Dodaj do ulubionych

Najzdolniejsi uczniowie ze stypendiami premiera

10.12.12, 22:07
Brawo, brawo!
Szkoda tylko, że Gazeta nie zauważyła Nagród Prezydenta Miasta Płocka za osiągnięcia na polu kultury i sztuki dla uczniów płockich szkół, gdzie między innymi Monika Mycroft (uczennica również Szkoły Muzycznej w Płocku) również została nagrodzona.
Brawo raz jeszcze! ... dla wszystkich ambitnych i uzdolnionych młodych płocczan - to są już i będą naszą wizytówką.
Edytor zaawansowany
 • sajnbajnuu 11.12.12, 12:56
  Gratulacje dla pani M. Mycroft i życzenia dalszych sukcesów!
  Jestem zdziwiony, że na tej liście wyróżnionych nie ma płocczanki Lidii Roszko, która jest laureatką trzech konkursów (fizyka i niemiecki - 2012, historia - 2011), zwyciężczynią i laureatką kilku konkursów o niższej randze. Zaprojektowała kilka znaków firmowych. Jej ostatnia średnia na świadectwie wyniosła równe 6.
  Proszę powiedzieć, kto zgłasza osoby do nagrody Prezesa Rady Ministrów, o stypendia MEN. Czy nie należy lepiej rozeznać się w sytuacji i nie pomijać osób, które również na takie wyróżnienie zasługują? Może jeszcze nie jest za późno!
 • Gość: ee IP: *.205.45.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.12.12, 16:39
  Ach....mlodzi nie wiedza, ze w realnym zyciu licza sie znajomosci, uklady......Na oceny w szkole nikt nie patrzy....Na wyksztalcenie tez za bardzo nikt nie zwraca uwagi. Liczy sie to jak szerokie masz plecy......
  Mam nadzieje, ze skonczycie medycyne i wtedy nie trzeba bedzie sie martwic o prace......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka