Dodaj do ulubionych

szukam dobrego adwokata

18.07.11, 21:17
Potrzebuję adwokata i nie wiem który jest dobry w prawie karnym
Edytor zaawansowany
  • Gość: rada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.11, 22:06
    Trzeba było myśleć o tym nim nabroiłes. Teraz za późno!
  • Gość: ja IP: *.cdma.centertel.pl 20.07.11, 15:02
    Nie ma w Płocku dobrych prawników. Niektórzy to nawet przepisów prawnych nie znają. Jak oni te studia pokończyli?
    Chyba na zasadzie panda 3 :)))))))))
    Jestem poszkodowaną w nietypowej sprawie, odwiedziłam wielu płockich prawników i chyba poproszę media o pomoc, bo biedni prawnicy nie wiedzą co robić. Dosłownie kpiny w biały dzień.
  • Gość: forum_x IP: *.opera-mini.net 20.07.11, 17:20
    Opowiedz swoją historię a na pewno coś poradzimy. Nie takie numery i sprawy tu się załatwiało! :)
  • Gość: sto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.11, 17:50
    Może chodzi o konflikt z tą , co wiecie co?
    Z tą dżolką czy jak jej tam?
  • Gość: forom_x IP: *.opera-mini.net 20.07.11, 17:58
    Ba no tak to można zgadywać i do jutra rana. :)
  • Gość: obcy IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.11, 20:08
    zamiast mecenasowi dasz gangowi i sprawa załatwiona
  • Gość: ja IP: *.cdma.centertel.pl 21.07.11, 08:57
    Gość portalu: forum_x napisał(a):

> Opowiedz swoją historię a na pewno coś poradzimy. Nie takie numery i sprawy tu
    > się załatwiało! :)
    Opowiemy Wam swoją historię osobiście, w przyszłym tygodniu. Usłyszycie jak można niszczyć cudzą własność i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności, wykańczać ludzi i ich niewinne zwierzęta, bezczelnie kłamać w pisemnych odpowiedziach, słownie zastraszać poszkodowanych, odmawiać zleconych badań, żeby nie było dowodów.

Gość portalu: obcy napisał(a):

> zamiast mecenasowi dasz gangowi i sprawa załatwiona
    To jest chyba jedyne wyjście z naszej skomplikowanej sytuacji a w pierwszej kolejności zniszczymy osobiście własność tych prawników co się tak dziwili, że chcemy za szybko żyć jak normalni ludzie, korzystać z własnej nieruchomości za którą uczciwie zapłaciliśmy wysoką sumę, oraz naprawienia wyrządzonych nam szkód. Zobaczymy jak się zachowają, czy będą cierpliwie czekać gdy im powiemy,że za szybko wszystkiego chcą, że muszą dać nam więcej czasu, bo my teraz nie mamy na wypłacenie odszkodowania.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka