Dodaj do ulubionych

Dlaczego dyrektor wydziału Skarbu pozostaje???

IP: *.netmark.pl 02.03.11, 12:09
Nie będzie żadnego konkursu na to stanowisko??? Panie prezydencie - co jest grane z panią I. O.? Czyżby znajomości? Bo przecież nie kwalifikacje ją utrzymują na tym stanowisku...
Edytor zaawansowany
 • Gość: Kult IP: 65.49.88.* 02.03.11, 12:36
  A czego się spodziewałe(a)ś - przecież to PO-wiec - tylko obiecuje. Co do samej pani dyrektor - przykra jednostka ludzka.
 • Gość: baba klozetowa IP: *.070.c94.petrotel.pl 02.03.11, 12:41
  jak kazda mgr geografii po kursach - zero kwalifikacji
  inna sprawa ze znalezienie kogos z kwalifikacjami na to stanowisko to nie jest hop siup, taki powiedzmy wykwalifikowany dyr finansowy z doswiadczeniem nie przyjdzie nawet za kase prezydenta
 • Gość: Kult IP: 65.49.88.* 02.03.11, 12:51
  No ok dyrektor z kwalifikacjami nie przyjdzie za tą kasę, ale przecież sławna, kłótliwa pani dyrektor ma bardzo nikłe kwalifikacje... Stała się dyrektorką, bo Miluś potrzebował dobrej, swojej wtyki w wydziale Skarbu. Swoją drogą, patrząc się na schemat organizacyjny tego wydziału dochodzimy nieodparcie do wniosku - ze ma on dwie szefowe!!! Ewenement!
 • hrabiapotocki 02.03.11, 15:27
  Azaliż nie wiesz, że pokorne ciele dwie macie ssie? Takoż i ona adskarbnica pokorną jest i tako czyni. A że skarbiec nasz grodzki nader bogaty, toć i dla dwóch matron miejsca za mało, coby go nadzorować. I nie frasujcież się o sprawność buchalteryjną nadskarbnicy. Ona nie musi być biegłą w buchalterii. Ona musi być biegłą nadzorczynią Takoż i stale biega do stolnika naszego, coby mu zdawać relację, cóż tam czynią jej wasale skarbcowi.
 • Gość: do Sama IP: *.plock.mm.pl 02.03.11, 18:55
  Ty kolego pytasz o panią skarbnik , co jeszcze robi w UM.
  Ja natomiast zapytam sie co w MZD robi jeszcze pani M.W?
  Przy okazji przypomnę , że parę lat temu kontrola rady miasta stwierdziła , że pani ta dopuściła sie naruszenia dyscypliny dyscypliny finansów publicznych przy ominięciu przetargu na wykonanie oznakowania poziomego . Komisja wnioskowała o skierowanie sprawy do rzecznika Dyscypliny Finansów Publicznych i co ? i nic, wiadomo wtedy rządził MM.
  Efektem tego jest to jak wygląda to oznakowanie dzisiaj, jak jest wykonywane , wystarczy spojrzeć co się z nim stało na łukasiewicza przy hali , zniknęło prawie, raptem po 2 miesiącach.
  I pytam sie , czy tego też nikt nie widzi? Nie widzi jak marnowane są pieniądze , jak odbierana jest robota która kosztuje kupę kasy ?
  A co z dziurami na niedawno remontowanej i poprawianej Mostówce przy ZOO ? też : "nic się nie stało , płocczanie nic si e nie stało" jak w tej przyśpiewce sportowej?

 • Gość: Do do Sama IP: 65.49.88.* 02.03.11, 20:22
  Co do pani dyrektor MZD - to szkoda po prostu słów - większej niekompetencji, bezładu i niemocy to trudno znaleźć.
 • Gość: Brak słów IP: *.class99.petrotel.pl 02.03.11, 21:30
  Tyle tylko naszego, że się nagadamy, napiszemy a ta "kompetencja" siedzi kasiorę rżnie i ma nas wszystkich w d..pie. A co i o co chodzi. A ten obecny wielce wielmozny nie widzi tego, przeciez to trzeba byc ślepym, ale może to tak musi być, tylko my wszyscy jesteśmy głupi.
 • Gość: gołgoł IP: 05.03.11, 19:00
  dokładnie,tyle naszego co na forum nasze niezadowolenie wyrazimy A i tak nic się nie zmieni Układy, układy i jeszcze raz układy......
 • Gość: neo IP: 05.03.11, 19:06
  Piszesz "Takoż i ona adskarbnica pokorną jest i tako czyni" - chyba waćpan hrabia ów "przykrej jednostki osobowej" nawet ze słyszenia nie zna bo ów osóbka chyba czegoś takiego jak pokora nie zna.
  Zachowuje się jak na własnym prywanym folwarku i zarządzać by chciała nie tylko tymi co pod nią podlegają ale jakby się dało całym urzędem... ale czasy wspomnianego Milusia, który dawał na to pozwoleństwo minęły i chyba przykro się zrobiło ów osóbce, że nieco kompetencje zarządcze jej się zawęziły więc siedzi na swoim stołku i wprawdzie dalej kłótliwość swą eksponuje ale już jedynie wśród swoich podwałdnych, bo jakoś "na salony i mniejsze saloniki" jej zbytnio nie zapraszają.
  A co do Jaśnie Nam Panującego - nie sądzę, że nie widzi Pani Dyrektor i jej zachowania - chociaz może faktycznie nie widzi bo po urzędzie pewnie nie biega ale słyszy o nim, bo nie tylko w całym urzędzie o tym huczy ale przeciętny płocczanin interesujący się co nieco sprawami miasta doskonale wie kto to Pani Iza O. z Budżetu i z czego słynie ale w sumie chyba i nowo nam Panujący ma się za co odwdzięczyć ów jednostce osobowej, bo jakby nie było wielce zasłużyła się swą postawą, że Miluś wypadł z gry.
  Więc pewnie zostanie tam gdzie jest i dalej kasiorkę rżnąć będzie (chociaż pewnie juz nie taką jak za obligacje) a wszystkich wkoło dalej w d...pie będzie miała bo któż jej podskoczy....- nie ma takiego odważnego, bo wszem narzekają ale nic głośno nie mówią, bo i tak zostaje to bez echa. Czyli pozwoleństwo ma więc robi co chce.
  Pozostaje tylko wspólczuć że Prezydentowi nie zależy na dobrym wizerunku jakby nie było Jego Firmy jakim jest Urząd Miasta oraz złożyć wyrazy współczucia tym co mają z tą Panią do czynienia.

  P.S.
  I male sprostowanie - ów kłótliwa Pani Dyrektor to nie Pani Skarbnik
  I proszę nie mylić tych dwóch osób bo ta pierwsza do pięt tej drugiej nie dorasta.
 • Gość: ktosik IP: 05.03.11, 20:34
  he, he,he - chyba niezła z tej pani osóbka skoro co jakis czas gwiazdą płockiego forum jest Może warto ją do jakiegoś wydziału prasowego przenieść jako że taka medialna i znana wszem jest aczkolwiek jej nie znam - tylko tyle co z wpisów na forum, a moze warto by było poznać ...... Może wię należaloby zrobić z niej Twarz Urżędu aby wszyscy mieli mozliwość poznania tej "niedobrej pani" a okazałoby się ze taka zla wcale nie jest i ktosby stanął nie tyle w obronie biednej uciskanej ale dałoby to możliwość wyrobienia innego zdania na jej temat.
  Sęk w tym że coś na rzeczy musi być że wszyscy narzekają na panią dyrektor a złego słowa na jej przełożoną nie pisną mimo, że króluje znacznie dłużej od niej i pewnie miała większe mozliwości narażenia się tym wszystkim czepialskim.
  A może to wygodnie mnieć pod sobą kogoś na kim się wszystko skupia więc ów pani skarbnik nie potrafi (nie chce) postawić do pionu jakby nie było swojego podwładnego pracownika dla tak zwanego "dobra ogółu" i dobrego wizerunku swojego wydziału....
  Jak wszem wiadomo kij ma dwa końce.....
 • Gość: gość IP: 05.03.11, 22:44
  ... może coś w tym jest a nawet na pewno coś w tym jest
 • Gość: gość IP: 05.03.11, 23:08
  A może spójrzmy na tą panią łaskawszym okiem Każdy ma jakieś miejsce gdzie odreagowuje swoje złe emocje. Jeden pójdzie na siłownie, basen, inny pokłóci się ze współmałżonkiem, nieraz się dzieciom bez powodu oberwie. A ona gdzie ma się wyładować jak nie w pracy??? Nie wie co to to dom i przyziemne z tym problemy więc praca ponad wszystko. Jak widać lodowisko, na którym czasmi ją można zobaczyć to za mało i w sumie tylko sezonowo. A adrenalina buzuje....
  Więc więcej zrozumienia kochani..... biedna kobieta i tyle!
  Szkoda tylko że na innych jak widać to się odbija i na opinii jakich to "nadludzkich" urzędników mamy.
  A co do tego że kase trzebie....no cóż każdy by tak chciał więc to rzecz ludzka.

