Mazowiecka Spóldzielnia Mieszkaniowa w Płocku Dodaj do ulubionych

Witam członków i właścicieli lokali zarządzanych przez obecny Zarząd Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
m.modz.46 = Mieczysław Modzelewski, zapewne znany w Płocku.

Wg mojej oceny, źle się dzieje w naszej Spółdzielni. Od kilku lat prowadzę korespondencję z Zarządem MSM. Jak do tej pory nie otrzymałem żadnej merytorycznej odpowiedzi na moje zapytania i wnioski. Obowiązkiem Spółdzielni jest publikowanie wszelkich dokumentów na stronie internetowej. Brak jest uchwał, ich uzasadnień, kalkulacji kolejnych podwyżek czynszu itp.
Płacimy za pobraną energię cieplną, która jest wykazywana jako "kreski" w rozliczeniu, jakie otrzymujemy za poprzedni okres grzewczy. Czy zwróciliście uwagę, na fakt kiedy otrzymujemy przedmiotowe rozliczenie? Na początku jesieni. Ewentualnymi zwrotami (w zł) co najmniej przez 4 m-ce dysponuje spółdzielnia.

Do dnia dzisiejszego Spółdzielnia ukrywa przede mną ilość pobranej energii przez węzęł cieplny w moim budynku w jednostkach ujętych w fakturze(ach). Dlaczego?

W węźle cieplnym jest jeden licznik. Wskazuje on pobór energii cieplnej. Pobrane ciepło zużyte jest na centralne ogrzewanie i podgrzanie zimnej wody i jest rozliczne osobno. Proszę sprawdzić w informacji o wysokości czynszu.
Do dnia dzisiejszego spółdzielnia nie odpowiedziała mi, ile energii cieplnej pochłania centarlne ogrzewanie, a ile podgrzanie zimnej wody, która jest dostarczana do mieszkań i rozliczana jako ciepła woda. W jaki sposób powyższy fakt rozlicza? Skąd Jej wiadomo, że akurat tyle zużyte jest na centarlne ogrzewanie, a tyle na podgrzanie zimnej wody.
Czy czasami nie płacimy podwójnie za pobraną energię cieplną przez dany węzeł cieplny?
Na powyższe pytanie winna dać odpowiedź na pytanie.
Czy koszty za energię cieplną wykazane na fakturach równe są wpłat dokonywanych przez użytkowników lokali administrowanych przez Spółdzielnię?

Proszę o wyrażanie swej opinii. Jest jeszcze wiele innych tematów. Dotyczy to np. właścicieli lokali nie będących członkami Spółdzielni. Płacili 2.31 zł/m2, być może po mojej interwencji obniżono do kwoty 2.07 zł/m2.
Co ciekawe w kwocie 2.31zł/m2 właściciele nie będący członkami Spółdzielni jest pozycja niedobór wody i ścieków. Również płacą za niedobór za wywóz śmieci!!!
Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem informacji o ilości niedoborów zarówno wody, ścieków
i śmieci.
Kropla się przelała w postaci udowodnienia pracownikom Spółdzielni czynności, które naraziły członków Spółdzielni na straty. Tak. Mam dowody. Z uwagi na to, że nie podjęto natychmiastowych czynności, została powiadomiona policja.
Jaki może być finał z oceny zachowań przedmiotowych pracowników Spółdzielni, utrwalonych na kamerze nie ukrytej? To zależy od Państwa.
Opublikuję film, ale po zgodzie policji. Aroganckie zachowanie, bezczelność, udawanie "głupa" świadczą o tym, że mogą dokonać jeszcze okrutniejszych rzeczy.
Jak to się dzieje, że posiadając za własne pieniądze kupione śmieciarki, mamy opłatę stałą i zmienną za wywóz śmieci!!
To narazie tyle.
Pozdrawiam
Mieczysław Modzelewski

Ps. Zawsze moje wpisy były podpisane...
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-118
(101-118)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.