Komentarze do artykułu

Re: Protest działkowców. Nie chcą likwidacji Pols Dodaj do ulubionych


No, jak to- wszystko ci jedno, czy ty rządzisz, czy PZD. W domu też ci ktoś inny dyryguje- nie ty???? A przecież działka to nasz drugi dom-zgodzisz się chyba?
Poza tym, doskonale się orientujesz, że PZD nie zrobi tego bezinteresownie, więc będą składeczki na ich kontach. A my dalej będziemy niewolnikami we własnym ogrodzie-jak za zaborów(widzę analogię-język PZD, myślenie PZD-spróbuj mieć inne, nic w ogrodzie bez PZD- choć wiele razy widać potrzebę zmian-PZD się nie godzi, bo to ich majątek-nie nasz, chociaż mógł twój ojciec pracować przy budowie alejki. linii wodociągowej- to wciąż majątek PZD).
Na koniec, nie wyobrażam sobie, żebyśmy w styczniu pertraktowali z władzami naszych miast na temat naszych ogrodów działkowych -przez Wa-wę, czyli PZD-jakby się wtedy nie zwał. Przecież to jakaś paranoja.
To my jesteśmy mieszkańcami danego miasta, my płacimy tu podatki, my tworzymy tu społeczność-wreszcie my zarządzamy tym miastem- nie Wa-wa. Oczywiście, kto chce, niech należy do takiego związku-jak w zakładzie pracy. Tylko ciekawe, co PZD takiemu członkowi zaproponuje, bo nie ma on tradycji paczek świątecznych(nie było potrzeby, działkowcy i tak walili do PZD-żeby mieć działkę).
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.