Dodaj do ulubionych

Prezydent: Połowa młodych Hiszpanów też nie ma ...

08.11.12, 19:45
Bracia ............. i siostry moje................

módlmy się aby Pan nasz oświecił brata Andrzeja i by przestał pleść farmazony i dyrdymały.


Amen
Edytor zaawansowany
 • Gość: 1234 IP: *.205.c83.petrotel.pl 08.11.12, 19:50
  Nie rozumiem po co porównujemy się do Hiszpanii, lepiej do Zimbabwe, tam jest 99 procent bezrobotnych wśród młodych !
 • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 20:03
  Bardzo słuszna i jedynie prawdziwe koncepcja porównania mieszkańców Płocka do młodych Hiszpanów. Jeżeli tam 50 % młodych nie pracuje to co u nas mają pracować. Jak to możliwe żeby u nas miało być Wam lepiej niż Hiszpanom Jak bym się nie odważył tak sformułować opinii.
 • wawrzyk11 08.11.12, 19:57
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: Płoccza"nic" IP: *.085.c89.petrotel.pl 08.11.12, 20:13
  A gdzie jest Aquapark który by na pewno zwracał na siebie uwagę płocczan i osoby z innych miast!!!!
 • plocczanic 08.11.12, 20:16
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • obeznany44 08.11.12, 20:50
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 20:53
  Co za retoryka! Jaś jak dostanie dwóję w szkole, też się usprawiedliwia - a kolega dostał jedynkę! Nam nie przybędzie od tego, że innym jest gorzej (niby oczywiste, a trzeba łopatologicznie) - chociaż na te gorzej, 90% Polaków by się chętnie zamieniło, nawet na Grecję. Chyba naprawdę ci co mogliby zmienić cokolwiek w naszym kraju - po prostu wyemigrowali.
 • Gość: egon IP: *.class103.petrotel.pl 08.11.12, 20:54
  A co pan prezydent zrobił w obronie płockich spółek Zakładu Energetycznego które wyprowadzono do Gdańska , bo w mieście pana premiera miejsca pracy są bardzej potrzebne niż w Płocku
 • Gość: ubawiony IP: *.174.c84.petrotel.pl 08.11.12, 21:50
  Ale cóż mógł zrobić? Przecież musi realizować hasło narzucone z góry:
  "By żyło się lepiej, kolegom!"
 • Gość: Obserwator IP: *.243.c66.petrotel.pl 08.11.12, 20:54
  Cytat:
  "Mówi pan o prywatnych przedsiębiorcach, a są ludzie, którzy twierdzą, że znaczna część ratuszowych urzędników ma pracę po znajomości.

  - W urzędzie nie ma miejsca na takie sytuacje. Są konkursy na dane stanowiska, kandydaci muszą spełniać szczegółowe wymagania. O ich zatrudnieniu decyduje to, jak zaprezentowali się podczas rekrutacji."

  Więcej... plock.gazeta.pl/plock/1,35709,12821744,Prezydent__Polowa_mlodych_Hiszpanow_tez_nie_ma_pracy.html#ixzz2Bf8YxvvB

  Widzicie jak teraz wszysto jest OK !
  I co tu narzekać ;-))
 • obeznany44 08.11.12, 21:06
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: UMP Watch IP: *.181.57.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.11.12, 21:31
  Żeby było jasne - to co napiszę poniżej w żaden sposób nie może być wzięte za pozytwną ocenę czy obronę działalności ekipy Nowakowskiego.
  Sytuacja na rynku pracy w Płocku, wysokie bezrobocie młodych i nie tylko, brak perspektyw to "żniwa i zbiory" po beztroskich latach rządów debilnej ekipy stawiającej i łożącej cieżkie miliony na działania populistyczne, festyny plażowe i promocję światową.
  Prawdę mówiąc, rządy Nowakowskiego & co nie przyniosły praktycznie żadnej poprawy nie mówiąc już o jakościowej zmianie w sposobie rządzenia miastem w porównaniu z poprzednią ekipą.
 • Gość: jerzy trotylowicz IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.12, 21:34
  najważniejsze, że ludzie odczuwają i mówią o dobrych zmianach, choćby w komunikacji drogowej. Piesiaki szczekają a karawana jedzie dalej .... Pozdrawiam Wszystkich.
 • Gość: Obserwator IP: *.207.c81.petrotel.pl 09.11.12, 06:04
  W drogach żenada największa, więc dałeś zły pezykład. To co robi tereb, to zupełnie obnaża jego brak kompetencji, totalna amatorszczyzna.
 • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.12, 07:22
  Jeszcze 20 lat i będzie coś umiał.
 • Gość: UMP Watch IP: *.31.15.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 08:28
  Gość portalu: Obserwator napisał(a):

  >>To co robi tereb, to zupełnie obnaża jego brak kompetencji, totalna amatorszczyzna.

  podaj zwięźle w kilku puntach, jak to powinien robić i zapewne zrobiłby komptentny profesjonalista
 • Gość: AAA IP: *.bilfinger.pl 09.11.12, 14:50
  Otolińska
  Zamykanie trasy wylotowej z miasta na pół roku - amatorszczyzna, otwieranie jej dla ruchu bez chodników i oznakowania poziomego to amatorszczyzna (a nawet łamanie prawa - kto podpisał dopuszczenie do ruchu) - co sie działo przez te pół rokuprzecież to odcinek niecałych 2 km a otrzymalismy wymiane podbudowy, krawężniki i asfalt - tempo prac żenujące.
  Skrzyzowanie piłsudzkiego i granicznej. Powierzchnia nowej nawierzchni to pewnie z 500 m2 a prace trwały pewnie ze trzy miesiące. Ja pracowałem na budowie gdzie ruch całej autostardy był przekładany w 1 dzień a u nas skrzyzowanie 3 miesiące sie buduje :-)
  Kilka lat pracuje na kotraktach zagranicznych i stwierdzam że nawet w afryce więcej wiedzą o budowaniu infrastruktury. Tyle że jeśli zamawiający wymusza jakieś standardy jakościowe i organizacyjne na wykonawcy to wykonawca musi się dostosowac albo spieprz... na szczaw. Ale jeśli po stronie zamawiającego jest brak doświadczenia i kompetencji to niestety kaplica - mamy co mamy najdroższe drogi w Polsce a firmy nie potrafia ich dobrze wykonac a co jeszcze lepsze zarobic na tym. To jest niestety problem ogólnopolski a nie tylko Płocka.
  Budujemy sobie Mercedesy nie mając pojęcia jak je produkować ani nie mając pojęcia ile będzie kosztować użytkowanie.
 • sucha0000 23.01.13, 16:08
  Ja zjezdzam za granice. W Plocku mieszkam od urodzenia, kocham to miasto ale nie ma szans na zatrudnienie. Mam 21 lat, jestem pol roku po skonczeniu szkoly, no ale jak nie mam min 5 lat doswiatczenia no to gdzie sie pcham do pracy... A skad mam to doswiadczenie brac szanowni pracodawcy?

