Dodaj do ulubionych

Remont wieży ciśnień, jest kopuła! [FOTO]

23.11.12, 09:21
Jakie to szczęście, że nie ma SZKŁA na zewnątrz , jak wcześniej pokazywano, niszcząc Zabytek i nasze PŁOCCZAN wspomnienia.

Ale nie rezygnujcie z RYBKI, jaka była od strony zachodniej. To jedyna pamiątka po ZLIKWIDOWANIU Najlepszego OGRÓDKA JORDANOWSKIEGO w Płocku.
Jeszcze nas trochę PŁOCCZAN pozostało i pamiętamy.
--
Pamiętaj Aby Żyć !
Obserwuj wątek
   • Gość: jordanek Re: Remont wieży ciśnień, jest kopuła! [FOTO] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 09:51
    Najlepszy ogródek jordanowsk, zwany nie bez powodu "małpiakiem-małpim gajem"i to były dwa piaszczyste boiska obrośnięte krzakami wkoło i fakt duży staw otoczony alejkami z ławkami . W zimie urzadzano tam lodowisko, a całorocznie chodziło się tam na szluga, napić się winka albo poobściskiwać panienki. Wokół krzaki. Był to teren Jagiellonki. Fakt były na czterech rogach rybki plujące jak to rybka wodę do wody. Na poczatku lat 70 zbudowano tam pierwszą w Płocku nowoczesną pływalnię i kompleks boisk. Fantastycznie służyło to młodzieży płockiej poza tymi, którzy w wyniku wycięcia "bujnej" roślinności w formie krzaków zmuszeni byli swoje hobby winno-tytoniowe pettingowe przenieść w inne miejsce. Opowiadał mi o tym dziadek pracujący porzez wiele lat jako nauczyciel w Jagiellonce pokazując przy tym wiele zdjęć.
    • Gość: plocczanin0 Re: Remont wieży ciśnień, jest kopuła! [FOTO] IP: *.214.c72.petrotel.pl 23.11.12, 10:45
     To już wiemy , że opluwasz nas i wszystko co płockie , jako cechy wrodzone. Cokolwiek napiszesz Nigdy nie niesie Dobra. Nie dziwie się ze osobniki pozbawione uczuć wyższych spowodowały ZNISZCZENIE płockich zabytków .

     Czytałem kiedyś......... na akropolu stało kilku oficerów brytyjskich. Patrzyli, patrzyli w końcu jeden powiedział...piekny widok ....ta, powiedział drugi........znakomite pole ostrzału........

     Wszystko zależy od stopnia rozwoju duchowego do Boga. Jeden widział piękno przyrody i Historii, drugi trep widział pole ostrzeliwań zniszczenia.
     A drugi krzaki.
     Ponieważ znany mi jest temat z racji moich zainteresowań religiami itd, bezcelowe jest spodziewanie się od oprawcy dawanie z siebie, czegokolwiek więcej jak Zło i błoto. Pisze o tym minister M.Boni.........w Witrynie TVN 24, nazywając przestępców stalkingu na w internecie DIABŁAMI. M.Boni, to minister od Cyfryzacji, wie , co mówi.

     Właśnie w tej Wieży, jeden taki urządzał wystawę, niby artysta, z fajfusem na wierzchu , obok stały młode dziewczyny... było to w dawnym Szelsacie.

     • Gość: drugi reżyser Re: Remont wieży ciśnień, jest kopuła! [FOTO] IP: *.31.53.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.11.12, 12:45
      Gość portalu: plocczanin0 napisał(a):

      > Właśnie w tej Wieży, jeden taki urządzał wystawę, niby artysta, z fa
      > jfusem na wierzchu , obok stały młode dziewczyny...

      trudno z tego wywnioskować na czym ten patent na podrywanie panienek polegał ; czy artysta chodził z fajfusem na wierzchu czy fajfus był tylko na obrazku.
      Nie pisze tez nasz bywałec wystaw najważniejszego - jak panienki reagowały na fajfusa i czy patent działał.
      Ale sposób na artystę jest dobry- najlpeszy jest na rezysera: wystarczy pojawic się w podkoszulce z napisem REŻYSER i juz się nie mozna wprost odpędzic od pragnących sie lansować na artystki panienek - dla kariery zrobią wszystko i ddają się lansowaniu pasjam, trzeba takie lansować do bladego świtu
      • Gość: kolej Re: kolejny gniot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 16:11
       rzeczywiście piękne widoki , szczególnie jesli chodzi o zdjęcie przedstawiające d..ę jakiegoś pracownika w czerwonych gaciach .
       kopuła cud miód na pewno tłumy turystów będą tam włazić żeby zobaczyć jak z góry wygląda kawałek osiedla kolegialna albo boisko szkolne , chyba trzeba im będzie dopłacać żeby tam wlezli . proponuję już to uwzględnić w budżecie projektu .latem pod kopułą będzie cieplutko oj cieplutko ! a zimą i tak nic nie będzie widać bo śnieg albo szron .super pomysł !
       • Gość: Nizynier Re: kolejny gniot IP: *.escom.net.pl 24.11.12, 08:41
        Czy będzie śnieg, czy szron na szybach zależy od tego jak będzie ciepło w środku.
        Efekt estetyczny może będzie lepszy przy dachu tradycyjnym, ale teraz niestety trzeba ludzi przyciągać innymi atrakcjami niż regały z eksponatami zebranymi na siłę.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka