Dodaj do ulubionych

Vectra w likwidacji. Jej los wydaje się przesąd...

14.01.13, 20:31
Jęsli sytuacja jest tak trudna to powstaje pytanie co ma do zaoferowania MUP,może szkolenia dla bezrobotnych z cateringiem i zabawą do białego rana.Jęsli nie ma pracy to po co utrzymywać urzędników i trzech dyrektorów, jednego do podpisu, drugiego do towarzystwa i trzeciego robiącego dobre wrażenie .
Edytor zaawansowany
 • Gość: krysti IP: *.164.c94.petrotel.pl 14.01.13, 21:20
  ten kraj to dno, a ta wieś zwana płockiem to dno i co najmniej 7 metrów mułu.... zlikwidować, zaorać, posadzic budyń i nareszcie będzie pożytek
 • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.13, 21:36
  MOP jest nie potrzebny skoro jako pracodawca muszę wybierać czy ofertę mam złożyć w powiatowym czy w miejskim.
 • Gość: Lamus IP: *.152.143.247.dsl.dynamic.t-mobile.pl 14.01.13, 21:49
  Je Je Je :-) ewakuacja z tego pomylonego kraju pod rządami PO czy każdymi innymi nie wstaniemy nigdy z kolan... układy, układy, układy....kasa,kasa,kasa....złodzieje,złodzieje,złodzieje...co się tutaj dzieje??? Naród wspaniały tylko ludzie .............. :-)
 • Gość: do Lamusa IP: *.245.c69.petrotel.pl 14.01.13, 22:24
  jest jedna branża co trzyma się bardzo dobrze.Tą branżą jest rozrywka.Nadal pomimo kryzysu miasto będzie organizować za nasze pieniądze balangi na plaży.Nadal nie słucha się kilku "oszołomów" co przestrzegali przed wydawaniem miejskiej kasy na tzw rozrywkę.Nadal chwalcy i miłośnicy tych imprezek będziecie popierali wydawanie pieniędzy na dostatnie życie grupki trzymającej rozrywkę?.Ciekawe czy ojcowie i matki/ojcowie chrzestni/ tych balang będą pisali interpelacyjki by ograniczyć zbędne wydatki?.Ciekawe czy obrońcy tych imprezek nadal będą obrzucali wyzwiskami myślących po gospodarsku.Ciekawe czy znajdzie się choć jeden sprawiedliwy,który powie,że dziady ze starówki miały rację.Czy nadal będziecie wyzywać nas od ciemnogrodu.Nadal będziecie nas wyganiać z Płocka na wiochę?.Na koniec pytanie do redaktorów piejących z zachwytu nad występem jakiegoś grajka na nadwiślanej plaży.Czy drodzy redaktorzy będziecie domagali się skrupulatnych rozliczeń kasy miejskiej idącej na te evencki?.Jeśli nie będziecie tego robili to znaczy,że los mieszkańców Płocka wisi wam kalafiorem.Powiedzcie ile to forsy idzie na te wydarzonka i ile osób więcej będzie stało w kolejkach do pośredniaka.Może więc urząd pracy niech zorganizuje kursy zbierania puszek po piwsku i wszelkich butelek pozostawionych przez turystów imprezowych co to promują nasz Płock.Powiedzcie drodzy piewcy zabawy ile miejsc pracy przybyło przez taką promocję.No ile miejsc pracy przybyło.Tylko nie mówcie farmazonów o oblężonych pabach i większym ruchu taksówek oraz zwiększonych obrotach w hotelach i sklepikach.To już zdarta płyta.Osłuchała się.a teraz do ataku ekonomiczne ciemniaki.Do ataku.
 • Gość: Kochot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.13, 07:21
  OK, to napisz na co przeznaczyłbyś tę kasę. Nie potrzeba krytykanctwa.
  Konstruktywnej krytyki jak najbardziej, więc czekamy.
 • Gość: krysti IP: *.164.c94.petrotel.pl 15.01.13, 09:51
  już Otto von Bismarck mówił w 1860r, że z Polską można zrobić wiele, ale z Polakami NIC.
 • Gość: menel IP: *.30.46.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.01.13, 22:15
  Gość portalu: krysti napisał(a):

  > już Otto von Bismarck mówił w 1860r, że z Polską można zrobić wiele, ale z Pola
  > kami NIC.

  pieprzysz jak poturbowany, nawet przeczytać ze zrozumieniem i poprawnie zacytować nie potrafisz Otto von Bismarck tego nie powiedział - on powiedział coś zupełnie innego, a mianowicie:
  "Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą"

  Autorem tekstu "Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic." jest Aleksander Wielopolski

  Jest jeszcze jedna ciekawa sentencja "z tych okolic" na temat Polaków, tym razem autorstwa Freyderyka Nietzchse i brzmi ona tak: "Dziękuję niebu, że we wszystkich swoich instynktach pozostałem Polakiem."

  to wszystko wyczytasz w Wiki po wpisaniu nawet swojej koślawej wersji

 • henrykkreuz 14.01.13, 21:50
  Pan Graczykowski powinien otrzymać dożywotni zakaz prowadzenia działalności gospodarczej i zasiadania we władzach spółek prawa handlowego - tak wynika z jego stanowiska zawartego w artykule.
  --
  "W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym". George Orwell.