  Ale jak to zazwyczaj jest - dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest - kwestia tylko tego jak cię inni spostrzegają i jako dyrektora i jako człowieka.

  A w tym przypadku i z jednej jak z drugiej strony - ŻENADA!!!
 • Gość: lola IP: *.105.c90.petrotel.pl 06.03.11, 09:35
  Dlaczego Iza ukrywa teraz biżuterie , jaką otrzymywała od Milusińskiego. Ona niby panna, ale on żonaty. Nieładnie! Acha i podróze do Chin na koszt płockiego podatnika się skończą. :(
 • Gość: rfr IP: *.adsl.inetia.pl 06.03.11, 09:40
  widac swój człowiek , pewny,
 • Gość: gość IP: 06.03.11, 09:45
  Trafne określenia: "Co do samej pani dyrektor - przykra jednostka ludzka" i jako osobowość "ŻENADA"
  Jakby było inaczej to może ktoś by coś dobrego na jej temat napisał ale jaki widać cisza w tym temacie.
  A poza tym - jak taka wspaniała to czemu Miruś jej ze sobą nie zabrał? - w sumie dokąd miałby ją brać.... a tak nadal ma swoją wtyczkę w budżecie
  Tylko dziwne że Andrzejek na to pozwala......
 • Gość: ttt IP: 06.03.11, 17:15
  Andrzejek się ocknie jak rękę w nocniku juz będzie miał......
  Chłopie posłuchaj życzliwych niekiedy przesadzają ale czy nie warto się tej pani przyjrzeć????
 • Gość: gość IP: 06.03.11, 20:31
  Wątpisz w kwalifikacje Izunii?!
  Konkurs zbędny ...ona niezastąpiona jest a poza tym że wszystkich trzyma w ryzach to akurat pewnie pasuje panującemu.
  A kompetencje?....... Ona nie musi ich mieć Ważne że po prawicy jej cały czas czuwa niejaka Beata Ł. - osoba kompetentna, niejaka skarbnica wiedzy we wszystkich interesujących panią dyrektor tematach Więc pewna swego stołka jest bo wsparcie ma jeśli chodzi o wiedzę a reszta .... jak widac leci sama.
  A swoją drogą ciekawe czy nadal pewnością by się swą szczyciła Izunia gdyby Beatki zabrakło......????
 • Gość: pl IP: *.242.c90.petrotel.pl 08.03.11, 11:16
  Dlaczego opluwacie te kobitki na forum. Jeżeli cokolwiek wiecie to zawiadomcie obecnie panujacego, bo może biedak o niczym nie wie. Gdzie Wy kochani zyjecie. Ręka rękę myje, a jeszcze jest brzydsze przysłowie, ale moja godność mi nie pozwala tak wypisywać. Pozdrawiam.
 • Gość: gość IP: 08.03.11, 21:18
  Nikt nie opluwa ów pań tylko dzieli się uwagami w celu może konfrontacji z innymi uwagami na ich temat - czy to obiektywne czy subiektywne spostrzeżenia....
  Ale wnioski jedne się nasuwają....jakś mało wypowiedzi w innej tonacji
  Może szkoda, a może wcale nie .....
  Fakty są faktami - jak w TVN
 • Gość: gość IP: 08.03.11, 21:44
  "Dlaczego dyrektor wydziału Skarbu pozostaje??"

  Bo jet the best! - proste....

  Fachowiec w jedynym, niepowtarzalnym wydaniu.

  Pozdrawiam z okazji Dnia Kobiet !!!
 • Gość: Kulm IP: *.pl 10.03.11, 08:47
  Dobry kawał. Asekurantka i niewiele mająca z tym co znaczy być fachowcem. Ona raczej jest "antyfachowcem"
 • Gość: gość IP: 11.03.11, 19:52
  coś w tym stylu....
  ale widocznie ma to coś tylko ciekawe co ????

  Andrzej ocknij się bo Mirek z Wioletką śmieją się z Ciebie w głos a ty czekasz nie wiadomo na co ....
 • Gość: neo IP: 11.03.11, 20:17
  No ale chyba pani dyrektor też nie ma póki co powodów do smutku. Więc rozchichranych jest troszkę więcej.

  Ale w sumie ten cały UM to niezły cyrk A cyrk ma bawić więc mamy ubaw po pachy patrząc co się w nim dzieje.
  Niekiedy tylko tym co za małpki w cyrku przyszło robić nie za wesoło jest ale to nie dotyczy dyrektorów, bo oni do wyższych celów stworzeni.
  Więc śmiejmy się dalej ... kto może!
 • Gość: as IP: *.038.c95.petrotel.pl 11.03.11, 21:06
  Dlaczego panie prezydencie pracuje jeszcze pan Dobosz w urzędzie dla którego jego firma jest ważniejsza niż UM.
 • Gość: wp IP: *.142.c75.petrotel.pl 15.03.11, 09:17
  Opisywana dyrektorka zostanie, bo takich tam potrzeba na stanowiskach kierowniczych. Muszą być poddanymi, bo inaczej fora ze dwora.
 • Gość: bij dziada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.11, 16:37
  wyjasnienie moze byc tylko jedno : nie znalazl sie nikt glupszy kto moglby sie poczuc zagrozony
 • Gość: xx IP: *.class101.petrotel.pl 15.03.11, 19:19
  święte słowa
 • Gość: Balmer IP: *.1and1.pl 18.03.11, 10:59
  Jedno jest pewne: rzeczona Pani dyrektor to jedno z największych nieporozumień na stanowiskach dyrektorskich.
 • Gość: gość IP: 18.03.11, 21:31
  Mam nadzieję, że jeszcze troszkę się powykazuje, bilansikiem rok zamknie a przy okazji może i swoją działalność na konto UM....
  Życzę powodzenia w tym temacie i równie dobrego samopoczucia poza strukturami urzędu i wtedy może się i spojrzenie na życie zmieni a co za tym idzie stosunek do ludzi.
  Miłego weekendu !
 • Gość: Wifi IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.11, 08:54
  Co ty pieprzysz ? są dużo gorsi od niej.
 • Gość: xxx IP: *.144.c77.petrotel.pl 19.03.11, 18:38
  No nie mów ,że są gorsi, to kto tam pracuje. A te konkursy to juz były?
 • Gość: ktosiek IP: 20.03.11, 09:57
  Jakie konkursy? W Wydziale u p. dyrektor nie ma przecież żadnych zmian.... no chyba, że nic jeszcze głośno się o nich nie mówi.
 • Gość: Rao IP: *.bos.netsolhost.com 23.03.11, 21:12
  Zidiociała pani dyrektor I. O. otrzymała odznaczenie - ha, ha, ha... Świat coraz bardziej głupieje... O tempora, o mores!
 • Gość: ktoś IP: *.014.c95.petrotel.pl 24.03.11, 07:23
  no właśnie, jeżeli odznaczenia dostaja tacy ludzie, to sobie wyobrazcie, co te odznaczenia są warte. O kant d....y wszystko potłuc. Takich czasów doczekaliśmy. A może jej się należało, skąd my możemy wiedzieć? Szkoda gadać i czytać.
 • Gość: ling IP: *.strategicsponsoring.com 24.03.11, 14:09
  Ale to przecież na wniosek Milusia- swojego protektora- dostała to odznaczenie. Przecież taka fajtłapa jak pani dyrektor inaczej nie dostałaby tego medalu. Beznadzieja!
 • Gość: ktosiek IP: 25.03.11, 18:08
  Toć juz niższego nie mogli chyba nadać więc dali brązik aby podniosła swoje ego, bo czymże innym ów pani może je podnieść? Takimi pierdołami, bo już nie ma kto jej wychwalać i stawiać na piedestał.
  Więc niech się cieszy.... a swoją drogą czy ktoś z jej pracowników chociaz jej pogratulował ? Pewnie nie bo "nikt nie śmie się do szefowej odezwać" aby zjebek nie dostać.
  Szkoda gadać...... jak nic zaniża rangę tego odznaczenia.....
 • Gość: Lotna IP: 29.03.11, 10:34
  niekulturalna, niekompetentna, ordynarna... Można by jeszcze wiele takich negatywnych przymiotników używać. Również jej podwładni mają jej kompletnie dość, o innych wydziałach nie mówiąc. Prośba do prezydenta Nowakowskiego - może Pan się przychylić do prośby pani Skarbnik, aby zachować niezmienioną strukturę w wydziale z jednym wyjątkiem - WYRZUCIĆ panią "dyrektor"
 • Gość: ktosiek IP: 03.04.11, 18:27
  I co z tego , że taka "przemiła" i nader kompetentna ... ważne że ciągle jest, więc chyba coś w tym jest.
  I chyba dyrektorować będzie więc kto moze niech oddział budżetu omija wielkim łukiem aby sie na ów osóbkę nie napatoczyć bo wówczas dzień do udanych nie będzie należał.
  No ale cóż .... wiosna nadeszla,słoneczko cieszyć się trzeba z tego co miłe a nie z tego co fajne nie jest.
  A jak coś w pionie skarbnika do załatwienia będzie to przecież nie trzeba zaraz wizyty od p. dyrektor zaczynać. Są inni, pewnie bardziej nawet kompetentni od niej i pomogą w czym trzeba.
  Współczuć tylko tym co humory dyrekcji znosić będą musieli nadal....
 • Gość: Zosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.11, 19:02
  i co dalej..... poprawiła się?
 • Gość: .... IP: 05.04.11, 21:29
  na wadze chyba
 • Gość: kyro IP: *.024.c85.petrotel.pl 07.04.11, 10:46
  może te kilka zwojów mózgowych w jej głowie coś by sobie pomyślało...
 • Gość: zzzz IP: *.154.c93.petrotel.pl 07.04.11, 18:57
  Jeszcze nie zapomnieliscie o tej dyrektorce?.Musi być rzeczywiscie godna uwagi, skoro jeszcze piszecie.
 • Gość: ..... IP: 08.04.11, 17:26
  Sama osoba to uwagi żadnej godna nie jest, jak już ktoś wyżej pisał - żenada i tyle.
  Ale jej zachowanie i owszem, powinno zainteresować zwłaszcza kogoś z jej przełożonych. Samo forum - jego istnienie i ciągłe wpisy świadczą chyba o tym, że coś w tym wszystkim jest i to nie koniecznie wyssane z palca.
  A czy sama "bohaterka" wątku wie o jego istnieniu? - chyba umiejętność czytania opanowala więc zapewne zagląda na strony GW a jeśli nie to życzliwi donieśli....., chyba jak każdy "na stołku" ma swoich popleczników i uniżenie oddanych.
 • Gość: MM IP: 08.04.11, 17:54
  Niewielu ale ma tych pachołków. I wturują Izuni aż mdli.... Może jest ich troszke mniej niz za MM ale są - ci najwierniejsi widocznie, póki korzyści jeszcze jakieś z niej mają bo tak z czystej sympati to raczej mało prawdopodobne.
 • Gość: lola IP: *.078.c82.petrotel.pl 08.04.11, 21:19
  Pewnie myślisz o niejakiej niezatapialnej równie grubej Beacie Sadłowskiej. Toż to jeszcze bardziej niekompetentne. A ślizgacz i włazidup niepospolity. Wcześniej wypromowana przez mgr Drętkiewicza, który zabrał ją ze sobą ze stoczni, potem czerwona, etatowa przymusowa przedstawicielka urzędu w przetargach (ciekawe dlaczego) no a potem bezkrytyczna idolka Milusia. Teraz pewnie stroszy piórka do nowego szefa. No i nie zapomianjmy, że to najlepsza psiapsiółka Olenderkowatej.
 • Gość: Lotna IP: 09.04.11, 08:35
  No masz racje....
  To jeden z niezatapialnych duecików poprzedniej władzy. Zresztą nie tylko ostatnich dwóch kadencji tylko jeszcze bardziej zamierzchłych czasów. Pływaki z nich niesamowite widocznie. Jak takie niezatapialne to niech koleś Drętkiewicz je na podolankę jako boje weźmie - przynajmniej jakiś pożytek z nich będzie.
 • Gość: dd IP: *.037.c64.petrotel.pl 11.04.11, 20:34
  I Pani Sadłowska (nazwisko dobrze oddaje jej fizjonomię) mieszka sobie w wypasionej willi pod Płockiem. A co! Skromny urzędnik magistracki też ma swoje potrzeby i basta!
 • Gość: w IP: 11.04.11, 20:56
  Nie ona jedna ma to co ma... Weź kredycik i tez będziesz miał
  Czepiacie sie i tyle
 • Gość: ulm IP: *.santrex.net 13.04.11, 11:15
  Pewnie okropna I. O. wie o tym wątku - doniesiono jej pewnie o tym. Tylko czy ta beznadziejna dyrektorka coś z tego pojmie??? Wątpliwe...
 • Gość: Punk IP: *.surfert.nl 17.04.11, 21:10
  Takiego ciężkiego przypadku jak pani dyrektor to nawet spychaczem nie wypchnie się ze stanowiska.
 • Gość: do was IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.11, 21:33
  Nie rozumiem, dlaczego dyrektor wydziału skarbu pozostaje? Czy ktoś może wie?
 • hrabiapotocki 19.04.11, 14:20
  Bo jest najlepszą biegłą w ratuszu. Biega co i rusz do pryncypałą z "donosikiem". Taka forma "zarządzania personelem".
 • Gość: no comments IP: 19.04.11, 18:26
  Zaduffffana w sobie i znienawidzona przez całe chyba otoczenie.....
  I niech biega i donosi (tylko raczej nie ma komu), raczej to jej donoszą.
  Zobaczymy tylko jak długo..... W końcu i na niej sie poznają.
 • Gość: przychylna IP: *.216.c95.petrotel.pl 23.04.11, 12:15
  Pani Izo, się Pani nie boi! Przecież Pani Basia za Panią murem stoi! Zna przecież Pani jej "sekrety" i dlatego nie można wywalić Pani - niestety!
 • Gość: mm IP: 24.04.11, 10:15
  Pięknie...., poetycko i dosadnie.
  Piszcie dalej, może z czasem wszystkich wtajemniczycie w tę grę słów.
  Czyli rączka rączkę myje, jakby nie było.....
 • Gość: bij babe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.11, 18:35
  mysle ze jako ksiegowa w punkcie skupu buraka cukrowego pasowalaby idealnie ! to ten styl .
  tylko ze te buraki przestalyby sie zgadzac i te cholerne slupki w excelu
 • Gość: ktosiek IP: 26.03.11, 22:48
  Na księgową to trzeba mieć wykształcenie a po geografii to można faktycznie burakami się zająć a finanse miasta zostawić bardziej kompetentnym.....
  Zawsze to coś bardziej pokrewnego niż budżet, który jak widać po miejskiej kasie chyba nie najlepiej pod rządami pani I.O. się przedstawia.
  No ale cóż.... pozostaje tylko pozazdrościc burakom że jeszcze nimi ów pani nie zarządza.
 • Gość: Bart IP: 174.140.163.* 27.04.11, 10:08
  Ależ długi wątek o pani I. O. - słynna ci owa pani dyrektor musi być.. Niestety słynna ze swoich negatywnych przymiotów, bo pozytywnych nikt nie widział.
  Pan prezydent jest trochę szalony trzymając taką antyprofesjonalistkę na tak ważnym stanowisku...
 • Gość: gdf IP: *.044.c69.petrotel.pl 27.04.11, 20:52
  Nie zapominajmy, że nie tylko ona, ale i Sadłowska czyli duet papużki nierozłączki
 • Gość: 36 IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.11, 05:57
  nic sie nie zmieniło
 • Gość: dd IP: *.class102.petrotel.pl 28.04.11, 22:17
  Takie ciut przygrube papużki, raczej dwa hipopotamki-nierozłączki
 • Gość: Korg IP: *.rev.rootvps.pl 04.05.11, 12:35
  Szkoda nawet wymieniać, bo każdy z zainteresowanych , a zwłaszcza podwładnych doskonale o nich wie. Pozdrawiam panią dyrektor nieserdecznie i nie życzę zdrowia.
 • Gość: Litman IP: *.net 25.05.11, 09:33
  Cóż tam z niesławną panią dyrektor? Jest jeszcze czy już na wylocie?
 • Gość: pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.11, 21:35
  No właśnie???!!!
 • Gość: popieram IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.11, 15:15
  Dlaczego?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka