Dodaj do ulubionych

Madame Rene

08.08.15, 07:12
Witam, od lat jestem sąsiadem agencji towarzyskiej szumnie nazwanej "U madame Rene" (przy Wiatrakach w Płocku). Ponieważ pracujące tam panie już blisko tydzień budzą mnie po nocach grającą na maska muzyką, postanowiłem, korzystając z cudów dzisiejszej techniki, również utrudnić im trochę życie. Na początek planuję zamontować kamerę monitorującą kawałeczek mojego podwórka, a przy okazji wejście do kłopotliwej posesji oraz samochody zatrzymujące się na ulicy. Z tym nie będzie problemu. Mnie zależy jednak na upublicznieniu tych zdjęć. I tu, po nieprzespanej nocy, zabrakło jakiegoś sprytnego, acz prostego rozwiązania. Pomożecie?
Może jest na forum ktoś, kto ma już doświadczenia z tego typu historiami? Ewentualnie ktoś bez doświadczeń, ale z głową pełną pomysłów? :).
Od razu zastrzegam, że póki co nie wybieram się do sądu - interesuje mnie doraźne rozwiązanie problemu, a nie kilkumiesięczne oczekiwanie na termin rozprawy. Chcę się po prostu wyspać :) Poza tym wydaje mi się, że najskuteczniejszym sposobem na przywołanie pań do porządku, będzie narobienie smrodu i zatrucie życia ich klienteli. I właśnie pomysły na to narobienie smrodu interesują mnie najbardziej :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.mm.pl 08.08.15, 08:31
    Pierwsze co przychodzi mi do głowy. Nagraj coś na nośnik i im wyślij z info, że jak się nie uspokaja to wrzucasz to neta .
  • Gość: obeznany IP: 85.17.24.* 08.08.15, 13:04
    Gość portalu: Ja napisał(a):

> Pierwsze co przychodzi mi do głowy. Nagraj coś na nośnik i im wyślij z info, ż
    > e jak się nie uspokaja to wrzucasz to neta .

jasne i jak będą tam np tabilce rejestracyjne, twarze itd, to go pociagną o ochronę danych osobowych i puszczą z torbami...
    zanim coś "poradzisz" pomyśl
  • Gość: słonecznik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.15, 14:19
    Zaprzyjaźnij się z właścicielem panem krzysztofem. Może w ramach rekompensaty podupczysz sobie za free. Poza tym nie bądź ciekawski. Żyj swoim życiem i zagladaj do okien sąsiadom ani do ich ogródka bo to niegrzeczne.
  • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 09.08.15, 10:23
    Zanim coś napiszesz przeczytaj dokładnie , napisałem ze "wyślij IM" z ostrzeżeniem , nie od razu do prasy czy tv , a za to co mu grozi ? przecież będą tan tylko "dane" inkryminowanych nikogo więcej , przecież tego nie będzie upubliczniał.
    Myślenie nie boli.
  • Gość: andy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 10:36
    Szczególnie ciebie
  • Gość: obeznany IP: 85.17.24.* 09.08.15, 12:53
    Gość portalu: ja napisał(a):

> Zanim coś napiszesz przeczytaj dokładnie

napisałeś półgłówku o wrzuceniu do neta,
    czyli ma wrzucać czy nie?
    jeśli nie to takimi pogrózkami może się tylko ośmieszyć,
    a jeśli wrzuci to złamie ustawę
    ogarniasz to półgłówku?
  • Gość: andy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.15, 14:36
    Jeżeli to do mnie to od początku zrozumiałem , a teraz już sie upewniłem , że kazda twoja rada jest do duuupy na zasadzie i tak źle i tak nie dobrze. Bujaj się frajerze.
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.mm.pl 09.08.15, 22:09
    Do twojego poziomu zniżał się nie będę i wyjaśnię ci jedynie , bo widzę że masz problem intelektualny, że chodziło o zebranie odpowiedniego materiału i przesłanie go do właściciela agencji z info, że jeśli nie zmieni nic w "systemie pracy" to mogą one trafić do środków mp , a sposobów aby uczynić to w sposób zupełnie anonimowy jest wiele , choć ty zapewne z takim poziomem inteligencji zapewne nie znasz żadnego bo twój rozwój zakończył się na etapie klepania klawiaturą , ubliżając innym przy okazji.
  • Gość: obeznany IP: *.ip-192-99-150.net 09.08.15, 22:26
    Gość portalu: Ja napisał(a):

> Do twojego poziomu zniżał się nie będę i wyjaśnię ci jedynie , bo widzę że masz
    > problem intelektualny, że chodziło o zebranie odpowiedniego materiału i przesł
    > anie go do właściciela agencji z info, że jeśli nie zmieni nic w "systemie prac
    > y" to mogą one trafić do środków mp , a sposobów aby uczynić to w sposób zupełn
    > ie anonimowy jest wiele , choć ty zapewne z takim poziomem inteligencji zapewne
    > nie znasz żadnego bo twój rozwój zakończył się na etapie klepania klawiaturą ,
    > ubliżając innym przy okazji.

półgłowku, może ty w swojej głupocie myślisz o anonimowości, buahahaha
    udawadniasz że jesteś debilem
  • Gość: Rozbawiony. IP: *.dynamic.mm.pl 10.08.15, 09:46
    Panowie obserwuje waszę wpisy widze że od biliscie od tematu i drapiecie się jak stare koty lub dzieci w piaskownicy - Co mnie sie śmieszy i pewnie innych też /a może i własciciela / .
    A naprawde obserwuje ten wątek bo nareszcie coś ciekawego /innego /na tym forum a pewnie nie jeden z nas korzystał lub chciałby z korzystać z takiej usługi w/w instytucji ?
    PS. A tak od siebie - to szłysząłem że Tam można stracić dużo kasy jak sie płaci kartą płatniczo w sposób niekontrolowany - tak mi wspominał jeden Taksówkasz - kiedyś ??
  • Gość: Marek IP: *.class145.petrotel.pl 13.08.15, 19:05
    Wywieś na płocie wielki baner "Serwis i sprzedaż monitoringu przemysłowego". Kup kilka atrap i okablowania i ustaw taką ekspozycję skierowaną na rzeczoną chałupę. Po 2 tygodniach właściciel sam przyjdzie i się z tobą dogada :-) A tak zwyczajnie- idź do właściciela i zagadaj.
  • Gość: Kosibajeb IP: *.plock.mm.pl 15.08.15, 18:42
    Chłopie,jak ci panienki przeszkadzają to zacznij pić i palić.... to ci ulży.
    A swoją drogą to sąsiedzi powinni mieć zniżkę 50% :)
  • Gość: les IP: *.047.c78.petrotel.pl 15.08.15, 10:04
    piknie
  • Gość: Latający Holender IP: *.citybs.net 19.08.15, 11:36
    Zobaczywszy taki temat na Forum pozwoliłem sobie napisać jak nie miła przygoda spotkał mojego znajomego /a miało być tak fajnie i miłą / .
    Mój znajomy jeszcze do dziś dnia nie może się pozbierać finansowo po wizycie w tej ekskluzywnej instytucji na Wiatrakach – Ma kaca finansowego po tym jak został wyrąbany na kasę kiedy płacił karto , a był pod wpływem alkoholu , oczywiście dostał propozycji zakupu na miejscu .
    Podobno za drinki które miał płacić 200 zł płacił po 1200 za 1 szt. itp.
    To wszystko oczywiście za pomącą karty .
    Ale cóż –Mówię mu : Nic nie zrobisz .Byłeś pijany i jeszcze takie miejsce {..}
    Każdy taka wizytę chcę zachować dla siebie – Oni o tym wiedza .
    Więc ..trzeba uważać żeby Cię nie oskubali i puścili w przysłowiowych skarpetach wykorzystają słabość organizmu itp. Tak, tak ktoś powie że takie przyjemności kosztują, ale maja też swoje granice i zdrowy rozsądek.
    Moja Propozycja- zamknąć i otworzy -‘’Muzeum Wiatrak’’ adekwatnie do nazwy ulicy .
    Ps.Ciekawe czy sąsiedzi wiedz o tych zwyczajach ?
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 16.09.15, 14:24
    Hej koledzy i koleżanki.Wszyscy sąsiedzi tego przybytku rozkosznej utraty kasy na trzeźwo czy po pijaku powinni ciupciać za darmochę 3 razy.Plus zwrot utraconych środków finansowych w dularach a i w euro..
    Drynki tylko po 5 zeta a je ba nie po dychu.
    Jak kogoś nie stać na Rumunki to stać go na drynki po 1200 zet.
    Czołem :))))
  • Gość: Tygrys IP: *.dynamic.mm.pl 18.09.15, 10:29
    To są Hieny i Szakalę .Jak Wyczują klienta z kasą i karto płatniczą -To Cie rozdrapio .
  • Gość: Arek IP: *.class145.petrotel.pl 18.09.15, 14:45
    Trzeba być nieźle trzepniętym, żeby w bureeelu płacić kartą czy przyjeżdżać własną bryką. A już po jakiego .... chodzić tam się napić, to nigdy nie zrozumiem. Takie przybytki są do dooopczenia, a knajpy od picia :-) A jak komuś potrzebne są procenty żeby dmuchnąć panienkę, to tylko współczuć.
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 18.10.15, 11:18
    Szanowni klienci salony Madame Rene oraz impotenci nie odwiedzający tegoż salonu z przyczyn oczywistych. Jak nie możesz sobie po ru cha ć to wypisujesz pierdoły,że ci przeszkadzam tenże przybytek miłości.Jak tak to się wyprowadź w cholerę i lecz impotencję :))))
  • Gość: Armia Zbawienia IP: *.dynamic.mm.pl 18.10.15, 13:56
    Ta ,tak najpierw bedzie wóda za ...1000 a moze byc i koks ..a pózniej ru ch a nko ale Ciebie z kasy . I jak te dziewczynki ..
    polska.newsweek.pl/afera-dotyczaca-klubow-cocomo-policja-zatrzymala-piec-osob-spolka-event-kluby-nocne-kluby-go-go-newsweek-pl,artykuly,284157,1.html
    Teraz mieszkaniówek jest w Płocku dużo i są tanie ...a co najważniejsze ładne ..
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 18.10.15, 14:11
    R u cha nko masz tanio w Rumunkach. :))
    A Madame Rene pozdrawiam licząc na rabaty ;)
  • Gość: fiszer IP: *.plock.mm.pl 18.10.15, 19:22
    zrób tak : załóż sobie monitoring wizyjny w taki sposób aby było widać wejście i podjazd do agencji , daj linka do tej kamery w necie i rozreklamuj ten link oraz daj dostęp do nagrań archiwalnych w ten sposób każda podejrzliwa będzie sobie mogła sprawdzić.
    ta "firma" tego nie przetrwa.
  • Gość: Wóda i koks IP: *.play-internet.pl 19.10.15, 12:54
    Jak tak zrobisz,to prokurator murowany. A żonka i tak ci ci p ki nie da. To wybieraj,René czy własna graba.
  • Gość: Kapitan Solo . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.15, 13:03
    Wole własno grabe niż wyczyszczone konto do zera i pusty portfel .
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 30.11.15, 18:02
    Jak się jest po 1/2 litra albo po marihuanie....to portfel jest już ich. Debile.
  • Gość: Do Koksu . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.15, 12:22
    A ty Alfosiku znowu bronisz tej złodziejskie instytucji .. Potwierdzając ostatnim wpisem ich sposobie działania. I co to im da że raz się obłowią ? - Okradając pijanego klienta -raz zyskają później stracą -bo zła renom szybko się rozejdzie a taka zaczyn teraz krążyć na mieście o tej instytucji .
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 02.12.15, 19:43
    Do debila.

Na idiotów nie ma rady,chyba że flaszka :)))
  • Gość: Kosibajeb IP: *.plock.mm.pl 31.01.16, 13:09
    I co cnotki, boicie się zajść do tak porządnego lokalu?
    Wstyd.
  • Gość: Punish men IP: *.dynamic.mm.pl 31.01.16, 17:17
    A ty co naćpany alwosiku alias'' koks i wóda'' ..znowu jesteś na fazie i bronisz tych szakali ..!?
  • Gość: Wóda i koks IP: *.google.com 01.02.16, 10:51
    A ty co impotencie. Dalej oskarżasz porządny lokal? Gdyby było inaczej to policja dawno zamknęła by ten dom rozkoszy. Idioci i nieudacznicy ! Jak nawaleni idziecie po ru chać to wszędzie mogą was opierdzielić z kasy. Ku TAS ci zastrajkował i teraz oskarżasz?!
  • Gość: Armia Zbawienia IP: *.play-internet.pl 01.02.16, 13:11
    Hahh -Do tego alkoholika który pisze pod pseudo'' wóda i koks '
    Nie rozmieszczaj mnie, i nie wyjeżdżaj z tekstami ''policja by zamknęła'' - jak wyjdziesz z haju na którym jesteś to zobacz w jakim kraju żyjemy .Pewnie słysząc o klubach '' Cocomo ''- gdzie klientom z kart schodziły tysiące ,miliony a klient nie był tego świadom ...I co .Nic ...Taki mam cudowny kraj i magia te go miejsc zrobiła i robi swoje .
    Wiadomo ze nie są to tanie rzeczy ale powinny być zachowane pewne zasady i umiar ..
    wyborcza.pl/1,76842,15745767,Milion_za_noc_w_Cocomo___Panowie_wchodza_do_klubu.html
    www.gloswielkopolski.pl/artykul/9278351,kluby-cocomo-prokuratura-umarza-sprawe-oszustw,id,t.html
  • Gość: S.fiet IP: *.play-internet.pl 18.07.16, 08:13
    Ty debilu z @Armii Zbawienia. I tak pójdziesz do piekła.
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 02.02.16, 15:11
    do @Armia Zbawienia - jeśli wcześniej piszesz "nie rozmieszczaj" to o co chodzi. O kwaterunek?
    Idioci i impotenci ! Po ch..j łazicie do tego przybytku rozpusty gdy wcześniej w prasie,radiu i telewizji bębnili o okradaniu klientów agencji t.
    Jak idiota poszedł nawalony i jeszcze bardziej się tam nawalił i rąbneli mu np.10000 zł /lub rubli/ z karty kredytowej - to jest podwójnym idiotą i nie powinien skarżyć się publicznie,że taki jest.
    Wóda i koks jest dla ludzi.Ale nie idiotów.
    Jeśli był trzeźwy i go okradli to jest poczwórnym idiotą bo oddał kasę świadomie.
    Wy zidiociali impotenci i zboczeńcy.Kto wam każe chodzić do prostytutek.Wal gruchę ręcznie to i syfa nie złapiesz i pieniędzy nie stracisz.A jak to nie pasuje to wsadź sobie w butelkę!!!! Hahahahaaaa.
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 06.03.16, 12:37
    Zboczeńcy zamilkli?
  • Gość: Klient nasz pan. IP: *.dynamic.mm.pl 06.03.16, 18:50
    Do degenerat o pseudonimie artystycznym ''Wóda i KOKS ''
    madame-renee.pl/37/cennik.html
    I tego się trzymamy .........A nie wolna amerykan ..bo klient jest pijany jak ty everyday...
  • Gość: wóda i koks IP: *.google.com 07.03.16, 10:23
    Pijemy codziennie,takie życie. Ale. Degeneratem jesteś ty bo masz kochankę na boku :)). Haahaaaaa
  • Gość: Wóda i koks IP: *.google.com 11.03.16, 18:00
    Do @klient nasz pan
    Jak rozumiem,mając kochankę na boku pouczasz innych. Czyim zatem klientem jesteś. Haaashaaa
  • Gość: Zainteresowany ?! IP: *.kpn.net 16.07.16, 14:34
    A czy nadal okradają tam klientów bo mam chęć skorzystać z ich usług ...Słyszałem i czytam an forum że maja nie ciekawe praktyki w tej agencji ...Teraz ..kiedyś nie było tego i dziewczyn tez był ok.???
  • Gość: wóda i koks IP: *.plock.mm.pl 17.07.16, 17:40
    Do @Zainteresowany

A co,chcesz sobie po ru chać?
  • Gość: O ...??? IP: *.access.telenet.be 27.07.16, 23:14
    A to tam kradną..???/Ruch... jest .ale z kasy /
  • Gość: Trzymaj kasę przy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.16, 09:53
    To jeszcze ktoś z ich usług korzysta jak maja złą renomę i złodziejskie praktyki ???Panowie pilnujcie portfeli .
  • Gość: Do not steal. IP: *.play-internet.pl 12.11.16, 06:56
    To samą powinni zrobić w/w agencji .Podobno jak masz kartę płatniczą Plus alkohol _to przepadasz .
    wyborcza.pl/1,76842,15807906,Policyjny_nalot_na_nocne_kluby_Cocomo__Piec_kobiet.html?disableRedirects=true
  • Gość: wóda i koks IP: *.play-internet.pl 15.11.16, 19:01
    Impotencji łączcie się i nie dajcie się.Albo chlejcie,to was uspokoi.
  • Gość: To samo . IP: *.play-internet.pl 20.11.16, 08:08
    Wóda i koks i jesteś bez kasy _ jak u nas .
    poznan.onet.pl/poznan-miasto-wypowiada-wojne-klubom-go-go/wkmq0s
  • Gość: wóda i koks IP: *.play-internet.pl 06.12.16, 06:50
    Impotencji i zboczeńcy,lekarstwem dla was jest masaż u Rene! :)
  • Gość: Klaudia IP: *.play-internet.pl 12.12.16, 09:18
    Zapraszamy do reklamy starszych panów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.