Dodaj do ulubionych

PolskiBus w końcu dojedzie do Płocka....

15.09.15, 04:30
warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,18815912,polskibus-stawia-na-mniejsze-miasta-z-warszawy-do-17-nowych.html#BoxLokWawLink
W końcu...
--
[url=http://apostazja.pl][img]http://img685.imageshack.us/img685/5541/userbarac.png[/img][/url]
Edytor zaawansowany
  • Gość: Turysta . IP: *.dynamic.mm.pl 16.09.15, 07:13
    A ciekawe czy bedzie bezposrednie połczenie do Gdńaska ? Ostatnio musiłem jechać do Warszawy z Gdańska . Ale konfort /wc itp ./ i cena /50 zł/ ...Normalnie byłem zadowolony .
    Ps. A podobno kiedyś to był pociąg do Gdńska z Płocka .
  • Gość: maszerujemy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.09.15, 11:54
    Zawsze możesz iść piechotą, jak uchodźcy
  • Gość: Cenny biletów ? IP: *.dynamic.mm.pl 01.10.15, 08:12
    Tylko się zastanawiam jaka bedzie cena biletu na trasie Płock -Warszaw ..Bo co do komfortu jazdy nie mam żadnych obawa jest na najwyzszym poziomie .
    Naresci może ten przewoznik utrze nosa lokalnym busikom ,gdzie cena za bilet 25 zł na trasie Płock -Warszawa uważam że jest stanowcża za wysoka a w piątek lub poniedziałem cieżko jest dostac u nich bilet - Do i z Warszawy .
    Tak ktos może powiedziec ze jeszcze zostaje Mobiles dawny PKS za 12 zł ...Ale proszę sobie sprawdzic kiedy i w jakich godzinach są takie kursy /Nie ma tak dobrze /.
    dziennikplocki.pl/?p=193206
  • Gość: Podróżniczka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.10.15, 09:11
    Mobilis też ma dołożyć kilka kursów , wprowadzić promocje coś wydaje mi się że dni Baracudy i Ekobusa już policzone.
  • Gość: Jest Super .. IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.15, 07:18
    www.polskibus.com/timetable
    Za 10 zł do Warszawy .
    A dobrze wam tak Busiki złodzieje .Bo już wam sie w głowach po....
    25 zł do Warszawy ...rozbój .To z Krakowa do Zakopca - 15 km. można za 15 zł jechać .
  • Gość: Szczęka opada. IP: *.dynamic.mm.pl 05.11.15, 09:45
    Ostatnio jechałem z Polskim Busem do Warszawy za 5 zł .Oczywiscie bilet kupiony był przez internet.Szczeka opada ...a komfort jazdy na najwyzszym poziomie.
    Ps.Na pohybel EKo ,Barracuda innym hienom .
  • Gość: Pasażer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.15, 07:11
    Ale nawet w bardzo komfortowych warunkach można z nimi jechać za 5 zł do Włocławka gdzie Mobilis Płock a juz nie mówię o PKS Koszalin wołają ok 20 zł .
    Oby tylko taka cena utrzymała się po nowym roku .
  • Gość: jacek IP: *.adsl.inetia.pl 22.02.16, 17:56
    Czyli drogi są przejezdne.
  • Gość: Zadowolony pasażer IP: *.dynamic.mm.pl 03.04.16, 16:25
    Z tego co wyczytałem na stronie ''Polski Bus''- od 13 kwietnia znowu uruchamia połączenie Płock -Bydgoszcz za całe 7 zł ...No pięknie jest .
    Ps.A te Busiczki z Płocka rodem nadal takie drogie ...Ile teraz do Warszawy - zdzierają za Ticket ???
  • Gość: Lud ciemny ..kupi IP: *.dynamic.mm.pl 25.08.16, 08:34
    Ludy ciemny .Kto jeździ jeszcze ty mi drogi busikami jak teraz wielu przewoźników do Warszawy ma bilety od 10 zł do 15 zł np. Mobilis ,ModliBus obecnie Ok.Bus ,PolskiBus , a te złodziejstwo woła po 24 zł za przejazd ..A lud ciemny jeździ i kupuje ...?!
    Ostanio jechałam za 30 zł do Krakowa z WAwy Polskim Busem .
  • Gość: W temacie . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.17, 14:26
    Teraz Polski Busem mozna nawet do Zakopanego z Płocka dokjechać
    ..Ostatnio jechałem Kraków _Warszawa _19 zł//Dla porównania Warszawa _Płock -Busik_ 24 zł .
  • citymen_plock 07.01.18, 13:56
    Tydzień temu kupiłem na zachodnim bilet do Płocka za 25 zeta‚ a kierowca z PKS Płock poinformował mnie że u niego są po 17. Nosz k.... :/

Bilety kupujcie u kierowcy

--
    BEZPIECZEŃSTWO POLSKI
  • Gość: somsiad IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.18, 15:14
    Co zrobić niezguła i frajer zawsze będzie fujarą. Mamę trzeba było poprosić kupiła taki jak trzeba.
  • citymen_plock 10.02.18, 10:36
    Do Płocka dojadą autobusy? A to niespodzianka!

--
    BEZPIECZEŃSTWO POLSKI
  • Gość: I love Bydgoszcz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.18, 12:02
    W drugą stronę tzn.do Bydgoszczy tez można prawie za darmo jechać Polskim Busem _Flexi BUS jechać za _15_18 zł ...
    Ps. Czasami się zastanawiam jak te busiki jeszcze się utrzymują ceniąc sie 25 zł za bilet do W_wy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.