  Jakis czas temu znalazlam ogloszenie na plocmanie: Szukamy osoby do pakowania odziezy do kartonow z powodu likwidacji sklepu. Min 3 (!!!!) lata doswiatczenia na podobnym stanowisku.
  No rece mi opadly...
 • Gość: zaniepokojony IP: *.012.c91.petrotel.pl 08.11.12, 21:42
  i w ogóle mie nie dziwi fakt że Uchwał tam wszystko trzyma bo w takich okolicznościach nic innego nie pozostaje. facet kompletnie nie ma bladego pojącia co tam robi i po co i jak tam się znalazł o tych banialukach wolę już przemilczeć bo to po prostu gorzka parodia

  nie wiem co można w takiej sytuacji zrobić ale najlepiej gdyby po prostu zrzekł asię tego stanowiska i żeby przejł ktoś inny z tej samej partii ale inny do cholery niż on !

  Piszę naprawdę serio, niech prezydent będzie z PSL PO PiS SLD ale niech ten człowiek odejdzie bo to tragedia dla miasta !

  panowie z klubu PO weżcie zróbcie coś z tym fantem bo to jużnarawdę nie jest śmieszne !
 • Gość: mateo IP: *.centertel.pl 08.11.12, 21:46
  Eryk, daj spokój ;-)
 • Gość: żal patrzeć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 21:52
  Pan prezydent poraz kolejny się skompromitował. Co to za wywiad? Czy to był wywiad z urzędującym od 2 lat prezydentem czy z kandydatem do tego stanowiska, a może nadal trwa kampania. Nowakowski chyba nadal nie zrozumiał, że wygrał wybory i powinien zapierd... A jedyne co się robi to rozwija wydział PR czyli propagandy.

  Ile haseł z kampanii zostanie zrealizowanych Panie Prezydencie???
  Odpowiadam
  Jedno - By żyło się lepiej! Teraz My - jak to napisał na fejsie MU.

  Pana rządy można ocienić jednym słowem - ŻENADA
 • Gość: zm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 22:04
  zaniepokojony ma rację , po robi sobie obciach pozwalając żeby prezydent z tej partii mając mandat wyborczy dawał się wodzić za nos komuś takiemu .
  to juz nie jest jakaś tajemnica ratusza ale całe miasto się z tego śmieje, część oburza innych trafia szlag .
 • Gość: M IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.11.12, 22:23
  Nie ma niczego wazniejszego niż ściągnięcie do Płocka inwestorów. Nic tak nie rozwija miasta i nie bogaci jego mieszkańców jak największa liczba miejsc pracy i konkurencja wśród pracodawców.
  Pochodzę z Płocka a wyjechałem do innego miasta trochę większego od Płocka. Rynek pracy tutaj jest o klasę lepszy od Płockiego rynku pracy. Infrastruktura drogowa też na wyższym poziomie. Dopiero jak się z Płocka wyjedzie widać róznicę i niestety widać jak bardzo Płock jest zaściankowy i zbudowany na układach i układzikach. Jeśli nie masz pracy w Orlenie nie ma możliwości praktycznie rozwoju, chyba ze prowadzisz działalność własna.
  jeszcze raz ściągajcie do Płocka jak najwięcej firm!!!!!!! a naprawdę zmieni to oblicze tego miasta.
 • 5marcus 08.11.12, 22:27
  Tak mu dopomóż Bóg.
 • Gość: gewu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 22:39
  mielismy miec druga amerykę potem druga japoonię a nawet druga irlandię. teraz mamy sie stac druga hiszpanią . nastepnym krokiem będzie druga grecja i to zapewne nie jest ostatnie słowo . w ratuszu coś tam kombinują z burkina faso więc to może o to chodzi . moze nie w całym kraju ale płock może byc pionierski -płockie burkina faso !
 • Gość: grecja to raj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 18:49
  podobno w Grecji, warunki które doprowadziły do protestów były o wiele lepsze od naszych obecnych... ale ludzie boja się zadawać pytania - u nas ludzie boją się państwa - boją sie odezwać żeby sobie nie zaszkodzić - jednak poprzedni ustrój "jest w nas"...
  w wiadomościach mówi się o PIERDOŁACH - nie widzicie tego? kiedyś jak cukier podrożał o złotówkę, to były rozruchy - dzisiaj za w to miejsce podrożeje 10 razy po 10 groszy, ale o tym się nie mówi...
 • historykplocki 08.11.12, 22:35
  Pan Prezydent mówi mówi, że są konkursy a ludzie muszą spełniać wymagania.
  Przecież to jest jakiś bełkot. Wystarczy przypomnieć pan Uchwała, który bez uprawnień pełnił obowiązki (może nadal pełni?!) sekretarza UMP. Chyba, że pan Prezydent woli o tym nie pamiętać. Przykładami można sypać jak z rękawa. Jakis pan zwolnił się z PWSZ przed konkursem w UMP bo wiedział, że go wygra...itp., itd.
  Tytuł artykułu jest do przerobienia i powinien brzmieć: Obiecam wam wszystko co chcecie.

  A to dla pana prezydenta ku przestrodze (autor Czesław Miłosz)

  Który skrzywdziłeś człowieka prostego
  Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
  Gromadę błaznów koło siebie mając
  Na pomieszanie dobrego i złego,

  Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
  Cnotę i mądrość tobie przypisując,
  Złote medale na twoją cześć kując,
  Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

  Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
  Możesz go zabić - narodzi się nowy.
  Spisane będą czyny i rozmowy (...)

 • 5marcus 08.11.12, 22:46
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: wmordejeza IP: 46.7.148.* 08.11.12, 22:50
  Dokładnie tak, a pan Sekretarz to też wygrał jakiś konkurs na stanowisko, które obecnie sprawuje??? Pan Prezydent niczym Donald Tusk bierze na siebie pełną odpowiedzialność, czyli żadną. Gadają jedno, a rzeczywistość jest całkowicie odmienna. Śmiech na sali, jak się Płocczan robi w bambuko :)))))
 • Gość: hiha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 23:12
  no i juz mamy burkina faso ! robienie w bambuko jest tam zarazem sportem ,religią narodową i doktryną ekonomiczną zarazem !
 • Gość: xxx IP: *.c157.petrotel.pl 08.11.12, 23:57
  a po czyjej interwencji został zmieniony tytuł tego artykułu?
 • Gość: ona IP: 95.178.3.* 09.11.12, 00:06
  Jak to po czyjej? Jeszcze by UM i spółeczki przestały reklamy wykupywać za Twoje pieniądze i gazetka by umarła śmiercią naturalną 17 dużych reklam publicznych i 3 małe komercyjne
 • Gość: widzeipatrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 00:21
  smutno mi Boże, Szanowny Panie "historykplocki"
  smutno mi Boże!

  ..."Który skrzywdziłeś człowieka prostego
  Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
  Gromadę błaznów koło siebie mając
  Na pomieszanie dobrego i złego,

  Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
  Cnotę i mądrość tobie przypisując,
  Złote medale na twoją cześć kując,
  Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

  Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
  Możesz go zabić - narodzi się nowy.
  Spisane będą czyny i rozmowy (...) ".....

  smutno mi Boże
  smutno mi Boże
  smutno mi Boże
  przypuszczam, że to
  niewiele pomoże!
  Mamy takiego na jakiego zasługujemy.!!!
  /przepraszam tych z kręgosłupem/
  ale chłop pańszczyżniany ma coś we krwi, że tego "nie razbierjosz"
  i tak w Płocku będzie zawsze, a /za wsze /, /za mendy/ i za srebrniki sprzedawali Polszcze od wieków - nie daj Bóg-na wieki wieków.!
 • Gość: traf.prze.chciwych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 00:52
  niech nie plecie farmazonów.
  gdyby miał trochę przyzwoitości nie gadałby tak.
  -Ja się na nim przewiozłem, oszukał mnie.
  odebrał mi poczucie bezpieczeństwa w tym kraju,
  i udowodnił, że wszyscy przy korycie to te "różowe pigi"przy korycie.

  W zoo zaobserowałem, że świnia to takii ssak co zeżre wszystko, i nic nie jest w stanie tego zmienić, dla niej to nażreć się do syta /i jeszcze więcej/ to cel życia.


 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 05:51
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: workservice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 06:11
  Takie publiczne dyskryminownie poszukujących pracy nie powinno mieć miejsca ,szczególnie jeśli dotyczy to Pana Prezydenta.Chciałbym wiedzieć czy znalazł Pan doskonałą receptę dla siebie.Przecież Panu wiek się nie zatrzymał,już stracił Pan połowę swojego młodzieńczego uroku.Czy w związku z Pana wypowiedzią, ludzie 50 + mają zwolnić swoje miejsca pracy i odejść, a jakie ma Pan propozycje dla tej grupy osób.
 • Gość: ratuszowiec IP: *.centertel.pl 09.11.12, 08:07
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: kandydat IP: 212.160.172.* 09.11.12, 08:12
  Jednymy wyjściem dla miasta Płocka jest wybór gospodarza, a nie polityka. Jeśli skończymy z politykami w tym mieście, miasto ruszy do przodu. Zobaczcie Wrocław czy Poznań. Jeśli prezydent i jego ludzie pracują dla miasta są efekty. U nas pracuje się od wyborów do wyborów. Przed obecnym prezydentem nie zostały postawione żadne cele, szczególnie przez wyborców, mieszkańców tego miasta. Skoro nie oczekujecie od swojego prezydenta niczego, to co sie dziwicie ? Jeśli głosujcie na niego tylko dlatego, że jest z PO, ładnie wygląda na bilbordzie itd to nie spodziewajcie się efektów.
  Wg mnie jedynym wyjsciem dla tego miasta jest wybór na gospodarza nie polityka. "Zwykłego" obywatela, wizjonera, kogoś kto będzie reprezentował Was, mieszkańców a nie partię i jej program wyborczy. Miasto to nie kraj. Tu nie ma miejsca na politykę. Tu trzeba dbać o rozwój miasta, o czystość, o brak układów, o inwestycje itd.
  pozdrawiam
  przyszły kandydat na reprezentanta wybórców.
 • Gość: menel IP: *.31.15.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 08:41
  wizjoner to jeszcze sporo za mało - chore wizje ma pierwszy lepszy matoł, jełop, tuman i tłumok, jakich pełno się kręci i udaje zupelnie kogoś innego, tym się własnie zajmujemy w tym wątku, więc nie trzeba daleko szukać.
  potrzebne sa udokumentowane i zweryfikowane kwalifikacje, predyspozycje, charakter, mądrość - dobra rzadkie a nawet deficytowe
 • Gość: Olechowski IP: *.31.15.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 08:54
  "im wyżej małpa na drzewo włazi, tym bardziej gołą żyć odsłania"
  jak to dobrze posłuchać od czassu do czasu, co "decydent ma mądrego do powiedzenia" a nie jego rzecznik
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 08:50
  ja też się zgłaszam na kandydata. tylko nie wiem czy pewien kabaret (którego nazwa wyleciała mi teraz z głowy), pozwoli mi wykorzystać ich cytat jako hasło wyborcze: "ja też chcę do koryta".
  A serio, to faktycznie - należałoby wybrać kogoś, najlepiej z drugiego końca Polski, kogo nikt tu nie zna, kto "politykę" co najwyżej do porannej kawy czyta, bo może układy wykruszyłyby się, bo w tym mieście nie ma szans na dobrą i stabilną pracę, jeśli nie jest się "kumplem" albo rodziną jakiegoś kogoś...
  W tych wyborach dałem się nabrać - że wykształcony, że nauczyciel... Wiem, że w następnych wyborach zagłosuję na kogoś, kogo nazwisko mi nic nie mówi - choćby był z Partii Przyjaciół Pomidora, bo może zupełnie obcy, najlepiej jakiś manager, zmieniłby coś...

  swoją drogą, gratuluję prezydentowi, bo nie każdy polityk ma odwagę powiedzieć co myśli, choć nie rozumiem, czemu GW zmieniła tytuł...
  tylko, że jak tak źle jest, to czemu zamiast zmieniać to, co otwiera skrzyżowanie albo fotkę w autobusie sobie robi? CZYNY nie słowa, a następna kadencja przyjdzie sama....
 • epoeta 09.11.12, 09:05
  Czy przypadkiem to zdjęcie to nie dowód dla policji, że ktoś prowadzi pojazd bez uprawnień? Bo nie wiem czy prezydent ma prawo jazdy na autobus?
  A co do artykułu... Brakuje mi słów
 • Gość: Cyd IP: 92.60.130.* 09.11.12, 09:38
  Nie zgadzam się z poprzednikiem, że ktoś z zewnątrz uzdrowi sytuacje w Płocku. To jest nasze typowe polskie chowanie głowy w piasek z nadzieją, że nowe będzie lepsze.
  Prezydent to gospodarz miasta, ale również i polityk współpracujący z innymi politykami ze stolicy, że nie wspomnę już o radzie miasta. Nawet super fachowiec "świeżak" polegnie a jego pomysły zapełnią prezydenckie biurko.
  Prezydent Wrocławia przez wiele lat budował sobie zaplecze polityczne, by skuteczne zarządzanie tym miastem było możliwe.
  W Płocku realia są inne, więc trzeba oprzeć się na partiach politycznych. PO nie jest złą alternatywą dla tego co było za Milewskiego, nie jestem tylko przekonany, czy to ugrupowanie wybrało właściwego człowieka na włodarza naszego miasta.
  W zasadzie nie jest on gorszy od poprzedników, niestety źle dobiera sobie współpracowników i nie wyciąga z tego wniosków - połowa kadencji jest do tego idealną okazją. Pytanie, które musimy sobie postawić jest takie, czy dzieje się tak dlatego, że prezydent jest w jakiś sposób ubezwłasnowolniony przez otoczenie, czy to przemyślany element jego strategii.
  Mam nadzieję, że to drugie, bo to rokuje szansę na zmianę po zweryfikowaniu efektów.
  Z wypowiedzi na forum sekretarz miasta jawi się jako zły duch tego urzędu. Może to trochę przesada, bo przecież podejmując decyzje personalne, a takich dużo on podejmuje, zostawia się za sobą ludzi szczęśliwych i wściekłych. Ci ostatni głośno krzyczą stąd ten hałas.
  Pomimo całej życzliwości, też niestety odnoszę wrażenie, że mamy tu do czynienie z piętą achillesową prezydenta, ale jest to odczucie subiektywne - może "ta pięta" pomijając kulturę osobistą, jest skutecznym menago, tylko trochę gruboskórnym?
  Życzę powodzenia
 • Gość: dyc IP: *.opera-mini.net 09.11.12, 10:12
  pięta achillesowa jest duża a nawet bardzo duża bo obejmuje cały urząd tzw prezydenta być może z tobą włącznie
 • Gość: cyd IP: 92.60.130.* 09.11.12, 10:37
  Po co te nerwy (dyc, cyc czy jakoś tam), lepiej poczytaj i się pośmiej:

  Nauczyciel historii wpada zdenerwowany do pokoju nauczycielskiego i mówi do dyrektora:
  - Ach, ta 6B! Nie wytrzymam z tymi baranami! Pytam ich, kto wzią Bastylię, a oni krzyczą, że to nie oni!
  - Niech pan się tak nie denerwuje - uspokaja dyrektor - może to rzeczywiście ktoś z innej klasy.

  Życie to odcienie a nie czarno-biała rzeczywistość - są tam i ludzie wartościowi
 • Gość: kaktus IP: *.plock.mm.pl 12.11.12, 15:44
  Żart niezły . Ale wydaje mi się , że to właśnie nasz prezydent zaczyna powoli mówić że jej nie wziął !!!!!!!! Co złego to nie on . Zwalmy na ten przykład na Buczkowskiego !
 • leylo 09.11.12, 09:00
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: postrzegan wprost IP: *.31.15.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.12, 09:33
  ten wywiad to majstersztyk prezydenckich służb od wizerunku i promocji - ile mln z budżetu trzebaby wydac aby uzyskać tyle wejść i taki śiwatowy rozgłość, warte to jest przynajmniej z 5,3 mln zł, czyli tyle warte są publiokacje generowane przez promocję zapewnianą prtzez zawodową Wisłe Płock
  "odwrotne postzreganie rzeczywistości"
 • Gość: taka tam IP: *.204.c68.petrotel.pl 09.11.12, 10:59
  Wierzę mu jak nie wiem co:)poprawia sobie ego
 • Gość: wewew IP: *.4web.pl 09.11.12, 09:46
  'Dla młodego człowieka podstawą jest praca, możliwość usamodzielnienia się. Przykro mi to mówić, bo chciałbym, żeby wykształceni ludzie wracali do Płocka. Ale jeśli w innych miastach mają możliwość podniesienia kwalifikacji i w efekcie znalezienia pracy, to powinni iść tą drogą. A ja zrobię wszystko, by te osoby jednak do nas wracały'

  jak dotąd jakoś słabo idzie, ale rozumiem że to problem noworozpoznany i dopiero ekipa nad zaradzeniem myśli

  btw pod rozwagę artykuł o krainie gdzie jednak DASIE

  wyborcza.biz/biznes/1,101716,12756330,Nowa_Sol__czyli_jak_sie_piesci_inwestora.html
 • Gość: matador IP: *.opera-mini.net 09.11.12, 09:53
  wykopcie tą marionetkę ze stolca, chyba że obraliście kurs DNO
 • Gość: Hiszpan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 10:18
  Tak hiszpańska mieszanka PO, SLD i Ruchu Palikota zniszczyła kwitnąca po rządach prawicy Hiszpanię Tekst linka
 • Gość: z boku IP: *.opera-mini.net 09.11.12, 10:20
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: kery IP: *.210.c94.petrotel.pl 09.11.12, 10:35
  "W urzędzie nie ma miejsca na takie sytuacje. Są konkursy na dane stanowiska, kandydaci muszą spełniać szczegółowe wymagania. O ich zatrudnieniu decyduje to, jak zaprezentowali się podczas rekrutacji."
  Jak to nie ma a Guzanek, Terebus, Bebenista, Czwartek i wielu innych?... Już ten oszust wie doskonale o co chodzi...
  Takiej ilości zatrudnionych przez protekcje urzędników nie było za żadnego z poprzednich prezydentów.


 • Gość: komancz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 10:44
  nie przesadzaj, sldowcy tez duzo zatrudniali rodzin, kochanek i z gazety wyborczej
 • Gość: marzenka IP: *.plock.mm.pl 09.11.12, 17:52
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: marzenka IP: *.plock.mm.pl 10.11.12, 16:34
  tylu, ilu przez protekcje zatrudnił nowaczenko, nie zatrudniał dotąd żaden jego poprzednik.
 • Gość: obserwer IP: *.opera-mini.net 09.11.12, 10:45
  miernoty nad miernotami z dennymi "pomysłami" na rozwój miasta, ściąganie inwestorów i powstawanie miejsc pracy, góra partyjna podobno z coraz większym zniecierpliwieniem i zażenowaniem przygląda się temu cyrkowi, oby jak najszybciej zainterweniowała
 • surowyprofesor 09.11.12, 11:39
  Płocczanie, Wyborcy!
  Czy pamiętacie?
  „Najważniejszym celem mojej kadencji jest uczynienie z Płocka miejsca przyjaznego do życia – dla ludzi młodych, którym poprzez nowe miejsca pracy damy szansę na rozwój...”

  „Świeżo upieczony prezydent Płocka Andrzej Nowakowski z PO na dzień dobry przyjął uposażenie w wysokości 12.488 zł, o 28% wyższe niż jego poprzednik na tym stanowisku - donosi "Dziennik Gazeta Prawna.”
  oraz hipokryzja z internetu:
  „W kategorii Najlepszy Prezydent Roku 2011 nagrodę otrzymał Pan Andrzej Nowakowski z Płocka. Od 2010 roku, w którym to wygrał wybory samorządowe świetnie sprawuje swoją funkcję. Nie bez przyczyny zajął on pierwsze miejsce w plebiscycie, ponieważ jest on niezwykle charyzmatycznym, energicznym i zarazem konsekwentnym człowiekiem. Nowakowski stale realizuje swoje plany i tym samym wprowadza wiele znaczących zmian, które cieszą się dużą aprobatą mieszkańców Płocka.”
  A teraz ten wywiad!
  „- Mam świadomość, jak ogromnym problemem m.in. dla młodych ludzi po studiach jest dziś znalezienie pracy. Oczywiście, małym pocieszeniem jest to, że problem ten w dobie kryzysu nie dotyczy tylko Płocka, ale większości miast w Polsce i w Europie. Np. połowa młodych Hiszpanów nie ma obecnie pracy. Rzeczywiście, to małe pocieszenie...”
  Kampania buraczana... Złotoustny!
  Ludzie! Dajmy to do telewizji, do ogólnopolskiej prasy!
  Niech cała Polska zobaczy naszego „pierwszego polonistę” z ratusza i jego gospodarczą „złotą myśl” na rozwiązanie problemów miasta Płocka dotyczących bezrobocia.
  Może inni poczują się lepiej wiedząc, że w Płocku mają jeszcze gorzej!
  I braku nadziei na jakąkolwiek poprawę obecnej sytuacji.

  Platforma Obywatelska – „Po pierwsze: gospodarka, głupcze!”
 • bogna1508 09.11.12, 11:54
  No normalnie, szok. To za argument,że w Hiszpanii 50% młodych jest bez pracy, ale jaki tam klimat mają, mogą całym rokiem pod namiotem mieszkać i odżywiać się pomarańczą. Ktoś z czytelników proponuje,żeby nagłośnić wspaniałe obietnicę prezydenta Płocka.Uważam,że nie ma szans skoro on jest tak przez swoją partię nagradzany, to przecież cenzura nie pozwoli go opluwać.Wydrukować trzeba tą deklaracje p.Nowakowskiego i jak najszypciej z niej rozliczyć.
 • Gość: referent IP: *.129.c89.petrotel.pl 09.11.12, 12:24
  referendum byle szybciej
 • Gość: młody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.12, 13:05
  Niech pan prezydent przestanie pieprzyć o młodych ludziach. Ile takich młodych musiało odejść z pracy, żeby jego znajomi czy POplecznicy mogli wskoczyć na ich miejsce. Przykładów można mnożyć, wystarczy poczytać te forum, żeby dowiedzieć się o konkretnych osobach i stanowiskach. I nie mówię nawet o stworzeniu dodatkowych miejsc pracy, ale o usuwaniu młodych ludzi z już zajmowanych stanowisk i wymiany ich na "swoich". By żyło się lepiej... KOLEGOM.
 • firstkaktus 09.11.12, 12:56
  Prezydent: Zrobię wszystko, by młodzi mieli pracę

  NIEZŁE !!!!!!!!!!!

  Niezłe . Naprawdę niezłe . Koledzy , znajomi i rodzina będą niezmiernie wdzięczni za robotę dla swoich dzieci . Może po kadencji ktoś się zrewanżuje ?
 • Gość: młody IP: *.129.c89.petrotel.pl 09.11.12, 13:22
  i będą głośno artykułować co myślą o prezydencie i jego "pracy"

  w końcu trzeba coś zorganizować !
 • Gość: uhaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 15:12
  na miejscu pana prezydenta nie starałbym się sprowadzić wykształconych ludzi do płocka bo to nie jest jego elektorat ani jego zaplecze . jakie to zaplecze jest wystarczy się przyjrzeć - sztab fachowców po kursikach i dokształtach wszelakich , często bez studiów albo z takimi że lepiej się nie przyznawać .
  było dwu z tytułami naukowymi ale jednego już nie ma a drugi na wylocie .
 • Gość: zdesperowana 26 IP: *.plock.mm.pl 09.11.12, 15:38
  Pan Prezydent powiedział na koniec "warto doceniać to co mamy"- a jeśli nie mamy nic? Co mamy doceniać? Brak pracy, brak pespektyw na pracę, brak możliwości rozwoju. Łatwo mówić, kiedy jest się na górze. Panie Prezydencie młodzi, wykształceni ludzie wołają do Pana o pomoc. Te wpisy są wyrazem naszej bezsilności. To nie jest tak, że młodzi mają rządania. To nie jest tak, że mamy kaprysy. My chcielibyśmy po prostu egzystowac. Nawet na niskim poziomie. Ale żyć! Chcielibyśmy uczciwej pracy, nawet za grosze, gdzie wkładalibyśmy serce i wysiłek. Ale bez znajomości się nie da!!!!! My też chcemy mieć szanse. Kiedy wreszcie dostałabym pracę starałabym się o nalepszą opinię pracodawcy. Nie zawiodłabym. Chciałabym jedynie uczciwie zarobić na chleb i zus. Czy to jest tak dużo??????
  Teraz powiem co mam. Wszak trzeba doceniać to co się ma: Dyplomy kilku kierunków studiów i (zaglądam do swojego potrwela) pożyczone 25 groszy. Ponadto mam oczy pełne łez, ręce opadające z bezsilności, chęci do pracy. Nie chce być pasożytem społecznym! Chcę uczciwie pracować. Nie mam tej szansy. Proszę wyjaśnić głoszone na platatach hasło wyborcze: by żyło się lepiej! Głosowałam na Pana i powiem tak ale jak teraz jeszcze mi się nie żyło! Oczywiście trzeba brac pod uwagę kryzys, ale nie można nim wszystkiego usprawiedliwiać. Panie Prezydencie chce mieć prawo do życia! Marzę o pracy nawet za najniższą krajową z zusem. Jak trzeba będzie szkolić się dalej: proszę- jestem gotowa. Chciałabym tylko mieć za co się szkolić.
  Na koniec napiszę: nie winie Pana za zła sytuację. Sama jestem sobie winna, że zamiast wybrac naukę w szkole zawodowej zdecydowałam się na studia, potem kolejne i jeszcze jedne. Głupia miałam nadzieję, że zdobędę pracę- jak nie w jednym kierunku to w drugim, jak nie w drugim to trzecim. Od października chciałam zacząc kolejne studia podyplomowe, ale.. zatrzymałam się- bo nie widze sensu. To oznacza, że już nie mam nadziei. Żal mi będzie wyjechać z kochanego miasta, ale jestem zmuszona- nie mogę, nie potrafię, nie umiem dłużej czekać.
  Na koniec serdecznie pozdrawiam i życzę, by Pana dzieci nigdy nie musiały przechodzić przez to z czym my, młodzi borykamy się na co dzień w rządzonym przez Pana mieście.
 • Gość: zdesperowana26 IP: *.plock.mm.pl 09.11.12, 15:44
  Przepraszam za błąd żądania oczywiście ż nie rz wcisnęłam r.
 • Gość: grypa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.12, 16:07
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • Gość: kaktus IP: *.plock.mm.pl 12.11.12, 15:25
  Masz dyplomy kilku kierunków studiów a piszesz " Portwela " ? Aż strach się bać tych Twoich dyplomów .
 • Gość: zdesperowana 26 IP: *.plock.mm.pl 12.11.12, 23:23
  Literówka każdemu może się zdarzyć. Oczywiście przez f. Masz rację przepraszam. Pisząc szybko nie zwróciłam uwagi. Jeśli nie odnajdujesz głębi i intencji wpisu, a potrafisz odnaleźć wyłącznie pomyłkowo napisany wyraz to ja nie mam o czym dyskutować. Myślałam, że można tu poruszyć ważne kwestie. Ale nie każdy jest dorosły. Uwierz mi nie robię błędów. Gdybyś miał moją sytuację nie zastanawiałbyś się nad słowem portfel i nad jego pisownią. Raczej myślałbyś nad tym jak przeżyć. Ale ty tego nie zrozumiesz.
 • Gość: Kaktus IP: *.plock.mm.pl 13.11.12, 09:48
  Nie rozumiem . Chyba masz rację . Ja nie mam fakultetów . Zajmuję wysokie stanowisko , lubię swoją pracę , mam prawie satysfakcjonujące zarobki . Tylko że ja nie oglądąłem się na innych . W swojej karierze zawodowej woziłem drewno z lasu , sprzątałem kible i inne takie rzeczy pochylając garb w bezsilności a w międzyczasie nabywałem praktyki i doświadczenia życiowego . Nikt nigdy mi nic nie dał za darmo . Wszystko co mam zdobyłem własną pracą . I co najważniejsze - jeśli szukasz pracy to nie wal pracodawcom w oczy fakultetami . Powoli , krok za krokiem , za kilka lat się okaże że się przydadzą . Ala na Boga - nie do zdobycia jakiejkolwiek pracy . Szefowie generalnie nie lubią mądrzejszych od siebie . Ja osobiście wolę osoby które najpierw pokazują , że UMIĄ :D a dopiero potem mi to dokumentują . Takich co pisali i dokumentowali że UMIĄ ;D a potem w praktyce nic nie umieli i co gorsza nawet nie umieli się naumieć ( a oczekiwania co do kariery ogromne ) to już widziałem na pęczki .
 • Gość: kuntakinte IP: *.opera-mini.net 13.11.12, 10:01
  nie każdy ma mentalność niewolnika i nie musi jej mieć
 • Gość: kuntakinte IP: *.opera-mini.net 13.11.12, 10:13
  nie każdy musi też popierać tak jak ty patologię w postaci pseudobiznesu na krawędzi paragrafów, nepotyzm, powszechną korupcję i wiele innych przestępstw gospodarczych. Bo jeżeli inni postępują niezgodnie z przepisami prawa to żeby mieć szansę ci co są niżej mogą urządzić krwawą jatkę w postaci rewolucji i role się zamienią. Chcesz sprzątać kible ? Twoja sprawa, wyłącznie twoja sprawa !
 • Gość: zdesperowana26 IP: *.plock.mm.pl 13.11.12, 11:33
  Drogi Kaktusie,
  Jeżeli podjąłeś decyzję, że chcesz sprzątać toalety, wozić drewno z lasu itp to jest to wyłącznie Twoja sprawa. Mam ogromny szacunek do Ciebie. Ale wierz mi, że ja naprawdę nadaję się do swoich zawodów. Od dziecka o nich marzyłam. W każdym z nich miałam kilkumiesięczne darmowe praktyki i mam bardzo dobrą opinię pracodawców u których je odbywałam. Byli nawet zaskoczeni, że początkujący pracownik pracuje lepiej niż jego doświadczeni koledzy. W zawodach w których szukam pracy dyplom jest konieczny. Więc jak mam ukryć wykształcenie? Nie dałoby mi to nawet cienia szansy na zdobycie pracy. Wiem, że teraz mnie skrytykujesz ale mnie nie interesuje sprzątanie! Wierz mi nie po to przez lata studiów się uczyłam, by kończąc studia z wynikiem bardzo dobrym sprzątac jak to nazwałeś "kible". Jeszcze coś takiego jak godnośc osobista istnieje. Choć ludzi na takim stanowisku bardzo szanuje. Każdy jest potrzebny. Sugerujesz, że absolwent uczelni wyższej nie potrafi przełożyć wiedzy teoretycznej w praktyce. I ja się z Tobą w wielu przypadkach zgadzam. Nie każdy się nadaje. Ale własnie podczas praktyk weryfikują predyspozycje studenta. Wierz mi z praktyka bardzo dobrze sobie radzę. Mogę nawet na początku pracować za darmo, by udowodnić pracodawcy swoje kompetencje i gdy spełnie jego oczekiwania dopiero podpisać umowę. Wazne żeby dano mi szanse pracy w zawodzie. Bo jak mam zdobyć doświadczenie? Jak mam udowodnić, że potrafię pracować? Jak mam udowodnić, że potrafię się nauczyć? Skoro nie ma szans na zaprezentowanie własnych umiejętności!
  Poza tym mężczyźnie jest łatwiej wykonywać pracę fizyczną, widziałeś kobietę która wozi drewno z lasu? Taką z trzema dyplomami? Chętnie ją poznam.
 • Gość: kaktus IP: *.plock.mm.pl 13.11.12, 17:07
  Widzę że młodzi nie zrozumieli i nie bardzo wiedzą gdzie żyją , a ty nie zrozumiałaś przesłania . Sprzątając " kible" nie chodzi o posiadanie lub nie godności osobistej . Chodzi o pracę . Jeśli nie chcesz przyjąć tej , która akurat ci się nadarza , mając na względzie fakt , że w portfelu masz tylko pożyczone 25 groszy , to jak mam myśleć o tobie jako o pracowniku , który tego nie zrobi , tamtego się brzydzi a tego i owego też nie bo tabu . Wielu moich przyjaciół po studiach sprzątąło przejścia podziemne w centrum Warszawy , skakało po rusztowaniach , chwytało się każdej najgorszej nawet pracy - oni też są nic nie warci ? Też nie mają godności ? Czy magister , inżynier czy doktor , rozpoczynający karierę od niczego do niczego nie dojdą ? Teraz w wieku lat 40-50 są szanowanymi fachowcami w swoich dziedzinach , kilku poszło na swoje , inni nadal pracują na uczelni . Też sprzątali " kible " . Bo nie chcieli pozyczać . Nie chcieli od nikogo nic dostawać . Byli po prostu zaradni . A ty co ? Chcesz pracować jako kto ? Dyrektor ? Kierownik ? Manager ? Bo już wiem , że zwykłym pracownikiem nie zostaniesz . Za dużo masz godności ! Więc co ? ............. Cóż posyp godość solą i smacznego . Mama i tata wkońcu odejdą . A na samej godności niestety nie przeżyjesz .
 • Gość: zdesperowana26 IP: *.plock.mm.pl 13.11.12, 17:24
  Drogi Kaktusie to ty nie zrozumiałeś. Nie chodzi o to, ze nie biore pod uwagę niższej posady. Nie startuje na stanowisko dyrektora. A z reguły w życiu bywa tak: jak zaczynasz tak kończysz. Potem co? Twoi koledzy wpiszą sobie do cv w doświadczeniu: sprzatanie dworca centralnego i co dostaną pracę np. nauczyciela? To takie dziwne, że chcę wykonywać pracę zgodną z kwalifikacjami? Że chcę robić w zyciu to do czego się najlepiej nadaję?
  Druga sprawa to nie jest tak, że nie zarabiam. Bo próbuję sobie radzić udzielając korepetycji, opiekując się dziećmi itp, ale nie widzę nic złego w tym, ze chciałabym zacząć uczciwie odkładac na zus, płacić podatki. Zarabiac nawet najniższą krajową, ale robic to- do czego się nadaję! Nie traktuj mnie jak pasożyta który jest utrzymywany przez rodziców! Bo tak nie jest.
  Wiem, że żadna praca nie hańbi ale w Płocku nie ma jakichkolwiek ofert. Do sprzatania jak mówisz pracoddawcy chcą tylko osoby niepełnosprawne. Sugerujesz, że osoby z wyzszym wykształceniem nie chcąc głodować muszą podjąc pracę jakąkolwiek. Sęk w tym, że w Płocku uczciwych ofert nie ma. Nawet ponizej kwalifikacji.
  Następnym razem zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy.
 • Gość: Kaktus IP: *.plock.mm.pl 14.11.12, 13:15
  Znaczy się pedagog , filolog albo inna resocjalizacja ? W tych zawodach nie ma pracy . I raczej na boom w tych dziedzinach się nie zanosi . Czas na zmianę kwalifikacji .
 • Gość: K IP: *.plock.mm.pl 14.11.12, 13:28
  A O tym pomyślałaś ?
  Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji na terenie województwa mazowieckiego

  Planowane przyjęcia do służby w terminie:

  8 maja 2012 roku – 63 miejsca
  17 lipca 2012 roku – 116 miejsc
  4 września 2012 roku – 32 miejsca
  6 listopad 2012 roku – 66 miejsc

  w następujących jednostkach:
  Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku
  Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu

  Komendach Miejskich Policji w:
  Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach

  Komendach Powiatowych Policji w:
  Białobrzegach, Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie

  SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:
  • obywatel polski o nieposzlakowanej opinii,
  • nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
  • korzystający z pełni praw publicznych,
  • posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
  • posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych,
  podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,
  • dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,

  Ponadto osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej tj. odbyły zasadniczą służbę wojskową lub zostały przeniesieni do rezerwy.

  Preferowani będą w kandydaci do służby w Policji posiadający wykształcenie wyższe (magister lub równorzędne) o kierunku przydatnym dla służby w Policji: prawo, administracja, ekonomia, informatyka, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne .

  Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć OSOBIŚCIE w Komendzie Miejskiej Policji/Komendzie Powiatowej Policji właściwej za względu na miejsce zamieszkania lub w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu
  ul. 11 - ego Listopada 37/59 (parter) we wtorek, środę, czwartek, w godz.
  9 00 - 13 00 tel. 48 345 31 20; 48 345 31 19; 48 345 20 15; 48 345 22 53.

  NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:
  • pisemne podanie o przyjęcie do służby w Policji,
  • wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i C),
  • własnoręcznie napisany życiorys,
  • dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe ( kserokopie - oryginały dokumentów do wglądu na każdorazowe żądanie pracownika doboru),
  • pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wyników uzyskanych w toku postępowania --kwalifikacyjnego oraz przechowywanie przez okres 5 lat zgodnie z art. 7 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm./


  Kandydat zobowiązany jest okazać dowód osobisty, książeczkę wojskową na każdorazowe żądanie pracownika doboru.

  Wypełnioną ankietę bezpieczeństwa i świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy lub służby kandydat składa w Komendzie Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu w terminie wyznaczonym w toku postępowania kwalifikacyjnego.

  Formularz kwestionariusza osobowego i ankiety bezpieczeństwa osobowego można pobrać w każdej komendzie wojewódzkiej (Stołecznej) Policji, komendzie powiatowej/miejskiej Policji.

  INFORMACJE DOTYCZĄCE PROCEDURY KWALIFIKACYJNEJ MOŻNA ZNALEŹĆ:
  • na stronie internetowej Komendy Głównej Policji (www.policja.pl)
  • na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu (www.kwp.radom.pl)


  Podstawę prawną procedury kwalifikacyjnej stanowi rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 sierpnia 2007 roku w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji (Dz. U. nr. 170 poz. 1202 z późn. zm.).

  Złożone dokumenty nie będą odsyłane.

 • Gość: zdesperowana26 IP: *.plock.mm.pl 14.11.12, 20:13
  Drogi Kaktusie, mam się znowu przekwalifikowac? Zrobić czwarty kierunek? A za co? Studia kosztują! Co to za kraj, ze trzy kierunki nie wystarczą! Za komuny praca była dla każdego. I ludzie narzekali. Zaraz powiesz, czemu wybrałam "nierynkowe" kierunki- bo w tych kierunkach najlepiej się odnajduję. Wiem, że byłabym bardzo kompetentna. Mogłabym spróbować w czymś innym- ale kto mi da szanse? Jak innego wykształcenia nie mam? Piszesz o pracy w policji. Obawiam się, że nie miałabym szans. Są wymogi odnoścnie sprawnosci fizycznej- a ja? Nie jestem aż tak wysportowana. Zupełnie ze mnie przeciętny człowiek. Pozdrawiam.
 • Gość: wyborca IP: *.129.c89.petrotel.pl 09.11.12, 17:35
  w dawnym Związku Radzieckim jeden z wysokich dygnitarzy był poważnie chory i czekała go operacja, zażyczył on sobie żeby operację przeprowadził mu sam minister zdrowia, oczywiście przeprowadził jemu tą operację minister ale jednocześnie przeprowadził też tego dygnitarza na tamten świat...

  jaki z tegomorał drogie dzieci ?

  ano taki że nieważne kto jak wysoko zajdzie i ładnie gada na plakatach i do tego jest nauczycielem (to niby mądry czy jak)?

  ważne jest (jeśli ma być dobrym prezydentem miasta) to jakie ma zaplecze, doświadczenie, charyzmę osobowość, wiedzę, jakim jest manadżerem, organizatorem, umięjętności wrodzone i nabyte i czy ma predyspozycje (będąc humanistą bardzo marne szanse by jakieś wcześniej wymienione kryteria spełniał), miał wizję (plan0 tego co zamierza i dokąd zmierza chcąc zostać prezydentem, a nie rezydentem.

  Dletego 10 razy lepiej przy wyborach się zastanowić, przemyśleć, zainteresować się nieco głębiej tematem, nie sugierować się zabardzo przynależnością partyjną i frazesami glądzonymi na bilbordach o których często sam zainteresowany nie ma bladego pojęcia ale bełkocze bo mu taki tekst podsunęli i innymi nieistotnymi pierdołami typu ładny krawat albo d. (w przypadku płc pięknej, fotoszop swoje też potrafi)... itd niż raz zmarnować swój jedyny głos i sobie nerwy lub nie iść wogóle na wybory, a potem płakać nad rozlanym mlekiem.

  Tak jak ktoś tu napisał oby nauka nie poszła w las tylko w nas.
 • nowyspot 09.11.12, 19:24
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • ziiuuta 09.11.12, 20:34
  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
 • nowyspot 09.11.12, 21:19
  otoczył się starymi trepami, poustawiał ich w zarządach spółek robiąc z nich swoich zakładników i razem z nimi wypiął się na resztę i na wszystkich mieszkańców a młodzi niech sobie jadą do innych miast, czas skończyć z tą patologią !
  --
  nowy spot prezydenta

  img844.imageshack.us/img844/1084/flagofspainsvg.jpg
 • citymen 10.11.12, 10:40
  Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy prezydent zdaje sobie sprawę w ogóle z tego co mówi i jaką funkcję powierzyli mu mieszkańcy ? Jeśli wie co mówi to tym gorzej bo znaczy, że nie wie tego co ma mówić a przede wszystkim działać na rzecz miasta i jaka rola jest prezydenta. Powinien podejmować wszelkiego rodzaju inicjatywy i porozumienia wraz z innymi samorządowcami na wzór choćby CETC czy Polska Zachodnia. Nikt nie mówi aby owoce takich działań były natychmiastowe, ale nie będzie ich na pewno gdym nie podejmie się choćby prób ich zainicjowania, do których prezydent otrzymał czasowo zarówno mandat społeczny jak i instrumenty. Jednak prezydent mówiący że nie jest wiele w stanie zrobić de facto przyznaje się do swojej bezradności i braku predyspozycji do pełnionej funkcji do której dobrowolnie kandydował i nikt na siłę nie kazał mu tego czynić. Taki sposób sprawowania urzędu mija się z celem i jakimkolwiek sensem i jest hamowanie rozwoju miasta. Zadaniem samorządów jest aktywność!
 • Gość: aaa IP: *.205.c83.petrotel.pl 10.11.12, 10:48
  referendum i odwołać nieudacznika
 • nowyspot 10.11.12, 11:04
  kto by jeździł po kraju jak można na wycieczki do chi chi chin za kasę ciemnego luda sponsora
  --
  nowy spot prezydenta

  img844.imageshack.us/img844/1084/flagofspainsvg.jpg
 • Gość: do prezia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.12, 11:41
  Te ! Hiszpan ! Jeszcze dwa latka i sam zostaniesz bez roboty ! He, he , he!
 • nowyspot 10.11.12, 14:28
  powrzę jeszcze raz to co wykasowano. różniste stowarzyszenia instytucje i środowiska mają swoich preziów w zarządach spółek u tego z pl. stary rynek 1 i nie kiwną palcem dla miasta, ale mogą być pewni że ich czas dobiega końca, są inni nieprzekupni
  a i finansowaniem tych organizacji należy się lepiej przyglądnąć !
  --
  nowy spot prezydenta

  img844.imageshack.us/img844/1084/flagofspainsvg.jpg
 • Gość: aksum78 IP: *.bb.sky.com 13.11.12, 13:51
  o Pan Prezydent cos wspomnial o Hiszpanii. Super. Mam nadzieje, ze w Plocku obok festiwali, wladze zafunduja Nam gonitwe bykow po ulicach Rynku. Pilkarze Wisly zaczna grac, no nie jak Barcelona, ale chocby taka Sevilla. W restauracjach i pubach bedzie rozdawac sie hiszpanska muche do drinkow, na dyskotekach krolowac bedzie flamenco. A w zyciu miasta bedzie ciagla fiesta i maniana. Nie... Doczytalem. Pan Prezydent o bezrobociu mowil. Faze to On zbic potrafi..........
 • Gość: umobserwer IP: *.dynamic.mm.pl 13.11.12, 17:34
  przecież ten gościu robi sobie z nas normalne jaja,

  np. pisze : "ówi pan o prywatnych przedsiębiorcach, a są ludzie, którzy twierdzą, że znaczna część ratuszowych urzędników ma pracę po znajomości.

  - W urzędzie nie ma miejsca na takie sytuacje. Są konkursy na dane stanowiska, kandydaci muszą spełniać szczegółowe wymagania. O ich zatrudnieniu decyduje to, jak zaprezentowali się podczas rekrutacji" czy łon nie wie jak to się odbywa ? czy udaje że nie wie,

  nie chcę tu powtarzać nazwisk już wymienionych ale zapytam dla ukazania śmieszności , czy to prawda , ze do wydziału zamówień publicznych została przyjęta pani po studiach ( uwaga) KOSMETOLOGII ?\!!!, ale z ... "dobrym pochodzeniem:" , czy to prawda , ze do wydziału od dróg , od bezpieczeństwa na nich została przyjęta pani po budownictwie ogólnym , ale też z "dobrym pochodzeniem" ?

  czy to prawda tzw prezydencie ?

  a na koniec, przypomniały mi się czasy kiedy to I sekretarz parytii też za bardzo nie wiedział co dzieje sie w terenie , a jak jeździł po Polsce to trawę na zielono malowali ,

  - panie tzw. prezydencie , błagam nie ośmieszaj się pan , nie kompromituj, nie zapominaj pan że gadając bzdury , a wręcz po prostu kłamiąc , ośmieszasz pan w ten sposób zarówno siebie jak i stanowisko , jak by nie było w samorządzie dość ważne ,

  krótko mówiąc żenada - ŻENADA , ŻENADA
 • Gość: taksiarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.12, 17:39

  sytuacja w ratuszu przypomina inną o której śpiewał jarema stępowski :
  "Tam pod szemrania mandoliny
  Tańczą chłopaki i dziewczyny,
  Że nawet Hiszpan z Argentyny
  Lepiej nie potrafi też."

  i właśnie o tego hiszpana chodzi
 • kazio13-net 13.11.12, 18:24
  jak w tytule, nie będe komentował tego blebleble w wykonaniu tego prezesa spółki zarządzającej co raz bardziej nieudolnie miastem ,a przypomnę co ględził - obiecywał zaraz po wyborze ( przez przypadek) na stolec :

  o kasie miasta

  Publiczne pieniądze muszą być wydawane w sposób
  oszczędny i rozsądny – zwłaszcza w sytuacji kryzysu gospodarczego, który dotyka
  również samorządy.


  o przedsiębiorcach i ulgach dla nich :

  przedsiębiorcy muszą
  mieć poczucie stabilizacji. Podatki w Płocku
  na pewno nie będą rosły, a jeśli tylko sytuacja gospodarcza na to pozwoli – zostaną
  obniżone


  no i wreszcie w temcie artykułu :

  Najważniejszym celem mojej kadencji
  jest uczynienie z Płocka miejsca przyjaznego do życia – dla ludzi młodych, którym poprzez nowe miejsca pracy damy szansę na rozwój i dla małżeństw, którym
  zapewnimy miejsca w żłobkach i przedszkolach dla dzieci


  a teraz ? Brazylia, Chiny , Driftingi , podwyżki podatków ,"śmierć" Tumskiej, "konkursy" , no i teraz Hiszpania .

  czy trzeba to komentować ?
 • Gość: PR + wizerunek IP: *.205.18.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.11.12, 20:50
  zamiast gadać głupoty bez kartki (czyli z pustej głowy) wziąłby se lepiej rzecznika - jeśli dobrałby jakiegoś mało rozlutnego i nierozgarniętego tłumoka, tak jak kilka innych osób, to przynajmniej miałby na kogo zwalać winę i tłumaczyć, że to zwykłe przejęzyczenie rzecznika lub wypowiedź nieskonsultowana.
  a tak cały "splendor" spada na autora
 • Gość: tubylec IP: *.105.c92.petrotel.pl 14.11.12, 22:00
  Ale na złą sytuację tłumaczenie, że u innych jest jeszcze gorzej, to jest to bardzo dobre tłumaczenie.
  Jest jeszcze trochę do zrobienia, żeby powiedzieć, że u nas jest najgorzej.
 • Gość: ksywkowy IP: *.opera-mini.net 15.11.12, 08:59
  to jedna z kolejnej idealnie pasujących ksywek do tej żenującej postaci
 • Gość: nydyrydy IP: *.204.c93.petrotel.pl 15.11.12, 13:23
  nie da się hahaha psuje do niego jak ulał :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.