  Wypowiadanie PRAWDY jest oznaką osobistej WOLNOŚCI, a strach jej wypowiedzenia NIEWOLI.
 • Gość: Marek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.13, 22:28
  Ma Pan rację. Skończyły się poprzednie dobre czasy, kiedy wygrywało się wszystko, nadeszły nowe, gdzie inni muszą się nachapać. Kiedy to zostanie przerwane, według mnie nigdy, chyba. że ....ale to inna niemożliwa bajka.
 • Gość: Obserwator IP: *.028.c75.petrotel.pl 15.01.13, 07:41
  W artykule napisali:
  "Może gdyby syndykowi udało się odzyskać pieniądze od wierzycieli, mogłaby nastąpić reaktywacja - bardziej marzy niż kalkuluje Graczykowski. Wylicza, że za wykonane roboty Vectrze są winne: Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - za Złoty Róg, Agencja Rewitalizacji Starówki - za wciąż niewykończony biurowiec przy ul. Synagogalnej, spółdzielnia mieszkaniowa Chemik."
  Cały tekst: plock.gazeta.pl/plock/1,35710,13200705,Vectra_w_likwidacji__Jej_los_wydaje_sie_przesadzony.html#ixzz2I1VbHRaP

  W więc widzimy, kto przeholował z inwestycjami i nie płaci za roboty - spółki UM i spółdzielnia Chemik.
  To ciekawa informacja szczególnie dla członków spółdzielni Chemik.
  Ciekawe ile długów nakręcili i jak tą nowinę przyjmą członkowie spółdzielni?
 • epoeta 15.01.13, 08:30
  To ARS jest developerem mieszkaniowym? A ja myślałem , że rewitalizacją starówki się zajmują!
  Pewnie dlatego na większości kamienic na Kwiatka , Szerokiej, Rynku... pojawiły się w ostatnim czasie tabliczki: Wyłączone z użytkowania. Za jakiś czas konserwator wykreśli kamienice z rejestru zabytków, przyjdzie płóg, rozpocznie się nowa budowa a'la Synagogalna i ARS wykończy kolejną spółkę. Fajny sposób na rewitalizację. Ciekawe czy takie praktyki podziela Minister Kultury? Chyba sprawdzę!
 • cwiczenia 15.01.13, 08:22
  Żal mi pierkanii. Wychowałem sie niedaleko i pamietam jak w latach 90tych ją odpalono....zapach swiezego chleba roznosił się po okolicy, aż miło było iśc po pieczywo. Pamiętam kolejki, mnóstwo sąsiadów i znajmoych...fajnie było. Czasami kupowaliśmy dwa bochenki chleba- jeden "szedł" od razu na ciepło, drugi był na następny dzień.

  Zapytajcie ludzi z Dobrzyńskiej, Kredytowej, Jasnej, Polnej, Małej....dla wszystkich to miejsce specjalne.
 • Gość: Z Kredytowej IP: *.murator.com.pl 15.01.13, 08:35
  Potwierdzam.
 • Gość: Kochot IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.13, 09:18
  Ja sie rowniez tam wychowalem, ale zupelnie mi nie zal. Zwlaszcza ostatnie kilka lat to bylo pompowane pieczywo. Po dwoch dniach suchy okruch nie do zjedzenia. Dla przykladu pieczywo z innej płockiej piekarni (nie podaje nazwy celowo) spokojnie lezy w plociennym woreczku 4-5 dni i jest rownie pyszne. Ludzie zaglosowali nogami. I tyle.
 • Gość: cwiczenia IP: 195.160.253.* 15.01.13, 11:01
  nie mieszam w Plocku od 10 lat wiec ufam Pana opnii.

  Wolny rynek, konkurencja ;)

  pozdrawaim
 • citymen 15.01.13, 10:06
  Poniżej w linku jest program dla Płocka i postulaty !

  PROGRAM DLA PŁOCKA I POSTULATY


  NIKT ZA NAS NIC NIE WYWALCZY JEŚLI sami nie będziemy walczyć !!!  Inni nie czekają, aż ktoś im da tylko SAMI PODEJMUJĄ WALKĘ !!!

  PRZYKŁAD JAK TRZEBA WALCZYĆ I CO TRZEBA ROBIĆ -- TEN APEL KIERUJĘ DO POLITYKÓW I WSZYSTKICH ZWIĄZKOWCÓW
 • Gość: ciekawy IP: *.002.c68.petrotel.pl 15.01.13, 10:22
  CIEKAWE GDZIE SĄ JAKIEŚ NAJBLIŻSZE ZWIĄZKI ZAWODOWE BO W PŁOCKU ICH NIE MA ?
 • Gość: Gość IP: 46.7.148.* 15.01.13, 16:28
  Zarówno Płock, jak i cała Polska będzie jednym wielkim zgliszczem po rządach kolesi z Platformy Obywatelskiej i PSLu - szczury już uciekają z tonącego statku (Arabski)
 • Gość: ella IP: *.241.c65.petrotel.pl 15.01.13, 21:20
  zwiazki zawodowe mieszcza sie na jachowicza w pietrowym budynku obok skrzyzowanie do ul . kochanowskiego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka