Dodaj do ulubionych

Kierowco, zatoczka przy Atrium Mosty to nie par...

18.02.13, 21:33
to samo sie tyczy pasa na Jana Pawla wzdluz Auchan (za znakiem zakaz zatrzymywania, naprzeciw banku PKO BP) zawsze jest masa aut. Jednakze policja i SM nic sobie nie robia, bo zawsze parkuja tam wlasnie pracownicy policji i SM oraz ich znajomi oraz rodziny.....
--
Pokój i Dobro
Edytor zaawansowany
 • Gość: maruda IP: *.plock.mm.pl 18.02.13, 21:41
  Cyt:"Tylko w pierwszych 10 dniach lutego sama straż miejska odnotowała przy Przemysłowej 14 takich wykroczeń, które skończą się mandatami lub skierowaniem sprawy do sądu."

  TYLKO 14 ???
  Codziennie po 10 - 20 baranów tam zostawia samochody. Czy Super Straż Wiejska nie widzi takiego wspaniałego źródła dochodu? Stańcie chłopaki w ciepłym autku na parkingu pod NOMI i targajcie mandaty - statystyki i kasa dla miasta w górę!!! Będzie na wasze pensje wreszcie.
 • Gość: umobserwer IP: *.plock.mm.pl 18.02.13, 21:57
  Do tych "szoferów" nalezy doliczyć tych geniuszy kierownicy , którzy nie doś , że z parkingu mostów skręcają w lewo ale i nawet z parkingu przy carrefurze , stanie taki głąb i czeka , i jeszcze udaje ze nie wie o co chodzi.
  dziś widziałem tez "babę" za kierownica ktora jadąc z małym dzieckiem skęcała w lewo w bielska z krolewickeij , za nią stał cały sznur pojazdow, niektorzy zaczęli trąbić to im jeszcze "
  fakjura" pokazywała - z małym dzieckiem, nr pamiętam ale zrobię dobry uczynek i może przeczyta to sie opamięta.

  A z tym parkowaniem przy mostach , przecież zaraz jest wielgachny parking ale te szofery chyba się boją tam wjeżdżać.

  widzielem też kiedys "L"-kę stojąca z uczniem w środku tuz przed pasami , a pan "instruktor" wuylazł do galerii a ten bidny dzieciak stał tam i tylko ręce rozkładał.

  oczywiście naszych dzielnych "czarnych" chłopców nie widziałem tam , 14 mandatów przez 10 dni - smicha warte,
  przypomnę ze kosztuja oni 5 000 000 ZŁOTYCH - pięć milionów rocznie ,
 • Gość: n.mich. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 22:17
  sam byłem swiadkiem "akcji " strazy miejskiej ktora w ramach polityki miłości wstawiała za szyby ostrzezenia , kiedy ich zapytalem czy za recydywę będzie mandat odparli ze nie bo nie maja jak sprawdzic czy to juz kolejny raz więc upominają , upominają, upominają.
  czy kto skonczy ten debilizm ?
 • Gość: bat IP: 151.88.22.* 19.02.13, 07:07
  Gość portalu: maruda napisał(a):

  > Stańcie chłopaki w ciepłym autku n
  > a parkingu pod NOMI i targajcie mandaty - statystyki i kasa dla miasta w
  > górę!!! Będzie na wasze pensje wreszcie.

  Wytłumaczenie jest proste i zawarte jest w artykule:
  "Za samo niezastosowanie się do zakazu zatrzymywania się taryfikator przewiduje mandat w wysokości 100 zł i jeden punkt karny"

  - tylko stówka... phii
  Przeciętny mandat za przekroczenie prędkości uwieńczony pamiątkową fotką, to pewno ze 2x tyle a często więcej, bo zazwyczaj radar stoi na "40"....
  Komu by się chciało dla stówki użerać z klientami, kłócić się, narażać na wyzwiska, szarpać słownie i być poniżanym?
  Trzeba wyłazić na dwór, śnieg, deszcz, czasem mróz, w du..e zimno.
  Potem wypisać blankiecik, poczekać aż delikwent podpisze, itd. itd.

  Lepiej i łatwiej siedzieć i grzać du..ko w ciepłym lanosiku (oczywiście silnik cały czas uruchomiony, bo rejestrator potrzebuje energii elektrycznej, a d..y strażników energii cieplnej, żeby nie przymarznąć do foteli), ludzie przekraczają prędkość, foty same się robią i dzień służby zleci... Kasy do budżetu naleci - wszyscy (oprócz klientów) zadowoleni.

  Chyba wyjsąniłem i już wiadomo, czemu nasi dzielni strażnicy nie zapuszczają się na ten dziki parking?
 • Gość: he he IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.13, 11:41
  Podoba mi się ta dedukcja - realnie tłumaczy, dlaczego tylko tyle mandatów na miesiąc wystawiają strażnicy. Rzeczywiście, jeżdżąc codziennie koło galerii Mosty widzę za każdym razem kilka samochodów w tej zatoczce. Już dwa razy musiałem uciekać (na szczęście bez kolizji) na pas skrętu na parking NOMI bo kierowcy otwierali drzwi i wysiadali wprost mi pod samochód!
  Stanie się tragedia to dopiero może zainterweniują...
  Bo 14 mandatów na miesiąc to nawet sporadycznością nie można nazwać!
 • Gość: KK IP: *.plock.mm.pl 18.02.13, 22:30
  Są tacy też kierowcy którzy jakby mogli to by wjechali samochodem do sklepu.Najgorzej mnie irytuje jak podjeżdża PAŃSTWO wypasionym autem i parkuje na miejscu przeznaczonym dla inwalidy myśląc ,że im wszystko wolno.Wtedy to wychodzi słoma z butów.Nie cierpię takich nadętych bufonów.
 • demonick7 19.02.13, 09:51
  Karnego k..asa takiemu na szybę !!!
 • Gość: w dom IP: *.086.c80.petrotel.pl 18.02.13, 23:02
  Wydaje mi się, że organizacją ruchu w naszym grodzie zajmuje się piekarz albo meteorolog. Oba wyjazdy z Auchan są przez kolizyjne skrzyżowania bez choćby prawo-skrętów, z czego jedno 100m od dużego skrzyżowania JPII z Wyszogrodzką. A przebieg ul. Czwartaków zasługuje na nagrodę Darwina. Ktoś taką organizację zatwierdził, ktoś też nadal utrzymuje ten stan. Wjazd do Auchan z Wyszogrodzkiej to już idiotyzm klasy najwyższej, zaraz za skrzyżowaniem w dodatku z jedynego pasa na wprost, co generuje potężne korki.
  Przy Mostach kolejny popis głupoty urzędniczej mianowicie nakaz skrętu w prawo z jedynego wyjazdu w Przemysłową. To prawdopodobnie powoduje, że większość klientów omija tę galerię. Tam są wiecznie pustki.
  W Płocku, takich kwiatków jest setki i co nowa ulica to ich przybywa, jakby ktoś celowo sabotował układ komunikacyjny w mieście.
 • Gość: n.mich. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 23:19
  w dodatku większosc posiadaczy kart inwalidzkich to zdrowi ludzie poslugujacy sie cudzymi kartami albo kartami podrobionymi w domu , nikt tego nie sprawdza . drukarka, folijka i gotowe !
  straz a tym bardziej ochrona nie maja uprawnien do sprawdzania i porównywania z bazą danych . policja ma uprawnienia le tez nie moze porównać z czymkolwiek . jednym slowem mozna robic co się chce !
 • Gość: miller IP: *.class97.petrotel.pl 18.02.13, 23:45
  Wiceprezydent Płocka ds. komunalnych Krzysztof Izmajłowicz zapewnia w odpowiedzi na interpelację Wiącka, że strażnicy i policjanci prowadzą tam "stosunkowo systematyczne działania kontrolne", podczas których ujawnia się każdego miesiąca kilkanaście nieprzepisowo zaparkowanych aut.

