsowej działalności. Ale naród jest ślepy.
            • Gość: hodowca trzody IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 19:45
              Zasad nie ma. Jest koryto a wokoło stado wygłodniałych ryjów. Kto wie co bedzie po jesieni? Trzeba żreć póki czas.
              • Gość: MK IP: 80.48.4.* 02.03.11, 21:43
                czasem się zastanawiam kim jesteście, Wy wyznawcy PiSu...? Dzieci orangutanów, morświnów? Mam nadzieje, że Matka Natura już zaczęła Was eliminować...
                • Gość: delfin IP: *.centertel.pl 02.03.11, 22:00

Szkoda, że wszyscy mali ludzie piszą anonimowo, jakby były nazwiska to chociaż bym szanował takie osoby, a tak to powietrze.
                  Marcin jak mało kto interesuje się kinem, możecie popytać ile robi w tym zakresie
      • Gość: bezpartyjny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 19:19
        Pani Lilo,z całym szacunkiem i sympatią to normalne, że staje Pani w obronie syna:) Płock jest małym miastem i takie rzeczy szybko wychodzą. Jeśli chodzi o awans to gratuluję i życzę Marcinowi sukcesów bo zawsze był fajnym , normalnym chłopkiem i mam nadzieje że nie podda się układom i "nie przesiąknie" ta partyjna atmosferą. Wszystko byłoby tak jak Pani pisze gdyby nie to,że nikt nienamaszczony nie trafia na stanowisko menagerskie w wieku 27 lat (mało kto ma takie poparcie doświadczenie i możliwości ) miastem rządzą czyści jak łza nauczyciele z PO. Myślę że zainteresowanym nie trzeba tłumaczyć powiązań,układów i zależności. Nam zwykłym ludziom pracującym nic do tego, tak było jest i będzie.Tylko dlaczego macie ludzi za głupców i wciskacie im ciemnotę?
        • Gość: lilka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.11, 17:18
          Wyjaśniam: nie jestem mamą Marcina S.p.o. kierownika kina Przedwiośnie.Nie mam Pana za głupca,nie uważam wszakże ,że wciskam ciemnotę.Wyraziłam włsną opinię.Każda władza podlega kontroli ludzi.Szczególnie w małych zbiorowościach.Jeżeli dzisiejsi włodarze zachłysną się własną rolą to czeka ich los poprzedników.Co nie znaczy,że w każdym działaniu widzę wyłącznie zło.Dajmy im trochę czasu.
          PS.Miło jest dyskutować z kimś kto nie obraża,nie przeinacza faktów.Pozdrawiam.
    • Gość: pyt IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.11, 20:59
      to synus tego ministra słynnego ?
      • Gość: do pyt.ki IP: *.021.c64.petrotel.pl 05.03.11, 21:26
        nie nie synuś tego słynnego ministra.Zadowolona jesteś poetko fdgfghfhhhgghghj.Nudzi się na bezrobociu.Podbijasz bębenek?.
        • Gość: hahaha IP: *.152.c70.petrotel.pl 06.03.11, 02:08
          temu burkowi tak do ministra, jak szmacie do Pierre Cardenne
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.