Dodaj do ulubionych

A jednak nas trują! Rozpylają świństwa

21.04.11, 14:00
Dzisiaj od samego rana, samoloty rozpylają nad nami jakieś świństwa. Nie bardzo chciało mi się w to wierzyć, ale dzisiaj wystarczy wyjść na zewnątrz i przypatrzeć się skąd biorą się chmury nad nami. Nie ma to nic wspólnego z smugami kondensacyjnymi.
Tego już za wiele.

--
Jedną rzeczą jest odkryć prawdę, inną zrozumieć ją, a jeszcze inną wszczęcie działania. Prawda jako taka nie ma wartości dopóki nie jest wykorzystana lub zastosowana.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ambroży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 14:17
    Dobrze,. że to zauwazyłeś. czas najwyższy tworzyć obywatelskie komitety obrony. Rozpylaja sztuczna mgłę. Spowoduje to olbrzymie kolizje wpadających na siebie po omacku przechodniów i samochodów. Zagubionych we mgle którzy przeżyli dobijac będą i poddawać fikcyjnej sekcji zwłok majacej na celu pomieszac nasz doczesne szczatki. Dokończa wszystko bombami próżniowymi. To oczywisty spisek ruskich i tych, wie pan ktorych... co to wyciagaja łapy po nasze majatki ktore wydaje im sie kiedyś były ich. Przed ostateczna rozgrywką z nami maja jeszcze przeprowadzić badania psychiatryczne dla wybranych forumowiczów co to przejrzeli i przeciwdziałaja ich knowaniom łobuzów jednych. Tych mają unicestwiać bombami uranowymi.Zbroimy się. Czas na Powstanie.
  • henrykkreuz 21.04.11, 14:28
    Debil jesteś, spójrz co jakiś czas w niebo, a sam zobaczysz. Tego nie da się nie widzieć.
    Chmury kondensacyjne zanikają po chwili, te nie, te rozszerzają się na długości od horyzontu po horyzont, jedna obok drugiej, trzeciej itd. Jeżeli spojrzysz tylko raz to wygląda na chmury, ale jak obserwuje się dłużej to widać skąd te chmury wzięły się.

--
    Jedną rzeczą jest odkryć prawdę, inną zrozumieć ją, a jeszcze inną wszczęcie działania. Prawda jako taka nie ma wartości dopóki nie jest wykorzystana lub zastosowana.
  • Gość: Clitoris IP: *.038.c66.petrotel.pl 21.04.11, 14:36
    A ja wiem,z pewnego żródła,że to syntetyczny popiół,który zrzucany jest na głowy wiernych..Niewiernych niech diabli wezmą!!!
  • Gość: ambroży IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 14:36
    Toć przeciez ślepy nie jestem. Widzę i dostrzegam niebezpieczeństwo. Nie jestem głupi i wiem jak wyglada slad po normalnym samolocie a jak po rozpuszczonych składnikach, które wkrotce oparem ogarna ziemię.Nawet nawołuję do stworzenia struktur oporu. Jeśli nie toci co piszę to kto chce nas zniszczyc mgłą? Masz inne wytłomaczenie? zapomniałes juz Smoleńsk? Tam tez sie tak zaczęło,a potem ...Boję się wyjść z domu a jeszcze nie kupiłem cukru, mąki , zapałek, świec i kontenera wody mineralnej na przetrwanie. Może jakiś dobry człowiek mi pomoże. wspólnie przeżyjemy i sie IM nie damy.
  • Gość: 1234 do henryka IP: *.063.c76.petrotel.pl 21.04.11, 14:58
    Szanowny kolego , mam propozycje , jak lubisz tak patrzeć w niebo to :
    1. kup sobie białe prześcieradło
    2. idź na łąkę
    3. wykop dołek
    4. owin sie tym prześcieradłem
    5. połóż w dołku
    I sobie patrz i patrz i patrz.
    Aha , obok nie zapomnij postawić łopatki , żeby było czym działac jak przyjdzie czas.
    A tak wogóle to pozdrawiam i zycze zdrowia - zwłaszcza tego psychicznego.
  • henrykkreuz 21.04.11, 15:03
    To co widać dzisiaj na niebie, tj. mgiełki, chmurki - obserwuję od 2 godzin) - to ani jedna nie powstała naturalnie, tylko utrzymuje się po przelocie samolotu (ów), smugi kondensacyjne zanikają dość szybko i nie pozostawiają takich trwałych śladów.
    Tzn. coś jest na rzeczy z tymi chemitrals nad państwami należącymi do NATO. Ponoć rozpylają setki ton aluminium i jeszcze coś tam, coś tam, w oficjalnym celu ponoć w ramach walki z ociepleniem. Tylko, że nie pozostaje to bez wpływu na nasze zdrowie. Aluminium to choroby układu nerwowego, Parkinsona i podobne.

--
  • Gość: meteorolog-interni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:14
    Masz rację Heinriechu. Te chmury to nic dobrego dla zdrowia psychicznego. Widac już pierwsze a nawet po kazdym twoim wyjsciu na powietrze eskalację objawów. Osiągnąłeś dawkę krytyczną. Widac łatwiej niz inni płocczanie to wchłaniasz. Pozostań w domu. Zatkaj wszystkie otwory wentylacyjne. Pod zadnym pozorem nie otwieraj okien nie mówiąc juz o drzwiach nawet gdyby przyszedł listonosz lub komornik. Przeczekaj bo widzę, że jest naprawde niedobrze, a nad Miedzytorzem leci nowa chmura. Aha i jeszcze pij dużo mleka i tylko mleka to zapobiega wiazaniu opiłków aluminium z osoczem. Napij sie też Lugola. Jeśli dobrze bedziesz sie wypróżniał to nie wszystko stracone. Nie wstrzymuj przede wszystkim moczu.
  • Gość: 1234 do henryka IP: *.063.c76.petrotel.pl 21.04.11, 15:21
    Szanowny kolego , nie jestem taki , chcę cie uspokoic , przeczytaj to i ochłoń :

znalezione w sieci , pisali fachowcy :

Czym jest wobec tego smuga kondensacyjna?

Smuga kondensacyjna to nic innego jak chmura cirrus, która powstała dzięki spalinom samolotu będących dla przechłodzonej pary wodnej utrzymującej się na wysokości paru kilometrów nad ziemią - aerozolem. Dzięki temu aerozolowi, jakim są spaliny, a ściślej jądrom kondensacji, wilgoć wytrąca się w postaci kropelek. Powietrze bowiem zawsze zawiera parę wodną. Im wyższa jest temperatura powietrza, tym może ono zmieścić w sobie więcej wody. Jeśli spada temperatura powietrza nasyconego wilgocią, powstaje nadmiar pary wodnej. Powietrze wtedy nie jest już w stanie jej "zmagazynować" i w efekcie tego nadmiar pary wodnej kondensuje się w kropli wody, które widoczne są w postaci mgły albo chmury. Zjawisko to jednak może nie zajść od razu: do kondensacji pary potrzebny jest aerozol, czyli zawieszone w powietrzu stałe lub ciekłe cząstki, wokół których mogłyby się tworzyć zaczątki kropel wody. Gdy tylko pojawia się aerozol, w tym przypadku spaliny samolotu zawierające tlenki siarki i azotu, które w podwyższonej temperaturze reagują z parą wodną, tworząc mikroskopijne kropelki kwasów, para wodna błyskawicznie skrapla się i natychmiast zamarza w drobne kryształki lodu, tworząc strzępiastą chmurę, cirrus.

• Gość: pyra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:28
    Spokojnie! Ruskie rozpylaja mgłę . Za chwile uratują nas amerykanie . Przychodzi coroczny czas zrzutu żuka colorado zwnaego stonką. Stonka wyzre aluminium i bedzie po kłopocie.
  • henrykkreuz 21.04.11, 15:28
    Następny idiota co to nawet nie wie jak wygląda smuga kondensacyjna za samolotem.
    Ale za to jest władny do oceny tych co wiedzą, i to - jego zdaniem - w inteligentny sposób.
    A nie lepiej zainteresować się, czy przypadkiem nie jest to prawdą.
    Ja też nie dopuszczałem do siebie takich myśli, zakładając że to przecież nie może być prawdą, ale ... jednak, chyba nie miałem racji. Coś jest na rzeczy.

--
  • Gość: 4321 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:42
    Masz rację Heniu. Nie zwracaj uwagi na idiotów co to nawet na chmurach sie nie znają ale proszę nie wygladaj już przez okno. Powietrze jest naprawdę niebezpieczne chociaz w sumie ładna wiosna. Skutki moga byc nieodwracalne, że nawet mleko nie pomoze.
  • Gość: 1234 IP: *.063.c76.petrotel.pl 21.04.11, 15:44
    A skąd - jesli można wiedzieć oczywiście - szanowny henryk wszedł w posiadanie wiedzy tak fachowej , tak ściśle tajnej rzekomo itd. ?
    Mnie sie jednak wydaję , ze zbyt wybujała wyobraźnia tez może podobnie skutkowac , a jak jescze dodamy do tego spiskowa teorie dziejów no to mamy wynik jak w temacie.
    Jednak pocelam - w dobrej wierze - krótsze przebywanie na słoncu lub wizyte u lekarza.
  • Gość: maszko IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.11, 15:50
    panie Henryku, teraz sam pan widzi poziom tych pisacieli, jaki stawek taka rybka
  • Gość: 1234 IP: *.063.c76.petrotel.pl 21.04.11, 15:53
    ot i eteligent sie obajwił, jaki rozumny a jaki pisawszy
  • Gość: likorz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 15:59
    Niech go pan nie słucha z tym wyjściem w pana stanie do lekarza.Lekarza propnuję wezwać do domu, a przed wejściem przepuścic go przez dezaktywacyjną śluzę oczyszczającą z aluminium i czegos tam jeszcze. Wyjście na zewnątrz Streng Verboten!
  • Gość: era IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.11, 16:09
    cześć czuby, w watku pisze sie na temat a nie obrzuca obelgami autora, ale dla was to za trudne
  • Gość: 1234 IP: *.063.c76.petrotel.pl 21.04.11, 16:14
    dzięki że się przedstawiłeś , choc pierwszy raz spotykam sie powiem szczerze z imieniem "czuby" , czy to jakies zdrobnienie , czy skrót ?
    A tak , powaznie to niech szanowny kolega zapozna sie z wszystkimi wpisami autora wątku, i niech zauważy że była próba dyskusji na temat , ale autor zaczął "zmieniać " temat i od tego się zaczęło.
    Tak więc proponuję że zanim sie zabierze głos i skrytykuje kogoś to lepiej najpierw zapoznać sie z "całością materiału" a nie "wybiórczo".
  • Gość: sasiad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 16:22
    Zawsze myślałem, że Henryk Kreuz to nawet aż za poważny facet, ale widzę, że z niego jajcarz nie od parady. Uśmiałem sie jak norka. Pozdrawiam Panie Henryku.
  • henrykkreuz 21.04.11, 16:33
    Jakiej tajemnej? Skąd to ci się wzięło? Z chorego łba, ponieważ ja nic takiego nie napisałem nawet nie sugerowałem.

Wzięło się stąd, że ktoś kiedyś chyba na Jasnej Górze o tym mówił i było oczywiście wyśmiane, ale dzisiaj była piękna pogoda, śliczne błękitne niebo i miałem okazję się tym zachwycać, do czasu, aż pojawiły się samoloty ciągnące za sobą smugi, jeden za drugim. Smugi przechodzące potem z chmury do stanu jaki jest obecnie. Nie ma błękitnego nieba tylko przymglone, ale przez ten czas kiedy bycząc się w promieniach słońca mogłem obserwować co z czego powstawało.

Spojrzałem na zjawisko przez Google i stąd taki wpis. Że jednak ci wyśmiani mają rację, istnieje takie coś i dzieje się nawet tu i teraz.

--
  • henrykkreuz 21.04.11, 17:04
    Przez Google można sporo zobaczyć.

--
  • Gość: silanki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 18:02
    Lepiej by było jakbyś zamiast przez Gogle spojrzał po prostu przez okulary.
    P.S. Zacząłeś wierzyć w "jasnogorskie zabobony"? Zawsze z nich drwiłeś.
  • Gość: z miasta IP: *.plock.mm.pl 21.04.11, 18:31
    Może tu: geoinzynieria.co.cc/what-in-the-world-are-they-spraying.html , ten film cos wyjasni?
  • henrykkreuz 21.04.11, 23:01
    Obejrzałem. I stwierdzam, że właśnie to samo działo się dzisiaj nad nami, rozpylają te świństwa.
    Ciekawi mnie kto zezwolił w Polsce na takie działanie? Bez poinformowania społeczeństwa! Nie mówiąc już o informacji o ujemnych skutkach dla naszego zdrowia.

Gdyby np. rozpylane środki eliminowałyby kretynów, to może nawet nie miałbym nic przeciwko (drogi byłyby lepsze, żyć byłoby łatwiej i przyjemniej mając do czynienia z bardziej rozumnymi istotami). Tylko kto miałby ocenić kretyństwo, jak każdy z nas nosi ileś tam (mniej lub więcej) kretyna w sobie?

--
  • Gość: głupotowstrzymywac IP: 151.88.22.* 29.04.11, 09:51
    henrykkreuz napisał:

> Gdyby np. rozpylane środki eliminowałyby kretynów, to (...)

... to nie byłoby tego tematu na Forum, bo nie miałby kto go założyć...
  • Gość: bat IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.11, 14:09
    głupku! Czy myślisz że ONZ podejmuje rezolucje w sprawach nieistniejących, które sobie jakiś Kreuz wymyślił?

foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/
  • Gość: remi IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.11, 14:15
    ale na głupka wyszedłeś, po co ci to było
  • henrykkreuz 21.04.11, 22:07
    Dzisiejszy dzień poświęciłem na oglądanie nieba.
    Była wyjątkowa okazja obserwacji tworzenia chmur, chmurek, które rozmywając się przekształcały się w taki specyficzny rodzaj mgiełki. Dzisiejszy dzień był specyficzny dlatego, że wszystkie chmury i chmurki były wywołane przez samoloty i tzw. smugi kondensacyjne. Wszystkie do widocznych przy zachodzie słońca. Jeżeli ktoś spojrzał w niebo tylko sporadycznie to nie zauważył nic szczególnego, ale dłuższa obserwacja pozwala mi twierdzić na 100%, że wszystkie te chmury i chmurki były wywołane sztucznie w wyniku rozpylenia jakiegoś świństwa.

Wobec powyższego, zmuszony jestem przyznać, że informacje z Jasnej Góry, a dotyczące rozpylania czegoś tam w atmosferze, były prawdziwe.

--
  • Gość: tfa IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.11, 22:14
    czy kogos innego ?
  • Gość: ech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 23:25
    Prędzej cię zabije to co niewidzialne czyli dziura ozonowa, promieniowanie z elektrowni w Fukushimie, a najprędzej syf z Orlenu. Wszystkie te zagrożenia są dużo bardziej realne niż bliżej nieokreślone świństwo rzekomo rozpylane przez samoloty
  • henrykkreuz 21.04.11, 23:50
    Na sprawę trzeba spojrzeć dalej jak czubek własnego nosa i kieszeni, życia.
    Z osobą która nie widzi dalej nie ma sensu rozmawiać.

--
    Jedną rzeczą jest odkryć prawdę, inną zrozumieć ją, a jeszcze inną wszczęcie działania. Prawda jako nie ma wartości dopóki nie jest wykorzystana lub zastosowana.
  • Gość: bij dziada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.11, 23:57
    panie henryku
    chcialbym pana doprosic do watku "co z tym reggaelandem" wiem ze lektura to uciazliwa , juz ponad 700 wpisow ale wydaje mi sie ze wazna . rad bym Pana glos w tej materii przeczytac .
    pozdrawiam
  • henrykkreuz 22.04.11, 00:16
    ok. ale bez czytania 700 wpisów
    --
  • Gość: ... IP: *.146.213.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.08.11, 07:14
    > panie henryku
    > chcialbym pana doprosic do watku "co z tym reggaelandem" wiem ze lektura to uci
    > azliwa , juz ponad 700 wpisow ale wydaje mi sie ze wazna.

Nie trzeba czytać aż 700. Można wyciąć obrażanie, bełkot, brak zrozumienia tematu,
    bezsilną złość, osobiste wycieczki i zostaje ledwo parę postów które można streścić jednym zdaniem: " nie podoba mi się muzyka". Tu tkwi sens całej dyskusji.
  • Gość: ech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 00:04
    Z osobą, która wierzy w pseudonaukowe bzdety też nie warto rozmawiać
  • Gość: henio z klanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 09:13
    Wstałem dzisiaj rano i w te pędy na trawnik. Patrzę oczom nie wierzę. Cały trawnik pokryty jakims białym nalotem. nawet do 5 cm miejscami. A wszystko jakoś błyszczy jakby pokryte jakąś fluorescensyjną farbą. I odór jakby psa rozdarł. Biore próbkę i do laboratorium. Panie w krzyk. Otruc nas pan chcesz czy co? Co to za swiństwo? Krotka narada. Robia badania. Po chwili krzyk. jedna pani zemdlała. Przyjechało pogotowie. Ratownik zachwial sie i upadł. Przyjezdzą straz pozarna z urzadzeniami do dezaktywacji. Panowie w kosmicznych skafandrach ale tez sie boją. Pobrali probke i na sygnale do Warszawy. Wkrotce wiadomość. Tlenek glinu w najbardziej niebezpiecznej postaci z domieszka psychotropów i cyjankali. Polali wszystko woda. Nie odpuszcza. Zaczynaja sie tworzyc bable i syk. Opary białe jak smoleńska mgła zasnuwaja ulice. Sasiadka idzie z mlekiem z samu. fajt! leży i nie oddycha. Sasiad wali w drzewo samochdem bo nic nie widzi. Psy miauczą a koty szczekają. Sodoma Gomora. Atakuja piana. Mgła sie nasila,a wyziewy powalają. Ulica zamknieta przez batalion ochrony chemicznej. Ludzie w panice. Policja kulami gumowymi zagania ich do domów. Wznieca sie pożar śmietnika przy sklepie. Rozdwoniły sie samorzutnie parafialne dzwony. Larum grają. dziennikarzy co przyjechali aresztuja i wywożą w nieznane. Potem okaże się że zginęli w tajemniczyum wypadku samochodowym. Na szczęście wkrótce sie obudziłem Taki sobie sen wariata. Wesołych Świąt dobrzy ludzie. I panu panie Henryku w szczególności
  • Gość: hihiha IP: *.144.c81.petrotel.pl 22.04.11, 23:08
    Panie Henryku - wykształciuchy tego nie rozumieją
    Do ich rozumu dotrze to po 20 latach
  • Gość: grom IP: *.plock.mm.pl 22.04.11, 09:13
    www.milosierdzie-boze.com/wkladki.php
    Tylko to nas moze uratowac.
  • Gość: 1234 do henryka IP: *.140.c83.petrotel.pl 22.04.11, 11:04
    szanowny panie raczył pan napisać ( cyt.)
    Gdyby np. rozpylane środki eliminowałyby kretynów, to może nawet nie miałbym nic przeciwko
    Oj obawiam sie , że nie wyszło by to panu "na zdrowie".
  • Gość: remote control IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 11:12
    Przed chwilą w rejonie Miedzytorza mały sportowy samolot rozpylił niewidzialna substancję. Jest podejrzenie, że opróżniono w ten sposób zbiorniki z fekaliami na terenie lotniska. Proszę nie patrzec w niebo bo coś może wpaść do oka.
  • henrykkreuz 27.04.11, 13:50
    Ciekawe informacje na ten temat. Okazuje się, że rozpylają mimo rezolucji ONZ którą nawet Polska podpisała.

foodfreedom.wordpress.com/2010/10/28/un-votes-to-ban-chemtrails/

--
  • Gość: chem-fiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.04.11, 18:45
    Mecenas Rogalski twierdzi, że przyczyną katastrofy w Smoleńsku był rozpylony i opadający do pdłoża hel. Podejrzewa, że rozpylił go ruski JAK. Może to co widziałeś na niebie to dalszy etap wykańczania Polaków helem. Rozwaz to.
  • Gość: Alek IP: *.184.c79.petrotel.pl 27.04.11, 23:51
    Nad Płockiem na niebie były takie same smugi i po krótkiej chwili czyste błękitne niebo pokryły chmury.
  • Gość: ob IP: *.adsl.inetia.pl 23.08.11, 21:58
    we wzsystkich sklepach
  • Gość: ob. IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.11, 09:29
    trują śmiertelnie a nic miastu nie dają
  • Gość: adol IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.11, 12:24
    życie ceny nie ma
  • markiz_desade 14.11.11, 13:11
    trzeba być skończonym IDIOTĄ, żeby wierzyć w te bzdury....
  • Gość: tek IP: *.182.191.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.11.11, 15:13
    słuchaj znam idiotów, którzy nie wierzą w te bzdury :)))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.