  powyższe zdanie upewnia mnie tylko, że idiotów mamy nie tylko wśród municypalnych, ale i piastujących wysokie stołki w naszym mieście

  kilkanaście aut to jest na 2 góra 3 godziny, nie mówiąc o piątku - ale trzeba dup..ko ruszyć ze stołka lub służbowego autka i zrobić przez tydzień rejwach, a kierowcy nauczą się, gdzie i jak parkować a jak nie

  kto nami rządzi w tym mieście?
 • fr0gger 19.02.13, 00:17
  a to miasta nie stać na betonowe słupki zagradzające wjazd?
  Albo od Bud Matu (to firma tego Wiącka co pisał interpelację, czy zbieżność czysta? Wiącek / Więcek) kupić czy gdzie taniej takie bariery co to na "Drift Show" grodziły drogę od ludzi (zresztą kilkukrotnie sprawdzaną zderzakami kierowców) i po kłopocie
  Co do "eLek" to ostatnio kierujący dyliżansem dostał pozwolenie na zablokowanie alejki parkingu pod Nomi bo instruktor tak kazał i poleciał biegiem do CH Echo.
  Jak już będziecie rodzice posyłać młodzież do szkół jazdy, to przemyślcie jak uczą co poniektórzy

  Bariera drogowa przykład dla tych co nie załapali
 • Gość: bywalec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 10:07
  czy ""stosunkowo systematyczne" działania dotyczą patroli mieszanych czy również jednopłciowych ?
 • Gość: olo IP: 212.244.161.* 19.02.13, 10:09
  ...czarnuchom !
 • Gość: jan s. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.13, 17:11
  odholować na parking 50 km od miasta , cena holowania 1000 pln, mandat 100 pln platne tylko gotówką na parkingu . sprzęt do pakowania pojazdu i odwożenia ok 150 tys , spłaci się w pierwszym miesiącu eksploatacji . laweta ma dzwig do autozaładunku który wyjmie pojazd z szeregu wzdłuż jezdni i wielu innych miejsc - czas 2-3 minuty .
  żadnych durnych blokad , upomnień i innych bzdur . taki system funkcjonuje doskonale w niemczech , holandii, belgii, francji i wielu innych krajach . skutek - kazdy się pilnuje zeby parkować zgodnie z przepisami
 • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 17.05.13, 03:32
  Madry czlowieku, jak zawiezie Ciebie sasiad dajmy na to do lecznucy, to co...
  Zawioza pozniej auto 100 kilosow za osiedle i bedziesz szedl o kulach do domu.
 • Gość: Lol IP: 74.63.112.* 20.03.13, 07:00
  Nasza policja i straż miejska nie chcą zarobić, bo w tym miejscu co dzień nieprawidłowo parkują i utrudniają życie innym co najmniej dziesiątki pojazdów.
  Najlepiej parkujcie przy drzwiach. Będzie jeszcze bliżej!
 • Gość: UMP & SM Watch IP: *.204.39.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.03.13, 07:59
  a komendant Wochowski publicznie wyskakuje jak filip z konopi i przed dużym audytorium w przytomności swojego pracodawcy i przełożonego prezydenta miasta oraz wojwody mazowieckiego ogłasza, że w ostatnim rozku jego "zuchy" nie załozyli ani jednej blokady.
  W kazdym normalnym mieście za taki głupi występ zostałby pogoniony na drzewo jeszcze tego samego dania, z uzasadnieniem: głupszy niż ustawa dopuszcza, do czego nam tu taki potrzebny.
 • Gość: umobserwer IP: *.plock.mm.pl 20.03.13, 08:58
  i tu zgadzam sie w calej rozciaglosci. bylem kiedys w wawie , stanalem na chwile na zakazie , wracam ? a tam samochodu ani sladu , kosztowalo mnie to ponad 500 , mandacik i holowanie , nie wspominajac ze po samochod musialem jechac taxi na drugi koniec wawy.
  a u nas ? stanie ( patrz kwiatka) pod znakiem z tabliczka o mozliwosci zholowania i stoi dokad chce , przejezdzaja strazniki policjanty i nie widza , no bo nie stoi na jezdni , albo ul. krolewiecka , przy skrzyzowaniu z tumska, szofery staja przy samymj przejsciu dla pieszych , przy sygnalizacji , pod kamnera i co ? i nic , nikt nie widzi ,
  a komendancik za kilkadziesiat tysiakow miesiecznie jeszcze takie bzdury gledzi
 • Gość: ek IP: *.001.c90.petrotel.pl 20.03.13, 13:22
  To samo jest na Bielskiej 9, przed wyjazdem z parkingu Miejskiego Zarządu Dróg (sic!!).
  Pod latarnią najciemniej -:)
 • Gość: żul osiedlowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.13, 17:06
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13928586,Nocna_akcja_policji___Wyciagneli_nas_z_domow_w_pizamach_.html?lokale=plock#BoxWiadTxt

  I co ? Można ? Można! Trzeba tylko chcieć a nie udawać że się pracuje jak nasz komendant !
  Taki obudzony dziesięć razy się zastanowi zanim zle zaparkuje ! A pan komendant w płocku potrafi jedynie pogadanki uświadamiające ! Do roboty !!!Panie "jak się nię będą ciebie bać to sie będą z ciebie śmiać ! " Co wszelako już ma miejsce bo jak się patrzy na dysfunkcjonowanie straży w Płocku to pusty śmiech człowieka ogarnia .
 • Gość: siepytam IP: *.plock.mm.pl 17.05.13, 18:20
  - o kim "mówią" te słowa ?

  W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej Pan ... zaprezentował się bardzo dobrze prezentując koncepcję w pełni zaspakajającą oczekiwania Pracodawcy.

  - na czym polega ta koncepcja i kiedy ja UJRZYMY , a może jest tajna ?

  - czy prawdą jest, ze jedyna forma aktywności komendanta jest kurczowe trzymanie sie stoła i przytakiwanie 'TAK JEST PANIE PREZYDENCIE"?
 • Gość: czołem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.13, 18:47
  może on tam i kogoś "zaspakaja" o zaspokojeniu jednak mowy być nie może! Co to to nie !

  I jeszcze "pracaja", "nadzaraja" ,"patralaja" czyli krótko mówiąc Jaja! ( jak orzeszki )
 • Gość: siepytam IP: *.plock.mm.pl 17.05.13, 18:53
  - czy wiadomym jest , że był to cytat z ogłoszenia o "wygraniu konkursu" przez obecnego komyndanta (jak to napisał poprzednik )?
 • Gość: n.mich. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.13, 08:44
  ale te urzędniki jednak durne są !
 • Gość: pracodawca ciecia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.13, 09:54
  przez wieki od policmajstrów wszelakiej maści wymagano i słusznie tylko jednego - napierdzielania pałą ! zajęcie to nie wymagało od wykonujących tę funkcję zbytnich kwalifikacji intelektualnych a jedynie rozumienia powinności służby . podobnie jest gdy pałę zamienimy na bloczek mandatowy. policmajster zatem czy inny stójkowy ma tłuc niesfornego tym bloczkiem a skutecznie a nie się wymadrzać na różnych gremiach czy forach bo aż tyle się od niego nie wymaga. to jest jak funkcja ciecia - jak wychodzimy z domu i jest brudno -ciecia zwolnić i nie interesują nas opinie ciecia na temat złożonych zagadnień cieciowania !
  Innymi słowy panie kumyndancie - wypad ! Nie umiesz pan czy nie chcesz - to do domu -i nie pyskować i nie wymadrzać się ! Nikogo to interesuje co pan masz do powiedzenia . jesteś pan od roboty a nie od gadania . Nas interesują efekty !!!
 • Gość: niesforny dyzio. IP: *.182.89.147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.05.13, 10:26
  W takich Katowickach obowiązuje zasada "Ordnung must sein" i nakładają mandaty, zakładają blokady i można sobie nawet dorobić.

  katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,13942649,Korupcja_w_katowickiej_Strazy_Miejskiej__Kierowcy_.html
  a w takim Płocku, nie obowiązują żadne zasady, cieć rozpuszczony i lenicwy, nie ma go komu pogonić do roboty albo na drzewo lub na pysk na bruk. Podwałdni ciecia smętnie i bez sensu szwędają i snują się po miescie, nawet na łapówkach od niezałożonych blokad nie mogą sobie dorobić: to pewnie dalekowzroczna polityka chronioenia ich od pokus, pogreatulować dalekowzrocznego kunktatorstwa i gnuśności.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka