Komentarze do artyku逝

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Marcin Siemi徠kowski szefem NovegoKina Przedwio... Dodaj do ulubionych

• 01.03.11, 21:57
    czyli wszytsko zosta這 w rodzinie! To tylko P這ck niestety!
    Zaawansowany formularz
    • 01.03.11, 21:59
      czyli wszystko zosta這 w rodzinie!!! To tylko P這ck niestety!
      • Go嗆: lo IP: *.204.c72.petrotel.pl 01.03.11, 22:20
        A kto jest dyrektorem Heliosa? No co za niezwyk豉 informacja! Ja rozumiem, 瞠 trzeba w豉dzy patrze na r璚e, ale o co tuta chodzi? Jeden dyrektor odszedl, jego obowi您ki przej掖 zast瘼ca - a co to za news??? Kino to nie sp馧ka miejska, a instytucja komercyjna. Jak syn Siemi徠kowskiego zostawa zast瘼c, to jako gazeta o tym nie pisa豉. Po co teraz tworzy z tego sztuczn sensacj? czy fakt, 瞠 ojciec zostal wiceprezydentem, ma sprawi, 瞠 syn ma ju nie awansowa, nie realizowa si zawodowo? Co innego, gdyby tatu wsadzi go na prezesa sp馧ki. Ale tak to chyba zwykle czepialstwo, a nawet 鈍i雟two. Bo wychodzi na to, 瞠 tata za豉twi. Ma si z miasta wyprowadzi, przej嗆 na zasi貫k dla dla bezrobotnych? Przyda這by si czasem odrobin refleksji przy tworzeniu tego typu sensacji. Dla wyjasnienia - 瘸dnego z pan闚 Siemiatkowskich nie znam osobi軼ie.
        • Go嗆: ja IP: *.230.c65.petrotel.pl 01.03.11, 22:50
          Mylisz si. W豉軼icielem MaxFilmu jest samorz康 wojew鏚zki.
        • Go嗆: stefek IP: *.class99.petrotel.pl 02.03.11, 01:08
          tak dla m這dego Siemi徠kowskiego, ale o ciep陰 posadk dla synusia, kt鏎emu tatu鎍io za豉twi, bo jego tatu to taki za豉twiacz z PRL. To, 瞠 Marcin Siemi徠kowski najpierw zosta zast瘼c to mydlenie oczu, by mo瞠 tak dla niepoznaki. A skoro si chce ten m這dy cz這wiek realizowa, to niech za這篡 sw鎩 biznes i niech pnie si w g鏎 na wolnym, a nie kontrolowanym rynku pracy. Obrzydliwo嗆!
      • Go嗆: atom IP: *.plock.mm.pl 01.03.11, 22:23
        "Nie znam pana romana siemi徠kowskiego. nie jestem jego koleg."

oj, ale sie pisiory ciesz - jeszcze kilka takich numer闚 i nast瘼ne wybory wygrywaj bez 瘸dnej kampani negatywnej.
        PO ze穋e si samo i to nie od ogona, ale od du..y - i to od w豉snej zaczynaj.
        • Go嗆: krytyk IP: *.plock.mm.pl 01.03.11, 22:52
          jak na razie to doope z ty逝 maj wyborcy pewnej partii buahahahaha. Powodzenia.
    • Go嗆: YARO IP: *.adsl.inetia.pl 01.03.11, 22:58
      Gazeto je郵i szukasz taniej sensacji i t informacj chcesz wywo豉 skandal to lepiej odpu嗆....
      Czytam na portalu artyku造 od kilku ju lat,ale to co teraz si dzieje ,naprawd jest to szukanie taniej sensacji...Chyba waszych pseudo "reporter闚" zatrudniacie z F....u albo S...r Exp.....u...wszystkie artyku造 przesi彗ni皻e s jadem i szukaniem taniej sensacji.I po co napisane jest to zdanie na ko鎍u : "Prywatnie Siemi徠kowski jest synem wice prezydenta"? ;瞠by wywo豉 dyskusj i obelgi 瞠 protekcja ,lobbing itp?

We嬈ie si za 瞠telny artyku i opiszcie np sytuacj na skrzy穎waniu Armii Krajowej-Wyszogrodzka-Jana Paw豉 na wysoko軼i Galerii Wis豉. O tym 瞠 codzienno軼i s tam wypadki a nikt z tym nic nie robi. Dlaczego projektant nie bekn掖 za ten garb znajduj帷y si na skrzy穎waniu?

Gazeto jeszcze raz 瘸l.............
      • Go嗆: HAHA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 23:03
        Zastan闚my si jak pisa "rzetelny", czy "瞠telny. To dygresja do Yaro. Brawo gazeto. Od takich spraw jeste軼ie. Dawali軼ie w 貫b MM, to teraz piszcie r闚nie o nowej w豉dzy. "Z daleka od polityki".
        • Go嗆: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.11, 23:14
          Bardzo wnikliwa jest GW i bardzo dobrze
          • Go嗆: korek IP: *.centertel.pl 02.03.11, 08:53
            Siemi徠kowski junior pracuje w tym kinie od prawie dw鏂h lat. Jak jeszcze staremu nie sni這 si, ze bedzie vice, wiec o co chodzi? tymmardziej, ze byl zastepca wiacka. dobrze, ze sie starszy syn wyprowadzil z plocka, bo pewnie tez by mial jechane.

Malkontenci dajcie se siana.

• Go嗆: 1234 IP: *.177.c91.petrotel.pl 02.03.11, 11:14
              A ja powiem tak.
              Po pierwsze nie widze tu nic rzetelnego wnikliwego , jedynie stwierdzenie faktu .
              Po drugie . Co raz bardziej sie przekonuj , ze PO i jej dzia豉cze nie wierz juz chyba w ponowne zwyciestwo zar闚no w skali kraju jak i na poziomie lokalnym. Wi璚 co pozosta這 ?
              Nachapa sie ile si da. Poustawia rodzinke , znajomych ( patrz np.ostatni awans Lewickiego) i bra , brac dop鏦i pozwol , dop鏦i mozna i nie zmieni.
              No i mamy karuzel, mieli鄉y , mamy i bedziemy mieli.
              I tak do b鏊u , a w ko鎍u si zorientuj 瞠 , kurna nie ma juz tu czego bra , wszystko sprzedane, no i lipa.
              Brawo , tak dalej PeOwcy - a mia這 byc inaczej , Kurna znowu totalna lipa.
              • Go嗆: 1234 ps IP: *.177.c91.petrotel.pl 02.03.11, 11:18
                Jeszcze jedno bo zapomnia貫m.
                Najbardziej rozbawi這 mnie zdanie :
                Prywatnie marcin Siemi徠kowski jest synem ...
                Kurde , a s逝瘺owo czyim synem jest, a mo積a byc synem nie prywatnie?
                Ot i rzetelno軼 i profesjonalizm tzw dziennikarzy , kt鏎ych tak broni cz瘰to niejaki menel.
            • Go嗆: PoPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 11:29
              Oj wydaje mi si 瞠 mu si ju 郾i這. A synka wcisn掖 do pracy po linii PO, tak samo jak Wi璚ka.
    • Go嗆: Nepotyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 11:26
      Senior ustapi miejsce Wi璚kowi, a ten Juniorowi. Dla niepoinformowanych MaxFilm to sp馧ka samorz康u wojew鏚ztwa st康 te obsada kierownicza z PO.

Prezydent zaprasza wszystkich do wsp馧pracy, pod warunkiem, 瞠 s z PO, z dala od polityki wszystkie sto趾i obsadzane przez swoich. Wi璚ej na nich nie zag這suje.

Pytanie:
      Czy Prezydentem wybrali鄉y Nowakowskiego czy Siemi徠kowskiego, bo mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 nast徙i豉 nieoczekiwana zamiana miejsc? Wydaje mi si, 瞠 krzy篡k stawia貫m na Andrzeja, a karty rozdaje Romu - nie tak mia這 by.
    • Go嗆: lilka IP: *.zep.com.pl 02.03.11, 15:24
      Jak rozumiem ZANIM pan S.sta si wice,wcze郾iej jego syn pracowa jako z-ca kierownika w kinie.To kino nie jest sp馧k miejsk.Zarz康za nim samorz康 wojew鏚zki,czyli pan marsza貫k.Teraz kiedy dotychczasowy menago zacz掖 robi w pi販e,z-ca sta si kierownikiem.Gdzie tu problem?Gazetko o ile by豉m po twojej stronie w kwestii przejrzysto軼i konkursu na dyr. wydz. sportu o tyle w tej sprawie przesadzasz.Mia豉by racj wtedy i tylko wtedy gdyby kino by這 sp馧k miejsk,prac i stanowisko otrzyma po wyborach etc.etc.
      Za za zwrot:prywatnie syn - premia dla autora.Gliniane pi鏎o.Warto te zastanowi si zanim tego rodzaju teksty znajd si w wydaniu ,co odr騜nia tabloid od powa積ej gazet za kt鏎 chce uchodzi lokalne wydanie wyborczej.Chcemy patrze w豉dzy na r璚e?OK,trzymajmy si wszak瞠 zdrowego rozs康ku.
      • Go嗆: kaziulek IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 17:20
        Szanowna Lilko, mia豉by racj gdyby np. w woj. rz康zi kto inny ni PO, wtedy owszem , zast瘼ca po odej軼iu pierwszego przejmuje jego stanowisko. Tak jest w porz康ku.
        A tak to nie uwierz , 瞠 na decyzje kto zajmie miejsce po Wi帷ku nie mai wp造wu fakt i w P這cku te rz康zi PO i tatu z jej namaszczenia jest vice prezydentem , naprawd nie uwierz.
        Na tej samej zasadzie pewna radna Pisuaru sta豉 sie cz這nkiem zarz康u w sp馧ce miejskiej w Radomiu itd. itd.
        Dla mnie to czysty nepotyzm , i wpisuje si w to co dzieje si teraz w mie軼ie ( patrz obsada stanowisk w sp馧kach miejskich i niby konkursy ).
        Przykre to dla elektoratu PO ale niestety to prawda.
        • Go嗆: tojakco IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.11, 18:47
          Jakie wykszta販enie ma m這dy Siemi徠kowski? Moja c鏎ka (ten sam rocznik) mgr po Uniwersytecie Warszawskim, bardzo dobra znajomo嗆 angielskiego i niemieckiego - od dw鏂h lat szuka sta貫j pracy. Na razie kombinuje korepetycjami. W P這cku nawet nie mog豉 zosta sprzedawc. Gazeto, zamiast zdania "prywatnie syn..." napisz, jakie szef kina ma do szefowania wykszta販enie, a nawet czy mia odpowiednie na vice. Mo瞠 wtedy b璠zie czytelniej, co si liczy we wsi P這ck.
          • Go嗆: Marcin S. IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 19:11
            nie prosi貫m o prace w NovymKinie - tak mi dano - wi璚 oddelegowany na odcinku PO-tata-praca-wykopa Ma熥a - ju jestem od dw鏂h lat.

m闚i貫m ojcu, 瞠 nie mam wykszta販enia, 瞠 mnie to nie interesuje, 瞠 wola豚ym, 瞠by tata w zoo co dla mnie znalaz - ja tak lubi papu磬i faliste, albo 鄴逕ie grecke - nadawa豚ym si bardziej do rady nadzorczej zoo - m鏬造m sobie popatrze, jak rodz si tamarynki.

ale tata znalaz mi dwa lata temu taka prac.
            trudno - musz si i tak cieszy - dzi trudno o prac, prawda?
            • Go嗆: MK IP: 80.48.4.* 02.03.11, 19:16
              Marcin wpuszczaj do kina tylko klienta w krawacie "Klient w krawacie jest mniej awanturuj帷y si"
          • Go嗆: Adrian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.11, 19:21
            PO idzie ju 這kciami . Zacz瘭i ton望 i chc si nach豉pa. Nast瘼cy ca陰 kadencj b璠 musieli tylko wyrywa te chwasty po porzednikach, a b璠zie krzyk, 瞠 ich wywalaj. Ja by貫m pewien, 瞠 AN to marionetka. By這 to wida z jego dotychczsowej dzia豉lno軼i. Ale nar鏚 jest 郵epy.
            • Go嗆: hodowca trzody IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 19:45
              Zasad nie ma. Jest koryto a woko這 stado wyg這dnia造ch ryj闚. Kto wie co bedzie po jesieni? Trzeba 穋e p鏦i czas.
              • Go嗆: MK IP: 80.48.4.* 02.03.11, 21:43
                czasem si zastanawiam kim jeste軼ie, Wy wyznawcy PiSu...? Dzieci orangutan闚, mor鈍in闚? Mam nadzieje, 瞠 Matka Natura ju zacz窸a Was eliminowa...
                • Go嗆: delfin IP: *.centertel.pl 02.03.11, 22:00

Szkoda, 瞠 wszyscy mali ludzie pisz anonimowo, jakby by造 nazwiska to chocia bym szanowa takie osoby, a tak to powietrze.
                  Marcin jak ma這 kto interesuje si kinem, mo瞠cie popyta ile robi w tym zakresie
      • Go嗆: bezpartyjny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.11, 19:19
        Pani Lilo,z ca造m szacunkiem i sympati to normalne, 瞠 staje Pani w obronie syna:) P這ck jest ma造m miastem i takie rzeczy szybko wychodz. Je郵i chodzi o awans to gratuluj i 篡cz Marcinowi sukces闚 bo zawsze by fajnym , normalnym ch這pkiem i mam nadzieje 瞠 nie podda si uk豉dom i "nie przesi彗nie" ta partyjna atmosfer. Wszystko by這by tak jak Pani pisze gdyby nie to,瞠 nikt nienamaszczony nie trafia na stanowisko menagerskie w wieku 27 lat (ma這 kto ma takie poparcie do鈍iadczenie i mo磧iwo軼i ) miastem rz康z czy軼i jak 透a nauczyciele z PO. My郵 瞠 zainteresowanym nie trzeba t逝maczy powi您a,uk豉d闚 i zale積o軼i. Nam zwyk造m ludziom pracuj帷ym nic do tego, tak by這 jest i b璠zie.Tylko dlaczego macie ludzi za g逝pc闚 i wciskacie im ciemnot?
        • Go嗆: lilka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.11, 17:18
          Wyja郾iam: nie jestem mam Marcina S.p.o. kierownika kina Przedwio郾ie.Nie mam Pana za g逝pca,nie uwa瘸m wszak瞠 ,瞠 wciskam ciemnot.Wyrazi豉m w連n opini.Ka盥a w豉dza podlega kontroli ludzi.Szczeg鏊nie w ma造ch zbiorowo軼iach.Je瞠li dzisiejsi w這darze zach造sn si w豉sn rol to czeka ich los poprzednik闚.Co nie znaczy,瞠 w ka盥ym dzia豉niu widz wy陰cznie z這.Dajmy im troch czasu.
          PS.Mi這 jest dyskutowa z kim kto nie obra瘸,nie przeinacza fakt闚.Pozdrawiam.
    • Go嗆: pyt IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.11, 20:59
      to synus tego ministra s造nnego ?
      • Go嗆: do pyt.ki IP: *.021.c64.petrotel.pl 05.03.11, 21:26
        nie nie synu tego s造nnego ministra.Zadowolona jeste poetko fdgfghfhhhgghghj.Nudzi si na bezrobociu.Podbijasz b瑿enek?.
        • Go嗆: hahaha IP: *.152.c70.petrotel.pl 06.03.11, 02:08
          temu burkowi tak do ministra, jak szmacie do Pierre Cardenne
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysy豉j powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby upro軼i zarz康zanie powiadomieniami zaloguj si lub zarejestruj si.

lub anuluj

Zaloguj si

Nie pami皻asz has豉 lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 Forum. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln. Regulamin.