Dodaj do ulubionych

Martes Sport w Atrium Mosty. Pierwszy salon tej...

27.02.13, 14:16
Super, kolejny sklep sportowy po: Go Sport, Inter Sport, USA Sport etc ... i Decathlona wkrótce otwierają. Wysportowanych mamy mieszkańców w Płocku ....
Edytor zaawansowany
  • Gość: ... IP: *.play-internet.pl 27.02.13, 14:23
    Super, nie ma to jak narzekanie i narzekanie w Płocku...
  • raflo30 27.02.13, 14:45
    a wie ktoś może kiedy i gdzie otwiera się BERSHKA??????????
  • adi-9401 27.02.13, 15:44
    W Atrium Mosty Bershki ani innych sklepow z sieci INDITEX na pewno nie będzie :(
  • daniel.jed 03.03.13, 23:28
    W Atrium Mosty Bershki ani innych sklepow z sieci INDITEX na pewno nie będzie :

Chyba SZMATEX jakości Reserved z cena 2X wyższą. W cenie tego chińskiego badziewia typu Zara, Bershka, Stradivarius można wybierać w polskich wyrobach z Solara, Monnari, Makalu, Bialconu itp. A jakościowo to inna półka. Chyba że liczy się metka warta 90% ceny produktu.
  • Gość: ddd IP: *.074.c80.petrotel.pl 27.02.13, 15:46
    otwiera się w masovi bershka i orsay
    a w wiśle otwiera się salon reserved w miejscu house,mohito i soliver a te sklepy które są będą przeniesione w inne miejsce
    pozdro
  • raflo30 27.02.13, 19:12
    dzięki, ale szkoda, że nie będzie Bershki w Mostach :/
  • Gość: eemm IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.03.13, 12:53
    tylko po co ci bershka sklep w którym nic nie ma!
    koszulki szmaty za 70zł trzeba byc przygłupim jak ty...
  • raflo30 02.03.13, 08:14
    heheh uśmiałam się, nie przeszkadza mi, że są tam drogie rzeczy, pracuję i mnie na nie stać nie jestem głupia zazdrośniku...
  • Gość: gfgh IP: *.plock.mm.pl 03.03.13, 11:56
    na nie stać, tylko, że trzeba być głupim, żeby tyle za nie dać, czytaj ze zrozumieniem :)
  • raflo30 03.03.13, 21:07
    Dla mnie nie są to szmaty. Kupuję rzeczy głównie w sklepach grupy Inditex i nie narzekam na jakość wykonania. I nie wiem po co od razu obrażanie mojej osoby. Nie podoba się Bershka to nie podejmuj dyskusji człowieku...
  • Gość: eem IP: *.warszawa.vectranet.pl 01.03.13, 12:56
    Racja juz dawno przeniosłem firme do Warszawy Płock szkoda tu inwestowac zreszta za duzo Galerii po co komu 3? co przyjade to pustki i pustki ten us sport był w mostach ale cos upadł..
  • Gość: ubawiony IP: *.biznes-host.pl 02.03.13, 10:17
    Gość portalu: eem napisał(a):

> Racja juz dawno przeniosłem firme

taki INWESTOR odpłynął....buehehehehhehehe
  • Gość: hakel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.13, 17:17
    a kiedy bedzie prada , burberry i church's ?
  • Gość: Serwus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.13, 18:18
    Dziwne te Mosty. Puste i ciche. Szukałem niedawno sklepu z butami ale zniknął. Artykułu o tym nie dawaliście.
    Rozmawiałem niedawno ze znajomym. Chciał zaproponować darmową reklamę ich najemcą bo i tak i tak gdzieś musiał sprzęt ulokować bo mu się kontrakt w Niemczech skończył. Wygnali i powiedzieli że jak chce zareklamować ich najemców ...to musi zapłacić ;) Odstawił sprzęt do magazynu... Za darmo ;D
    Drugi mój znajomy prowadził tam punkt. Mówił że nie ma żadnego kontaktu z ich zarządem. Nie rozmawiają, nie odpowiadają, schowani w biurze boją się wyjść do ludzi. Chciał zorganizować coś, rozruszać skamieniałą atmosferę to spotykał się tylko z murem pt. "nie, za ile, po co to, lepiej cicho siedzieć..."
    Inny jeszcze kolega prowadził tam coś w rodzaju "wyspy". Powiedział że cena niższa niż u konkurencji ale... Nigdy więcej bo ludzi 100x mniej. Już też go tam nie ma.
    No i to widać. Rządzi Wisła i Mazovia a Mosty? Pomyłka...
    Zauważcie... Nawet fanpage nie mają na FB. Zrobili jako profil prywatny jakiejś kobiety i mają wpisy typu "Jaki strój kąpielowi Atrium Płock powinna założyć, aby najlepiej wyglądać?" PORAŻKA!
  • Gość: Pakolek IP: *.plock.mm.pl 04.03.13, 16:36
    jak ci sie nie podobaja to nie przychodz do mostow, ja tu jestem prawie codziennnie i mi pasuje, nie bede jezdzil na zapyziale podole zeby cos kupic, tu jest w sumie to samo

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka